Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С-32/2 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 5158 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С-32/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4567 тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда «Көкшетау» және «Степной Маяк» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015–2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 033 139,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 581 208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 063,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 835 450 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 542 417,6 мың теңге;
2) шығындар – 22 894 873,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 813 680 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 822 261 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 581 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 196 988 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 196 988 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 872 402,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 872 402,5 мың теңге.»;
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«5. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджетінің қаражат есебінен білім беру саласына 1 195 839,3 мың теңге сомасында нысаналы трансферттері қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
1) ағымдағы нысаналы трансферттер 795 839,3 мың теңге сомасында, соның ішінде:
621 125 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мекемелерінде мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыруына;
90 921 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге;
83 793,3 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруына;

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № С-32/2 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2015 года № С-44/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 декабря 2015 года № 5158
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № С-32/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4567, опубликовано 15 января 2015 года в газетах «Көкшетау» и «Степной маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 033 139,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 581 208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74 063,5 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 835 450 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 542 417,6 тысячи тенге;
2) затраты – 22 894 873,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 813 680 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 822 261 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 581 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 196 988 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 196 988 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1872 402,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 872 402,5 тысячи тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета на образование в сумме 1 195 839,3 тысячи тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 795 839,3 тысячи тенге, в том числе:
621 125 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
90 921 тысяча тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
83 793,3 тысячи тенге – на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего образования;

2) дамытуға нысаналы трансферттер 400 0000 мың теңге сомасында, соның ішінде:
400 000 мың теңге – Көкшетау қаласында 280 орынды мектепке дейінгі білім беру мекемесінің құрылысына.»;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен халықты әлеуметтік қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферттер 124 608,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
11 904,6 мың теңге - Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
8 624 мың теңге - Көкшетау қаласында арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
22 446 мың теңге – міндетті гигиеналық құралдармен мүгедектерді қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге;
81 634 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шаралар өткізуіне.»;
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«9. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен 1 010 913 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) 300 980 мың теңге сомасындағы ағымды нысаналы трансферттер, соның ішінде:
286 411 мың теңге - мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын, мемлекеттік мекемелердің жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын, мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
662 мың теңге - мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және көрсеткіштер орнатуына;
2 290 мың теңге – мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жаяу жол жүргіншілерінің жолдан өту орындарында дыбыстық қондырғыларды орнықтыруға;
2 420 мың теңге - профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда);
5 440 мың теңге – ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға;
3 757 мың теңге – азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға;
2) дамытуға 709 933 мың теңге сомасында жіберілген нысаналы трансферттер, соның ішінде:
506 812 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруына;
48 500 мың теңге - кезекте тұратындарға тұрғын үй құрылысына;
18 046 мың теңге – жас отбасыларға тұрғын үй құрылысына;

2) целевые трансферты на развитие в сумме 400 000 тысяч тенге, в том числе:
400 000 тысяч тенге – на строительство дошкольного образовательного учреждения на 280 мест в городе Кокшетау.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета на социальное обеспечение населения в сумме 124 608,6 тысячи тенге, в том числе:
11 904,6 тысячи тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу;
8 624 тысячи тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг в городе Кокшетау;
22 446 тысяч тенге – на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
81 634 тысячи тенге – на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне.»;
пункт 9 изложить в новой редакции:
«9. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета в сумме 1 010 913 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 300 980 тысяч тенге, в том числе:
286 411 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
662 тысячи тенге – на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
2 290 тысяч тенге – на обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
2 420 тысяч тенге - на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний);
5 440 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии;
3 757 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния»;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 709 933 тысячи тенге, в том числе:
506 812 тысяч тенге – на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
48 500 тысяч тенге – на строительство жилья для очередников;
18 046 тысяч тенге – на строительство жилья для молодых семей;

136 575 мың теңге - мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға.»;
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«10. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте облыс бюджет қаражаттары есебінен 4 893 413,9 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) 4 538 364,5 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
6 625 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
132 мың теңге - санитарлық союға жіберілетін ауылшаруашылық малдардың құнының орнын толтыруға (50% дейін);
306 155,9 мың теңге - аула аумағының жөндеуіне;
43 338,2 мың теңге - газтаратқыш қондырғысы және сыртқы газ құбырының қалпына келтіруіне;
139 761,8 мың теңге - мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн, жылжымайтын мүлiктi алып қоюына;
176 550 мың теңге - лифт шаруашылығын қалпына келтіруіне;
1 039 587 мың теңге - Көкшетау қаласының автомобиль жолдарының жөндеуіне;
374 380,3 мың теңге – жылумен жабдықтау мекемелерге жылытатын мерзімін аяқтауына;
16 653 мың теңге – балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен қалалық бюджетке ауыстырылуына байланысты;
1 125 627,3 мың теңге – төменгі бюджеттердің шығындарына өтемақы;
1 172 777 мың теңге – жылумен жабдықтау кәсіпорындарына жылу беру мерзіміне дайындауына;
124 777 мың теңге – қаланың абаттандырылуы мен тазалығын сақтауына;
12 000 мың теңге – Көкшетау қаласы әкімдігінің күрделі шығындарына;
2) дамытуға 355 049,4 мың теңге сомасында жіберілген нысаналы  трансферттер, соның ішінде:
26 476,1 мың теңге – «Төңкеріс күрескерлеріне» саябағын қайта жабдықтаудың жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуіне;
95 509,2 мың теңге - Неке қию сарайының ғимаратын салуға, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуіне;
42 413 мың теңге – «Көкшетау Су Арнасы» ШЖҚ МКК жарғылық капиталының үлкейтуіне;
18 000 мың теңге – «Көкше Жәрдем» ШЖҚ МКК жарғылық капиталының үлкейтуіне;
30 000 мың теңге – Көкшетау қаласындағы Жастар орталығына инженерлік желілердің құрылысына;
4 676,7 мың теңге – Көкшетау қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы, 1 позиция;
38 277,4 мың теңге – Көкшетау-Астана тас жолындағы кіреберіс аркасын қайта жаңартуына;
1 711,8 мың теңге – Ақмола облысының Көкшетау қаласында «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай ішкікварталдық желілердің құрылысы және абаттандыруы (13 га аудан учаскесінде). Көкшетау қаласындағы бес қабатты қырық бес пәтерлі тұрғын үйге (30 позиция) ішкікварталдық желілерінің абаттандыруына;
18 715,6 мың теңге – Көкшетау қаласында «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай инженерлік желілерінің құрылысы (2 кезең). Канализациялық насостық станциясы (КНС);

136 575 тысяч тенге – на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета в сумме 4 893 413,9 тысячи тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 4 538 364,5 тысячи тенге, в том числе:
6 625 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
132 тысячи тенге – на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой;
306 155,9 тысячи тенге – на ремонт дворовых территорий;
43 338,2 тысячи тенге – на восстановление газораспределительных установок и наружных газопроводов;
139 761,8 тысячи тенге – на изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей;
176 550 тысяч тенге - на восстановление лифтового хозяйства;
1 039 587 тысяч тенге – на ремонт автомобильных дорог города Кокшетау;
374 380,3 тысячи тенге – на завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям;
16 653 тысячи тенге – в связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета в городской;
1 125 627,3 тысячи тенге – на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов;
1 172 777 тысяч тенге – на подготовку и прохождение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям;
124 777 тысяч тенге – на благоустройство и санитарию города;
12 000 тысяч тенге – на капитальные расходы акимата города Кокшетау;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 355 049,4 тысяч тенге, в том числе:
26 476,1 тысячи тенге – на корректировку проектно-сметной документации, реконструкцию парка «Борцам революции»;
95 509,2 тысячи тенге – на разработку проектно-сметной документации, строительство здания Дворца бракосочетания;
42 413 тысяч тенге – на увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ «Кокшетау Су Арнасы»;
18 000 тысяч тенге – на увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ «Кокше-Жардем»;
30 000 тысяч тенге – на строительство инженерных сетей к зданию Досуговый центр молодежи в городе Кокшетау;
4 676,7 тысяч тенге - на строительство сорокапятиквартирного жилого дома в городе Кокшетау позиция 1;
38 277,4 тысячи тенге – на реконструкцию въездной арки на трассе Кокшетау – Астана;
1 711,8 тысячи тенге – на строительство внутриквартальных сетей и благоустройство севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 13 га). Внутриквартальные сети и благоустройство для пятиэтажного сорокапятиквартирного жилого дома (позиция 30) в городе Кокшетау;
18 715,6 тысяч тенге – на строительство инженерных сетей севернее микрорайона Васильковский в городе Кокшетау (2 этап). Канализационная насосная станция (КНС);

2 468,5 мың теңге – Ақмола облысының Көкшетау қаласында «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай ішкікварталдық желілердің құрылысы және абаттандыруы (13 га аудан учаскесінде). Көкшетау қаласындағы бес қабатты қырық бес пәтерлі тұрғын үйге (31 позиция) ішкікварталдық желілерінің абаттандыруына;
6 233,7 мың теңге – Ақмола облысының Көкшетау қаласында «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай (33,5 га аудан учаскесінде) ішкікварталдық желілерінің және магистральдық желілерінің құрылысына – 1 кезең. («Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы және абаттандыруы, № 1 аула: төрт отыз пәтерлі тұрғын үйлер, бір қырық пәтерлі тұрғын үй, 1 кезек);
6 251,3 мың теңге – Ақмола облысының Көкшетау қаласында «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай (33,5 га аудан учаскесінде) ішкікварталдық желілерінің және магистральдық желілерінің құрылысына - 1 кезең. («Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы және абаттандыруы, № 2 аула: екі отыз пәтерлі тұрғын үйлер, бір отыз бес пәтерлі жеті қабатты тұрғын үй, бір қырық бес пәтерлі тоғыз қабатты тұрғын үй, 2 кезек);
13 016,3 мың теңге – Ақмола облысының Көкшетау қаласында «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай (33,5 га аудан учаскесінде) ішкікварталдық желілер және магистральдық желілерінің құрылысына – 1 кезең. («Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай жылумен жабдықтау және электрмен жабдықтау магистральдық инженерлік желілердің құрылысы, 3 кезек);
5 181 мың теңге - Ақмола облысының Көкшетау қаласында «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай (33,5 га аудан учаскесінде) ішкікварталдық желілер және магистральдық желілерінің құрылысына – 2 кезең (1 кезек);
7 762 мың теңге – Ақмола облысының Көкшетау қаласындағы Жансая тұрғын кешенінің ауданындағы бес отыз пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы және абаттандыруы;
6 222,4 мың теңге – «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай ішкікварталдық желілердің құрылысына және абаттандыруына (13 га аудан учаскесінде). Ақмола облысының Көкшетау қаласында үш тоғыз қабатты тұрғын үйлерге (11,12,13 позициялар) ішкікварталдық желілер және абаттандыру.»;
14 277,2 мың теңге – Горький көшесі бойынша тұрғын үй салуға (соның ішінде Жансая тұрғын кешені) және келешектегі құрылыс аудандарына инженерлік желілердің құрылысына;
17 857,2 мың теңге - «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай екі тұрғын жапсаржайымен қырық бес пәтерлі тоғыз қабатты тұрғын үйге инженерлік желілердің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу және абаттандыруына (6, 7, 14, 15, 16, 17, 29 позициялар).»;
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

2 468,5 тысячи тенге – на строительство внутриквартальных сетей и благоустройство севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 13 га). Внутриквартальные сети и благоустройство для пятиэтажного сорокапятиквартирного жилого дома (позиция 31) в городе Кокшетау Акмолинской области;
6 233,7 тысячи тенге – на строительство магистральных сетей и внутриквартальных сетей севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 33,5 га) - 1 этап, город Кокшетау Акмолинской области. (Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Васильковский, двор № 1: четыре тридцатиквартирных жилых дома, один сорокапятиквартирный жилой дом, 1 очередь);
6 251,3 тысячи тенге – на строительство магистральных сетей и внутриквартальных сетей севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 33,5 га) - 1 этап, город Кокшетау Акмолинской области. (Строительство магистральных сетей и внутриквартальных сетей севернее микрорайона Васильковский, двор № 2: два тридцатиквартирных жилых дома, один тридцатипятиквартирный семиэтажный жилой дом, один сорокапятиквартирный девятиэтажный жилой дом, 2 очередь);
13 016,3 тысячи тенге – на строительство магистральных сетей и внутриквартальных сетей севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 33,5 га) - 1 этап, город Кокшетау Акмолинской области. (Строительство магистральных инженерных сетей теплоснабжения и электроснабжения севернее микрорайона Васильковский, 3 очередь);
5 181 тысяча тенге – на строительство магистральных и внутриквартальных сетей севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 33,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области 2 этап (1 очередь);
7 762 тысячи тенге – на строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти тридцатиквартирным жилым домам в районе жилого комплекса Жансая в городе Кокшетау Акмолинской области;
6 222,4 тысячи тенге – на строительство внутриквартальных сетей благоустройство севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 13 га). Внутриквартальные сети и благоустройство для трех девятиэтажных жилых домов (позиции 11.12.13) в городе Кокшетау Акмолинской области»;
14 277,2 тысячи тенге – на строительство инженерных сетей по улице Горького к жилым застройкам (в том числе жилого комплекса Жансая) и районам перспективного строительства;
17 857,2 тысячи тенге - на разработку проектно-сметной документации на строительство инженерных сетей и благоустройство к жилому сорокапятиквартирному девятиэтажному дому с двумя жилыми пристройками севернее микрорайона Васильковский (позиции 6,7,14,15,16,17,29).»;
пункт 12 изложить в новой редакции:

«12. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен 2 400 729 мың теңге сомасында бюджеттік несиелер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
17 838 мың теңге – мамандарға әлеуметтік көмек көрсетуін жүзеге асыру;
578 468 мың теңге – тұрғын үйлерді жобалауға және (немесе) құрылысына;
1 804 423 мың теңге – жылу, сумен жабдықтау және су қайтару жүйлерінің жаңартуына және құрылысына.»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының кезекті
44 –ші сессиясының төрағасы                С.Рахымжанов
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   Е.Маржықпаев
2015 жылғы «24» желтоқсан
Көкшетау қалалық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы

«12. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены бюджетные кредиты за счет средств республиканского бюджета в сумме 2 400 729 тысяч тенге, в том числе:
17 838 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
578 468 тысяч тенге – на проектирование и (или) строительство жилья;
1 804 423 тысячи тенге – на реконструкцию и строительство систем тепло - водоснабжения и водоотведения.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель 44-ой очередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    С.Рахимжанов
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       Е. Маржикпаев
«24» декабря 2015 год
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 24 декабря 2015 года