2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № А-3/70 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 сәуірде № 4736 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 4 марта 2015 года № А-3/70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 апреля 2015 года № 4736
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса берілген 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақкөл ауданы әкімінің орынбасары Н.Т. Әбдірахмановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аккольского района Абдрахманова Н.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 09.06.2015 № А-6/192 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Аудан әкімі                                Т.Едігенов
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2015 жылғы «4» наурыздағы № А-3/70
қаулысымен бекітілген
2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері

Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления акимата Аккольского района Акмолинской области от 09.06.2015 № А-6/192 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Аким района                                Т.Едигенов
Утвержден постановлением
акимата Аккольского района
от «4» марта 2015 года № А-3/70
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год