Ақкөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С 43-1 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 қарашадағы № С 51-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қарашада № 5061 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қаңтардағы № С 53-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.01.2016 № С 53-2 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынын 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С 43-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4576 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины КZ" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 359 561,1 мың теңге, соның ішінде;
салықтық түсімдер – 615 117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 556,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 115 442,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 622 445,1 мың теңге;
2) шығындар – 2 356 676,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 6 538 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 464 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 926 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 17 656,5 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 17 656,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 309,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 21 309,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат сессиясының төрайымы Ж.Салыбекова
Ақкөл аудандық мәслихатының хатшысы Ж.Салыбекова
КЕЛІСІЛДІ
Ақкөл ауданының әкімі Т.Қ.Едігенов
12 қараша 2015 жыл
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 12 қарашадағы

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № С 43-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2015 года № С 51-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 ноября 2015 года № 5061. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 января 2016 года № С 53-2
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.01.2016 № С 53-2 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № С 43–1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4576, опубликовано 16 января 2015 года в газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ" ) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 359 561,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 615 117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 556,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 115 442,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 622 445,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2 356 676,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 538 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 11 464 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 926 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 656,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 17 656,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21 309,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 309,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Аккольского районного маслихата
Д.Салыбекова
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
СОГЛАСОВАНО
Аким Аккольского района Т.К.Едигенов
12 ноября 2015 года
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата
от 12 ноября 2015 года

16 488,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
56 776,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
51 776,8
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
5 000,0
13
Басқалар
11 640,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 640,0
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11 640,0
14
Борышқа қызмет көрсету
6,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6,8
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
6,8
15
Трансферттер
9 352,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 352,0
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
7 686,5
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
1 665,5
III. Таза бюджеттiк кредит беру
6 538,0
Бюджеттiк кредиттер
11 464,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 464,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 464,0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
11 464,0
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
4 926,0
5
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
4 926,0
1
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
4 926,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
4 926,0
IV. Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо
17 656,5
Қаржы активтерiн сатып алу
17 656,5
13
Басқалар
17 656,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
17 656,5
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
17 656,5
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
-21 309,8
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
21 309,8
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 12 қарашадағы
№ С 51-1 шешіміне
2-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С 43-1 шешіміне
4-қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
221 972,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
199 821,0
оның iшiнде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
123
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
123
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
397
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
397
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
930
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
930
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
106
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
106
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
77
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
77
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
33
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
33
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

16 488,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
56 776,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
51 776,8
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
5 000,0
13
Прочие
11 640,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 640,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
11 640,0
14
Обслуживание долга
6,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6,8
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
6,8
15
Трансферты
9 352,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 352,0
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
7 686,5
051
Трансферты органам местного самоуправления
1 665,5
III. Чистое бюджетное кредитование
6 538,0
Бюджетные кредиты
11 464,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 464,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 464,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
11 464,0
Погашение бюджетных кредитов
4 926,0
5
Погашение бюджетных кредитов
4 926,0
1
Погашение бюджетных кредитов
4 926,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
4 926,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
17 656,5
Приобретение финансовых активов
17 656,5
13
Прочие
17 656,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
17 656,5
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
17 656,5
V. Дефицит (профицит) бюджета
-21 309,8
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
21 309,8
Приложение 2
к решению Аккольского
районного маслихата
от 12 ноября 2015 года
№ С 51-1
Приложение 4
к решению Аккольского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года
№ С 43-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
221 972,0
Целевые текущие трансферты
199 821,0
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
123
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
123
Аппарат акима района (города областного значения)
397
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
397
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
930
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
930
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
106
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
106
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
77
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
77
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
33
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
33
Отдел образования района (города областного значения)

163 069,9
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
49 122
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге
32 800
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
81 147,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25 579,1
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
7 664
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
12 836
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
1 760
Азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге ағымдағы
1 038
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2 281,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 713
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
4 713
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
63
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
63
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 068
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1 068
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
211
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
211
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
35
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
35
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі

163 069,9
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
49 122
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
32 800
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
81 147,9
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25 579,1
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
7 664
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
12 836
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
1 760
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1 038
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 281,1
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 713
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
4 713
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
63
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
63
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 068
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 068
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
211
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
211
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
35
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
35
Отдел ветеринарии района (города областного значения)

3 307
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
40
Агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге ағымдағы
3 267
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
75
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
75
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
34
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
34
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
10 687
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 687
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10 687
Бюджеттік несиелер
11 464
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 464
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
11 464
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 12 қарашадағы
№ С 51-1 шешіміне
3-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С 43-1 шешіміне
5-қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
343 684,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
165 254,8
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19 710
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
6 700
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
1 125
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
11 885
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 925
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
5 925
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
39 122
Бруцелезбен ауыратын санитариялық
союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға дейін) өтеуге

3 307
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
40
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
3 267
Отдел строительства района (города областного значения)
75
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
75
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
34
Целевые трансферты на развитие
10 687
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
10 687
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10 687
Бюджетные кредиты
11 464
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 464
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
11 464
Приложение 3
к решению Аккольского
районного маслихата
от 12 ноября 2015 года
№ С 51-1
Приложение 5
к решению Аккольского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года
№ С 43-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2015 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
343 684,1
Целевые текущие трансферты
165 254,8
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
19 710
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
6 700
На приобретение электронных учебников для школ
1 125
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
11 885
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5 925
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
5 925
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
39 122
Возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой

927
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
38 195
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
43 721
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты
19 837
Спорт объектілерінің күрделі шығындарына
23 884
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
56 776,8
Автомобиль жолдарын жөндеуге
46 776,8
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін
10 000
Нысаналы даму трансферттерi
178 429,3
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
160 772,8
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
155 096
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
5 676,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
17 656,5
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
17 656,5

927
На проведение противоэпизоотических мероприятий
38 195
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
43 721
В связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
19 837
На капитальные расходы объектов спорта
23 884
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
56 776,8
На ремонт автомобильных дорог
46 776,8
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
10 000
Целевые трансферты на развитие
178 429,3
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
160 772,8
На строительство и реконструкцию объектов образования
155 096
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
5 676,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
17 656,5
На увеличение уставного капитала юридических лиц
17 656,5