Ақкөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С 43-1 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 шілдедегі № С 48-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 шілдеде № 4854 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қаңтардағы № С 53-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.01.2016 № С 53-2 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынын 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С 43-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4576 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины КZ" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 336 735,1 мың теңге, соның ішінде;
салықтық түсімдер – 615 117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 207 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 92 394,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 622 017 мың теңге;
2) шығындар – 2 333 476,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 966 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 892 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 926 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 18 030 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 18 030 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 737,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 737,8 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № С 43-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 1 июля 2015 года № С 48-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 июля 2015 года № 4854. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 января 2016 года № С 53-2
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.01.2016 № С 53-2 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы" от 24 декабря 2014 года № С 43–1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4576, опубликовано 16 января 2015 года в газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 336 735,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 615 117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 207 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 92 394,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 622 017 тысяч тенге;
2) затраты – 2 333 476,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 966 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 11 892 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 926 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18 030 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 18 030 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21 737,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 737,8 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат сессиясының төрайымы Н.Калашникова
Ақкөл аудандық мәслихатының хатшысы Ж.Салыбекова
КЕЛІСІЛДІ
Ақкөл ауданының әкімі Т.Қ.Едігенов

приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Аккольского районного маслихата
Н.Калашникова
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
СОГЛАСОВАНО
Аким Аккольского района Т.К.Едигенов

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 337 502,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 431,0
003
Жалпы білім беру
1 083 186,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
15 365,0
006
Балаларға қосымша білім беру
33 216,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
104 018,3
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13 136,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
20 083,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
298,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
7 121,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
49 122,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 525,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
20 905,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
20 905,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
155 096,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
155 096,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
143 925,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129 639,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 874,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
20 297,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
270,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
700,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20 109,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 158,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
265,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27 265,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 524,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

464
Отдел образования района (города областного значения)
1 337 502,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5 431,0
003
Общеобразовательное обучение
1 083 186,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15 365,0
006
Дополнительное образование для детей
33 216,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
104 018,3
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 136,0
018
Организация профессионального обучения
20 083,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
298,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
7 121,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
49 122,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 525,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
20 905,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
20 905,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
155 096,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
155 096,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
143 925,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129 639,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 874,7
002
Программа занятости
20 297,0
005
Государственная адресная социальная помощь
270,0
006
Оказание жилищной помощи
700,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20 109,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 158,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
265,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27 265,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 524,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

2 880,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
24 548,3
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 280,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8 000,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8 268,3
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
45 096,5
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 900,5
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 100,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
13 126,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
25 970,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
77 181,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 073,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5 073,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15 812,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 812,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 766,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 766,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
49 530,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 111,1
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
462,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
835,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
927,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
38 195,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 241,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 905,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 605,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4 336,9
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2 880,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
24 548,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8 280,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
8 000,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 268,3
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
45 096,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3 900,5
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 100,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
13 126,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25 970,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
77 181,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 073,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 073,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15 812,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15 812,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 766,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 766,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
49 530,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
9 111,1
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
462,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
835,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
927,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
38 195,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 241,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 905,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6 605,0
017
Капитальные расходы государственного органа
300,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4 336,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С 43-1
шешіміне 4 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
216 116
Ағымдағы нысаналы трансферттер
193 537
оның iшiнде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
123
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
123
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
397
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
397
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
940
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
940
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
106
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
106
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
77
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
77
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
33
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
33
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
156 469
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

от 24 декабря 2014 года № С 43-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
216 116
Целевые текущие трансферты
193 537
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
123
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
123
Аппарат акима района (города областного значения)
397
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
397
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
940
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
940
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
106
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
106
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
77
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
77
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
33
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
33
Отдел образования района (города областного значения)
156 469
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

3 307
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
40
Агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге ағымдағы
3 267
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
75
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
75
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
34
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
34
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
10 687
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 687
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10 687
Бюджеттік несиелер
11 892
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 892
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
11 892
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 1 шілдедегі № С 48-1
шешіміне 3 қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С 43-1
шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
349 540
Ағымдағы нысаналы трансферттер
170 714
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19 710
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
6 700
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
1 125
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
11 885
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 075
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
6 075
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
39 122
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға дейін) өтеуге

3 307
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
40
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
3 267
Отдел строительства района (города областного значения)
75
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
75
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
34
Целевые трансферты на развитие
10 687
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
10 687
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10 687
Бюджетные кредиты
11 892
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 892
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
11 892
Приложение 3 к решению
Аккольского районного маслихата
от 1 июля 2015 года № С 48-1
Приложение 5 к решению
Аккольского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № С 43-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
349 540
Целевые текущие трансферты
170 714
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
19 710
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
6 700
На приобретение электронных учебников для школ
1 125
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
11 885
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 075
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
6 075
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
39 122
Возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой