Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/2 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 ақпандағы № 5С-36/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 4662 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 5) тармақшасына4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4575 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 258 038 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 581 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 290 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 425 938 мың теңге;
2) шығындар – 6 263 415,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 74 528 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 74 865 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 337 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 19 500 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19 500 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -99 405,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 99 405,3 мың теңге.»;
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 33 400 мың теңге сомасында шұғыл шығындарға бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 17-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Х.Шәкенов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                          Э.Салықова
«Степногорск қаласының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық мәслихатының

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 5С-34/2 "О бюджете города на 2015-2017 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 17 февраля 2015 года № 5С-36/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 февраля 2015 года № 4662
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 5С-34/2 «О бюджете города на 2015-2017» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4575, опубликовано 15 января 2015 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 258 038 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 581 810 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50 290 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 425 938 тысяч тенге;
2) затраты – 6 263 415,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 74 528 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 74 865 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 337 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19 500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -99 405,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 99 405,3 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2015 год на неотложные затраты в сумме – 33 400 тысяч тенге.»;
приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Х.Шакенов
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Исполняющая обязанности
акима города Степногорска                  Э.Салыкова
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов города Степногорска»            Ш.Тулегенова
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

1 947 424,7
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
41 599
006
Балаларға қосымша білім беру
152 899
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
110
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
376 113
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
21 191,3
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
35 214
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
102 554
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22 620
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
314 557
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
314 557
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
236 258,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 861
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
11 861
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
224 397,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 086,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18 000
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 794
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 248
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15 967
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23 800
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 140
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
432
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
34 932,9
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9 770
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18 589,8
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
10 226
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

1 947 424,7
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
41 599
006
Дополнительное образование для детей
152 899
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
110
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
376 113
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21 191,3
018
Организация профессионального обучения
35 214
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
102 554
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22 620
467
Отдел строительства района (города областного значения)
314 557
037
Строительство и реконструкция объектов образования
314 557
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
236 258,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 861
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
11 861
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
224 397,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30 086,8
002
Программа занятости
18 000
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 794
005
Государственная адресная социальная помощь
1 248
006
Оказание жилищной помощи
15 967
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23 800
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 140
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
432
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34 932,9
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9 770
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 589,8
021
Капитальные расходы государственного органа
300
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
10 226
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов