Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 18-03/947 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 24 қарашада № 12314 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған өзгерістер енгізілетін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 26 қазандағы
№ 18-03/947 бұйрығына
қосымша
Өзгерістер енгізілетін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрықтарының тізбесі
1. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 23.05.2016 № 232 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 25.05.2020 № 181 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 06.11.2024 № 372 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. "Ормандарды молықтыру мен орман өсіру және олардың сапасына бақылау жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 18-02/681 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10119 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 3 сәуірде жарияланған):
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Ормандарды молықтыру мен орман өсiру және олардың сапасына бақылау жасау қағидалары бекітілсін.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.".

О внесении изменений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 октября 2015 года № 18-03/947. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2015 года № 12314.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан, в которые вносятся изменения.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
Утвержден
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 26 октября 2015 года
№ 18-03/947
Перечень приказов Министра сельского хозяйства Республики
Казахстан, в которые вносятся изменения
1. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 23.05.2016 № 232 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 25.05.2020 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 06.11.2024 № 372 (вводится в действие с 01.01.2025).
4. В приказе Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 декабря 2014 года № 18-02/681 "Об утверждении Правил воспроизводства лесов и лесоразведения и контроля за их качеством" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10119, опубликованный от 3 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в пунктах 1 и 2 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.

5. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 04.02.2020 № 34 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
6. "Орман тұқымдарын дайындау, қайта өңдеу, сақтау мен пайдалану және олардың сапасын бақылау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 18-02/44 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10346 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 18 наурызда жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Орман тұқымдарын дайындау, қайта өңдеу, сақтау мен пайдалану және олардың сапасын бақылау қағидаларында:
6 және 9 қосымшалар осы Тізбеге 2 және 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
7. "Аңшылардың және аңшылық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктері республикалық қауымдастығының аңшылық минимумды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 18-03/57 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10415 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 1 сәуірде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Аңшылардың және аңшылық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктері республикалық қауымдастығының аңшылық минимумды жүргізу қағидаларында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 13 наурыздағы № 25-03-02/95 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7545 тіркелген) бұйрығымен бекітілген аңшылық минимумды оқуға мүдделі адамдар қауымдастыққа жеке куәлігінің қағазға басылған нысанында немесе электронды нысандағы көшірмесін қоса тіркеп қауымдастықтың сайтында көрсетілген электронды мекенжайларына, еркін түрде жазылған өтініш береді.";
7-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тестілеуді қауымдастықтың филиалы немесе өкілдігі басшысының бұйрығымен құрылатын кемінде үш адамнан тұратын тұрақты жұмыс істейтін емтихан комиссиялары (бұдан әрі - комиссия) қағаз тасығышында қауымдастықтың филиалдары мен өкілдіктерінде белгіленген мерзімінде өткізеді.";
жоғарыда көрсетілген Қағидаларға 1-қосымша орыс тілінде және 1 және 2-қосымшалар мемлекеттік тілде осы Тізбеге 4, 5, және 6-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
8. "Дериваттар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 18-03/105 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10482 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 31 наурызда жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Дериваттар тізбесінде:
3. Жануарлар туындысы бөлімінде:
4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Қан".

5. Утратил силу приказом и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 04.02.2020 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. В приказе Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2015 года № 18-02/44 "Об утверждении Правил заготовки, переработки, хранения и использования лесных семян и контроля за их качеством" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10346, опубликованный от 18 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах заготовки, переработки, хранения и использования лесных семян и контроля за их качеством, утвержденным указанным приказом:
приложения 6 и 9 к вышеуказанным Правилам на государственном языке изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3, к настоящему Перечню, текст на русском языке не изменяется.
7. В приказе Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 18-03/57 "Об утверждении Правил проведения охотничьего минимума республиканской ассоциацией общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10415, опубликованный от 1 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах проведения охотничьего минимума республиканской ассоциацией общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства, утвержденных указанным приказом:
в пункте 3 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в абзаце втором пункта 7 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
приложения 1 на русском и 1 и 2 государственном языках к вышеуказанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 4, 5 и 6 к настоящему Перечню.
8. В приказе Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 февраля 2015 года № 18-03/105 "Об утверждении перечня дериватов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10482, опубликованный от 31 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в Перечне дериватов, утвержденном указанным приказом:
в разделе 3 Производные животные:
в строке 4 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.