Мәдениет, мәдениет саласында білім беру, тілдерді дамыту, архив ісі және басқаруды құжаттамалық қамтамасыз ету, дене шынықтыру және спорт салаларындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің м.а. 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 419 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 23 ақпанда № 13179 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз!
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және спорт министрінің 13.11.2020 № 313 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139-бабының 5-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және спорт министрінің 06.01.2023 № МКС/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған тізілім бекітілсін:
1) Мәдениет, мәдениет саласында білім беру саласындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімі;
2) Осы бұйрықтың 2 қосымшасына сәйкес тілдерді дамыту саласындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімі;
3) Осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес архив ісі және басқаруды құжаттамалық қамтамасыз ету саласындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімі;
4) Осы бұйрықтың 4 қосымшасына сәйкес дене шынықтыру және спорт саласындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімі;
5) Алып тасталды – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 27.11.2017 № 314 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 27.11.2017 № 314 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 13.11.2020 № 313 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Экономика және қаржы департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:

Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих в сферах культуры, образования в области культуры, развития языков, архивного дела и документационного обеспечения управления, физической культуры и спорта
Приказ и.о. Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 419. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 февраля 2016 года № 13179.
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра культуры и спорта РК от 28.12.2018 № 384 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется приказом Министра культуры и спорта РК от 13.11.2020 № 313 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра культуры и спорта РК от 06.01.2023 № МКС/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые:
1) Реестр должностей гражданских служащих в сфере культуры, образования в области культуры согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Реестр должностей гражданских служащих в сфере развития языков согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) Реестр должностей гражданских служащих в сфере архивного дела и документационного обеспечения управления согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) Реестр должностей гражданских служащих в сфере физической культуры и спорта согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) исключен приказом Министра культуры и спорта РК от 27.11.2017 № 314 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказом Министра культуры и спорта РК от 27.11.2017 № 314 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 28.12.2018 № 384 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется приказом Министра культуры и спорта РК от 13.11.2020 № 313 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту экономики и финансов Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:

Ескерту. 5-қосымша алып тасталды – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 27.11.2017 № 314 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

Сноска. Приложение 5 исключено приказом Министра культуры и спорта РК от 27.11.2017 № 314 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).