Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С 30/3 "2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 маусымдағы № 5С 32/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 маусымда № 4830 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 109 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С 30/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4547 тіркелген, 2015 жылғы 6 ақпандағы «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 097 657,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 209 759,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 178,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48 097,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 832 623,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 118 576,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 998,8 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8 926,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 928,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 917,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 917,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8 919,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 928,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 926,4 мың теңге.»;
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«3. 2015 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 12 207,0 мың теңге сомада бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 1478 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ахметов А.Б
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Борұмбаев Б.А.
«Келісілді»
Атбасар ауданының
әкімі                                      А.Н.Никишов

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 5С 30/3 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 3 июня 2015 года № 5С 32/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 июня 2015 года № 4830
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № 5С 30/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4547, опубликовано от 6 февраля 2015 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 097 657,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 209 759,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 178,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48 097,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 832 623,5 тысячи тенге;
2) затраты – 3 118 576,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 998,8 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 8 926,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 928,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26 917,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 917,4 тысяч тенге:
поступление займов – 8 919,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2 928,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 926,4 тысяч тенге.»;
пункт 3 изложить в новой редакции:
«3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 12 207,0 тысяч тенге.»;
приложения 1478 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ахметов А.Б.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
Атбасарского района                        А.Н.Никишов

396,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
86 399,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
76 091,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 308,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
114 777,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
114 777,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 019,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 019,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25 135,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 515,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 620,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 000,0
02
Қорғаныс
7 623,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 623,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 380,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 083,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
160,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
800,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
800,0
04
Бiлiм беру
2 128 299,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 128 299,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 071,0
003
Жалпы білім беру
1 639 091,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
20 481,5
006
Балаларға қосымша білім беру
84 264,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
89 750,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі

396,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
86 399,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
76 091,0
003
Капитальные расходы государственного органа
10 308,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
114 777,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
114 777,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 019,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7 019,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25 135,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20 515,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 620,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 000,0
02
Оборона
7 623,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 623,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 380,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 083,6
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
160,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
800,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
800,0
04
Образование
2 128 299,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 128 299,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 071,0
003
Общеобразовательное обучение
1 639 091,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
20 481,5
006
Дополнительное образование для детей
84 264,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
89 750,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

23 023,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
447,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11 117,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
216 407,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
35 648,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
157 084,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
153 472,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 723,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
24 600,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
723,7
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 339,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 815,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 391,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14 049,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9 181,2
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 997,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
409,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
532,8
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
19 139,1
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 320,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
21 903,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
138,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
138,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 474,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 474,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
180 779,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

23 023,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
447,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11 117,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
216 407,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35 648,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
157 084,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
153 472,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 723,0
002
Программа занятости
24 600,0
005
Государственная адресная социальная помощь
723,7
006
Оказание жилищной помощи
1 339,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 815,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 391,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 049,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9 181,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 997,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
409,0
021
Капитальные расходы государственного органа
350,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
532,8
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
19 139,1
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3 320,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
21 903,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
138,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
138,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 474,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 474,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
180 779,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

2015 жылғы 3 маусымдағы № 5С 32/4
Атбасар аудандық мәслихатының
шешіміне 3 қосымша
2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С 30/3
Атбасар аудандық мәслихатының
шешіміне 7 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
438 771,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
216 407,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге

от 3 июня 2015 года № 5С 32/4
Приложение 7 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 5С 30/3
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые текущие трансферты
438 771,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
216 407,0
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе

52 152,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
16 480,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
3 320,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
12 453,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға
138,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
130 243,0
Агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге
6 540,0
Азаматтық хал актілерін тіркеу бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге
1 038,0
Бюджеттік кредиттер
8 919,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
8 919,0
2015 жылғы 3 маусымдағы № 5С 32/4
Атбасар аудандық мәслихатының
шешіміне 4 қосымша
2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С 30/3
Атбасар аудандық мәслихатының
шешіміне 8 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Дамуға нысаналы трансферттер
4 000,0
Атбасар қаласының жылу тораптарын қайта құру жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге
4 000,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
195 175,5
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
10 523,0
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
3 192,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
9 450,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
50 000,0
Атбасар қаласының жылумен қамтамасыз ету схемасын әзірлеуге
28 065,0
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
46 542,0
Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге
966,0
Полтавка ауылындағы Полтавка орта мектебі ғимаратын күрделі жөндеуге
20 000,0
Электрондық оқулықтармен жарақтандыруға
1 437,5
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгілін аяқтау үшін
25 000,0

52 152,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
16 480,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3 320,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
12 453,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
138,0
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
130 243,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
6 540,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1 038,0
Бюджетные кредиты
8 919,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
8 919,0
Приложение 4 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 3 июня 2015 года № 5С 32/4
Приложение 8 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 5С 30/3
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые трансферты на развитие
4 000,0
На разработку проектно-сметной документации на реконструкцию тепловых сетей города Атбасар
4 000,0
Целевые текущие трансферты
195 175,5
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10 523,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 192,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9 450,0
На ремонт автомобильных дорог
50 000,0
На разработку схемы теплоснабжения города Атбасар
28 065,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
46 542,0
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
966,0
На капитальный ремонт здания Полтавской средней школы в селе Полтавка
20 000,0
На оснащение электронными учебниками
1 437,5
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
25 000,0