Ақкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № А-3/70 "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № А-6/192 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 шілдеде № 4875 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 4 наурыздағы Заңына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданы әкімдігінің «2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» 2015 жылғы 4 наурыздағы № А-3/70 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4736 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірде «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» аудандық газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
3-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақкөл ауданы әкімінің орынбасары Н.Т.Әбдірахмановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т.Едігенов

О внесении изменения в постановление акимата Аккольского района от 4 марта 2015 года № А-3/70 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год"
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 9 июня 2015 года № А-6/192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 июля 2015 года № 4875
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аккольского района «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год» от 4 марта 2015 года № А-3/70 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4736, опубликованное 17 апреля 2015 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ»), следующее изменение:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аккольского района Абдрахманова Н.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Т.Едигенов