"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 629 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 21 желтоқсанда № 12433 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 18 наурыздағы № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 17 қазанда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеудi;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 629. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2015 года № 12433
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 «Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9756, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 17 октября 2014 года) следующее изменение:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
функциональную классификацию расходов бюджета изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З. А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.

3. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 629 бұйрығына қосымша
Бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар

3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2016 года.
Министр                                    Б. Султанов
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 8 декабря 2015 года № 629
Функциональная классификация расходов бюджета
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

101
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
001
Мемлекет басшысының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100
Мемлекет басшысының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
002
Мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының стратегиялық аспектілерін болжамды-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100
Мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының стратегиялық аспектілерін болжамды-талдамалық қамтамасыз ету
111
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
003
Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану жөніндегі қызметтер
100
Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану
111
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
007
Орталық коммуникациялар қызметінің жұмысын қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100
Орталық коммуникациялар қызметінің жұмысын қамтамасыз ету
111
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
008
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасының қызметін қамтамасыз ету
111
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
009
Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100
Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету
111
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
011
Қазақстан Республикасында әйелдердің құқықтары мен мүмкіндіктерін кеңейту
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
001
Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

101
Администрация Президента Республики Казахстан
001
Услуги по обеспечению деятельности Главы государства
100
Обеспечение деятельности Главы государства
002
Услуги по прогнозно-аналитическому обеспечению стратегических аспектов внутренней и внешней политики государства
100
Прогнозно-аналитическое обеспечение стратегических аспектов внутренней и внешней политики государства
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений
003
Услуги по обеспечению сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование
100
Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений
007
Услуги по обеспечению деятельности Службы центральных коммуникаций
100
Обеспечение деятельности Службы центральных коммуникаций
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений
008
Услуги по обеспечению деятельности Библиотеки Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации
100
Обеспечение деятельности Библиотеки Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений
009
Услуги по обеспечению деятельности Ассамблеи народа Казахстана
100
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений
011
Расширение прав и возможностей женщин в Республике Казахстан
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
102
Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
001
Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан

100
Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111
Қазақстан Республикасы Парламенті ШБ-ның күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
104
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
001
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қызметін қамтамасыз ету
002
Мемлекеттік органдарда және мекемелерде ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету және ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
100
Мемлекеттік органдарда және мекемелерде ақпаратты техникалық қорғауды қамтамасыз ету
105
Ақпараттық қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік органдар мен мекемелердің мамандарын даярлау және олардың біліктілігін арттыру
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
106
Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық
001
Адамның және азаматтың құқықтары мен бостандықтарының  сақталуын қадағалау жөніндегі қызметтер

100
Обеспечение деятельности Парламента Республики Казахстан
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
111
Капитальные расходы ХОЗУ Парламента Республики Казахстан
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
104
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
001
Услуги по обеспечению деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан
100
Обеспечение деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан
002
Услуги по организации и обеспечению информационной безопасности в государственных органах и учреждениях
100
Обеспечение технической защиты информации в государственных органах и учреждениях
105
Подготовка и повышение квалификации специалистов государственных органов и учреждений в области информационной безопасности
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
106
Национальный центр по правам человека
001
Услуги по наблюдению за соблюдением прав и свобод человека и гражданина

100
Адам құқықтары жөніндегі улттық орталық қызметтін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111
Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталықтың күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
110
Облыс мәслихатының аппараты
001
Облыс мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге  арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу

100
Обеспечение деятельности Национального центра по правам человека
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
111
Капитальные расходы Национального центра по правам человека
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
110
Аппарат маслихата области
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата области
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан

109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге  арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
120
Облыс әкімінің аппараты
001
Облыс әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
007
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
009
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз ету және өткізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
013
Облыс Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау

109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва  местного исполнительного органа
118
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
120
Аппарат акима области
001
Услуги по обеспечению деятельности акима области
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
004
Капитальные расходы государственного органа
007
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
009
Обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
013
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана области
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа

116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
117
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
118
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге  арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
121
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
122
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен  әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
117
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
118
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
121
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
122
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального,  природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126
Целевые  трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения)  на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального,  природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы

114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
001
Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100
Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету
101
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының күрделі  шығыстары
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
2
Қаржылық қызмет
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
002
Халықаралық қаржы ұйымдары қаржыландыратын инвестициялық жобалардың аудитiн жүзеге асыру
006
Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу
014
Кеден қызметін жаңғырту
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
019
Жеңілдікті тұрғын үй кредиттері бойынша бағамдық айырманы төлеу
030
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
033
«Электрондық мемлекеттік сатып алу» автоматтандырылған интеграцияланған ақпараттық жүйесін жаңғырту
036
Салық заңнамасын өзгертуге байланысты салық органдарының ақпараттық жүйелерін жаңғырту
061
«е-Қаржымині» интеграцияланған  автоматтандырылған ақпараттық жүйесін жасау
072
Салық әкімшілігі жүйесін реформалау
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен

114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
001
Услуги по обеспечению деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов
100
Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов
101
Капитальные расходы подведомственных организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
2
Финансовая  деятельность
217
Министерство финансов Республики Казахстан
002
Осуществление аудита инвестиционных проектов, финансируемых международными финансовыми организациями
006
Приобретение акций международных финансовых организаций
014
Модернизация таможенной службы
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
019
Выплата курсовой разницы по льготным жилищным кредитам
030
Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан
033
Модернизация автоматизированной интегрированной  информационной системы «Электронные государственные закупки»
036
Модернизация информационных систем Налоговых органов, связанных с изменением налогового законодательства
061
Создание интегрированной автоматизированной информационной системы «е-Минфин»
072
Реформирование системы налогового администрирования
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета

091
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің объектілерін және инфрақұрылымын салу
094
Мемлекеттік активтерді басқару
100
Жекешелендiру, мемлекеттік мүлiктi басқару, жекешелендiруден кейiнгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
101
Меншікке мониторинг жүргізу және оның нәтижелерін пайдалану
102
Тәркіленген мүлікті бағалау, сақтау және өткізу
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
004
Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу
257
Облыстың қаржы басқармасы
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
009
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер

091
Строительство объектов и инфраструктуры Министерства финансов Республики Казахстан
094
Управление государственными активами
100
Приватизация, управление государственным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
101
Проведение мониторинга собственности и использование его результатов
102
Оценка, хранение и реализация конфискованного имущества
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
004
Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения
257
Управление финансов области
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
009
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
013
Капитальные расходы государственного органа
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов  за счет средств резерва  местного исполнительного органа
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен  әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
3
Сыртқы саяси қызмет
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
001
Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
100
Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің күрделі шығыстары
003
Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасын делимитациялау және демаркациялау
005
Шетелдік іссапарлар
008
Шетелдегі дипломатиялық өкілдіктердің арнайы, инженерлік-техникалық және нақты қорғалуын қамтамасыз ету

123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
3
Внешнеполитическая деятельность
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
001
Услуги по координации внешнеполитической деятельности
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по координации внешнеполитической деятельности
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
111
Капитальные расходы центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан
003
Делимитация и демаркация государственной границы Республики Казахстан
005
Заграничные командировки
008
Обеспечение специальной, инженерно-технической и физической защиты дипломатических представительств за рубежом

010
Шетелде Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіру
100
Шетелде Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін қызметінің қамтамасыз ету
101
Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін орналастыру үшін шетелде жылжымайтын мүлік объектілерін салу
111
Шетелде Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктердің күрделі шығыстары
013
Халықаралық ұйымдарда, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа органдарында Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіру
017
Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдарға, өзге де халықаралық және басқа органдарға қатысуы
019
Ақпараттық-имидждік саясаттың іске асырылуын қамтамасыз ету
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
122
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
136
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасында ынтымақтастықты нығайту жөніндегі Елдік бағдарламаны іске асыруды қамтамасыз ету
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
136
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасында ынтымақтастықты нығайту жөніндегі Елдік бағдарламаны іске асыруды қамтамасыз ету
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
136
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасында ынтымақтастықты нығайту жөніндегі Елдік бағдарламаны іске асыруды қамтамасыз ету

010
Представление интересов Республики Казахстан за рубежом
100
Обеспечение деятельности дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом
101
Строительство объектов недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан
111
Капитальные расходы дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом
013
Представление интересов Республики Казахстан в  международных организациях, уставных и других органах Содружества Независимых Государств
017
Участие Республики Казахстан в международных организациях, иных международных и прочих органах
019
Обеспечение реализации информационно-имиджевой политики
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
136
Обеспечение реализации страновой программы по укреплению сотрудничества между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
136
Обеспечение реализации страновой программы по укреплению сотрудничества между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
136
Обеспечение реализации страновой программы по укреплению сотрудничества между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития

241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
136
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасында ынтымақтастықты нығайту жөніндегі Елдік бағдарламаны іске асыруды қамтамасыз ету
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
136
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасында ынтымақтастықты нығайту жөніндегі Елдік бағдарламаны іске асыруды қамтамасыз ету
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
057
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуы
070
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасында ынтымақтастықты нығайту жөніндегі Елдік бағдарламаны іске асыру
073
Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
017
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
136
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасында ынтымақтастықты нығайту жөніндегі Елдік бағдарламаны іске асыруды қамтамасыз ету
4
Iргелi ғылыми зерттеулер
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
130
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
217
Ғылымды дамыту
100
Мемлекеттік сыйақылар және стипендиялар
101
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілердің бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру
102
Ғылыми зерттеулерді грантпен қаржыландыру
103
Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу
104
Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету

241
Министерство энергетики Республики Казахстан
136
Обеспечение реализации страновой программы по укреплению сотрудничества между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
136
Обеспечение реализации страновой программы по укреплению сотрудничества между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
057
Участие Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
070
Реализация Страновой программы по укреплению сотрудничества между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
073
Обеспечение реализации проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках Рамочных соглашений о партнерстве
004
За счет внешних займов
017
За счет софинансирования внешних займов из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
018
За счет гранта
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
136
Обеспечение реализации страновой программы по укреплению сотрудничества между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
4
Фундаментальные  научные исследования
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
208
Министерство обороны Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
130
Базовое финансирование субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
217
Развитие науки
100
Государственные премии и стипендии
101
Программно-целевое финансирование субъектов научной и/или научно-технической деятельности
102
Грантовое финансирование научных исследований
103
Проведение государственной научно-технической экспертизы
104
Проведение внешней оценки качества образования
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности

240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
006
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулердің іске асырылуын қамтамасыз ету
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
007
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру және мемлекеттік басқаруды жетілдіру
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
015
Қазақстан Республикасының ұлттық статистика жүйесін нығайту
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
081
Статистикалық ақпаратты ұсынуды қамтамасыз ету
100
Статистикалық деректерді жинау, өңдеу және тарату жөніндегі қызметтер
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау, бюджеттік инвестициялардың іске асырылуын бағалауды жүргізу
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу

240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
5
Планирование и статистическая деятельность
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
006
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
007
Повышение конкурентоспособности регионов и совершенствование государственного управления
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
015
Укрепление национальной статистической системы Республики Казахстан
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
081
Обеспечение представления статистической информации
100
Услуги по сбору, обработке и распространению статистических данных
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
005
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии, проведение оценки реализации бюджетных инвестиций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера

126
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
6
Жалпы кадрлық мәселелер
622
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
008
Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау және қызметтік этика, меритократияны қорғау және сыбайлас жемқорлықтың алдын алу саласында мемлекеттік қызмет реформасын қолдау
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
012
Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын тестілеу жөніндегі қызметтер
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесі, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
100
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
101
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін реттеу жөніндегі қызметтер
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі қызметтер
106
Елдің қоғамдық тәртіп саласындағы саяси мүдделерін қамтамасыз ету
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

126
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
6
Общие кадровые вопросы
622
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
008
Институциональная поддержка регионального хаба в сфере государственной службы и поддержка реформы государственной службы в области служебной этики, защиты меритократии и предупреждения коррупции
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
012
Услуги по тестированию кадров государственной службы республики
9
Прочие государственные услуги общего характера
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, уголовно-исполнительной системы, предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности
101
Услуги по координации деятельности уголовно-исполнительной системы
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Услуги по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
106
Обеспечение политических интересов страны в области общественного порядка
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
122
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
001
Бюджеттік жоспарлау, мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және орындалуын қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі қызметтер
100
Бюджеттік жоспарлау, мемлекеттік бюджеттің атқарылуын орындау мен бақылау және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл саласында уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Тарату және банкроттық рәсiмдерін жүргiзу
106
Кинология орталығының қызметтері
107
Оқу-әдiстемелiк орталықтың қызметтері
108
«Байқоңыр» кешенінің жалға алынған мүлкін есепке алу
109
Кедендiк сараптама жүргізу
110
«Дағдарыстан кейін қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» қатысушыларының сауықтыру жоспарларын іске асыру мониторингі
111
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің күрделі шығыстары
067
Саяси партияларды қаржыландыру
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау

109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
217
Министерство финансов Республики Казахстан
001
Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Проведение процедур ликвидации и банкротства
106
Услуги кинологического центра
107
Услуги учебно-методического центра
108
Учет арендованного имущества комплекса «Байконур»
109
Проведение таможенной экспертизы
110
Мониторинг реализации планов оздоровлений участников «Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)»
111
Капитальные расходы Министерства финансов Республики Казахстан
067
Финансирование политических партий
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан

100
Мәдениет, спорт және дін саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
037
Діни қызмет саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту, діни қызмет саласындағы әлеуметтанушылық, ғылыми-зерттеу және талдау қызметтерін жүргізу
100
Діни сенім бостандығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
122
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
001
Энергетика, атом энергиясы, мұнай-газ және мұнай-химия өнеркәсібі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
100
Энергетика, атом энергиясы, мұнай, газ және мұнай-химия өнеркәсібі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Пайдалану құқығы мұнай-газ жобалары жөніндегі мердігерлерге берілуге тиіс мемлекеттік мүлікті есепке алуды жүргізуді қамтамасыз ету

100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области культуры, спорта и религий
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
037
Развитие международного сотрудничества в сфере религиозной деятельности, проведение социологических, научно-исследовательских и аналитических услуг в сфере религиозной деятельности
100
Реализация государственной политики в сфере свободы и вероисповедания
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
001
Услуги по координации деятельности в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности и охраны окружающей среды
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности и охраны окружающей среды
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Обеспечение ведения учета государственного имущества, право пользования которым подлежит передаче подрядчикам по нефтегазовым проектам

100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
122
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
001
Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, туристік индустрия, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, байланысты, ақпараттандыруды және ақпаратты дамыту, ғарыш қызметін үйлестіру және бақылау саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
100
Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, туристік индустрия, индустриалдық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, байланысты, ақпараттандыру және ақпаратты дамыту, ғарыш қызметін үйлестіру және бақылау саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
«Transport tower» әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратын күтіп-ұстау
111
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің күрделі шығыстары
002
Авариялар мен апаттар кезінде шұғыл шақыру ақпараттық жүйесін құру

100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
001
Формирование и реализация политики государства в сфере стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, туристской индустрии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, связи, информатизации и информации, координации и контроля космической деятельности
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области  стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, туристской индустрии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, связи, информатизации и информации, координации и контроля космической деятельности
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов
105
Содержание здания административно-технологического комплекса «Transport tower»
111
Капитальные расходы Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
002
Создание информационной системы экстренного вызова при авариях и катастрофах

100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
122
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
001
Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
101
Шетелдегі сауда өкілдігінің қызметін қамтамасыз ету

100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
001
Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами
101
Обеспечение деятельности торговых представительств за рубежом

102
Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу
106
Бюджеттік инвестициялар, бюджеттік кредиттеу мен мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия, мемлекеттік кепілдіктерді ұсыну үшін инвестициялық жабаларды сараптау және бағалау
108
Қазақстан Республикасының егемен кредиттік рейтингін қайта қарау мәселелері бойынша халықаралық рейтингтік агенттіктерімен өзара іс-қимыл
109
Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
111
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
122
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
078
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

102
Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Проведение  оценки реализации бюджетных инвестиций
106
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций, бюджетного кредитования и государственно-частного партнерства, в том числе концессии, инвестиционных проектов для предоставления государственных гарантий
108
Взаимодействие с международными рейтинговыми агентствами по вопросам пересмотра суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан
109
Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического Форума
111
Капитальные расходы Министерства национальной экономики Республики Казахстан
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
263
Управление внутренней политики области
078
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
265
Управление предпринимательства и промышленности области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности

109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге  арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
622
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру және сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл
100
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру және сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
101
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасына қоғамдық мониторинг жүргізу бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты қалыптастыру және іске асыру
103
Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Ғылыми зерттеулер жүргізу және ғылыми-қолданбалы әдістемелер әзірлеу
111
Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға   арналған   қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу

109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов  за счет средств резерва  местного исполнительного органа
118
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
622
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы и противодействия коррупционным преступлениям и правонарушениям
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию и реализации единой государственной политики в сфере государственной службы и противодействия коррупционным преступлениям и правонарушениям
101
Формирование и реализация государственного социального заказа по проведению общественного мониторинга качества оказания государственных услуг
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Проведение научных исследований и разработка научно-прикладных методик
111
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты

104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
044
«Қазтехнологиялар» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
100
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік әзірлігін арттыру
101
Қарулы Күштерді тылдық қамтамасыз ету
102
Әскерге шақыру жасына дейінгілерді әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау
103
Қорғаныс саласындағы зерттеулер
104
Қарулы Күштердің объектілерін салу
105
Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз ету
106
Қару-жарақ, әскери және өзге де техниканы, әскери мақсаттағы жабдықтарды және байланыс жүйелерін жаңғырту, қалпына келтіру және сатып алу
107
Қарулы Күштердің автоматтандырылған басқару жүйесін құру
111
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
122
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
296
Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
120
Облыс әкімінің аппараты
012
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
044
Увеличение уставного капитала АО «Казтехнологии»
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
100
Повышение боевой готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
101
Тыловое обеспечение Вооруженных Сил
102
Подготовка допризывников по военно-техническим специальностям
103
Исследования в области обороны
104
Строительство объектов Вооруженных Сил
105
Обеспечение жильем военнослужащих
106
Модернизация, восстановление и приобретение вооружения, военной и иной техники, оборудования военного назначения и систем связи
107
Создание автоматизированной системы управления Вооруженных Сил
111
Капитальные расходы Вооруженных Сил Республики Казахстан
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
296
Управление по мобилизационной подготовке области
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
120
Аппарат акима области
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
012
Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы  төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау бойынша жұмыстар жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
060
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою саласындағы қызметті ұйымдастыру
100
Өрт қауіпсіздігі саласындағы стандарттарды әзірлеу
101
Төтенше жағдайлар саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
102
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
103
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
105
Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою саласындағы ақпараттық жүйелерді құру және дамыту
111
Төтенше жағдайлар жөніндегі ведомстволық бағынысты мекемелердің күрделі шығыстары
072
Тәуекелдерді бағалау, дүлей зілзалалардың алдын алу және оларға ден қою жөніндегі ұлттық әлеуетті күшейту
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
117
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
002
Жұмылдыру дайындығы мен төтенше жағдайлардың объектілерін дамыту
036
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу

015
За счет средств местного бюджета
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
060
Организация деятельности в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
100
Разработка стандартов в области пожарной безопасности
101
Прикладные научные исследования в области чрезвычайных ситуаций
102
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
103
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
105
Развитие и создание информационных систем в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций
111
Капитальные расходы органов и подведомственных учреждений по чрезвычайным ситуациям
072
Усиление национального потенциала по оценке рисков, предупреждению и реагированию на стихийные бедствия
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
117
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
271
Управление строительства области
002
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
036
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы  төтенше жағдайлардың алдын-алу және жою
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
118
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1
Құқық қорғау қызметi
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
015
Халықты жеке басты куәландыратын құжаттармен, жүргізуші куәліктерімен, көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу үшін құжаттармен, нөмірлік белгілермен қамтамасыз ету
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
100
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
101
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
102
Алматы облысының облыстық бюджетіне әкімшілік полиция қызметкерлерінің қосымша штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
103
Облыстық бюджеттерге дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығулар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
105
Облыстық бюджеттерге және Алматы қаласының бюджетіне қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
106
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ақпараттық жүйелерін дамыту
107
Қазақстан Республикасының шағын қалаларын жедел басқару орталықтарының бағдарламалық-ақпараттық кешендерін құру
108
Іс жүргізу әрекеттерін жүзеге асыру, сондай-ақ қылмыстық процеске қатысатын адамдардың құқықтары мен бостандықтарын қорғауды қамтамасыз ету
109
Нашақорлықтың және есірткі бизнесінің алдын алу жөніндегі қызметтер
110
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау
111
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің күрделі шығыстары
112
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мекемелерінің күрделі шығыстары
113
Тіркелген және заңсыз сақталған қаруды, оқ-дәрілерді және жарылғыш заттарды ерікті түрде өтемді тапсыруды ынталандыру

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
005
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
118
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1
Правоохранительная деятельность
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
015
Обеспечение населения документами, удостоверяющими личность, водительскими удостоверениями, документами, номерными знаками для государственной регистрации транспортных средств
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
100
Услуги по обеспечению деятельности Министерства внутренних дел Республики Казахстан
101
Услуги по охране общественного порядка и обеспечению общественной безопасности
102
Целевые текущие трансферты областному бюджету Алматинской области на содержание дополнительной штатной численности сотрудников административной полиции
103
Целевые текущие трансферты областным бюджетам  на проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам и бюджету города Алматы на строительство объектов общественного порядка и безопасности
106
Развитие информационных систем Министерства внутренних дел Республики Казахстан
107
Создание программно-аппаратных комплексов центров оперативного управления малых городов Республики Казахстан
108
Осуществление процессуальных действий, а также обеспечение защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе
109
Услуги по профилактике наркомании и наркобизнеса
110
Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности
111
Капитальные расходы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
112
Капитальные расходы подведомственных учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан
113
Стимулирование добровольной возмездной сдачи зарегистрированного и незаконно хранящихся оружия, боеприпасов и взрывчатых веществ

114
Қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының қызметін қамтамасыз ету
115
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
116
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының күрделі шығыстары
078
Ішкі істер органдарының жедел-іздестіру қызметтерін жүзеге асыру
100
Жедел-іздестіру қызметтерін жүзеге асыру
101
Қызметтік ғимараттар кешенін салу
110
Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің өзге де көріністеріне қарсы күрес
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
096
Жедел - іздестіру қызметін және сотқа дейінгі тергеп - текесеруді жүзеге асыру
100
Жедел іздестіру қызметі
101
Сотқа дейінгі тексеру
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
005
Ақпараттық жүйелер құру
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
008
Жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
024
Дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығу жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу

114
Обеспечение деятельности Национальной гвардии Республики Казахстан по обеспечению общественной безопасности
115
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
116
Капитальные расходы Национальной гвардии Республики Казахстан
078
Осуществление оперативно-розыскной деятельности органов внутренних дел
100
Осуществление оперативно-розыскной деятельности
101
Строительство комплекса служебных зданий
110
Борьба с терроризмом и иными проявлениями экстремизма и сепаратизма
217
Министерство финансов Республики Казахстан
096
Осуществление оперативно-розыскной деятельности и досудебного расследования
100
Оперативно-розыскная деятельность
101
Досудебное расследование
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
005
Создание информационных систем
006
Капитальные расходы государственного органа
008
Обеспечение безопасности дорожного движения
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места  жительства и документов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Организация содержания служебных животных
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
024
Проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты

221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
005
Адвокаттардың заңгерлік көмек көрсетуі
006
Нормативтік құқықтық актілердің, халықаралық шарттардың жобаларына, заң жобаларының тұжырымдамаларына ғылыми сараптама
009
Құқықтық насихат
3
Сот қызметi
501
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
001
Сот органдарының азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін сотта қорғауды қамтамасыз етуі
100
Жоғарғы сот органы азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Жергілікті сот билігі органдарының сот төрелігін іске асыруды қамтамасыз етуі
111
Сот жүйесі органдарының күрделі шығыстары
114
Сот процесіне қатысушы адамдардың құқықтары мен бостандықтарын қорғауды қамтамасыз ету
115
Судьяларды тұрғын үймен қамтамасыз ету
015
Қазақстан Республикасында сот мониторингі жүйесін жетілдіру
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
4
Заңды және құқықтық тәртiптi қамтамасыз ету жөніндегі қызмет
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
001
Қазақстан Республикасында заңдардың және заңға тәуелді актілердің дәлме-дәл және бірізді қолданылуына жоғары қадағалауды жүзеге асыру
100
Уәкілетті органның жоғары қадағалау және мемлекеттік құқықтық статистика қалыптастыру саласындағы қызметін қамтамасыз ету
102
Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111
Прокуратура органдардың күрделі шығыстары
009
Қылмыстық процестерге қатысушы адамдардың құқықтары мен бостандықтарының қорғалуын қамтамасыз ету
014
Мемлекет мүдделерін білдіру және қорғау
015
Құқықтық статистикалық ақпаратпен қамтамасыз етудің жедел жүйесін құру
101
Криминалдық және жедел есеп жүргізу жөніндегі мемлекетаралық ақпараттық өзара іс-қимыл
102
Қазақстан Республикасының құқық қорғау және арнайы мемлекеттік органдары үшін ақпарат алмасу жүйесін құру
103
«Сотқа дейінгі тергеп-тексерулердің бірыңғай тізілімі» ақпараттық жүйесін құру

221
Министерство юстиции Республики Казахстан
005
Оказание юридической помощи адвокатами
006
Научная экспертиза проектов нормативных правовых актов, международных договоров, концепций законопроектов
009
Правовая пропаганда
3
Судебная деятельность
501
Верховный Суд Республики Казахстан
001
Обеспечение судебными органами судебной защиты прав, свобод и законных интересов граждан и организаций
100
Обеспечение высшим судебным органом судебной защиты прав, свобод и законных интересов граждан и организаций
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Обеспечение отправления правосудия местными органами судебной власти
111
Капитальные расходы органов судебной системы
114
Обеспечение защиты прав и свобод лиц, участвующих в судебном процессе
115
Обеспечение жильем судей
015
Совершенствование системы судебного мониторинга в Республике Казахстан
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
4
Деятельность по обеспечению законности и правопорядка
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
001
Осуществление высшего надзора за точным и единообразным применением законов и подзаконных актов в Республике Казахстан
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области  высшего надзора и формирования государственной правовой статистики
102
Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
111
Капитальные расходы органов прокуратуры
009
Обеспечение защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе
014
Представление и защита интересов государства
015
Создание оперативной системы обеспечения правовой  статистической информацией
101
Межгосударственное информационное взаимодействие по ведению криминального и оперативного учетов
102
Создание системы информационного обмена для правоохранительных и специальных государственных  органов Республики Казахстан
103
Создание информационной системы «Единый реестр досудебных расследований»

109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
681
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі
001
Күзетілетін адамдар мен объектілердің қауіпсіздігін қамтамасыз ету
002
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметін дамыту бағдарламасы
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
6
Қылмыстық-атқару жүйесі
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
100
Сотталғандарды, күдіктілерді және айыпталушыларды ұстау
102
Қылмыстық - атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
103
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ақпараттық жүйелерін дамыту
111
Қылмыстық-атқару жүйесі органдарының және мекемелерінің күрделі шығыстары
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
395
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру

109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
681
Служба государственной охраны Республики Казахстан
001
Обеспечение безопасности охраняемых лиц и объектов
002
Программа развития Службы государственной охраны Республики Казахстан
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
6
Уголовно-исполнительная система
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
100
Содержание осужденных, подозреваемых и обвиняемых лиц
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
103
Развитие и создание информационных систем уголовно-исполнительной системы
111
Капитальные расходы органов и учреждений уголовно-исполнительной системы
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
395
Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
120
Облыс әкімінің аппараты
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
001
Мемлекет қызметін құқықтық қамтамасыз ету
100
Мемлекет қызметін құқықтық қамтамасыз ету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
106
Ұлттық алдын алу тетiгiн жүзеге асыру бойынша іс-шараларды іске асыру
107
Зияткерлік меншік құқықтарын қорғау
108
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
111
Әділет органдарының күрделі шығыстары
002
Сот сараптамаларын жүргізу
010
Халыққа «жалғыз терезе» принципі бойынша қызмет көрсету
047
Мемлекет мүдделерін білдіру және қорғау, сот немесе төрелік талқылаулар перспективаларын бағалау және жер қойнауын пайдалануға келісімшарттар және инвестициялық шарттар жобаларына заңгерлік сараптама
050
Қазақстанда құқық қорғау тетіктерін жетілдіру және  БҰҰ  әмбебап кезеңдік шолу ұсынымдарын тиімді іске асыру
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландару есебінен
018
Грант есебінен
055
Қазақстан Республикасы Заңнама институтының қызметін қамтамасыз ету
059
Сот төрелігінің секторын институционалды түрде нығайту жобасын іске асыру
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
062
Сот-медицина, сот-наркологиялық, сот-психиатриялық сараптамалар бойынша қызметтер
100
Сот-медицина, сот-наркологиялық, сот-психиатриялық сараптамаларды жүргізу қамтамасыз ету
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
120
Аппарат акима области
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
001
Правовое обеспечение деятельности государства
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области правового обеспечения деятельности государства
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
106
Реализация мероприятий по осуществлению национального превентивного механизма
107
Охрана прав интеллектуальной собственности
108
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
111
Капитальные расходы органов юстиции
002
Проведение судебных экспертиз
010
Обслуживание населения по принципу «одного окна»
047
Представление и защита интересов государства, оценка перспектив судебных или арбитражных разбирательств и юридическая экспертиза проектов контрактов на недропользование и инвестиционных договоров
050
Совершенствование правозащитных механизмов в Казахстане и эффективная реализация рекомендаций Универсального периодического обзора ООН
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
055
Обеспечение деятельности Института законодательства Республики Казахстан
059
Реализация проекта институционального укрепления сектора правосудия
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
062
Услуги по судебно-медицинской, судебно-наркологической, судебно-психиатрической экспертизам
100
Обеспечение проведения судебно-медицинской, судебно-наркологической, судебно-психиатрической экспертиз
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
122
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
004
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
004
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
098
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету
100
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102
Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету
103
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне балаларға арналған мектепке дейінгі ұйымдардың сейсмикалық күшейту үшiн республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
104
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне балаларға арналған мектепке дейінгі ұйымдардың сейсмикалық күшейту үшiн Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
105
Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
111
Білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
261
Облыстың білім басқармасы
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
025
Мектепке дейінгі ұйымдардың сейсмикалық күшейту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
098
Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения
100
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
102
Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования
103
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления  детских дошкольных организаций за счет средств республиканского бюджета
104
Целевые трансферты  на развитие  областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления  детских дошкольных организаций за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
105
Проведение внешней оценки качества образования
111
Капитальные расходы организаций образования
261
Управление образования области
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
271
Управление строительства области
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
025
Сейсмоусиление детских дошкольных организаций
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
005
Мамандандырылған білім беру  ұйымдарында жалпы білім беру
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
099
Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету
100
Дарынды балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту
101
Назарбаев Зияткерлік мектептерінде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
102
Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету
103
Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу
104
Балалар мен оқушы жастарға адамгершілік-рухани білім беру
105
Орта білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізу
106
Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөніндегі көрсететін қызметтеріне ақы төлеу
107
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне  орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту үшiн республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
108
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту үшiн Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
110
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарынының 10-11-сыныптарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
111
Білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
112
Қызылорда облысының бюджетіне Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде оқытатын білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
113
Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
005
Мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
038
Спорттағы дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
261
Облыстың білім басқармасы
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
208
Министерство обороны Республики Казахстан
005
Общеобразовательное обучение в специализированных организациях образования
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
099
Обеспечение доступности качественного школьного образования
100
Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования
101
Реализация государственного образовательного заказа в Назарбаев Интеллектуальных школах
102
Методологическое обеспечение в сфере среднего образования
103
Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения
104
Нравственно-духовное образование детей и учащейся молодежи
105
Внедрение системы электронного обучения в организациях среднего образования
106
Оплата услуг оператору по подушевому финансированию
107
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления организаций среднего образования за счет средств республиканского бюджета
108
Целевые трансферты на развитие  областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления организаций среднего образования за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
110
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на апробирование подушевого финансирования в 10-11 классах организаций среднего образования
111
Капитальные расходы организаций образования
112
Целевые текущие трансферты бюджету Кызылординской области на обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения
113
Проведение внешней оценки качества образования
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
005
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей
038
Обучение и воспитание одаренных в спорте детей
261
Управление образования области
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарының 10-11 сыныптарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
079
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
082
Орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
203
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
204
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
006
Балалар мен жасөспірімдерге  спорт бойынша қосымша білім беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования в 10-11 классах организаций среднего образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
271
Управление строительства области
079
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов  начального, основного среднего и общего среднего образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
082
Сейсмоусиление организаций среднего образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
203
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
204
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
285
Управление физической культуры и спорта области
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

100
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
101
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету
102
Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу
107
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
109
Техникалық және кәсіптік білім беру сапасына сырттай бағалау жүргізу
111
Білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
003
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
004
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі медициналық білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
006
Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
039
Спорт саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
261
Облыстың білім басқармасы
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

100
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
101
Методологическое обеспечение в сфере технического и профессионального, послесреднего образования
102
Проведение республиканских конкурсов, мероприятий республиканского значения в сфере технического и профессионального, послесреднего образования
107
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
108
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
109
Проведение внешней оценки качества технического и профессионального образования
111
Капитальные расходы организаций образования
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
003
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
004
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий обучающимся в медицинских организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
006
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказания социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства
039
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказания социальной поддержки обучающимся в области спорта
253
Управление здравоохранения области
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
261
Управление образования области
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

221
Мектепке дейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
222
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
223
Техникалық және кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
224
Мемлекеттік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
005
Денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
007
Мәдениет пен өнер саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
040
Спорт саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
048
Техникалық реттеу және метрология саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
086
Ғарыш саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
017
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау және санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық саласындағы, кәсіпкерлік, тұрғын үй шаруашылығы саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
261
Облыстың білім басқармасы
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
052
Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын  атқарушы ішкі істер органы
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
012
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
038
Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау

221
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций дошкольного образования
222
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций среднего образования
223
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций технического и профессионального образования
224
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций высшего и послевузовского образования
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
005
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области культуры и искусства
040
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области спорта
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
048
Переподготовка и повышение квалификации кадров в области технического регулирования и метрологии
086
Переподготовка и повышение квалификации кадров в космической отрасли
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
017
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия, в сфере предпринимательства, жилищного хозяйства
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
253
Управление здравоохранения области
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
261
Управление образования области
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации  Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
012
Повышение квалификации и переподготовка кадров
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации  Дорожной карты занятости 2020

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
622
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
013
Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
100
Шетелдік оқытушыларды тарта отырып, мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
101
Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
011
Медицина ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
052
Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
6
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
011
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
204
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету
100
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
101
«Болашақ» бағдарламасы шеңберінде шетелдегі жоғары оқу орындарында мамандар даярлау
102
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және «Назарбаев университеті» ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
103
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету
104
Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
106
Жоғары білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
107
«Назарбаев Университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктілігін арттыру
108
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
109
Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
110
Білім беру жинақтарына салымдар бойынша сыйлықақылар төлеу
111
Білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
112
Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметтеріне ақы төлеу
113
Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
006
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
622
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
013
Услуги по подготовке, переподготовке и повышению квалификации государственных служащих
100
Повышение квалификации государственных служащих с привлечением иностранных преподавателей
101
Подготовка, переподготовка и повышение квалификации государственных служащих
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
011
Повышение квалификации и переподготовка кадров медицинских организаций
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
6
Высшее и послевузовское образование
208
Министерство обороны Республики Казахстан
011
Подготовка специалистов с высшим и послевузовским профессиональным образованием
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
204
Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием
100
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
101
Подготовка специалистов в высших учебных заведениях за рубежом в рамках программы «Болашак»
102
Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в  АОО «Назарбаев университет»
103
Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования
104
Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов
106
Строительство и реконструкция объектов высшего образования
107
Подготовка и повышение квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО «Назарбаев Университет»
108
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
109
Проведение внешней оценки качества образования
110
Выплата премий по вкладам в образовательные накопления
111
Капитальные расходы организаций образования
112
Оплата услуг оператора Государственной образовательной накопительной системы
113
Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
006
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся

502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
018
Құқық қорғау органдары қызметкерлерінің кәсіби деңгейін жоғарылату және жоғары білімнен кейінгі білім беру
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
104
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
009
«Назарбаев Университеті» ДБҰ-ға нысаналы салым
120
Облыс әкімінің аппараты
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
079
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрларын оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау
100
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрларын оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау қамтамасыз ету
101
«Бүркіт» жауынгерлік және әдістемелік дайындық оқу орталығын салу
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
248
«Сәкен Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
001
Білім және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
100
Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің күрделі шығыстары
060
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ға нысаналы салым
092
«Назарбаев Университеті» ДБҰ-ға нысаналы салым
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер

502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
018
Повышение профессионального уровня и послевузовское образование сотрудников правоохранительных органов
9
Прочие услуги в области образования
104
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
009
Целевой вклад в АОО «Назарбаев Университет»
120
Аппарат акима области
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
079
Обучение, повышение квалификации и переподготовка кадров Министерства внутренних дел Республики Казахстан
100
Обеспечение обучения, повышения квалификации и переподготовки кадров Министерства внутренних дел Республики Казахстан
101
Строительство учебного центра боевой и методической подготовки «Бүркіт»
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
248
Увеличение уставного капитала АО «Казахский агротехнический университет имени Сакена Сейфуллина»
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
001
Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по реализации государственной политики в области образования и науки
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
111
Капитальные расходы Министерства образования и науки Республики Казахстан
060
Целевой вклад в АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»
092
Целевой вклад в АОО «Назарбаев Университет»
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
122
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
153
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде бағдарламалық жобаларды іске асыру
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
017
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
007
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
041
Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау
100
Өнер және мәдениет саласындағы білім ұйымдарының қалыптасуын қамтамасыз ету
102
Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын білім беру объектілерін салу, реконструкциялау
111
Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
034
Денсаулық сақтау жүйесіндегі мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
261
Облыстың білім басқармасы
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Облыстық мемлекеттік  білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
029
Әдістемелік жұмыс
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
153
Реализация программных проектов в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
004
За счет внешних займов
017
За счет софинансирования внешних займов из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
007
Строительство и реконструкция объектов образования
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
041
Подготовка кадров в области культуры и искусства
100
Обеспечение функционирования организаций образования в области культуры и искусства
102
Строительство, реконструкция объектов образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства
111
Капитальные расходы организаций образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства
253
Управление здравоохранения области
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы  здравоохранения
261
Управление образования области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
013
Капитальные расходы государственного органа
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
029
Методическая работа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
029
Әдістемелік жұмыс
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
069
Балалар құқығын қорғау саласында іс шаралар өткізу
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу

006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Капитальные расходы государственного органа
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
029
Методическая работа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
069
Проведение мероприятий в области защиты прав детей
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
008
Қарулы Күштерді медициналық қамтамасыз ету
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері  көрсететін медициналық көмекті  қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті  қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
2
Халықтың денсаулығын қорғау
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
111
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
019
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
019
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру
052
Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету
100
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілерінің халыққа медициналық көмек көрсетуіне және амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
101
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102
Мамандандырылған медициналық көмек көрсету
103
Жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету
107
Қаржылық лизинг шарттарында сатып алынған медициналық техника бойынша лизингтік төлемдерді өтеу
108
Бюджеттік сала қызметкерлері үшін жұмыс берушінің әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына аударуы
053
Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды  дамыту

208
Министерство обороны Республики Казахстан
008
Медицинское обеспечение Вооруженных Сил
253
Управление здравоохранения области
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
2
Охрана здоровья населения
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
111
Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
019
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
019
Создание информационных систем здравоохранения
052
Обеспечение населения медицинской помощью в рамках Единой национальной системы здравоохранения
100
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи
101
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание медицинской помощи онкологическим больным
102
Оказание специализированной медицинской помощи
103
Оказание высокоспециализированной медицинской помощи
107
Возмещение лизинговых платежей по медицинской технике, приобретенной на условиях финансового лизинга
108
Отчисления работодателей для работников бюджетной сферы в Фонд социального медицинского страхования
053
Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры

100
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін  қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
101
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102
Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, мамандандырылған медициналық көмек көрсету
103
Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету
104
Санитариялық авиация түрінде жедел медициналық көмек көрсету
105
Қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру бойынша қызмет көрсету
106
Салауатты өмір салтын насихаттау
107
Инновациялық медициналық технологияларды қолдану арқылы медициналық көмек көрсету
108
Арнайы медицина резервін сақтау
109
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
111
Республикалық деңгейдегі мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
113
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
114
Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
066
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
088
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы іс-шараларды іске асыру
100
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
271
Облыстың құрылыс басқармасы
026
Денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

100
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
101
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
102
Оказание специализированной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения
103
Оказание высокоспециализированной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения
104
Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации
105
Оказание услуг по производству крови, ее компонентов и препаратов
106
Пропаганда здорового образа жизни
107
Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий
108
Хранение специального медицинского резерва
109
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
111
Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения на республиканском уровне
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
114
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
066
Прикладные научные исследования в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения
088
Реализация мероприятий в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения
100
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения
253
Управление здравоохранения области
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Услуги по охране материнства и детства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Пропаганда здорового образа жизни
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
271
Управление строительства области
026
Сейсмоусиление объектов здравоохранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
022
Созылмалы бүйрек функциясының  жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды  тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының  бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
022
Созылмалы бүйрек функциясының  жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды  тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
4
Емханалар
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы  өнімдерімен қамтамасыз ету
101
5 жасқа дейінгі балаларды амбулаторлық емдеу деңгейінде дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету
102
Жүкті әйелдерді құрамында темір және йоды бар препараттармен қамтамасыз ету
103
Созылмалы ауруларды амбулаториялық емдеу кезінде балалар мен жасөспірімдерді дәрілік заттармен қамтамасыз ету
104
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейінде дәрілік заттармен және  мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер  жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің  медициналық көмекті және  амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда  қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы  өнімдерімен қамтамасыз ету
101
5 жасқа дейінгі балаларды амбулаторлық емдеу деңгейінде дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
4
Поликлиники
253
Управление здравоохранения области
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
101
Лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста на амбулаторном уровне лечения
102
Обеспечение беременных железо-  и йодосодержащими препаратами
103
Обеспечение лекарственными средствами детей и подростков, находящихся на диспансерном учете при амбулаторном лечении хронических заболеваний
104
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и  амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
101
Лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста на амбулаторном уровне лечения

102
Жүкті әйелдерді құрамында темір және йоды бар препараттармен қамтамасыз ету
103
Созылмалы ауруларды амбулаториялық емдеу кезінде балалар мен жасөспірімдерді дәрілік заттармен қамтамасыз ету
104
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейінде дәрілік заттармен және  мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер  жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің  медициналық көмекті және  амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
040
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда  қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін  денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау  базалары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

102
Обеспечение беременных железо-  и йодосодержащими препаратами
103
Обеспечение лекарственными средствами детей и подростков, находящихся на диспансерном учете при амбулаторном лечении хронических заболеваний
104
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и  амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
040
Обеспечение функционирования информационных систем в области здравоохранения
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
5
Другие виды медицинской помощи
253
Управление здравоохранения области
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
029
Областные базы спецмедснабжения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
014
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу және төтенше жағдай кезінде зардап шеккендерге медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтер
074
«Апаттар медицинасының теміржол госпитальдары» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
013
Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
020
Денсаулық сақтау жүйесін реформалау
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
024
«Назарбаев Университеті» ДБҰ-ға нысаналы салым
129
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы  мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
Ақпараттық жүйелер құру
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды  өтеу
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу

015
За счет средств местного бюджета
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
014
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей и оказанию медицинской помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций
074
Увеличение уставного капитала АО «Железнодорожные госпитали медицины катастроф»
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
013
Прикладные научные исследования в области здравоохранения
020
Реформирование системы здравоохранения
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
024
Целевой вклад в АОО «Назарбаев Университет»
129
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
253
Управление здравоохранения области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Создание информационных систем
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты

027
Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру және олардың төлемдерін жүргізу
100
Ортақ зейнетақыларды төлеу
101
Мемлекеттiк базалық зейнетақы төлемдері
102
Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына үстемеақылар
103
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорында міндетті зейнетақы жарналары мен міндетті кәсiптiк зейнетақы жарналарының сақталуының мемлекеттiк кепiлдiгі бойынша міндеттеме төлеу
104
Мүгедектігі бойынша берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы
105
Асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы
106
Жасына байланысты берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы
107
Жерлеуге берiлетiн жәрдемақы
108
Арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар
109
Бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты табысынан айырылу жағдайына төленетін әлеуметтік төлемдерді алушыларға міндетті зейнетақы жарналарын субсидиялау
111
Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу
114
ҰОС мүгедектеріне арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
115
ҰОС қатысушыларына арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
116
ҰОС мүгедектеріне теңестірілген адамдарға арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
117
ҰОС қатысушыларына теңестірілген адамдарға арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
118
ҰОС қаза болған жауынгерлердің жесірлеріне арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
119
Қайтыс болған ҰОС мүгедектерінің әйелдеріне (күйеулеріне) арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
120
Кеңес Одағының батырлары, Социалистік Еңбек ерлері, үш дәрежелі Даңқ, үш дәрежелі Еңбек Даңқы ордендерінің иегерлеріне арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
121
ЧАЭС оқиғасында апат салдарын жою кезінде қаза болған (қайтыс болған, хабар ошарсыз кеткен), әскери қызметкерлерінің, ішкі істер органдары қызметкерлерінің және қаза болған адамдардың отбасыларына арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
122
Ұлы Отан соғысы жылдарындағы тыл еңбекшілеріне арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
123
ЧАЭС-дағы апаттың зардаптарын жоюға қатысушылардың, қоныс аудару күнінде құрсақта болған балаларды қоса алғанда, оқшаулау және көшіру аймағынан қоныс аударылғандардың және Қазақстан Республикасына қоныстанғандардың қатарындағы адамдарға арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
124
I және II топтағы мүгедектерге арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
125
III топтағы мүгедектерге арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
126
16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
127
«Алтын алқа», «Күміс алқа» белгілерімен марапатталған немесе бұрын «Батыр-ана» атағын алған және «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға арнайы мемлекеттік жәрдемақылар

027
Социальное обеспечение отдельных категорий граждан и их сопровождение по выплатам
100
Выплаты солидарных пенсий
101
Государственные базовые пенсионные выплаты
102
Надбавки к пенсиям граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне
103
Выплата обязательств по государственной гарантии сохранности обязательных пенсионных взносов и обязательных профессиональных пенсионных взносов в едином накопительном пенсионном фонде
104
Государственное базовое пособие по инвалидности
105
Государственное базовое пособие по случаю потери кормильца
106
Государственное базовое пособие по возрасту
107
Пособие на погребение
108
Государственные специальные пособия
109
Субсидирование обязательных пенсионных взносов получателям социальных выплат в случае потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста одного года
111
Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения деятельности юридического лица
114
Специальные государственные пособия инвалидам ВОВ
115
Специальные государственные пособия участникам ВОВ
116
Специальные государственные пособия лицам, приравненным к инвалидам ВОВ
117
Специальные государственные пособия лицам, приравненным к участникам ВОВ
118
Специальные государственные пособия вдовам воинов, погибших в ВОВ
119
Специальные государственные пособия женам (мужьям) умерших инвалидов ВОВ
120
Специальные государственные пособия Героям Советского Союза, Героям Социалистического труда, кавалерам орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней
121
Специальные государственные пособия семьям погибших (умерших, пропавших без вести) военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел и лиц, погибших при ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС
122
Специальные государственные пособия труженикам тыла в годы Великой Отечественной войны
123
Специальные государственные пособия участникам ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС, эвакуированных из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии
124
Специальные государственные пособия инвалидам I и II групп
125
Специальные государственные пособия инвалидам III группы
126
Специальные государственные пособия детям-инвалидам до 16 лет
127
Специальные государственные пособия многодетным матерям, награжденные подвесками «Алтын алка», «Кумис алка» или получившие ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом  «Материнская слава»

128
Төрт немесе одан да көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы отбасыларға арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
129
Мүгедектігі бар немесе зейнеткер болып табылатын жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандарына арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
130
Қазақстан Республикасы алдында ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
131
Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына үстемеақылар
132
Ақталған азаматтарға - жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандарына бiржолғы ақшалай өтемақы
133
Бала тууға байланысты біржолғы мемлекеттік жәрдемақылар
134
Бiр жасқа дейiнгі баланы күту үшін төленетін мемлекеттік  жәрдемақылар
135
Мүгедек балаларды тәрбиелеуші ата-аналарға, қамқоршыларға мемлекеттік жәрдемақылар
138
Республикалық деңгейдегі әлеуметтік қамтамасыз ету ұйымдарының күрделі шығыстары
139
Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
141
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Өрлеу» жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

128
Специальные государственные пособия многодетным семьям, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
129
Специальные государственные пособия жертвам политических репрессий, имеющие инвалидность или являющиеся пенсионерами
130
Специальные государственные пособия лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан
131
Единовременные государственные денежные компенсации, гражданам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне
132
Единовременная денежная компенсация реабилитированным гражданам - жертвам массовых политических репрессий
133
Единовременные государственные пособия в связи с рождением ребенка
134
Государственные пособия по уходу за ребенком до одного года
135
Государственные пособия родителям, опекунам, воспитывающим детей- инвалидов
138
Капитальные расходы государственных организаций социального обеспечения на республиканском уровне
139
Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий
141
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
261
Облыстың білім басқармасы
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
100
Балалар үйлері
101
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі  балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
102
Кәмелетке толмаған балалар үшін баспана
103
Отбасы түріндегі балалар ауылдары
037
Әлеуметтік сауықтандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
017
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
261
Управление образования области
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
100
Детские дома
101
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
102
Приют для несовершеннолетних детей
103
Детские деревни семейного типа
037
Социальная реабилитация
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
271
Управление строительства области
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
015
За счет средств местного бюджета
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
015
За счет средств местного бюджета
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
015
За счет средств местного бюджета
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Государственная адресная социальная помощь
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
101
Мұқтаж мүгедектерге әлеуметтік көмектің қосымша түрлері
102
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің және мүгедек балалардың санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз ету
103
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің техникалық  көмекші (орын толтырушы) құралдарымен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету
105
Мүгедектер мен ардагерлерді оңалту
106
Протездеу,үйрету жөнінде медициналық қызметтер көрсету протездік-ортопедиялық құралдарымен және оларды пайдалануды қамтамасыз ету
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
100
Қоғамдық жұмыстар
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
004
Қайтыс болған Совет Одағының Батырларын, «Халық қаһармандарын», Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және «Отан» орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
101
Мұқтаж мүгедектерге әлеуметтік көмектің қосымша түрлері
102
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің және мүгедек балалардың санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз ету
103
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің техникалық  көмекші (орын толтырушы) құралдарымен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету
104
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
105
Мүгедектер мен ардагерлерді оңалту
106
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің техникалық  көмекші (орын толтырушы) құралдармен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдармен қамтамасыз ету
010
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметшілерді әлеуметтік қолдау
100
Қалалық, қалааралық және жергілікті бағыттардағы қоғамдық көліктің барлық түрлеріне (таксиден басқасына) жүруге жеңілдіктер
011
1999 жылдың 26 шілдесінде «Отан», «Даңқ»  ордендерімен марапатталған, «Халық Қаһарманы» жоғары атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау

015
За счет средств местного бюджета
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
003
Социальная поддержка инвалидов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
101
Дополнительные виды социальной помощи нуждающимся инвалидам
102
Обеспечение санаторно-курортного лечения инвалидов и детей-инвалидов в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
103
Обеспечение инвалидов техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами и (или) специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
105
Реабилитация инвалидов и ветеранов
106
Предоставление медицинских услуг по протезированию, обеспечению протезно-ортопедическими средствами и обучению пользования ими
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
003
Программа занятости
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
100
Общественные работы
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
004
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, «Халық Қаһарманы», Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом «Отан» из числа участников и инвалидов войны
007
Оказание жилищной помощи
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
009
Социальная поддержка инвалидов
101
Дополнительные виды социальной помощи нуждающимся инвалидам
102
Обеспечение санаторно-курортного лечения инвалидов и детей-инвалидов в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
103
Обеспечение инвалидов техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами и (или) специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
104
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
105
Реабилитация инвалидов и ветеранов
106
Предоставление медицинских услуг по протезированию, обеспечению протезно-ортопедическими средствами и обучению пользования ими
010
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
100
Льготы по проезду на всех видах общественного транспорта-городского, пригородного и местного сообщения (кроме такси)
011
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами «Отан», «Данк», удостоенных высокого звания «Халық Қаһарманы», почетных званий республики

009
1999 жылдың 26 шілдесінде «Отан», «Даңқ» ордендерімен марапатталған, «Халық Қаһарманы»  атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
013
Белгіленген тұрғылықты жері  жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
011
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен іске асыру
015
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар  мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында және тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
100
Қоғамдық жұмыстар
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, «Халық қаһармандарын», Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және «Отан» орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами «Отан», «Данк», удостоенных высокого звания «Халық қаһарманы», почетных званий республики
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
011
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
015
Реализация программы за счет средств местного бюджета
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
464
Отдел образования района (города областного значения)
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
004
Программа занятости
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
100
Общественные работы
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, «Халық Қаһарманы», Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом «Отан» из числа участников и инвалидов войны
006
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
056
Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық - талдамалық қамтамасыз ету жөнінде көрсетілетін қызметтер,  жұмыспен қамту саясатын жаңғырту
101
Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
102
Экономиканың даму перспективаларын ескере отырып, Қазақстан Республикасының еңбек нарығының жағдайын шолу және жұмыспен қамту саясатын жаңғырту
058
Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту
100
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру
102
Есту қабілеті бұзылған балалардың  кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
103
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
104
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
107
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108
Жамбыл облысының облыстық бюджетіне жаңадан іске қосылатын әлеуметтік қамсыздандыру объектісін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
123
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының іс-шараларын іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
124
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу
125
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
128
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу
133
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты жұмыспен қамту жөніндегі іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
134
Халықты жұмыспен қамту жөніндегі ағымдағы іс-шараларды өткізу

006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
056
Оказание услуг по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности, модернизация политики занятости
101
Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности
102
Обзор состояния рынка труда и модернизация политики занятости Республики Казахстан с учетом перспектив  развития экономики
058
Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры
100
Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
102
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
103
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
104
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
105
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
107
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
108
Целевые текущие трансферты областному бюджету Жамбылской области на содержание вновь вводимого объекта социального обеспечения
123
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020
124
Проведение текущих мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
125
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Дорожной карты занятости 2020
128
Капитальный, средний и текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках Дорожной карты занятости 2020
133
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию мероприятий по обеспечению занятости населения
134
Проведение текущих мероприятий по обеспечению занятости населения

146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
153
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде бағдарламалық жобаларды іске асыру
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
017
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
037
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы  шеңберінде ауылдағы  кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету  және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
004
Ақпараттық жүйелер құру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер)
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
019
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы  шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
153
Реализация программных проектов в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
004
За счет внешних займов
017
За счет софинансирования внешних займов из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
255
Управление сельского хозяйства области
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
004
Создание информационных систем
007
Капитальные расходы государственного органа
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения)  на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
018
Размещение государственного социального заказа  в неправительственных организациях
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
019
Реализация текущих мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий  Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
006
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
013
Жұмыспен қамту 2020 жол картасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
731
Облыстың ветеринарияляқ бақылау басқармасы
037
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы  шеңберінде ауылдағы  кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
083
Үлестiк салымдарды кепілдендіру тетігін іске асыру үшін «Қазақстанның ипотекалық кредиттерге кепілдік беру қоры» АҚ жарғылық капиталын кейіннен ұлғайта отырып, «Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
206
Жалдамалы тұрғын үй құрылысына кейіннен «Қазақстандық ипотекалық компания» ипотекалық ұйымы» АҚ кредит бере отырып, «Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ кредит беру
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
072
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға кредит беру

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
013
Обучение предпринимательству участников Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
731
Управление ветеринарного контроля области
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
083
Увеличение уставного капитала АО «Национальный управляющий холдинг «Байтерек» с последующим увеличением уставного капитала АО «Казахстанский фонд гарантирования ипотечных кредитов» для реализации механизма гарантирования долевых вкладов
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
206
Кредитование АО «Национальный управляющий холдинг «Байтерек» с последующим кредитованием АО «Ипотечная организация «Казахстанская ипотечная компания» на строительство арендного жилья
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
072
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство жилья в рамках Программы развития регионов до 2020 года

030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
074
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
085
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
100
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
102
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға  республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
103
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
104
Қарағанды облысының бюджетіне бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері
125
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды және жастарға арналған жатақханаларды  сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
126
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды  салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
127
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
129
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым объектілерін дамытуға және/немесе салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
130
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алуға берілетін  ағымдағы нысаналы трансферттер
132
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне  халықты жұмыспен қамту жөніндегі іс-шаралар шеңберінде жастарға арналған жатақханаларды салып бітіруге, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

030
За счет средств республиканского бюджета
074
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
085
Реализация мероприятий в сфере жилищного хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
102
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет средств республиканского бюджета
103
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры  за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
104
Целевые трансферты на развитие бюджету Карагандинской области на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
125
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры и общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
126
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство  служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
127
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
129
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
130
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
132
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на завершение строительства общежитий для молодежи, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации мероприятий по обеспечению занятости населения

156
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне квазимемлекеттік сектор субъектілерінің  жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
042
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді абаттандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
043
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалар) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы  шеңберінде қалаларды және елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
042
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
261
Облыстың білім басқармасы
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы  шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

156
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
253
Управление здравоохранения области
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
042
Благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
255
Управление сельского хозяйства области
043
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
044
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
042
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
259
Управление архивов и документации области
042
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
261
Управление образования области
062
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
262
Облыстың мәдениет басқармасы
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы  шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы  шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
035
Алматы облысында үлескерлердің қатысуымен салынып жатқан тұрғын үй кешенін салуға кредит беру
063
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері

015
За счет средств местного бюджета
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
262
Управление культуры области
015
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
021
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
271
Управление строительства области
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
033
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство  инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
035
Кредитование строительства жилого комплекса, строящегося с участием дольщиков в Алматинской области
063
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
066
Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тұрғын үй салуға кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және/немесе салуға берілетін нысаналы даму трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
090
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды және жастарға арналған жатақханаларды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
091
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алуға берілетін  ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
098
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
273
Облыстың мәдениет,  мұрағаттар және құжаттама басқармасы
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы  шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
066
Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и/или сооружение недостающих  объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
090
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры и общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
091
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
098
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
273
Управление культуры, архивов и документации области
015
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
035
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
361
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы
033
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе)  жайластыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
035
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
046
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
011
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналысқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу,  реконструкциялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе)  жайластыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
035
Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
361
Управление культуры города республиканского значения, столицы
033
Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
367
Управление коммунального хозяйства города Астаны
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство  инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство  инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
035
Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
046
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
015
За счет средств местного бюджета
033
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
011
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
033
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство  инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

023
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
066
Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тұрғын үй салуға кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
090
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды және жастарға арналған жатақханаларды сатып алуға
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
374
Астана қаласының тұрғын үй басқармасы
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
004
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
005
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
006
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
008
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
010
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау

023
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
029
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
066
Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
090
Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры и общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
374
Управление жилья города Астаны
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по вопросам жилья
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
003
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
004
Снос аварийного и ветхого жилья
005
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
006
Организация сохранения государственного жилищного фонда
008
Капитальные расходы государственного органа
010
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов  за счет средств резерва  местного исполнительного органа

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
731
Облыстың ветеринарияляқ бақылау басқармасы
043
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалар) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
004
Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестиция негіздемелерін әзірлеу
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
086
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
100
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
101
Облыстық бюджеттерге Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
103
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру бойынша инвестиция негіздемелерін әзірлеу
104
Облыстық бюджеттерге ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың  аса маңызды оқшау жүйелерінен ауызсу беру жөнінде көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

015
За счет средств местного бюджета
046
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
015
За счет средств местного бюджета
033
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
731
Управление ветеринарного контроля области
043
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
044
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
004
Разработка обоснований инвестиций по твердо-бытовым отходам
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
086
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Программы развития регионов до 2020 года
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
103
Разработка обоснований инвестиций по водоснабжению и водоотведению в рамках Программы развития регионов до 2020 года
104
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

106
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
107
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
108
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде  тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы инвестициялар негіздемесін әзірлеу
109
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттің есебінен жылу, -сумен қамтамасыз ету және су бұру жүйелерінің құрылысын жаңғырту шеңберінде берілген тапсырмаларды орындау бойынша сенімді агентке қызметтерінің ақысын төлеу
110
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен жылу, -сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін салуды, реконструкциялауды және жаңғыртуды субсидиялау шеңберінде операторға көрсетілетін қызметтерінің ақысын төлеу
112
Жылумен жабдықтау жүйелеріне орталықтандырылған техникалық тексеру жүргізу
114
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен жылумен, -сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін салуды, реконструкциялауды және жаңғыртуды субсидиялау
115
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде      әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерде энергия үнемдеу бойынша іс-шаралар жүргізу
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Елді мекендерді газдандыру
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033
Аудандардың  (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

106
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
107
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
108
Разработка обоснований инвестиций в сфере жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
109
Оплата услуг поверенному агенту по исполнению поручения в рамках модернизации строительства систем тепло-, водоснабжения и водоотведения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
110
Оплата услуг оператору, оказываемые в рамках субсидирования строительства, реконструкции и модернизации систем тепло-, водоснабжения и водоотведения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
112
Проведение централизованного технического обследования систем теплоснабжения
114
Субсидирование строительства, реконструкции и модернизации систем тепло-, водоснабжения и водоотведения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
115
Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
255
Управление сельского хозяйства области
009
Субсидирование стоимости услуг  по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
271
Управление строительства области
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
Газификация населенных пунктов
030
Развитие коммунального хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
033
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
043
Алматы облысының тұрғын үйлерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Коммуналдық шаруашылықты дамыту үшін кредит беру
004
Елдi мекендердi газдандыру
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
043
Формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства, проектирования жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры Алматинской области
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
003
Кредитование для развития коммунального хозяйства
004
Газификация населенных пунктов
005
Капитальные расходы государственного органа
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
Субсидирование стоимости услуг  по  подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
038
Развитие коммунального хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты

038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
063
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
018
Қаланы абаттандыру мен көгалдандыру
367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

038
Развитие коммунального хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
063
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
018
Благоустройство и озеленение города
367
Управление коммунального хозяйства города Астаны
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
025
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
028
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
029
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
031
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
496
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
025
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
030
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
034
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
035
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
025
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
030
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
034
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
035
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
101
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
004
Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау жөніндегі қызметтер
100
Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтауды қамтамасыз ету
111
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
100
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу
101
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
103
Республикалық маңызы бар көпшілік кітапханаларда ақпаратқа қол жеткізуді қамтамасыз ету
104
Ұлттық фильмдер шығару
105
Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу
106
Театр-концерт ұйымдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
107
Тарихи-мәдени мұраларды сақтауды қамтамасыз ету
108
Әлеуметтiк маңызы бар әдебиет түрлерiн басып шығару
109
Мәдениет және спорт саласындағы қайраткерлерді ынталандыру
110
Мұрағат құжаттары мен баспа мұрағатының сақталуын қамтамасыз ету
111
Мәдениет және мүрағат ісі саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
262
Облыстың мәдениет басқармасы
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
025
Освещение улиц в населенных пунктах
028
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
029
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
031
Обеспечение санитарии населенных пунктов
496
Отдел жилищной инспекции и  коммунального хозяйства района (города областного значения)
025
Освещение улиц в населенных пунктах
030
Обеспечение санитарии населенных пунктов
034
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
035
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
025
Освещение улиц в населенных пунктах
030
Обеспечение санитарии населенных пунктов
034
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
035
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
101
Администрация Президента Республики Казахстан
004
Услуги по хранению историко-культурных ценностей
100
Обеспечение хранения историко-культурных ценностей
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
100
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
101
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
103
Обеспечение доступа к информации в публичных библиотеках республиканского значения
104
Производство национальных фильмов
105
Проведение социально значимых и культурных мероприятий
106
Обеспечение функционирования театрально-концертных организаций
107
Обеспечение сохранности  историко-культурного наследия
108
Издание социально-важных видов литературы
109
Стимулирование деятелей в сфере культуры
110
Обеспечение сохранности архивных документов и архива печати
111
Капитальные расходы государственных организаций в области культуры и архивного дела
262
Управление культуры области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
035
Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау
100
Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау көрсетуді қамтамасыз ету
101
Спорт саласындағы қайраткерлерді ынталандыру
102
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
103
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
100
Жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету
101
Спорт  объектілерін салу, реконструкциялау
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
067
Алматы қаласының бюджетіне 2017 жылғы Дүниежүзілік қысқы универсиада объектілерін жобалауға және салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
271
Облыстың құрылыс басқармасы
017
Cпорт объектілерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
028
Cпорт объектілерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
001
Жергіліктті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
003
Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының  мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
004
Ақпараттық жүйелерді құру
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер

015
За счет средств местного бюджета
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
035
Поддержка развития массового спорта и национальных видов спорта
100
Обеспечение поддержки развития массового спорта и национальных видов спорта
101
Стимулирование деятелей в сфере спорта
102
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта
103
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
036
Развитие спорта высших достижений
100
Обеспечение развития спорта высших достижений
101
Строительство, реконструкция объектов спорта
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
067
Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на проектирование и строительство объектов Всемирной зимней универсиады 2017 года
271
Управление строительства области
017
Развитие объектов спорта
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов спорта
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
028
Развитие объектов спорта
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов спорта
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
285
Управление физической культуры и спорта области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне  в сфере физической культуры и спорта
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
004
Создание информационных систем
005
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге  арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен  әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1
Отын және энергетика
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
036
Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту
100
Қазақстан Республикасы аумағында ядорлық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
101
Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
102
Ядролық сынақтар мониторингі
104
Ядролық медицина және биофизика орталығын құру
105
Атом энергетикасы саласындағы технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
041
Жылу-электр энергетикасын дамыту
100
Отын-энергетика кешеніндегі нормативтік-техникалық базаны жетілдіру
101
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
089
Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру
100
Қазақстан Республикасында өндіру салалары қызметінің ашықтығы бастамасын іске асыру
101
Геологиялық ақпаратты қалыптастыру
102
Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру барлау жұмыстары

109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1
Топливо и энергетика
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
036
Развитие атомных и энергетических проектов
100
Обеспечение ядерной безопасности на территории Республики Казахстан
101
Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан
102
Мониторинг ядерных испытаний
104
Создание Центра ядерной медицины и биофизики
105
Прикладные научные исследования технологического характера в сфере атомной энергетики
041
Развитие тепло-электроэнергетики
100
Совершенствование нормативно-технической базы в топливно-энергетическом комплексе
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
089
Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан
100
Реализация инициативы прозрачности деятельности добывающих отраслей в Республике Казахстан
101
Формирование геологической информации
102
Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы

103
Минералдық-шикізат базасы мен жер қойнауын пайдалану, жерасты сулары және қауіпті геологиялық процестер мониторингi
104
Мұнай-газ ұңғымаларын жою және консервациялау
105
Облыстық бюджеттерге елді мекендерді шаруашылық-ауызсумен жабдықтау үшін жерасты суларын іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыруға және жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
019
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
041
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
092
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
031
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

103
Мониторинг минерально-сырьевой базы и недропользования, подземных вод и опасных геологических процессов
104
Ликвидация и консервация нефтегазовых скважин
105
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
271
Управление строительства области
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
041
Развитие теплоэнергетической системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
092
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
007
Развитие теплоэнергетической системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
031
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

009
«Қарағандыкөмір» бұрынғы өндірістік бірлестігінің шахталары және көмір тіліктері қызметінің салдарын жою
100
Қарағанды көмiр бассейнi шахталарының жабылуын қамтамасыз ету
101
«Қарағандышахтатарату» республикалық  мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорнына берілген, жабылған шахталар қызметкерлеріне келтірілген залалды өтеу
014
«Бурабай» геофизикалық обсерваториясын көшіру
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
056
Экономика салаларында энергия тиімділігін арттыруды қамтамасыз ету
271
Облыстың құрылыс басқармасы
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
009
Электрмен жабдықтау кабелдерін жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарын жүргізу
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
386
Астана қаласының энергетика басқармасы
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту

009
Ликвидация последствий деятельности шахт и угольных разрезов бывшего производственного объединения «Карагандауголь»
100
Обеспечение закрытия шахт Карагандинского угольного бассейна
101
Возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных в Республиканское государственное специализированное предприятие  «Карагандаликвидшахт»
014
Передислокация геофизической обсерватории «Боровое»
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
056
Обеспечение повышения энергоэффективности отраслей экономики
271
Управление строительства области
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
071
Развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
071
Развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
071
Развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
071
Развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
009
Проведение ремонтно-восстановительных работ кабелей электроснабжения
029
Развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
386
Управление энергетики города Астаны
029
Развитие газотранспортной системы

038
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
023
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдау жөніндегі іс-шараларды жүргізу үшін «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ-ға кредит беру
056
Ауыл шаруашылығы  өнімінің бәсекеге қабілеттілігін арттыру
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
085
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлерге су жеткiзу бойынша көрсетiлетiн қызметтердiң құнын субсидиялауға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
249
Мал шаруашылығын дамыту үшін  және мал шаруашылығы өнiмiн өндіруге, қайта өңдеуге, өткізуге  жағдай жасау
100
Жануарлар ауруларының диагностикасы
101
Эпизоотияға қарсы шаралар, жануарлар мен құстардың қауіпті жіті және созылмалы жұқпалы ауруларының ошақтарын жою
102
Ветеринариядағы мониторинг, референция, зертханалық диагностика
103
Тағам қауіпсіздігін қамтамасыз ету
104
Агроөнеркәсіптік кешен және табиғатты пайдалану саласындағы ғылыми зерттеулерді бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру
105
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнімдер өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
111
Ветеринария саласындағы ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
112
Ветеринария саласында объектілер салу
250
Қаржылық көрсетілетін қызметтердің қолжетімділігін арттыру
100
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
101
Ауыл шаруашылығын қолдауға берiлетiн кредиттер (лизинг) бойынша сыйақы мөлшерлемесін өтеу
102
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

038
Развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
071
Развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
023
Кредитование АО «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» для проведения мероприятий по поддержке субъектов агропромышленного комплекса
056
Повышение конкурентоспособности сельскохозяйственной продукции
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
085
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным  товаропроизводителям
249
Создание условий для развития животноводства и производства, переработки, реализации продукции животноводства
100
Диагностика заболеваний животных
101
Противоэпизоотические мероприятия, ликвидация очагов острых и хронических инфекционных  заболеваний  животных и птиц
102
Мониторинг, референция, лабораторная диагностика в ветеринарии
103
Обеспечение пищевой безопасности
104
Программно-целевое финансирование научных исследований в области животноводства и ветеринарии
105
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций в сфере ветеринарии
112
Строительство  объектов в сфере ветеринарии
250
Повышение доступности финансовых услуг
100
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
101
Возмещение ставки вознаграждения по кредитам (лизингу) на поддержку сельского хозяйства
102
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях

103
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру және сақтандыру шеңберінде субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
104
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне  агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
253
Өтеусіз негізде агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін ақпараттық қамтамасыз ету
255
Өсімдік шаруашылығы өнiмiн өндіруді, қайта өңдеуді, өткізуді дамыту үшін жағдай жасау
100
Ауыл шаруашылық дақылдарының сорттарын сынақтан өткізу жөніндегі қызметтер
102
Мемлекеттік астық ресурстарын басқару
103
Өсімдік шаруашылығындағы сақтандыруды қолдау
104
Топырақтың агрохимиялық құрамын айқындау жөніндегі ғылыми-әдістемелік қызметтер
105
Ауыл шаруашылығы өндірісін агрометеорологиялық және ғарыштық мониторингтеу жөнінде қызметтер көрсету
106
Өсімдік шаруашылығындағы ғылыми зерттеулерді және іс-шараларды бағдарламалық нысаналы қаржыландыру
107
Өсімдіктерді қорғау және өсімдіктер карантині
111
Өсімдік шаруашылығы саласындағы ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
112
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
034
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы  саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
007
Ақпараттық жүйелер құру
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау

103
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
104
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
253
Информационное обеспечение субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе
255
Создание условий для развития   производства, переработки, реализации продукции растениеводства
100
Услуги по сортоиспытанию  сельскохозяйственных культур
102
Управление государственными ресурсами зерна
103
Поддержка страхования в растениеводстве
104
Оказание научно-методических услуг по определению агрохимического состава почв
105
Оказание услуг по агрометеорологическому и космическому мониторингу сельскохозяйственного производства
106
Программно-целевое финансирование научных исследований и мероприятий в растениеводстве
107
Защита и карантин растений
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений в области растениеводства
112
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
034
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
255
Управление сельского хозяйства области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Поддержка семеноводства
003
Капитальные расходы государственного органа
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
007
Создание информационных систем
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур

021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылы?ы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылы?ы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жағарту
025
Мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау

021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
025
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса

013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
033
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
013
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілетіне кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
016
«Жасыл белдеуді» салуға
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
008
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
009
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
012
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
014
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
023
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және тасымалдау (жеткізу)
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және
биопрепараттардың құнын арзандату
042
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
045
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
046
Жемiс-жидек дақылдарының және жүзiмнің көп жылдық көшеттерiн отырғызу және өсiруді қамтамасыз ету
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
271
Управление строительства области
020
Развитие объектов сельского хозяйства
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
033
Развитие объектов сельского хозяйства
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
020
Развитие объектов сельского хозяйства
299
Управление экономики и финансов области
013
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
016
Создание «зеленого пояса»
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
008
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
009
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
012
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
014
Организация санитарного убоя больных животных
023
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка)
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
042
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
045
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
046
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья
животных и человека

453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
009
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
008
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
009
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердiң, ауылдардың шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
013
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
014
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
017
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
009
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
004
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
008
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
010
Организация работ по зонированию земель
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
012
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
013
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
014
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
017
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья
животных и человека

115
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
068
Жерүсті су ресурстарын ұлғайтуғы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
068
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
069
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
097
Жерүсті су ресурстарын ұлғайтуғы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
002
Суды қорғау аймақтарын, белдеулерін және ауыз сумен қаматамасыз ету көздерін санитарлық қорғау, аймақтарын белгілеу
003
Жергілікті маңызы бар авариялық қаупi ерекше республикалық маңызы бар су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
068
Жерүсті су ресурстарын ұлғайтуғы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
375
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы
024
Есіл өзенінің учаскесінде биологиялық мелиорациялау
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
005
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
006
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
007
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
3
Орман шаруашылығы
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
256
Орман ресурстары мен жануарлар әлемін сақтау мен дамытуды басқару, қамтамасыз ету
100
Табиғи қорық қоры нысандарын сақтауды қамтамасыз ету
101
Орман ресурстарын сақтау, өсімін молайту және тиімді пайдалануды қамтамасыз ету

115
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
068
Увеличение водности поверхностных водных ресурсов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
255
Управление сельского хозяйства области
068
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
069
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
097
Увеличение водности поверхностных водных ресурсов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
002
Установление водоохранных зон, полос и зон санитарной охраны источников питьевого снабжения
003
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем местного значения
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
068
Увеличение водности поверхностных водных ресурсов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
375
Управление сельского хозяйства города республиканского значения, столицы
024
Биологическая мелиорация на участке реки Есиль
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
005
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
006
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
007
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
3
Лесное хозяйство
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
256
Управление, обеспечение сохранения и развития лесных ресурсов и животного мира
100
Обеспечение сохранения объектов природно-заповедного фонда
101
Обеспечение сохранения, воспроизводства и рационального использования лесных ресурсов

102
Жануарлар әлемі ресурстарын сақтау, өсімін молайту және тиімді пайдалануды қамтамасыз ету
103
Орман шаруашылығы және жануарлар әлемі саласындағы іс-шаралар мен ғылыми зерттеулерді бағдарламалық нысаналы қаржыландыру
104
Орман шаруашылығы, жануарлар әлемі мен ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектілерін салу және реконструкциялау
111
Орман шаруашылығы және жануарлар әлемі саласындағы ведомтволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Жануарлар дүниесін қорғау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
009
«Шортанды - Щучиеск» учаскесінде «Астана – Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
021
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
035
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
035
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
009
Жануарлар дүниесін қорғау
4
Балық шаруашылығы
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
375
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы
005
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
5
Қоршаған ортаны қорғау
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
243
Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
016
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы ғылыми зерттеулер
020
Гидрометеорологиялық қызметті жаңғырту
034
«Жасыл экономикаға» көшу жөніндегі тұжырымдаманы және «Жасыл көпір» серіктестік бағдарламасын іске асыру
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
037
Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру және жақсарту
100
Халықаралық келісімдерді, конвенцияларды және хаттамаларды іске асыру шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыру жөніндегі қызметтер

102
Обеспечение сохранения, воспроизводства и рационального использования ресурсов животного мира
103
Программно-целевое финансирование научных исследований и мероприятий в области лесного хозяйства и животного мира
104
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства, животного мира и особо охраняемых природных территорий
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций  в области лесного хозяйства и животного мира
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Охрана животного мира
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
271
Управление строительства области
021
Развитие объектов лесного хозяйства
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
035
Развитие объектов лесного хозяйства
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
035
Развитие объектов лесного хозяйства
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
009
Охрана животного мира
4
Рыбное хозяйство
255
Управление сельского хозяйства области
034
Субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
375
Управление сельского хозяйства города республиканского значения, столицы
005
Субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
5
Охрана окружающей среды
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
243
Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджет
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
016
Научные исследования в области охраны окружающей среды
020
Модернизация гидрометеорологической службы
034
Реализация Концепции по переходу к «зеленой экономике» и Программы партнерства «Зеленый Мост»
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
037
Стабилизация и улучшение качества окружающей среды
100
Услуги по реализации мероприятий в рамках реализации международных соглашений, конвенций и протоколов

102
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы ақпараттық қамтамасыз ету мақсаттарды іске асыру бойынша қызметтер
104
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
039
Гидрометеорологиялық және экологиялық мониторингті дамыту
100
Қоршаған ортаның жай-күйіне бақылау жүргізу
102
Гидрометеорологиялық мониторинг жүргізу
155
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде техникалық көмек іс-шараларын іске асыру
018
Грант есебінен
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
010
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
ІІ, ІІІ, ІV санат объектілеріне мемлекеттiк экологиялық сараптама жүргізу
012
Ақпараттық жүйелер құру
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
017
Табиғатты қорғау іс-шараларын іске асыру
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау

102
Услуги по реализации задач информационного обеспечения в области охраны окружающей среды
104
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
039
Развитие гидрометеорологического и экологического мониторинга
100
Проведение наблюдений за состоянием окружающей среды
102
Ведение гидрометеорологического мониторинга
155
Реализация мероприятий технической помощи в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
018
За счет гранта
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
008
Мероприятия по охране окружающей среды
010
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Проведение государственной экологической экспертизы объектов II, III, IV категорий
012
Создание информационных систем
013
Капитальные расходы государственного органа
017
Реализация природоохранных мероприятий
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа

123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен  әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
007
Ормандар мен жануарлар дүниесін күзету, қорғау, өсімін молайту
100
«Бурабай» мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің қызметін қамтамасыз ету
101
«Бурабай» мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің күрделі шығыстары
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
011
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
012
ІІ, ІІІ және ІV санаттар объектілеріне мемлекеттiк экологиялық сараптама жүргізу
017
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
027
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
6
Жер қатынастары
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
083
Мемлекеттік жер кадастры, геодезиялық және картографиялық қызметтің іс-шараларын іске асыру
100
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру
101
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету
102
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі уәкілетті органның штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Жер қатынастарын реттеу
007
Жер учаскелерiнiң меншiк иелерiне немесе жер пайдаланушыларға келтiрiлген залалдарды өтеу
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
007
Охрана, защита, воспроизводство лесов и животного мира
100
Обеспечение деятельности Государственного национального природного парка «Бурабай»
101
Капитальные расходы  Государственного национального природного парка «Бурабай»
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
011
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
012
Проведение государственной экологической экспертизы объектов II, III и IV категорий
017
Мероприятия по охране окружающей среды
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
027
Развитие объектов охраны окружающей среды
6
Земельные отношения
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
083
Реализация мероприятий государственного земельного кадастра, геодезической и картографической деятельности
100
Формирование сведений государственного земельного кадастра
101
Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение
102
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности уполномоченного органа по контролю за использованием и охраной земель
251
Управление земельных отношений области
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
003
Регулирование земельных отношений
007
Возмещение убытков, причиненных собственникам земельных участков или землепользователям
010
Капитальные расходы государственного органа

105
Салықтық және өзге де берешектерді өтеу
107
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен  бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
122
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
152
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
017
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
233
Табиғи ресурстарды жоспарлау, мониторингтеу, сақтау және тиімді пайдалану  жүйесін жетілдіру
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
038
Парниктік газдар шығарындыларын қысқарту
100
БҰҰ Климаттың өзгеруі туралы негіздемелік конвенциясының және оған Киото хаттамасының ережелерін орындау бойынша қызметтер
101
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
022
Агроөнеркәсiптiк кешен өнiмiнің саудасы бойынша көтерме базарлар ұйымдастыру

105
Погашение налоговой и иной задолженности
107
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва  Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
152
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
004
За счет внешних займов
017
За счет софинансирования внешних займов из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
233
Совершенствование системы планирования, мониторинга, сохранения и эффективного использования природных ресурсов
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
038
Сокращение выбросов парниковых газов
100
Услуги по выполнению положений Рамочной Конвенции ООН об изменении климата и Киотского протокола
101
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку использования возобновляемых источников энергии
255
Управление сельского хозяйства области
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
022
Организация оптовых рынков по торговле продукцией агропромышленного комплекса

028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, профилактикасы, жануарларды емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу,  сақтау және тасымалдау
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне   агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
028
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу

028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов , техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
265
Управление предпринимательства и промышленности области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
275
Управление предпринимательства области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
278
Управление предпринимательства и торговли области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
028
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку использования возобновляемых источников энергии
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
289
Управление предпринимательства и туризма области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
299
Управление экономики и финансов области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
028
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
727
Облыстың экономика басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
731
Облыстың ветеринарияляқ бақылау басқармасы
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, профилактикасы, жануарларды емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу,  сақтау және тасымалдау
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін қызметкелердің жеке қорғану заттарың аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне   агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі
010
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1
Өнеркәсiп
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
040
Мұнай-газ химиясы өнеркәсібін және жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттардағы жергілікті қамтуды дамыту
100
«Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймаққа  инвестициялар тарту, оның жұмыс істеуі және оны дамыту жөніндегі қызметтер
102
Жер қойнауын пайдалануға келісімшарттардағы жергілікті қамту серпінін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының азаматтарын оқыту бойынша келісімшарттық міндеттемелерді талдау
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
057
Өнеркәсіп саласындағы технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
090
Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу және өнеркәсіптік қауіпсіздікті қамтамасыз ету
100
«Өнімділік-2020» бағыты шеңберінде жаңа өндірістерді құруды, жұмыс істеп тұрғандарын жаңғырту мен сауықтыруды қолдау

015
За счет средств местного бюджета
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
028
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку использования возобновляемых источников энергии
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
727
Управление экономики области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
731
Управление ветеринарного контроля области
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
800
Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля района (города областного значения)
010
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1
Промышленность
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
040
Развитие нефтегазохимической промышленности и местного содержания в контрактах на недропользование
100
Услуги по привлечению инвестиций, функционированию и развитию специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк»
102
Анализ динамики местного содержания в контрактах на недропользование, а также контрактных обязательств по обучению граждан Республики Казахстан
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
057
Прикладные научные исследования технологического характера в области промышленности
090
Содействие развитию отраслей промышленности и обеспечение промышленной безопасности
100
Поддержка создания новых, модернизация и оздоровление действующих производств в рамках направления «Производительность-2020»

102
Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуы саласындағы зерттеулер
103
Қазақстандық тауарлардың сыртқы нарыққа экспортын ілгерілетуге жәрдемдесу
104
Индустрияландыру картасы жобаларының тұсаукесері бойынша Мемлекет басшысының қатысуымен Телекөпір өткізу
105
Жергілікті қамтуды дамытуға жәрдемдесу
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
016
«Оңтүстік» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
084
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру  іс-шараларды іске асыру
100
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру
101
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сәулет, қала құрылысы, құрылыс және  мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
001
Жергілікті деңгейде құрлыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
023
Ақпараттық жүйелер құру
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
050
Төтенше жағдайлар нәтижесінде зардап шеккен әлеуметтік сала объектілерін және азаматтардың тұрғын үйлерін қалпына келтіру жөніндегі іс-шаралар
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

102
Исследования в области индустриального развития Республики Казахстан
103
Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки
104
Проведение Телемостов с участием Главы государства по презентации проектов Карты индустриализации
105
Содействие развитию местного содержания
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
016
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны «Оңтүстік»
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
084
Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
100
Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
101
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля
271
Управление строительства области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
005
Капитальные расходы государственного органа
023
Создание информационных систем
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
050
Мероприятия по восстановлению объектов социальной сферы и жилья граждан пострадавших в результате чрезвычайных ситуаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
005
Ішкі көздер есебінен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
100
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру
101
Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету
102
Автомобиль жолдарын салу, реконструкциялау, жөндеу және күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
103
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
104
Облыстық бюджеттерге көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
151
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға  берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
025
Облыстық автомобиль жолдарын және  елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым  жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Көлiк инфрақұрылымының басым  жобаларын іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
004
За счет внешних займов
005
За счет внутренних источников
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
091
Ремонт и организация содержания направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
100
Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения
101
Обеспечение качества выполнения дорожно-строительных и ремонтных работ
102
Услуги по организации работ по строительству, реконструкции, ремонту и содержанию автомобильных дорог
103
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры
104
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
151
Разработка технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
002
Развитие транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

016
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
025
Облыстық автомобиль жолдарын және  елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
3
Су көлiгi
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
092
Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту
100
Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау
101
Ішкi суларда жүзетiн «өзен-теңiз» кемелерiн жіктеуді және олардың техникалық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
102
Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
103
Кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
020
Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету
4
Әуе көлiгi
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
013
Жүйелі ішкі авиатасымалдарды субсидиялау
093
Азаматтық авиацияны және әуе көлігін дамыту
102
Ұшқыштарды бастапқы даярлауды қамтамасыз ету
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
041
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
014
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарын субсидиялау
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
009
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
5
Темiр жол көлiгi
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
015
Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
019
Теңізшінің жеке куәлігін жасау, беру және бақылау бойынша ақпараттық жүйе құру
095
Алматы қаласының бюджетіне метрополитен салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
385
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы
027
Алматы қаласында метрополитен салу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі

016
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
3
Водный транспорт
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
092
Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры
100
Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов
101
Обеспечение классификации и технической безопасности судов внутреннего водного плавания «река-море»
102
Строительство и реконструкция инфраструктуры водного транспорта
103
Обеспечение безопасности судоходства
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астаны
4
Воздушный транспорт
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
013
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок
093
Развитие гражданской авиации и воздушного транспорта
102
Обеспечение первоначальной подготовки пилотов
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
041
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
014
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
009
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
5
Железнодорожный транспорт
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
015
Субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям
019
Создание информационной системы по изготовлению, выдаче и контролю удостоверений личности моряка
095
Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на строительство метрополитена
385
Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
027
Строительство метрополитена в городе Алматы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан

043
Нысаналы ғарыш жүйелерін, технологияларды құру және оларды пайдалану, сондай-ақ Құрастырма-сынақ кешенін салу үшін «Қазақстан Ғарыш Сапары» ұлттық компаниясы»  АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
076
Ғарыш қызметі саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
085
Көліктік бақылау бекеттерінің желілерін салу және реконструкциялау
096
Ғылыми-технологиялық және тәжірибелік-эксперименттік базаны дамыту
101
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
097
Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануды кеңейту
100
Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету
101
«Байқоңыр» кешенінің Ресей Федерациясының жалдайтын құрамда кірмейтін объектілерін кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру
102
Мемлекеттік органдар мен ұйымдарға    Қазақстан Республикасының Жерді қашықтықтан зонттау жүйесінен алынатын ғарыштық суреттерді   ұсыну бойынша қызметтер
103
«Байқоңыр» кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету
104
Үкіметаралық келісім шеңберінде бюджеттік кредитке қызмет көрсету бойынша агент банктердің көрсететін қызметтеріне ақы төлеу
099
Электрондық үкіметті, инфокоммуникациялық инфрақұрылымды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту
100
Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
101
Орталық мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдардың ақпараттық технологияларды қолдану қызметiнiң тиiмдiлiгiне бағалау жүргiзу жөнiнде қызметтер көрсету
102
«Электрондық үкiмет» шеңберiнде халықты оқыту бойынша қызметтер
103
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының жеке және заңды тұлғаларға «бір терезе» қағидаты бойынша мемлекеттiк қызмет көрсету жөнiндегi қызметiн ұйымдастыру
104
Мемлекеттiк органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру
106
Қазақстан Республикасының орбиталық-жиiлiк ресурсын халықаралық-құқықтық қорғау және үйлестiру
107
Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап байланыс қызметтерiн ұсыну бойынша залалдарын субсидиялау
109
Ақпараттық-коммуникациялық желiлердiң мониторингi жүйесiн сүйемелдеу
110
Радиожиiлiк спектрiнiң және радиоэлектрондық құралдардың мониторингi жүйесiн техникалық сүйемелдеу
112
Байланыс операторларының басқару жүйесiн және желiлердiң мониторингiн сүйемелдеу
200
Цифрлық телерадиохабарын дамыту мен енгізу үшін «Зерде» ұлттық инфокоммуникациялық холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

043
Увеличение уставного капитала АО «Национальная компания «Қазақстан Ғарыш Сапары» на создание целевых космических систем, технологий и их использование, а также строительство Сборочно-испытательного комплекса
076
Прикладные научные исследования в области космической деятельности
085
Строительство и реконструкция сети постов транспортного контроля
096
Развитие научно-технологической и опытно-экспериментальной базы
101
Создание космической системы научно-технологического назначения
097
Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры
100
Обеспечение управления космическими аппаратами
101
Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса «Байконур», не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией
102
Услуги по предоставлению космических снимков государственным органам и организациям, получаемые от космической системы дистанционного зондирования Земли Республики Казахстан
103
Обеспечение сохранности объектов комплекса «Байконур», не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
104
Оплата услуг банкам-агентам по обслуживанию бюджетного кредита в рамках межправительственного соглашения
099
Развитие электронного правительства, инфокоммуникационной инфраструктуры и информационной безопасности
100
Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем
101
Услуги по проведению оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов по применению информационных технологий
102
Услуги по обучению населения в рамках «электронного правительства»
103
Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу «одного окна»
104
Создание информационной инфраструктуры государственных органов
106
Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан
107
Субсидирование убытков операторов сельской связи по предоставлению универсальных услуг связи
109
Сопровождение системы мониторинга информационно-коммуникационных сетей
110
Техническое сопровождение системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств
112
Сопровождение системы управления и мониторинга сетей операторов связи
200
Увеличение уставного капитала АО «Национальный инфокоммуникационный холдинг «Зерде» для развития и внедрения цифрового телерадиовещания
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций

124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
385
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
029
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
030
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
046
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
385
Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
029
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
030
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
046
Строительство специализированных центров обслуживания населения
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области пассажирского транспорта и автомобильных дорог
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям

024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
039
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
13
Басқалар
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
061
Техникалық реттеу және метрология саласындағы көрсетілетін қызметтер
204
Инвестициялар тарту үшін жағдай жасау
100
Қазақстан Республикасына инвестициялар тартуға жәрдемдесу
101
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің  инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
102
Инвестициялық басым жобаларға арналған инвестициялық субсидиялар
271
Облыстың құрылыс басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің  инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық  даму басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің  инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
037
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің  инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің  инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы

024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
039
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
13
Прочие
1
Регулирование экономической деятельности
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
061
Услуги в сфере технического регулирования и метрологии
204
Создание условий для привлечения инвестиций
100
Содействие привлечению инвестиций в Республику Казахстан
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для развития инфраструктуры специальных экономических зон,  индустриальных зон,  индустриальных парков
102
Инвестиционные субсидии для инвестиционных приоритетных проектов
271
Управление строительства области
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон,  индустриальных зон,  индустриальных парков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
280
Управление индустриально-инновационного развития области
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон,  индустриальных зон,  индустриальных парков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
037
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон,  индустриальных зон,  индустриальных парков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон,  индустриальных зон,  индустриальных парков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы

040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің  инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің  инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
386
Астана қаласының энергетика басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің  инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
072
Қазақстанның салалық бәсекеге қабілеттілігін арттыру стратегиясы
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
048
Облыстық бюджеттерге моноқалаларда, кіші қалаларда және ауылдық елді мекендерде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
049
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ  жарғылық капиталын ұлғайту
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
087
«Бизнестің жол картасы-2020» бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
100
Кәсіпкерлік әлеуетті сауықтыру және күшейту
101
Оператор мен қаржылық агент көрсететін қызметтерге ақы төлеу
102
Кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету
103
Маңғыстау облысының облыстық бюджетіне Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
104
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
106
Моноқалаларды, шағын қалалар мен ауылдық елді мекендерде кәсіпкерлік субъектілерді қаржыландыру қолжетімділігін арттыру
153
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде бағдарламалық жобаларды іске асыру
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
017
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
155
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде техникалық көмек іс-шараларын іске асыру

040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон,  индустриальных зон,  индустриальных парков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон,  индустриальных зон,  индустриальных парков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
386
Управление энергетики города Астаны
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон,  индустриальных зон,  индустриальных парков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
072
Стратегия повышения отраслевой конкурентоспособности Казахстана
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
048
Кредитование областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства в моногородах, малых городах и сельских населенных пунктах
049
Увеличение уставного капитала АО «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
030
За счет средств республиканского бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
087
Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса «Дорожная карта бизнеса 2020»
100
Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала
101
Оплата услуг оператора и финансового агента
102
Информационное обеспечение предпринимателей
103
Целевые текущие трансферты областному бюджету Мангистауской области на поддержку предпринимательства в городе Жанаозен
104
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы  на поддержку частного предпринимательства в регионах
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры
106
Повышение доступности финансирования субъектов предпринимательства моногородов, малых городов и сельских населенных пунктах
153
Реализация программных проектов в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
004
За счет внешних займов
017
За счет софинансирования внешних займов из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
155
Реализация мероприятий технической помощи в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан

018
Грант есебінен
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
004
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010
Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыру үшін «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» АҚ-ға кредит беру
011
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
013
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін «ҚазАгро» ҰБХ» АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру
014
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
016
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
069
Моноқалаларда, кіші қалаларда және ауылдық елді мекендерде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
005
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Мемлекеттік инвестициялық саясаты іске асыруға «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» АҚ-ға кредит беру
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
009
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл тұрғындарына микро кредит беру үшін «ҚазАгро» Ұлттық басқарушы холдингі» АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру
010
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

018
За счет гранта
265
Управление предпринимательства и промышленности области
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
010
Кредитование АО «Фонд развития предпринимательства «Даму» на реализацию государственной инвестиционной политики
011
Поддержка предпринимательской деятельности
013
Кредитование дочерних организаций АО «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках  программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах, малых городах и сельских населенных пунктах
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Кредитование АО «Фонд развития предпринимательства «Даму» на реализацию государственной инвестиционной политики
008
Поддержка предпринимательской деятельности
009
Кредитование дочерних организаций АО «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
9
Басқалар
120
Облыс әкімінің аппараты
008
«Ақпараттық технологиялар орталығы» мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
121
Республикалық маңызы бар қала, астана  әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
049
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
204
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
006
Өкілдік шығындар
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
005
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына қаражаттарды аударуды ұйымдастыру
010
Қазақстан Республикасы Үкіметінің  резерві
100
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві
101
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған  резерві
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві
103
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резерві
104
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi
011
Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындау
012
Қазақстан Республикасы Үкіметінің бюджеттер бойынша қолма-қол ақша тапшылығын жабуға арналған резерві
038
«Дағдарыстан кейінгі қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)»  шеңберінде сыйақының пайыздық мөлшерлемесін субсидиялау
089
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік  қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
095
Мемлекеттік міндеттемелерді орындау
100
Мемлекеттік міндеттемелерді орындау
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
055
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
9
Прочие
120
Аппарат акима области
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения «Центр информационных технологий»
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
122
Аппарат акима района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов  в рамках Программы «Развитие регионов»
049
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
006
Представительские затраты
217
Министерство финансов Республики Казахстан
005
Организация перевода средств в Национальный фонд Республики Казахстан
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
100
Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств
101
Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов
103
Резерв Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
104
Специальный резерв Правительства Республики Казахстан
011
Выполнение обязательств по государственным гарантиям
012
Резерв Правительства Республики Казахстан на покрытие дефицита наличности по бюджетам
038
Субсидирование процентной ставки вознаграждения в рамках «Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)»
089
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
095
Выполнение обязательств государства
100
Выполнение обязательств государства
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
055
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к  должностным окладам

242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
205
Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету
100
Ұлттық инновациялық жүйе институттарының қызметтеріне ақы төлеу
101
Инновациялық белсенділікті ынталандыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
102
Инновациялық гранттар беру
103
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инвестициялар тартуы, оның жұмыс істеуі және дамуы жөніндегі қызметтер
104
Алматы қаласының бюджетіне «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
062
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
065
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ-ға нысаналы аударым
080
Әлеуметтік секторда және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығында жобаларды іске асыру үшін мемлекеттік-жекеменшік әріптестік тетігі бойынша өңірлерге мемлекеттік-жекеменшік әріптестік жобаларын дайындау барысында консультативтік көмек көрсету бойынша қызметтер
082
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде моноқалаларда және өңірлерде іс-шараларды іске асыру
100
Облыстық бюджеттерге моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
102
Облыстық бюджеттерге Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
089
Жұмылдыру дайындығы, жұмылдыру және мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру іс-шараларын іске асыру
100
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
101
Мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және сақтау
111
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мемлекеттік материалдық резерв саласындағы ведомстволық бағынысты  мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
154
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде үкіметтік қарыз жобаларын және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қарыз алуы жөніндегі жобаларды дайындау және сүйемелдеу
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
205
Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан
100
Оплата услуг институтов национальной инновационной системы
101
Услуги по обеспечению стимулирования инновационной активности
102
Предоставление инновационных грантов
103
Услуги по функционированию и развитию автономного кластерного фонда «Парк инновационных технологий»
104
Целевые трансферты на развитие бюджета города Алматы на развитие инфраструктуры специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
062
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
065
Целевое перечисление в АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
080
Услуги по оказанию консультативной помощи регионам при подготовке проектов государственно-частного партнерства для реализации проектов в социальном секторе и жилищно-коммунальном хозяйстве по механизму государственно-частного партнерства
082
Реализация мероприятий в моногородах и регионах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородаx
102
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
089
Реализация мероприятий мобилизационной подготовки, мобилизации и формирования государственного материального резерва
100
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
101
Формирование и хранение государственного материального резерва
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций в области государственного материального резерва Министерства национальной экономики Республики Казахстан
154
Подготовка и сопровождение проектов правительственного займа и проектов по заимствованию субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
251
Управление земельных отношений области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц

096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
049
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
257
Облыстың қаржы басқармасы
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
100
Облыс аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
101
Шұғыл шығындарға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік  қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiнің қолма-қол ақшаның тапшылығын жабуға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

096
Выполнение государственных концессионных обязательств
253
Управление здравоохранения области
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов  в рамках Программы «Развитие регионов»
049
Текущее обустройство моногородов
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
255
Управление сельского хозяйства области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
257
Управление финансов области
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
012
Резерв местного исполнительного органа области
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа области для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории области
101
Резерв местного исполнительного органа области на неотложные затраты
102
Резерв местного исполнительного органа области на исполнение обязательств по решениям судов
048
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
050
Резерв местного исполнительного органа области на покрытие дефицита наличности бюджетов районов (городов областного значения)
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын  атқарушы ішкі істер органы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
012
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
100
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
101
Шұғыл шығындарға арналған республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резерві
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резерві
020
Алматы қаласында қатты тұрмыстық қалдықтарды бөлек жинау жүйесін енгізу үшін кредит беру
021
Алматы қаласында «Медеу» БТСК» КМК «Медеу»  биік таулы спорт кешенін энергия үнемдеу технологиясы жүйесін енгізу үшін кредит беру
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың,  оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
012
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории города республиканского значения, столицы
101
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы на неотложные затраты
102
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы на исполнение обязательств по решениям судов
020
Кредитование для внедрения системы раздельного сбора твердо-бытовых отходов в городе Алматы
021
Кредитование КГП «ВСК «Медеу» для внедрения системы энергосберегающих технологий на высокогорном спортивном комплексе «Медеу» в городе Алматы
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
733
Облыстың мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
734
Облыстың тілдерді дамыту, мұрағаттар мен құжаттама басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
14
Борышқа  қызмет көрсету
1
Борышқа қызмет көрсету
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
013
Үкіметтік борышқа қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақыларды төлеу
101
Қарыздарды орналастырғаны үшін комиссиялық төлем
257
Облыстың қаржы басқармасы
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдерді төлеу
101
Қарыз орналастырғаны үшін комиссиялық ақы төлеу
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар  мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақылар және өзге де төлемдер төлеу
101
Қарыздарды орналастырғаны үшін комиссиялық төлем
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар  мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдерді төлеу
101
Қарыз орналастырғаны үшін комиссиялық ақы төлеу
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар  мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
005
Жергiлiктi атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету

096
Выполнение государственных концессионных обязательств
733
Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
734
Управление по развитию языков, архивов и документации области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
800
Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля района (города областного значения)
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов  в рамках Программы «Развитие регионов»
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
14
Обслуживание долга
1
Обслуживание долга
217
Министерство финансов Республики Казахстан
013
Обслуживание правительственного долга
100
Выплаты вознаграждений  по займам
101
Выплата комиссионных за размещение займов
257
Управление финансов области
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
299
Управление экономики и финансов области
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
452
Отдел финансов района (города областного значения)
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов

100
Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдердi төлеу
101
Қарызды орналастырғаны үшін комиссиялық төлемдер
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар  мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
013
Жергiлiктi атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдердi төлеу
101
Қарызды орналастырғаны үшін комиссиялық төлемдер
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар  мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
461
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, қаржы және кәсіпкерлік бөлімі
013
Жергiлiктi атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдердi төлеу
101
Қарызды орналастырғаны үшін комиссиялық төлемдер
014
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар  мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
1
Трансферттер
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
400
Облыстық бюджеттерге субвенциялар
257
Облыстың қаржы басқармасы
006
Бюджеттік алып коюлар
007
Субвенциялар
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған  деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне  әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
030
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару

100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов
100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
461
Отдел экономики, финансов и предпринимательства района (города областного значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов
100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
014
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
1
Трансферты
217
Министерство финансов Республики Казахстан
400
Субвенции областным бюджетам
257
Управление финансов области
006
Бюджетные изъятия
007
Субвенции
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
030
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
051
Трансферты органам местного самоуправления
052
Возврат сумм  неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан

019
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған  деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
053
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
16
Қарыздарды өтеу
1
Қарыздарды өтеу
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
020
Үкіметтік борышты өтеу
257
Облыстың қаржы басқармасы
008
Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
026
Қарыз шарттары бойынша
015
Жергілікті атқарушы органның  жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
018
Республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
046
Республикалық бюджеттен берілген мақсатына сай пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
008
Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
026
Қарыз шарттары бойынша
018
Республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
027
Жергілікті атқарушы органның  жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
046
Республикалық бюджеттен берілген мақсатқа сай пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
008
Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
025
Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша
026
Қарыз шарттары бойынша
009
Жергілікті атқарушы органның  жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
019
Республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
027
Республикалық бюджеттен бөлінген мақсатқа сай пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
008
Жергілікті атқарушы органның  жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
009
Жергiлiктi атқарушы органдардың борышын өтеу
025
Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша
026
Қарыз шарттары бойынша
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
022
Жергілікті бюджеттен берілген мақсатына сай пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
005
Жергілікті атқарушы органның  жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу

019
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
051
Трансферты органам местного самоуправления
052
Возврат сумм  неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
053
Возврат сумм  неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов
16
Погашение займов
1
Погашение займов
217
Министерство финансов Республики Казахстан
020
Погашение правительственного долга
257
Управление финансов области
008
Погашение долга местного исполнительного органа
026
По договорам займа
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
018
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета
046
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из республиканского бюджета
299
Управление экономики и финансов области
008
Погашение долга местного исполнительного органа
026
По договорам займа
018
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета
027
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
046
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из республиканского бюджета
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
008
Погашение долга местного исполнительного органа
025
По государственным эмиссионным ценным бумагам
026
По договорам займа
009
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
019
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета
027
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из республиканского бюджета
452
Отдел финансов района (города областного значения)
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
009
Погашение долга местного исполнительного органа
025
По государственным эмиссионным ценным бумагам
026
По договорам займа
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
022
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из местного бюджета
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом