«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті қалалық, аудандық (қалалардағы аудандық) төтенше жағдайлар басқармалары мен бөлімдері туралы ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Төрағасының 2014 жылғы 15 қарашадағы № 38 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті төрағасының м.а. 2015 жылғы 26 қазандағы № 294 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 25 қарашада № 12316 болып тіркелді
«Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті қалалық, аудандық (қалалардағы аудандық) төтенше жағдайлар басқармалары мен бөлімдері туралы ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Төрағасының 2014 жылғы 15 қарашадағы № 38 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9885 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықтың 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің штаб-басқармасы (М.Қ. Мақаева) заңнамамен белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.».
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Махамбет ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ережеде:
3-тармақтың орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізілген, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің Штаб-басқармасы (М.Қ. Мақаева) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің интернет-ресурстарында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказ Председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 15 ноября 2014 года № 38 "Об утверждении положений о городских, районных (районных в городах) управлений, отделов по чрезвычайным ситуациям Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ и.о. Председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 26 октября 2015 года № 294. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2015 года № 12316
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 15 ноября 2014 года № 38 «Об утверждении положений о городских, районных (районных в городах) управлений, отделов по чрезвычайным ситуациям Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел
Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9885), следующие изменения:
пункт 3 указанного приказа изложить в следующей редакции:
«3. Штаб-управлению Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Макаева М.К.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел
Республики Казахстан.»;
в Положении об Отделе по чрезвычайным ситуациям Махамбетского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденного указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Отдел является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца.».
2. Штаб-управлению Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Макаева М.К.)
в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел
Республики Казахстан.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Төтенше жағдайлар комитеті
Төрағасының міндетін атқарушы
өртке қарсы қызмет полковнигі                     В. Беккер

3. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Исполняющий обязанности председателя
Комитета по чрезвычайным ситуациям
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
полковник противопожарной службы           В. Беккер