Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери бөлімдерін, әскери-медициналық мекемелерін медициналық техникамен және мүлікпен жабдықтау нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 609 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 8 қаңтарда № 12831 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы» 2005 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 22-бабының 2-тармағы 22) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери бөлімдерін медициналық техникамен және мүлікпен жабдықтау нормалары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери-медициналық мекемелерін медициналық техникамен және мүлікпен жабдықтау нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Бас әскери-медициналық басқармасының бастығы:
1) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын;
2) мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрықтың көшірмесін ресми жариялау үшін мерзімді баспасөз басылымдарына және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне жолдасын;
3) ресми жариялағаннан кейін бұйрықты Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің веб-сайтына орналастырсын;
4) медициналық техника мен мүлікті сатып алуды жоспарлы есептік кезеңге арналған республикалық бюджеттен бөлінген ақшалай қаражат шегінде кезең-кезеңімен жүзеге асырсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары генерал-лейтенант О. Сапаровқа жүктелсін.
4. Бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
5. Бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғанысы министрінің                       И.Тасмағамбетов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
____________Б.Сұлтанов
2015 жылғы "___"___________
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2015 жылғы 28 қазандағы
№ 609 бұйрығы
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери бөлімдерін медициналық техникамен және мүлікпен жабдықтау нормалары

Об утверждении норм снабжения медицинской техникой и имуществом воинских частей, военно-медицинских учреждений Вооруженных Сил Республики Казахстан
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 28 октября 2015 года № 609. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 января 2016 года № 12831.
В соответствии с подпунктом 22) пункта 2 статьи 22 Закона Республики Казахстан от 7 января 2005 года "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Нормы снабжения медицинской техникой и имуществом воинских частей Вооруженных Сил Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Нормы снабжения медицинской техникой и имуществом военно-медицинских учреждений Вооруженных Сил Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Начальнику Главного военно-медицинского управления Вооруженных Сил Республики Казахстан:
1) в установленном законодательством порядке направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации копию настоящего приказа направить в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет" для официального опубликования;
3) после официального опубликования приказ разместить на веб-сайте Министерства обороны Республики Казахстан;
4) закуп медицинской техники и имущества осуществлять поэтапно в пределах выделенных денежных средств из Республиканского бюджета на отчетный плановый период.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра обороны Республики Казахстан генерал-лейтенанта Сапарова О.Б.
4. Приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
5. Приказ вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
И. Tacмaгамбетов
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
__________ Б. Султанов
" " 2015 года
Приложение 1
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 28 октября 2015 года № 609
Нормы снабжения медицинской техникой и имуществом воинских частей Вооруженных Сил Республики Казахстан
Сноска. Приложение 1 - в редакции приказа Министра обороны РК от 28.10.2021 № 748 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).