"Отбасы және балалар саласында жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 107-890 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 107-1337 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 3 қыркүйекте № 938 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қазандағы № 107-2083 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 28.11.2016 № 107-2083 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Отбасы және балалар саласында жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 107-890 (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiзiлiмiнде 2014 жылғы 10 шілдеде № 820 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 шілдедегі № 77 (3134) «Астана ақшамы», 2014 жылғы 15 шілдедегі № 76 (3152) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының преамбуласындағы «Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына» деген сөздер мен сандар алып тасталсын.
2. «Астана қаласының Білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны кейіннен ресми және мерзімдік баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілейтін интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы әкімінің м.а.                С. Хорошун

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 29 мая 2014 года № 107-890 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере семьи и детей"
Постановление акимата города Астаны от 31 июля 2015 года № 107-1337. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 3 сентября 2015 года № 938. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 28 октября 2016 года № 107-2083
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 28.10.2016 № 107-2083 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 29 мая 2014 года № 107-890 «Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере семьи и детей» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 июля 2014 года № 820, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 15 июля 2014 года № 77 (3134), «Вечерняя Астана» от 15 июля 2014 года № 76 (3152) следующие изменения:
в преамбуле вышеуказанного постановления слова и цифры «приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249» исключить.
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление образования города Астаны» произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима города Астаны                   С. Хорошун