"Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер органдарының кодтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 588 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 461 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 30 қыркүйекте № 12121 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 159 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 12.02.2018 № 159 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қаратау ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесін құрудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 318 қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер органдарының кодтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 588 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10158 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 10 сәуірінен жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
Осы бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер органдарының кодтары:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 220-1 жолымен толықтырылсын:
"
220-1
ҚР ҚМ МКК Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша МКД Қаратау ауданы бойынша МКБ
5825
".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуден өткеннен кейін оны күнтізбелік он күн ішінде мерзiмдi баспа басылымдарында және "Әділет" құқықтық - ақпараттық жүйесіне ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов

О внесении дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 декабря 2014 года № 588 "Об утверждении кодов органов государственных доходов Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 сентября 2015 года № 461. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2015 года № 12121. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 12 февраля 2018 года № 159 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 12.02.2018 № 159 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 318 "О некоторых вопросах создания республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по Каратаускому району Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 декабря 2014 года № 588 "Об утверждении кодов органов государственных доходов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10158, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" от 10 апреля 2015 года), следующее дополнение:
Коды органов государственных доходов Республики Казахстан, утвержденные указанным приказом:
дополнить строкой, порядковый номер 220-1, следующего содержания:
"
220-1
УГД по Каратаускому району ДГД по Южно-Казахстанской области КГД МФ РК
5825
".
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов