«Қазақстан Республикасының астық туралы заңнамасының талаптарын бұзушылықтарды жою туралы нұсқаманың, әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттаманың, әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бойынша қаулының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 18-03/179 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 4-6/794 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 28 қазанда № 12203 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 11 қарашадағы № 471 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 11.11.2016 № 471 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының астық туралы заңнамасының талаптарын бұзушылықтарды жою туралы нұсқаманың, әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттаманың, әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бойынша қаулының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 18-03/179 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7634 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 мамырдағы «Егемен Қазақстан» газетінің санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жана редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы астық туралы заңнамасы талаптарының бұзылуын жою туралы нұсқаманың, әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттаманың, әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс жөніндегі қаулының нысандарын бекіту туралы», орыс тіліндегі тақырыбы өзгермейді;
көрсетілген бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшалар осы бұйрыққа 1,  2және 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 апреля 2012 года № 18-03/179 "Об утверждении форм предписания об устранении нарушения требований законодательства Республики Казахстан о зерне, протокола об административном правонарушении, постановления по делу об административном правонарушении"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 сентября 2015 года № 4-6/794. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 октября 2015 года № 12203. Утратил силу приказом Заместителя Премьер - Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 ноября 2016 года № 471.
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер - Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11.11.2016 г. № 471 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 апреля 2012 года № 18-03/179 «Об утверждении форм предписания об устранении нарушения требований законодательства Республики Казахстан о зерне, протокола об административном правонарушении, постановления по делу об административном правонарушении» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7634, опубликованный от 26 мая 2012 года в газете «Казахстанская правда») следующие изменения:
заголовок на государственном языке излагается в новой редакции, а на русском языке не меняется;
приложения 12 и 3 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице–министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  А. Мамытбеков
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_____________ Е.Досаев
2015 жылғы 25 қыркүйек
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 2 қыркүйектегі
№ 4-6/794 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2012 жылғы 18 сәуірдегі
№ 18-03/179 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы астық туралы заңнамасы
талаптарының бұзылуын жою туралы нұсқама
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(тиісті мемлекеттiк мекеменің толық атауы)
№ ______20__ жылғы «__»________  ____________________________________
(объектiнiң орналасқан жері (ауыл, кент, қала))
_____________________________________________________________________
(уәкілетті адамның лауазымы)
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
«Астық туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 19 қаңтардағы
Заңының 6-133-2-баптарына және «Қазақстан Республикасындағы
мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасы
2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 16-бабына сәйкес Қазақстан
Республикасының астық туралы заңнамасының талаптарын сақтауға басшысы
_____________________________________________________ болып табылатын
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
_____________________________________________________________________
тексерілетін субъектінің толық атауы немесе өтініш иесінің тегі, аты,
әкесінің аты (бар болса),
_____________________________________________________________________
лауазымы, жұмыс орны)
_____________________________________________________________________
тексерілетін субъектінің орналасқан жері, телефон, факс)
__________________________________________________________ қатысуымен
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
_____________________________________________________________________
тексерілетін субъекті өкілінің лауазымы тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
_______________________________________________ болған кезде тексеріс
жүргізілді
Қазақстан Республикасының астық туралы заңнамасының сақталуын
тексеру кезінде мыналар
анықталды:___________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
«Астық туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 19 қаңтардағы
Заңының 6-133-2-баптарын басшылыққа ала отырып,
НҰСҚАМА БЕРЕМІН:
Нұсқаманың мазмұны
Орындалу мерзімі
Негіз
1
2
3
4
Нұсқаманың орындалғаны туралы ақпарат орындалу мерзімінен кейін
күнтізбелік 3 күннен кешіктірмей мына мекенжай бойынша берілсін:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(тиісті мемлекеттік мекеменің толық атауы)
_____________________________________________________________________
(уәкілетті адамының лауазымы)
___________    ____________________________________
(қолы)             (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
Қатысушылар _______________  ________________________________________
(қолы)                 (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
Қатынасушылар _______________  ______________________________________
(қолы)               (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
_____ данада басылған, қосымшалар_____ парақта.
№ 1 дананы алдым _______________  ___________________________________
(қолы)            (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
№ 2 дананы алдым ______________  ____________________________________
(қолы)            (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
№ 3 дананы алдым _____________   ____________________________________
(қолы)            (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
Нұсқамамен таныстым және бір данасын алдым
20___ жылғы «____» __________
Кәсіпорынның басшысы: ______________    _____________________________
қолы)           (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
Мөр орны
Тіркеу нөмірі _______
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 2 қыркүйектегі
№ 4-6/794 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2012 жылғы 18 сәуірдегі
№ 18-03/179 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы хаттама № ____
_____________________________________________________________________
(тиісті мемлекеттік мекеменің толық атауы)
20__ жылғы «__» _________  __________________________________________
(объектiнiң орналасқан жері (ауыл, кент, қала))

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Мамытбеков
«СОГЛАСОВАН»
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_______________ Е. Досаев
25 сентября 2015 года
Приложение 1 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 2 сентября 2015 года № 4-6/794
Приложение 1 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 18 апреля 2012 года № 18-03/179
Форма
Предписание
об устранении нарушения требований законодательства
Республики Казахстан о зерне
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(полное наименование соответствующего государственного учреждения)
№___«___» ______ 20___ года _________________________________________
(местонахождение объекта (село, поселок, город)
____________________________________________________________________:
(должность уполномоченного лица)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии))
В соответствии со статьей 6-133-2 Закона Республики Казахстан
от 19 января 2001 года «О зерне» и статьей 16 Закона Республики
Казахстан от 6 января 2011 года «О государственном контроле и надзоре
в Республике Казахстан проведена проверка соблюдения требований
законодательства Республики Казахстан о зерне в: _____________________________________________________________________
(полное наименование проверяемого субъекта или фамилия,
_____________________________________________________________________
имя, отчество (при наличии), должность, место работы заявителя)
_____________________________________________________________________
(местонахождение проверяемого субъекта, телефон, факс)
руководителем которого является _____________________________________
_____________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при наличии))
проведена проверка при участии ______________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при наличии))
в присутствии _______________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при наличии)
_____________________________________________________________________
представителя проверяемого субъекта)
При проверке соблюдения законодательства Республики Казахстан о зерне
установлено следующее:____________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Руководствуясь статьей 6-133-2 Закона Республики Казахстан от
19 января 2001 года «О зерне»,
ПРЕДПИСЫВАЮ:
Содержание предписания
Срок исполнения
Основание
1
2
3
4
Информацию о выполнении предписания не позднее чем через
3 календарных дней после срока исполнения представить в______________
_____________________________________________________________________
(полное наименование соответствующего государственного учреждения)
по адресу: __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(должность уполномоченного лица)
______________ ______________________________________________________
(подпись)         (фамилия, имя, отчество (при наличии))
Участники ______________ ____________________________________________
(подпись)    (фамилия, имя, отчество (при наличии))
Присутствующие ___________ __________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии))
Отпечатано в ___ экземплярах, приложения на ___ листах.
экземпляр № 1 получил ______________ ________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии))
экземпляр № 2 получил ____________ __________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии))
экземпляр № 3 получил ______________ ________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии))
С предписанием ознакомлен и один экземпляр получил
«___»_____ 20 ___года
Руководитель предприятия: _____________ _____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати
Регистрационный номер ______
Приложение 2 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 2 сентября 2015 года № 4-6/794
Приложение 2 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 18 апреля 2012 года № 18-03/179
Форма
Протокол № ____
об административном правонарушении
_____________________________________________________________________
(полное наименование соответствующего государственного учреждения)
«____» _______ 20с___ года __________________________________________
(местонахождение объекта (село, поселок, город))

1. Хаттаманы жасаған лауазымды адамның тегі, аты, әкесінің аты, _____
_____________________________________________________________________
2. Әкiмшiлiк құқық бұзушылықты жасаған адам туралы мәлімет: _________
_____________________________________________________________________
(жеке тұлғалар үшiн - тегi, аты, әкесiнiң аты (ол болған
кезде), туған жылы, айы, күнi, тұрғылықты жерi, жеке басын
_____________________________________________________________________
куәландыратын құжаттың атауы мен деректемелері, сәйкестендіру нөмірі, жұмыс орны,
телефонның, факстың, ұялы
_____________________________________________________________________
байланыстың абоненттік нөмірі және (немесе) электрондық мекенжайы (егер бұлар болса)
_____________________________________________________________________
заңды тұлғалар үшін: атауы, орналасқан жері,
_____________________________________________________________________
заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) нөмiрi және күнi, сәйкестендіру нөмiрi
_____________________________________________________________________
және банк деректемелері,
_____________________________________________________________________
телефонның, факстың, ұялы байланыстың абоненттік нөмірі
_____________________________________________________________________
және (немесе) электрондық мекенжайы (егер бұлар болса)
3. Әкiмшiлiк құқық бұзушылықтың жасалу орны, уақыты және мәнi _______
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
4. Қаралып жатқан iс бойынша iс жүргiзу тiлiн анықтау _______________
(мемлекеттiк тiл, орыс тiлi немесе басқа тiлдер)
5. Қазақстан Республикасы 2014 жылғы 5 шілдедегі «Әкiмшiлiк құқық
бұзушылық туралы» Кодексiнiң (будан әрі - Кодекс) __________ бабында
(баптарында) көзделген әкiмшiлiк құқық бұзушылық жасалады.
6. Куәлар____________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), тұрғылықты жерi, телефондары)
Куәларға Кодексiнiң 754-бабында көзделген олардың құқықтары мен
мiндеттерi түсiндiрiлдi.
Жәбірленушілер, егер бар болса_______________________________________
7. Өзіне қатысты іс қозғалған жеке тұлғаның не заңды тұлғаның
түсiнiктемесi________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Өзіне қатысты іс қозғалған адамға Кодексiнiң 744-бабында
көзделген оның құқықтары мен мiндеттерi түсiндiрiлдi.
Хаттамамен таныстым _________________________________________________
(өзіне қатысты іс қозғалған жеке тұлғаның не заңды
тұлға өкілінің қолы)
Хаттаманың мазмұны бойынша түсiнiктемелер мен ескертулер ____________
_____________________________________________________________________
Хаттамамен келiсемiн, келiспеймiн ___________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(егер келiспесеңiз, қол қоюдан бас тарту себебін жазыңыз)

1. Фамилия, имя, отчество должностного лица, составившего протокол
_____________________________________________________________________
2. Сведения о лице, совершившем административное правонарушение:
_____________________________________________________________________
(для физических лиц: фамилия, имя, отчество (при наличии)),
_____________________________________________________________________
дата рождения, место жительства, наименование и реквизиты документа,
____________________________________________________________________
удостоверяющего личность, идентификационный номер,
_____________________________________________________________________
абонентский номер телефона, факса, сотовой связи и (или) электронный
адрес (если они имеются), место работы;
_____________________________________________________________________
для юридических лиц: полное наименование, местонахождение,
_____________________________________________________________________
номер и дата государственной регистрации (перерегистрации)
юридического лица, идентификационный номер
_____________________________________________________________________
и банковские реквизиты, абонентский номер телефона, факса, сотовой
связи и (или) электронный адрес (если они имеются
3. Место, время совершения и существо административного
правонарушения ______________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
4. Определить язык производства по рассматриваемому делу_____________
_____________________________________________________________________
(государственный, русский или другие языки)
5. Совершено административное правонарушение, предусмотренное статьей
(статьями)________________Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014
года «Об административных правонарушениях» (далее - Кодекс).
6.Свидетели__________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии),
_____________________________________________________________________
место жительства, телефоны)
Свидетелям разъяснены их права и обязанности, предусмотренные
статьей 754 Кодекса.
Потерпевшие, если они имеются _________________________________
7. Объяснение физического лица либо представителя юридического лица,
в отношении которого возбуждено дело
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Лицу, в отношении которого возбуждено дело разъяснены его права и обязанности, предусмотренные статьей 744 Кодекса.
С протоколом ознакомлен(а)___________________________________________
(подпись физического лица либо представителя
_____________________________________________________________________
юридического лица, в отношении которого возбуждено дело)
Объяснения и замечания по содержанию протокола ______________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
С протоколом согласен, не согласен __________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(если не согласен, то изложите мотив отказа от подписания)

8. Өзге де мәліметтер _______________________________________________
_____________________________________________________________________
9. Осы iс бойынша шешiмдi мынадай мекенжайда орналасқан _____________
(күнi, уақыты)
__________________________________________________ уәкiлеттi органның
лауазымды адамы _____________________________________________________
(уәкiлеттi органның толық атауы, лауазымды адамының
_____________________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), лауазымы)
_____________________________________________________________________
қабылдайтыны туралы хабардармын.
Қолдары:
Хаттама толтырған адам ______________________________________________
Өзіне қатысты іс қозғалған адам _____________________________________
Куәлар_______________________________________________________________
Жәбірленушілер, егер олар бар болса _________________________________
Қолхат
Хаттаманың көшiрмесiн алдым
________________________________________    20___ жылғы «___»________
(өзіне қатысты іс қозғалған адамның қолы)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 2 қыркүйектегі
№ 4-6/794 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2012 жылғы 18 сәуірдегі
№ 18-03/179 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы іс жөніндегі
қаулы
20___ жылғы «____» __________        ________________________________
(елдi мекен)
Уәкiлеттi адам ______________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), лауазымы,
_____________________________________________________________________
тиісті мемлекеттік мекеменің толық атауы)
Қазақстан Республикасы 2014 жылғы 5 шілдедегі «Әкiмшiлiк құқық
бұзушылық туралы» Кодексiнiң (будан - Кодекс) 250401464821,
822-баптарына сәйкес, жеке (заңды) тұлға
_____________________________________________________________________
(жеке тұлғалар үшiн: тегi, аты, әкесiнiң аты (ол болған кезде),
_____________________________________________________________________
туған жылы, айы, күнi, тұрғылықты жерi, жеке басын куәландыратын
құжаттың атауы мен деректемелерi,
_____________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмiрi, тұрғылықты жерi бойынша тiркелгенi туралы мәлiметтер,
_____________________________________________________________________
жұмыс орны, заңды тұлғалар үшiн: атауы, ұйымдық-құқықтық
нысаны, заңды тұлға үшiн: толық атауы, орналасқан жерi,
_____________________________________________________________________
орналасқан жерi, заңды тұлға ретiнде мемлекеттiк тiркеу нөмiрi мен күнi,
_____________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмiрi және банк деректемелерi)
жасаған құқық бұзушылық туралы әкiмшiлiк iс жүргiзу материалын қарап,
Кодексiнiң _____________баптарын мынадай түрде бұзғаны үшiн _________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(әкiмшiлiк құқық бұзушылықты жасау орны, уақыты және мәнi)
ҚАУЛЫ ЕТЕДI
Қаралып жатқан iс бойынша iс жүргiзу тiлi анықталсын
_____________________________________________________________________
(мемлекеттiк тiл, орыс тiлi немесе басқа тiлдер)
Жеке (заңды) тұлғаға ________________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) немесе
_____________________________________________________________________
заңды тұлғаның толық атауы)
мынадай сомада айыппұл салынсын (ескерту берiлсiн) __________________
_____________________________________________________________________
(айыппұл сомасы жазбаша)
Кодексiнiң 893-бабына сәйкес жоғарыда көрсетiлген айыппұлды
қаулы заңды күшіне енген күннен бастап отыз тәуліктен кешіктірмей
банктің №__________________ есеп-шотына енгізу және жазбаша нысанда
хабардар ету қажеттігі туралы хабарлаймын.
Айыппұл белгiленген мерзiмде төленбеген жағдайда Кодексiнiң 894
895-баптарының ережелері қолданылады.
Осы қаулыға Кодексiнiң 831832-баптарына сәйкес қаулының
көшiрмесi тапсырылған күннен бастап он тәулік iшiнде жоғары органға
(лауазымды адамға), прокуратураға немесе сотқа шағым берілуі мүмкін.
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың
жергілікті атқарушы органының басшысы немесе басшы орынбасары  ______
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), қолы)
20___ жылғы «___» _________
Қолхат
Әкiмшiлiк жаза қолдану туралы қаулы маған жария етiлдi және
оның көшiрмесiн алдым.
___________________________
(құқық бұзушының қолы)
20___ жылғы «___» _________

8. Иные сведения ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
9. Извещен о том, что решение по делу будет принято должностным лицом
уполномоченного органа
_____________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа,
_____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии)
_____________________________________________________________________
должностного лица, должность)
по адресу ________________________________________________________
(дата, время)
Подписи:
Лицо, составившее протокол _________________________________________
Лицо, в отношении которого возбуждено дело__________________________
Свидетели __________________________________________________________
Потерпевшие, если они имеются ______________________________________
Расписка
Копию протокола получил
_______________________________________ «__» _______ 20 ___ год
(подпись лица, в отношении которого возбуждено дело)
Приложение 3 к приказ
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 2 сентября 2015 года № 4-6/794
Приложение 3 к приказ
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 18 апреля 2012 года № 18-03/179
Форма
Постановление
по делу об административном правонарушении
«___» _________ 20 __ года               ___________________________
(населенный пункт)
Уполномоченное лицо _______________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), должность, полное
__________________________________________________________________
наименование соответствующего государственного учреждения)
В соответствии со статьями 250401464821822 Кодекса,
рассмотрев материал административного производства о правонарушении,
совершенном физическим (юридическим) лицом
_____________________________________________________________________
(для физических лиц: фамилия, имя, отчество (при наличии),
_____________________________________________________________________
дата рождения, место жительства, наименование и реквизиты документа,
_____________________________________________________________________
удостоверяющего личность, идентификационный номер,
_____________________________________________________________________
сведения о регистрации по месту жительства, место работы;
_____________________________________________________________________
для юридических лиц: полное наименование,
организационно-правовая форма, местонахождение, номер и дата
_____________________________________________________________________
государственной регистрации в качестве юридического лица,
_____________________________________________________________________
идентификационный номер и банковские реквизиты)
за нарушение статьи _________ Кодекса, выразившееся в том, что ______
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(место, время совершения и существо административного правонарушения)
ПОСТАНОВИЛ
Определить язык производства по рассматриваемому делу
_____________________________________________________________________
(государственный, русский или другие языки)
Физическое (юридическое) лицо _______________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии),
_____________________________________________________________________
физического лица или полное наименование юридического лица)
подвергнуть (предупредить) штрафу в сумме ___________________________
_____________________________________________________________________
(сумма штрафа прописью)
В соответствии со статьей 893 Кодекса извещаю о необходимости
внести вышеуказанный штраф не позднее тридцати суток со дня
вступления постановления в законную силу на расчетный счет банка №
_____________________________ и уведомить в письменной форме.
В случае неуплаты штрафа в установленный срок применяются
положения статей 894895 Кодекса
Настоящее постановление может быть обжаловано в вышестоящий
орган (должностному лицу), прокуратуру или суд в течение десяти суток
со дня вручения копии постановления, в соответствии со статьями 831,
832 Кодекса.
Руководитель или заместитель руководителя местного
исполнительного органа области, города республиканского значения и
столицы
(нужное подчеркнуть)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии),
_____________________________________________________________________
подпись)
«___» _________ 20___ года
Расписка
Постановление о наложении административного взыскания мне
объявлено и его копию получил.
____________________________
(подпись правонарушителя)
«___» ___________ 20 ___ года