Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/2 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 14 мамырдағы № 5С-39/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 мамырда № 4794 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4575 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 982 430 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 650 668 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 290 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 130 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 151 472 мың теңге;
2) шығындар – 4 995 413 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 74 528 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 74 865 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 337 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 19 500 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19 500 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -107 011 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 107 011 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1457-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Р.Сахневич
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
«КЕЛІСІЛДІ»
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
«Степногорск қаласының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық мәслихатының

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 5С-34/2 "О бюджете города на 2015-2017 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 14 мая 2015 года № 5С-39/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 мая 2015 года № 4794
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2015-2017» от 24 декабря 2014 года № 5С-34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4575, опубликовано 15 января 2015 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 982 430 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 650 668 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50 290 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 130 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 151 472 тысячи тенге;
2) затраты – 4 995 413 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 74 528 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 74 865 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 337 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19 500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -107 011 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 107 011 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Р.Сахневич
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов города Степногорска»            Ш.Тулегенова
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата

4 797
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
49 797
Азаматтық жағдай актілерін тіркеу бойынша штат санын арттыруға
1 039
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
9 893
Білім бөлімі
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
99 550
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
65 160
Шығыстарды төменгі деңгейге беруге байланысты патронатты тәрбиелеушілерге берілген баланы (балаларды) ұстауға
11 861
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде электрондық оқулықтармен жабдықтауға
875
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
77 025
Құрылыс бөлімі
Бестөбе кентінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға
388 423
Степногорск қаласында 280 орынды балабақшаның құрылысына
314 557
Степногорск қаласында 280 орынды балабақшаның құрылысына
98 509
Жекелеген санаттағы азаматтарға тұрғын үй сатып алуға
150 000
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
18 087
Ветеринария саласында штат санын арттыруға
3 267
Санитарлық союға жіберілген ауыл шаруашылық малдардың құнын қайтаруға
606
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Степногорск қаласының автомобиль жолдарын салуға және қайта құруға
22 222
"Степногорск-Тазалық" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайтуға

4 797
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
49 797
На увеличение штатной численности по регистрации актов гражданского состояния
1 039
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9 893
Отдел образования
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
99 550
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
65 160
На содержание ребенка (детей), переданного потронатным воспитателям, в связи с передачей расходов на нижестоящий уровень
11 861
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
875
На решение вопросов обустройства моногородов
77 025
Отдел строительства
На реконструкцию системы водоснабжения поселка Бестобе
388 423
На строительство детского сада на 280 мест в городе Степногорске
314 557
На строительство детского сада на 280 мест в городе Степногорске
98 509
На приобретение жилья отдельной категории граждан
150 000
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий
18 087
На увеличение штатной численности в области ветеринарии
3 267
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
606
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
На строительство и реконструкцию автомобильных дорог города Степногорска
22 222
Увеличение уставного капитала ТОО "Степногорск-Тазалык"