"Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы жағдайларда жұмысқа әзірлігі паспортының нысанын және алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 55 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің м.а. 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 706 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 28 қаңтарда № 12943 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы жағдайларда жұмысқа әзірлігі паспортының нысанын және алу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 55 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10516 болып тіркелді, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 15 сәуірде жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын алу қағидаларын бекіту туралы»;
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын алу қағидалары;»;
2) тармақша алынып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы жағдайларда жұмысқа әзірлігі паспортының нысанын және алу қағидаларында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын алу қағидалары»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Осы Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын алу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) «Электр энергетикасы туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 5-бабының 69) тармақшасына сәйкес әзірленді және энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы жағдайларда жұмысқа әзірлік паспортын алу қағидаларын айқындайды.»;
2-тарау атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын алу тәртібі»;
3 және 4-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«3. «Рұқсаттар және хабарламалар туралы» Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 16 мамырдағы Заңына сәйкес белгіленген электр қуаты 5 МегаВатттан (бұдан әрі – МВт) астам, сондай-ақ өз теңгерімінде 110 килоВольт (бұдан әрі – кВ) және одан жоғары кернеудегі электр желілері бар энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлігінің паспорттарын (бұдан әрі – әзірлік паспорты) мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау жөнiндегi мемлекеттiк орган осы Қағидалардың 1-қосымшасының нысанына сәйкес береді.

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 2 февраля 2015 года № 55 "Об утверждении Правил получения и формы паспорта готовности энергопроизводящими, энергопередающими организациями к работе в осенне-зимних условиях"
Приказ и.о. Министра энергетики Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 706. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 января 2016 года № 12943
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 2 февраля 2015 года № 55 «Об утверждении Правил получения и формы паспорта готовности энергопроизводящими, энергопередающими организациями к работе в осенне-зимних условиях» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10516, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 15 апреля 2015 года) следующие изменения и дополнение:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об утверждении Правил получения энергопроизводящими, энергопередающими организациями паспорта готовности к работе в осенне-зимний период»;
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) Правила получения энергопроизводящими, энергопередающими организациями паспорта готовности к работе в осенне-зимний период, согласно приложению 1 к настоящему приказу;»;
подпункт 2) исключить;
в Правилах получения и формы паспорта готовности энергопроизводящими, энергопередающими организациями к работе в осенне-зимних условиях, утвержденных указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Правила получения энергопроизводящими, энергопередающими организациями паспорта готовности к работе в осенне-зимний период»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Настоящие Правила получения энергопроизводящими, энергопередающими организациями паспорта готовности к работе в осенне-зимний период (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 69) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об электроэнергетике» (далее – Закон) и определяют порядок и сроки получения паспорта готовности энергопроизводящих, энергопередающих организаций к работе в осенне-зимний период.»;
наименование главы 2 изложить в следующей редакции:
«2. Порядок получения энергопроизводящими, энергопередающими организациями паспорта готовности к работе в осенне-зимний период»;
пункты 3 и 4 изложить в следующей редакции:
«3. Паспорта готовности энергопроизводящих, энергопередающих организаций к работе в осенне-зимний период (далее – паспорт готовности) с установленной электрической мощностью свыше 5 МегаВатт (далее – МВт), а также имеющих на своем балансе электрические сети напряжением 110 килоВольт (далее – кВ) и выше, выдаются государственным органом по государственному энергетическому надзору и контролю в соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 мая 2014 года «О разрешениях и уведомлениях» по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам.

4. Заңның 6-бабы 10-1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, барлық қуаттағы жылыту қазандықтары мен жылу желілерінің (магистральдық, орамішілік) күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспорттарын жергілікті атқарушы органдар береді.»;
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Әзірлік паспортын алу үшін ұйымдар жыл сайын 1 қазанға дейінгі, жүйелік оператор 25 қазанға дейінгі мерзімде осы Қағидалардың 345-тармақтарына сәйкес мына құжаттарды ұсынады:
1) осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлігінің паспортын алуға өтініш;»;
2) осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік актісі (бұдан әрі – әзірлік актісі).
Әзірлік актісіне осы Қағидаларға 4-қосымшада көрсетілген ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын алу шарттарының (бұдан әрі – шарттар) орындалғанын растайтын құжаттар қоса беріледі;
3) станциялардың, электр және жылу желілерінің негізгі және қосалқы жабдығының, ғимараттар мен құрылыстардың техникалық жай-күйі туралы, сондай-ақ ұйымның күзгі-қысқы кезеңде Заңның 9-1-бабы 5-тармағына сәйкес бекітілген температуралық кестелерге, Заңның 15-3-бабы 2-тармағына сәйкес электр қуатының теңгерімдеріне сәйкес тұтынушыларға жылу және электр энергиясын беруді қамтамасыз етуге әзірлігі туралы аккредиттелген сарапшы ұйымның қорытындысы.»;
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«9. Әзірлік актісін дайындау үшін ұйымдар жыл сайын энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлігін айқындау жөніндегі комиссиясын (бұдан әрі – ұйым комиссиясы) құрады және 1 қыркүйектен бастап жұмыс істей бастайды.»;
12 және 13-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«12. Ұйым комиссиясы энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлігін айқындайды.
13. Ұйым комиссиясы жұмысының қорытындылары бойынша әзірлік актісі ресімделеді және оған барлық мүшелері қол қояды.»;
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«15. Ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзір еместігі жағдайында ұйым басшылығы кемшіліктерді жоюдың нақты мерзімдерін көрсете отырып, іс-шаралар жоспарын әзірлейді және оны ұйым комиссиясымен келіседі. Келісілген іс-шаралар жоспары әзірлік актісіне қоса беріледі.»;

4. Паспорта готовности отопительным котельным всех мощностей и тепловых сетей (магистральных, внутриквартальных) к работе в осенне-зимний период выдаются местными исполнительными органами в соответствии с подпунктом 3) пункта 10-1 статьи 6 Закона.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Для получения паспорта готовности организации ежегодно в срок до 1 октября, системный оператор до 25 октября в соответствии с пунктами 3, 4, 5 настоящих Правил представляют следующие документы:
1) заявление на получение паспорта готовности энергопроизводящих, энергопередающих организаций к работе в осенне-зимний период по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам;»;
2) акт готовности энергопроизводящих, энергопередающих организаций к работе в осенне-зимний период (далее – акт готовности) по форме, согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
К акту готовности прилагаются документы, подтверждающие выполнение условий для получения паспорта готовности организаций к работе в осенне-зимний период (далее – условия), указанных в приложении 4 к настоящим Правилам;
3) заключение аккредитованной экспертной организации о техническом состоянии основного и вспомогательного оборудования, зданий и сооружений станций, электрических и тепловых сетей, а также готовности организации к обеспечению отпуска тепловой и электрической энергии потребителям в соответствии с установленным температурным графиком в соответствии с пунктом 5 статьи 9-1 Закона, балансами электрических мощностей в осенне-зимний период в соответствии с пунктом 2 статьи 15-3 Закона.»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Ежегодно с 1 сентября для подготовки акта готовности к работе в осенне-зимний период организациями создается и начинает работать комиссия по оценке готовности к работе в осенне-зимний период (далее – комиссия организации).»;
пункты 12 и 13 изложить в следующей редакции:
«12. Комиссия организации определяет готовность энергопроизводящих, энергопередающих организаций к работе в осенне-зимний период в соответствии с условиями.
13. По итогам работы комиссией организации оформляется и подписывается всеми членами акт готовности энергопроизводящих, энергопередающих организаций к работе в осенне-зимний период.»;
пункт 15 изложить в следующей редакции:
«15. В случае неготовности организаций к работе в осенне-зимний период, руководство организации разрабатывает план мероприятий с указанием конкретных сроков устранения недостатков и согласовывает его с комиссией организации. Согласованный план мероприятий прикладывается к акту готовности.»;

19 және 20-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«19. Осы Қағидалардың 18-тармағында белгіленген мерзімде мәліметтер мен материалдар ұсынылмаған жағдайда жергілікті атқарушы орган, мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау жөнiндегi мемлекеттiк орган немесе оның аумақтық бөлімшесі өтінішті қараусыз қайтарады.
20. Ұйымдардың әзірлік паспортын алуға өтініштерін қарау және олар бойынша шешімдер қабылдау үшін жергілікті атқарушы орган, мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау жөніндегі мемлекеттік орган немесе оның аумақтық бөлімшесі энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын алуға өтініштерін қарау жөніндегі комиссия (бұдан әрі – комиссия) құрады.»;
30-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«30. Комиссияның әзірлік паспортын беру шешімі кезінде хаттамаға қол қойылғаннан кейін екі жұмыс күні ішінде өтініш берушіге әзірлік паспорты қолма-қол беріледі немесе пошта арқылы жіберіледі.
Берілген әзірлік паспорттары осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспорттарын тіркеу журналында тіркеледі.»;
34-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«34. Белгіленген мерзімде әзірлік паспортын алмаған ұйым күзгі-қысқы жағдайларда жұмысты жалғастырады және ескертулерді комиссия отырысының хаттамасында көрсетілген мерзімдерде жоюды қамтамасыз етеді. Күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысты жалғастыруы әкімшілік жауапкершіліктен босатпайды.»;
12 және 4-қосымшалары осы бұйрықтың 12 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес 1-қосымшамен толықтырылсын;
3-қосымшада:
жоғарғы оң жақ бұрышында мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
«Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын алу қағидаларына 4-қосымша»;
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын алу шарттары»;
1-тармақта:
бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Энергия өндіруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын алу шарттары:»;
10) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«10) автоматиканың релелік қорғаныс (бұдан әрі – АРҚ) және аварияға қарсы автоматиканың (бұдан әрі – АҚА) құрылғыларына, жылу автоматикасы мен өлшеу құралдарына (бұдан әрі – ЖӨА) техникалық қызмет көрсетуді толық көлемде орындау актісі. Ғимараттар мен құрылыстардың, байланыс құралдарының, диспетчерлік технологиялық басқару құралдарының (бұдан әрі – ДТБҚ), энергия ресурстарын бақылаудың және есепке алудың автоматтандырылған жүйесінің (бұдан әрі – ЭБЕАЖ) бар болған жағдайда күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік актісі;»;
2-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

пункты 19 и 20 изложить в следующей редакции:
«19. В случае непредставления сведений и материалов в срок, установленный пунктом 18 настоящих Правил, местный исполнительный орган, государственный орган по государственному энергетическому надзору и контролю или его территориальное подразделение возвращают заявление без рассмотрения.
20. Для рассмотрения заявлений организаций на получение паспорта готовности и принятия решения по ним местным исполнительным органом, государственным органом по государственному энергетическому надзору и контролю или его территориальным подразделением создается комиссия по рассмотрению заявлений на получение паспорта готовности энергопроизводящих, энергопередающих организаций к работе в осенне-зимний период (далее – комиссия).»;
пункт 30 изложить в следующей редакции:
«30. При решении выдачи паспорта готовности комиссии в течение двух рабочих дней после подписания протокола паспорт готовности выдается заявителю нарочно или направляется почтой.
Выданные паспорта готовности регистрируются в журнале регистрации паспортов готовности энергопроизводящих, энергопередающих организаций к работе в осенне-зимний период по форме, согласно приложению 5 к настоящим Правилам.»;
пункт 34 изложить в следующей редакции:
«34. Организация, не получившая паспорт готовности в установленный срок, продолжает работу в осенне-зимний период и обеспечивает устранение замечаний в сроки, отраженные в протоколе заседания комиссии.»;
приложения 12 и 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему приказу;
дополнить приложением 1, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
в приложении 3:
в правом верхнем углу текст изложить в следующей редакции:
«Приложение 4 к Правилам получения энергопроизводящими, энергопередающими организациями паспорта готовности к работе в осенне-зимний период»;
заголовок изложить в следующей редакции:
«Условия для получения паспорта готовности энергопроизводящими, энергопередающими организациями к работе в осенне-зимний период»;
в пункте 1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«1. Условия для получения паспорта готовности энергопроизводящими организациями к работе в осенне-зимний период:»;
подпункт 10) изложить в следующей редакции:
«10) акт выполнения в полном объеме технического обслуживания устройств релейной защиты автоматики (далее – РЗА) и противоаварийной автоматики (далее – ПА), средств тепловой автоматики и измерения (далее - ТАИ). Акт готовности зданий и сооружений, средств связи, средств диспетчерского технологического управления (далее – СДТУ), автоматизированной системы контроля и учета энергоресурсов (далее – АСКУЭ) при наличии к работе в осенне-зимний период;»;
абзац первый пункта 2 изложить в следующей редакции:

«2. Электр желілік компаниялардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын алу шарттары:»;
3-тармақта:
бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Жылу энергиясын тасымалдауды және таратуды (жылу желілері) жүзеге асыратын ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын алу шарттары:»;
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«6) ғимараттар мен құрылыстардың, байланыс құралдарының, ДТБҚ, ЭБЕАЖ (бар болған жағдайда) күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік туралы актісі;».
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Электр энергетикасы департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгенінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық–құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты алған күннен бастап он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
5) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2), 3) және 4) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
міндетін атқарушы                          М. Мырзағалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
____________ Е. Досаев
2015 жылғы 25 желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 706 бұйрығына 1-қосымша
Энергия өндіруші, энергия беруші
ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі
жұмысқа әзірлік паспортын
алу қағидаларына
2-қосымша
Нысан
(кімге) ____________________________
(органның атауы)
___________________________________
(заңды тұлғаның атауы)
Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы
кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын алуға өтініш
_____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы)
_____________________________________________________________________
(БСН, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы
анықтаманың нөмірі және күні)
Заңды тұлғаның және оның энергия объектісінің орналасқан жері:
Пошталық мекенжайы: _________________________________________________
Телефон нөмірлері ___________________________________________________
E-mail ______________________________________________________________
Факс ________________________________________________________________
Қоса беріліп отырған құжаттар тізбесі:
1. ______________________________________ __ парақта, беттің реттік №
2. ______________________________________ __ парақта, беттің реттік №
3. ______________________________________ __ парақта, беттің реттік №
4. ______________________________________ __ парақта, беттің реттік №
5. ______________________________________ __ парақта, беттің реттік №
6. ______________________________________ __ парақта, беттің реттік №
Ұйымның басшысы
_____________________________________________________________________
(лауазымы, Тегі, Аты, Әкесінің аты (болған жағдайда), қолы)
МО 20__ ж. «___» ______________
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 706 бұйрығына 2-қосымша
Энергия өндіруші, энергия беруші
ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі
жұмысқа әзірлік паспортын
алу қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың __________ жж.
күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік актісі
_____________________________                     ___________________
(акт жасалған жер)                                 (күні)
_____________________________________________________________________
(ұйымның атауы)
__________________ № _____________ бұйрығымен тағайындалған комиссия.
_____________________________________________________________________
(энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы жағдайларда
_____________________________________________________________________
жұмысқа әзірлік паспортын алу үшін шарттардың орындалғаны
_____________________________________________________________________
орындалмағаны көрсетіледі)
Тұжырым:_____________________________________________________________
(ұйым күзгі-қысқы кезеңде жұмысқа әзір - әзір емес)
Комиссия төрағасы:
______________________
______________________
______________________
(лауазымы)
_______________
(басшының қолы және ұйымның мөрі)
_______________
(Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Комиссия мүшелері:
______________________
______________________
______________________
(лауазымы)
_______________
(басшының қолы және ұйымның мөрі)
_______________
(Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болған жағдайда))
______________________
______________________
______________________
(лауазымы)
_______________
(басшының қолы және ұйымның мөрі)
_______________
(Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болған жағдайда))
______________________
______________________
______________________
(лауазымы)
_______________
(басшының қолы және ұйымның мөрі)
_______________
(Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 706 бұйрығына 3-қосымша
Энергия өндіруші, энергия беруші
ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі
жұмысқа әзірлік паспортын
алу қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы
кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспорттарын тіркеу
журналы*
Берілген күні
Бланк нөмірі
Ұйым атауы
Әзірлік паспортын берген адамның Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болған жағдайда) және қолы
Әзірлік паспортын алған ұйым өкілінің қолы
Бланкті қайтару белгісі
1
2
3
4
5
6
* Журнал нөмірленуі, тігілуі, паспорт берген мемлекеттік органның мөрімен және басшысының қолымен бекiтілуі тиіс.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 706 бұйрығына 4-қосымша
Энергия өндіруші, энергия беруші
ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі
жұмысқа әзірлік паспортын
алу қағидаларына
1-қосымша
Нысан
_____________________________________________________________________
(паспорт берген мемлекеттік органның толық атауы)
Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың _________ жж.
күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік
паспорты
№ _________________                        _______________________ қ.
«____» _____________ 20___ ж.               (паспорт жасалған жер)
(паспорттың нөмірі және берілген күні)
Осы паспорт ________________________________________________ берілді.
(ұйымның заңды атауы)
__________________________________
__________________________________
__________________________________
__________________________________
__________________________________  _________________________________
(басшының лауазымы)          (басшының Тегі, Аты, Әкесінің аты
(бар болған жағдайда))
МО
Сериясы ______ № ______

«2. Условия для получения паспорта готовности электросетевыми компаниями к работе в осенне-зимний период:»;
в пункте 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«3. Условия для получения паспорта готовности организациями, осуществляющими транспортировку и распределение тепловой энергии (тепловые сети) к работе в осенне-зимний период:»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«6) акт о готовности зданий и сооружений, средств связи, СДТУ, АСКУЭ (при наличии) к работе в осенне-зимний период;».
2. Департаменту электроэнергетики Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1)государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) направление копии настоящего приказа в течение десяти календарных дней со дня его получения в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице–министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра энергетики
Республики Казахстан                       М. Мирзагалиев
«СОГЛАСОВАН»
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
__________________ Е. Досаев
от 25 декабря 2015 года
Приложение 1
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 9 декабря 2015 года № 706
Приложение 2
к Правилам получения энергопроизводящими,
энергопередающими организациями
паспорта готовности
к работе в осенне-зимний период
Форма
(кому) ________________________________
(наименование органа)
от ___________________________________
(наименование юридического лица)
Заявление на получение паспорта готовности
энергопроизводящих, энергопередающих организаций
к работе в осенне-зимний период
_____________________________________________________________________
(наименование юридического лица)
_____________________________________________________________________
(БИН, номер и дата справки о государственной регистрации
(перерегистрации) юридического лица)
Местонахождение юридического лица и его энергообъекта:
Почтовый адрес: _____________________________________________
Номера телефонов: ___________________________________________
E-mail: _____________________________________________________
Факс: _______________________________________________________
Прилагаемый перечень документов:
1.___________________________ на __ листах, порядковый № стр.
2.___________________________ на __ листах, порядковый № стр.
3.___________________________ на __ листах, порядковый № стр.
4.___________________________ на __ листах, порядковый № стр.
5.___________________________ на __ листах, порядковый № стр.
6.___________________________ на __ листах, порядковый № стр.
Руководитель организации ____________________________________________
(должность, Фамилия, Имя, Отчество
(при его наличии), подпись)
МП «_____»______________ 20____ г.
Приложение 2
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 9 декабря 2015 года № 706
Приложение 3
к Правилам получения энергопроизводящими,
энергопередающими организациями
паспорта готовности
к работе в осенне-зимний период
Форма
Акт
готовности энергопроизводящих, энергопередающих организаций к
работе в осенне-зимний период ______ гг.
_________________________________
(место составления акта)
___________________
(дата)
Комиссия, назначенная приказом ______________________________________
(наименование организации)
от _________________ № ________.
_____________________________________________________________________
(указывается выполнение – невыполнение условий для получения
_____________________________________________________________________
паспорта готовности энергопроизводящими, энергопередающими
_____________________________________________________________________
организациями к работе в осенне-зимний период)
Вывод: ______________________________________________________________
(организация готова - не готова к работе в осенне-зимний
период)
Председатель комиссии:
________________
________________
________________
(должность)
______________________
(подпись
руководителя и печать
организации)
___________________
(Фамилия, Имя,
Отчество (при его
наличии))
Члены комиссии:
________________
________________
________________
(должность)
______________________
(подпись и печать
государственного
органа)
___________________
(Фамилия, Имя,
Отчество (при его
наличии))
________________
________________
________________
(должность)
_____________________
(подпись)
___________________
(Фамилия, Имя,
Отчество (при его
наличии))
________________
________________
________________
(должность)
_____________________
(подпись)
___________________
(Фамилия, Имя,
Отчество (при его
наличии))
Приложение 3
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 9 декабря 2015 года № 706
Приложение 5
к Правилам получения энергопроизводящими,
энергопередающими организациями
паспорта готовности
к работе в осенне-зимний период
Форма
Журнал
регистрации паспортов готовности энергопроизводящих,
энергопередающих организаций к работе в осенне-зимний период*
Дата выдачи
Номер бланка
Наименование организации
Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) и подпись выдавшего паспорт готовности
Подпись представителя организации, получившей паспорт готовности
Отметка возврата бланка
1
2
3
4
5
6
* Журнал должен быть пронумерован, прошнурован, скреплен печатью и
подписью руководителя государственного органа, выдавшего паспорт.
Приложение 4
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 9 декабря 2015 года № 706
Приложение 1
к Правилам получения энергопроизводящими,
энергопередающими организациями
паспорта готовности
к работе в осенне-зимний период
Форма
_____________________________________________________________________
(полное наименование государственного органа, выдавшего паспорт)
Паспорт
готовности энергопроизводящих, энергопередающих
организаций к работе в осенне-зимних период _____ гг.
№ _________________
«___» _________________ 20__ г.
(номер и дата выдачи паспорта)
г. ___________________________
(место составления паспорта)
Настоящий паспорт выдан _____________________________________________
(юридическое наименование организации)
____________________________
____________________________
____________________________
____________________________
____________________________
(должность руководителя)
________________________________
(Фамилия, Имя, Отчество
(при его наличии) руководителя)
МП
Серия ________ № ______