Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 қарашадағы № 46/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қарашада № 5044 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4561 тіркелген, 2015 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде, 2015 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 104 589,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 688 860,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 590,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 108 854,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 289 283,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 190 943 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 029,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 52 912 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 882,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11 822 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11 822 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -139 204,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 139 204,9 мың теңге.»;
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«5. Аудандық бюджетте 2015 жылға арналған жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 12 875,5 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер бойынша қарыз өтелуі ескерілсін.»;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«6. Ауданның 2015 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 3 151,3 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
9-1 тармақ келесі мазмұнда толықтырылсын:
«9-1. 2015 жылғы аудандық бюджетте шығынында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер 8 қосымшаға сәйкес саналсын.»;

О внесении изменений и дополнения в решение Аршалынского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 11 ноября 2015 года № 46/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 ноября 2015 года № 5044
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № 36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4561, опубликовано 19 января 2015 года в районной газете «Аршалы айнасы», 19 января 2015 года в районной газете «Вперед») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 104 589,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 688 860,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 590,6 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 108 854,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 289 283,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3 190 943 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 029,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52 912 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 882,7 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 822 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 822 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -139 204,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 139 204,9 тысячи тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом по бюджетным кредитам в сумме 12 875,5 тысячи тенге.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 3 151,3 тысячи тенге.»;
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
«9-1. Учесть в расходах районного бюджета на 2015 год трансферты органам местного самоуправления согласно приложению 8.»;

көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешім 5 қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешімің 8 қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ю.Сериков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов
2015 жылғы 11 қараша
Аршалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 11 қарашадағы

приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению;
дополнить приложением 8 к указанному решению, согласно приложению 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ю.Сериков
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района                   Ж.Нуркенов
11 ноября 2015 года
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 11 ноября 2015

16187
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16027
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
67540,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
67540,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123451,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123151,2
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5849
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5849
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22442,1
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16740
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
622,1
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
625
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
4455
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
5835
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5835
02
Қорғаныс
3725,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3725,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2727
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
998,4
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1038
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1038
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1038
04
Бiлiм беру
1798097,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1544729,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9879,6
003
Жалпы білім беру
1175923,8
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2514
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

16187
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
16027
003
Капитальные расходы государственного органа
160
122
Аппарат акима района (города областного значения)
67540,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
67540,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123451,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123151,2
022
Капитальные расходы государственного органа
300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5849
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5849
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22442,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16740
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
622,1
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
625
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
4455
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
5835
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5835
02
Оборона
3725,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3725,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2727
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
998,4
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1038
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1038
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1038
04
Образование
1798097,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
1544729,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9879,6
003
Общеобразовательное обучение
1175923,8
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2514
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12875,5
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
12875,5
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
99168,4
Аршалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 11 қарашадағы
№ 46/3 шешіміне
2 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36/2 шешіміне 4 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
805 336,0
Дамыту нысаналы трансферттер
481 592,0
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
481 592,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы а. сумен жабдықтау желілерің қайта құру. Батыс бөліміне таратушы су құбыры желілерін салу (бірінші алап) және шығыс бөліміне (екінші алап)
271 645,0
Аршалы ауданының Аршалы кентінде канализация жүйесін қайта құру
209 947,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
270 832,0
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
115,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдардар орналасқан жерлерде жол белгілері мен көрсеткіштерін орнатуға республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
115,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
156 633,0
Республикалық бюджеттен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
126 145,0
Республикалық бюджеттен үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
30 488,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 783
Бөлінетін республикалық бюджеттік бағдарламалар шеңберінде бөлінген Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11 736,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттерің сомаларын бөлу
1 640,0
Республикалық бюджеттен азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
580,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8 827,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3 267,0
Республикалық бюджеттен агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
3 267,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12875,5
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
12875,5
Используемые остатки бюджетных средств
99168,4
Приложение 2
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 11 ноября 2015
года № 46/3
Приложение 4
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 24 декабря 2014
года № 36/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
805 336,0
Целевые трансферты на развитие
481 592,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
481 592,0
Реконструкция водопроводных сетей в ауле Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области. Строительство разводящих сетей в западной части (первый массив) и восточной части аула (второй массив)
271 645,0
Реконструкция канализационных сетей в поселке Аршалы
209 947,0
Целевые текущие трансферты
270 832,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
115,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
115,0
Отдел образования района (города областного значения)
156 633,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
126 145,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
30 488,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 783,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
11 736,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
1 640,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
580,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
8 827,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3 267,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
3 267,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

88 034,0
Бюджеттік кредиттер
52 912
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
52 912
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
52 912
Аршалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 11 қарашадағы
№ 46/3 шешіміне
3 қосымша
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36/2 шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
462 377,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
139 782,4
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7 350,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге облыстық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7 350,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
7 566,5
Облыстық бюджеттен жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
2 308,1
Облыстық бюджеттен негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 125,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3 373,4
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
760,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
18 423,0
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептер шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты трансферттердің сомаларын бөлу
18 423,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75 057,9
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне автомобиль жолдарын жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
60 057,9
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін
15 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
31 385,0
Облыстық бюджеттен эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

88 034,0
Бюджетные кредиты
52 912,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
52 912,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
52 912,0
Приложение 3
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 11 ноября 2015
года № 46/3
Приложение 5
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 24 декабря 2014
года № 36/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
462 377,5
Целевые текущие трансферты
139 782,4
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7 350,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
7 350,0
Отдел образования района (города областного значения)
7 566,5
Распределение сумм средств целевых текущих трансфертов из областного бюджета на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям, в связи с передачей расходов на нижестоящий уровень
2 308,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1 125,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования
3 373,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
760,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
18 423,0
Распределение сумм трансфертов в связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
18 423,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75 057,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт автомобильных дорог
60 057,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов(городов областного значения) на развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов
15 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
31 385,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий