Астана қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 428/61-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 12 қаңтарда № 990 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. Шешімге өзгерістер енгізілді - Астана қаласы маслихатының 09.09.2016 № 48/8-VI (Шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) 29.11.2016 № 80/12-VI (Шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Шешім 01.01.2016 ж. бастап қолданысқа енгізіледі.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 373 145 8131 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша - 195 037 325 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша - 7 316 375 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша - 5 812 385 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 164 979 728 мың теңге;
2) шығындар – 346 785 879,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 23 560 000 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер - 23 800 000 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 240 000 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 36 753 168 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу - 8 492 076 мың теңге;
"мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер "144 845";
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (-33 953 234,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 33 953 234,7 мың теңге;
7) қарыздар түсімдері - 25 408 529 мың теңге;
8) жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу - (-741 710) мың теңге;
9) Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 9 286 415,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 17.03.2016 № 471/65-V (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.06.2016 № 21/5-VI (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.09.2016 № 48/8-VI (Шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2016 № 80/12-VI (Шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес тиісті бюджеттің кірісіне мыналар есептелетiндігі назарға алынсын:
Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманың бюджет түсімдерінің сыныптамасында "Пайдалы қазбаларды өндіруге салынатын салық" коды бойынша - жер қойнауын пайдаланушылардың роялти бойынша берешегі, сондай-ақ салық режимі тұрақтылығының кепілдіктері сақталатын жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттар бойынша роялти;
Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманың бюджет түсімдерінің сыныптамасында "Әлеуметтiк салық" коды бойынша - бұрын Зейнетақы қорына, Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталыққа, Мiндеттi медициналық сақтандыру қорына, Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына, Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорына аударылып келген жарналар бойынша берешек, сондай-ақ бұрын автомобиль жолдарын пайдаланушылардың Жол қорына түсiп келген аударымдары.
Бұл ретте салық режимі тұрақтылығының кепілдіктері сақталатын жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттар бойынша қызметті жүзеге асыратын салық төлеушілер жоғарыда көрсетілген аударымдарды немесе әлеуметтік салықты "Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес есептелген Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына аударымдардың сомасына азайтады;
"Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отыны" коды бойынша - бұрын Жол қорына түсiп келген бензиннен және дизель отынынан алынатын алым бойынша берешек.

О бюджете города Астаны на 2016-2018 годы
Решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2015 года № 428/61-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 12 января 2016 года № 990
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Астаны на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 373 145 813 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 195 037 325 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 316 375 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 812 385 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 164 979 728 тысяч тенге;
2) затраты -346 785 879,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 23 560 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 23 800 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 240 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 753 168 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36 898 013 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 144 845;
5) дефицит (профицит) бюджета - (-33 953 234,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 953 234,7 тысяч тенге;
7) поступление займов - 25 408 529 тысяч тенге;
8) погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом - (- 741 710) тысяч тенге;
9) Используемые остатки бюджетных средств - 9 286 415,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Астаны от 17.03.2016 № 471/65-V (вводится в действие с 01.01.2016); от 03.06.2016 № 21/5-VI (вводится в действие с 01.01.2016); от 09.09.2016 № 44/8-VI (вводится в действие с 01.01.2016); от 29.11.2016 № 80/12-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Принять к сведению, что в соответствии с Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы" в доход соответствующего бюджета зачисляются:
по коду "Налог на добычу полезных ископаемых" классификации поступлений бюджета Единой бюджетной классификации - задолженность недропользователей по роялти, а также роялти по контрактам на недропользование, в которых сохраняются гарантии стабильности налогового режима;
по коду "Социальный налог" классификации поступлений бюджета Единой бюджетной классификации - задолженность по взносам, ранее перечислявшимся в Пенсионный фонд, Государственный центр по выплате пенсий, Фонд обязательного медицинского страхования, Фонд государственного социального страхования, Фонд содействия занятости, а также отчисления пользователей автомобильных дорог, ранее поступавшие в Дорожный фонд.
При этом налогоплательщики, осуществляющие деятельность по контрактам на недропользование, в которых сохраняются гарантии стабильности налогового режима, уменьшают вышеуказанные отчисления или социальный налог на сумму отчислений в Государственный фонд социального страхования, исчисленную в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об обязательном социальном страховании";
по коду "Бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо, произведенные на территории Республики Казахстан" - задолженность по сбору с бензина и дизельного топлива, ранее поступавшая в Дорожный фонд.

3. Жұмыс берушiлер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктiлiгi мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорынан төленiп келген жәрдемақы сомаларының көрсетілген қорға аударымдардың есептелген сомасынан артық болуы нәтижесiнде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған терiс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегiнде әлеуметтiк салық төлеу есебiне жатқызылады.
4. Республикалық бюджетке бюджеттiк алу 17 253 408 мың теңге сомасында қарастырылды.
5. "2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгi мөлшерi – 22 859 теңге;
2) мемлекеттiк базалық зейнетақы төлемiнiң мөлшерi - 11 965 теңге;
3) зейнетақының ең төменгi мөлшерi - 25 824 теңге;
4) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш - 2 121 теңге;
5) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерiн есептеу үшiн ең төменгi күнкөрiс деңгейiнiң шамасы - 22 859 теңге;
6) 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделi бойынша еңбекақы төлеу, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн 10 пайыз мөлшерiнде ай сайынғы үстемеақы төлеу;
7) 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап әскери қызметшілерге (мерзiмдi қызметтегі әскери қызметшілерден басқа) және арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызметтің қызметкерлеріне тұрғынжайды күтіп-ұстауға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге ақшалай өтемақының айлық мөлшерi 3 739 теңге сомасында болып белгіленгендігі есепке алынсын.
6. Астана қаласының жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 1 708 309 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 17.03.2016 № 471/65-V (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.09.2016 № 48/8-VI (Шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2016 № 80/12-VI (Шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 4-қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын құруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен Астана қаласының 2016 жылға арналған бюджетінің бюджеттік даму бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
8. 5-қосымшаға сәйкес Астана қаласының 2016 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.

3. Отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. Предусмотрены бюджетные изъятия в республиканский бюджет в сумме 17 253 408 тысяч тенге.
5. Принять к сведению, что в соответствии с Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы" с 1 января 2016 года установлены:
1) минимальный размер заработной платы - 22 859 тенге;
2) размер государственной базовой пенсионной выплаты - 11 965 тенге;
3) минимальный размер пенсии - 25 824 тенге;
4) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 121 тенге;
5) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 22 859 тенге;
6) с 1 января 2016 года оплату труда гражданским служащим по новой модели системы оплаты труда, а также выплату им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам в размере 10%;
7) с 1 января 2016 года месячный размер денежной компенсации на содержание жилища и оплату коммунальных услуг в сумме 3 739 тенге военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы) и сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов, государственной фельдъегерской службы.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Астаны на 2016 год в размере 1 708 309 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением маслихата города Астаны от 17.03.2016 № 471/65-V (вводится в действие с 01.01.2016); от 09.09.2016 № 44/8-VI (вводится в действие с 01.01.2016); от 29.11.2016 № 80/12-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета города Астаны на 2016 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Астаны на 2016 год, согласно приложению 5.

9. 6, 7, 8-қосымшаларға сәйкес Астана қаласының "Алматы" ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
10. 9, 10, 11-қосымшаларға сәйкес Астана қаласының "Есіл" ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
11. 12, 13, 14-қосымшаларға сәйкес Астана қаласының "Сарыарқа" ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
12. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енеді.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Қ. Құлмұқанов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ
"Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" (ЭжБЖБ) мемлекттік
мекемесінің басшысы
Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 428/61-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2016 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Астана қаласы мәслихатының 09.09.2016 № 48/8-VI (Шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2016 № 80/12-VI (Шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

9. Утвердить перечень бюджетных программ района "Алматы" города Астаны на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 6, 7, 8.
10. Утвердить перечень бюджетных программ района "Есиль" города Астаны на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 9, 10, 11.
11.Утвердить перечень бюджетных программ района "Сарыарка" города Астаны на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 12, 13, 14.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
К. Кулмуканов
Секретарь
маслихата города Астаны
С. Есилов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Управление экономики и бюджетного
планирования города Астаны"
(УЭиБП)
Ж. Нурпиисов
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 11 декабря 2015 года № 428/61-V
Бюджет города Астаны на 2016 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата города Астаны от 29.11.2016 № 80/12-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

8 684 881,0
4
123
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 807 058,0
041
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
5 877 823,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
10 332,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
10 332,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
608 308,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
208 432,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
312 974,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
86 902,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
34 132 291,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
188 757,0
003
Жалпы білім беру
23 884 743,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
275 784,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
857 209,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 218 556,0
008
Балаларға қосымша білім беру
1 980 304,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
54 634,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 242,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
55 678,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
138 342,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
23 877,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
148 064,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 837 244,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
8 113,0
029
Әдістемелік жұмыс
92 406,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
357 538,0
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету

8 684 881,0
4
123
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 807 058,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
5 877 823,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
10 332,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
10 332,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
608 308,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
208 432,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
312 974,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
86 902,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
34 132 291,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
188 757,0
003
Общеобразовательное обучение
23 884 743,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
275 784,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
857 209,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 218 556,0
008
Дополнительное образование для детей
1 980 304,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
54 634,0
011
Капитальные расходы государственного органа
9 242,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
55 678,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
138 342,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
23 877,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
148 064,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 837 244,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 113,0
029
Методическая работа
92 406,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
357 538,0
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения

1 800,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
4 552 865,7
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4 164 400,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
388 465,7
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 361 582,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 361 582,0
05
Денсаулық сақтау
38 244 028,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
35 646 480,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 147,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
196 808,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
935 376,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
307 706,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
178 723,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
461 871,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 012 905,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
3 206 997,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
241 917,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 259 713,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
380,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 343,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
84 140,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
292 891,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
446 906,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
223 234,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

1 800,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
4 552 865,7
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 164 400,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
388 465,7
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
1 361 582,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 361 582,0
05
Здравоохранение
38 244 028,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
35 646 480,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
134 147,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
196 808,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
935 376,0
006
Услуги по охране материнства и детства
307 706,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
178 723,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
461 871,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 012 905,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
3 206 997,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
241 917,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 259 713,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
380,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 343,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
84 140,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
292 891,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
446 906,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
223 234,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов

654 729,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
391 356,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 637 083,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстау
688 441,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
85 056,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
800,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 815 959,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
32 320,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
175 656,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
11 428 650,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
820 126,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 931 247,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 597 548,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
2 597 548,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
9 587 584,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
34 942,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
34 942,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
784 126,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
590 358,0
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
144 876,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
48 892,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
751 000,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
751 000,0
395
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы
8 017 516,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру, еңбек қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
255 957,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

654 729,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
391 356,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 637 083,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
688 441,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
85 056,0
030
Капитальные расходы государственного органа
800,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 815 959,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
32 320,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
175 656,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
11 428 650,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
820 126,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 931 247,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 597 548,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 597 548,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9 587 584,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
34 942,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34 942,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
784 126,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
590 358,0
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
144 876,0
037
Социальная реабилитация
48 892,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
751 000,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
751 000,0
395
Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы
8 017 516,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения, регулирования трудовых отношений на местном уровне
255 957,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

490 281,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
573 165,0
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26 284,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
34 572,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 785 379,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
627 956,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
48 330,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 422,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің және естуі боынша мүгедектер үшін ымдау тілі маманының әлеуметтік қызметтерін көрсету
734 259,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
144 516,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
170 521,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
126 691,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
549 989,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
920 540,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
83 618,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
23 723,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 218,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
69 992,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
10 070,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
82 415,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
248 618,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
94 341 221,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
32 023 760,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1 710 635,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
16 849 439,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу

490 281,0
003
Программа занятости
573 165,0
004
Государственная адресная социальная помощь
26 284,0
007
Оказание жилищной помощи
34 572,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 785 379,0
009
Социальная поддержка инвалидов
627 956,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
48 330,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 422,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соотвествии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
734 259,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
144 516,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
170 521,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
126 691,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
549 989,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
920 540,0
026
Капитальные расходы государственного органа
2 000,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
83 618,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
23 723,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 218,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
69 992,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
10 070,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
82 415,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
248 618,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
94 341 221,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
32 023 760,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
1 710 635,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
16 849 439,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных

14 036,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
7 379,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
49 997,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 259,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
361 910,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
777 270,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
31 714,0
394
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
342 790,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылауды реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
151 723,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 067,0
005
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
180 000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 988 759,0
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 699 211,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
131 623,0
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
1 428 443,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
138 145,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
192 818,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
189 018,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 800,0
390
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
96 730,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 230,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
12
Көлiк және коммуникация
39 873 111,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
46 950,0
020
Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету

14 036,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
7 379,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
49 997,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 259,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
361 910,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
777 270,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
31 714,0
394
Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
342 790,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, контроля за использованием и охраной земель на территории города республиканского значения, столицы
151 723,0
003
Капитальные расходы государственного органа
11 067,0
005
Организация работ по зонированию земель
180 000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 988 759,0
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы
1 699 211,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
131 623,0
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
1 428 443,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
138 145,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
192 818,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
189 018,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 800,0
390
Управление государственного архитектурно- строительного контроля города республиканского значения, столицы
96 730,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
96 230,0
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
12
Транспорт и коммуникации
39 873 111,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
46 950,0
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астаны

46 950,0
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
408 504,0
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 060,0
003
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
299 792,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 671,0
010
Көлік инфрақұрылымын дамыту
27 181,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
9 800,0
385
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы
39 417 657,0
001
Жергілікті деңгейде Автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 926,0
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
31 257 063,0
004
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 033 696,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 972,0
13
Басқалар
7 402 294,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 708 309,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
1 708 309,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
551 825,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
551 825,0
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
3 742 500,0
002
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
45 000,0
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
3 512 500,0
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
185 000,0
367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 350,0
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 350,0
386
Астана қаласының энергетика басқармасы
88 032,0
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
47 215,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту

46 950,0
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
408 504,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области пассажирского транспорта на местном уровне
59 060,0
003
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
299 792,0
007
Капитальные расходы государственного органа
12 671,0
010
Развитие транспортной инфраструктуры
27 181,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
9 800,0
385
Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
39 417 657,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере автомобильных дорог на местном уровне
123 926,0
003
Развитие транспортной инфраструктуры
31 257 063,0
004
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
8 033 696,0
007
Капитальные расходы государственного органа
2 972,0
13
Прочие
7 402 294,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 708 309,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
1 708 309,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
551 825,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
551 825,0
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
3 742 500,0
002
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
45 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 512 500,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
185 000,0
367
Управление коммунального хозяйства города Астаны
2 350,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 350,0
386
Управление энергетики города Астаны
88 032,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
47 215,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков

272 791,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
271 721,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 070,0
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
86 130,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 060,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 070,0
369
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы
176 634,0
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 924,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
321,0
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
140 389,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 350 000,0
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
1 350 000,0
379
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясы
166 232,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
164 862,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 370,0
398
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы
113 151,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық мүлікті және мемлекеттік сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 016,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
214,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
9 870,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
22 051,0
02
Қорғаныс
527 020,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
526 485,0
010
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
121 358,0
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғанысы
108 517,0
012
Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру
61 302,0
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
235 308,0
387
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы
535,0
005
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және жою
535,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

272 791,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
271 721,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 070,0
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
86 130,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
85 060,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 070,0
369
Управление по делам религий города республиканского значения, столицы
176 634,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области религиозной деятельности на местном уровне
35 924,0
003
Капитальные расходы государственного органа
321,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
140 389,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 350 000,0
061
Развитие объектов государственных органов
1 350 000,0
379
Ревизионная комиссия города республиканского значения, столицы
166 232,0
001
Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии города республиканского значения, столицы
164 862,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 370,0
398
Управление коммунального имущества и государственных закупок города республиканского значения, столицы
113 151,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области коммунального имущества и государственных закупок на местном уровне
81 016,0
003
Капитальные расходы государственного органа
214,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
9 870,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
22 051,0
02
Оборона
527 020,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
526 485,0
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
121 358,0
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
108 517,0
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
61 302,0
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций маштаба города республиканского значения, столицы
235 308,0
387
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
535,0
005
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций маcштаба города республиканского значения, столицы
535,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность