2015 жылға Аршалы ауданында халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № А-102 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 4706 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № А-04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 05.01.2016 № А-04 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан артық);
2) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жасты қоса алғанда;
3) маусымдық және уақытша жұмыстардың мерзімінің аяқталуына байланысты босатылған тұлғалар;
4) техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарының түлектері;
5) адам ағзасындағы қорғаныс қабілеті жетіспейтін және қорғаныс қабілетінің төмендеуі салдарының қоздырғышын жұқтырғандар;
6) әлеуметтік-психологиялық оңалту курсынан өткен, есірткіге тәуелді тұлғалар;
7) елу жастан асқан тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары А.Е. Мысырәлімоваға жүктелсін.
3. Аршалы ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2015 год в Аршалынском районе
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 26 февраля 2015 года № А-102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 марта 2015 года № 4706. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 5 января 2016 года № А-04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 05.01.2016 № А-04.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) лица, длительно не работающие (более одного года);
2) молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет включительно;
3) лица, уволенные в связи с завершением сроков сезонных и временных работ;
4) выпускники учебных заведений технического и профессионального образования;
5) инфицированные вирусом иммунодефицита человека и синдромом приобретенного иммунодефицита;
6) наркозависимые лица, прошедшие курс социально-психологической реабилитации;
7) лица, старше пятидесяти лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района Мусралимову А.Е.
3. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                   Ж.Нуркенов