"Атбасар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" Атбасар ауданы әкімінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 2015 жылғы 5 қарашадағы № 14 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 5081 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 14.12.2018 № 11 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Атбасар ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Атбасар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" Атбасар ауданы әкімінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4053 болып тіркелді, 2014 жылғы 18 сәуірде "Атбасар", "Простор" газеттерінде жарияланды) шешіміне келесі өзгерістерді енгізу:
осы шешімге қосымшаны қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда баяндау.

О внесении изменений в решение акима Атбасарского района от 3 марта 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков в Атбасарском районе"
Решение акима Атбасарского района Акмолинской области от 5 ноября 2015 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 ноября 2015 года № 5081. Утратило силу решением акима Атбасарского района Акмолинской области от 14 декабря 2018 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима Атбасарского района Акмолинской области от 14.12.2018 № 11 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Атбасарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Атбасарского района от 3 марта 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков в Атбасарском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4053, опубликовано 18 апреля 2014 года в газетах "Атбасар", "Простор") следующее изменение:
приложение к настоящему решению изложить в новой редакции согласно приложению

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
А.Никишов
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Т.Боранбаев
"5" 11.2015 жыл
Қосымша
Атбасар ауданы әкімінің
2015 жылғы 5 қарашадағы № 14
шешіміне
Атбасар ауданының сайлау учаскелері
1.
№ 211 сайлау учаскесі. Шекарасы: Покровка ауылы.
2.
№ 212 сайлау учаскесі. Шекарасы: Полтавка ауылы.
3.
№ 213 сайлау учаскесі. Шекарасы: Титовка ауылы.
4.
№ 214 сайлау учаскесі. Шекарасы: Борисовка ауылы.
5.
№ 215 сайлау учаскесі. Шекарасы: Садовый ауылы.
6.
№ 216 сайлау учаскесі. Шекарасы: Новосельский ауылы.
7.
№ 217 сайлау учаскесі. Шекарасы: Шуйский ауылы, Третьяковка ауылы, Макеевка ауылы.
8.
№ 219 сайлау учаскесі. Шекарасы: Новоалександровка ауылы.
9.
№ 220 сайлау учаскесі. Шекарасы: Адыр станциясы.
10.
№ 221 сайлау учаскесі. Шекарасы: Мариновка ауылы, көшелер:
30 лет Целины 1; 1а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 16; 18; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 29; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47.
Ирченко 1; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 10; 12; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 45; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 105; 106; 107.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
А.Никишов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Атбасарской районной
избирательной комиссии
Т.Боранбаев
"5" 11 2015 год
Приложение к решению
акима Атбасарского района
от 5 ноября 2015 года № 14
Избирательные участки Атбасарского района
1.
Избирательный участок № 211. Границы: село Покровка.
2.
Избирательный участок № 212. Границы: село Полтавка.
3.
Избирательный участок № 213. Границы: село Титовка.
4.
Избирательный участок № 214. Границы: село Борисовка.
5.
Избирательный участок № 215. Границы: село Садовое.
6.
Избирательный участок № 216. Границы: село Новосельское.
7.
Избирательный участок № 217. Границы: село Шуйское, село Третьяковка, село Макеевка.
8.
Избирательный участок № 219. Границы: село Новоалександровка.
9.
Избирательный участок № 220. Границы: станция Адыр.
10.
Избирательный участок № 221. Границы: село Мариновка, улицы:
30 лет Целины 1; 1а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 16; 18; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 29; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47.
Ирченко 1; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 10; 12; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 45; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 105; 106; 107.

Фурманов 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 65; 66; 67; 68; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 125; 126; 127; 128; 129; 130; 131; 132; 133; 134; 135; 136; 137; 138; 139; 140; 141; 142; 143; 144; 145; 146; 147; 148; 149; 150; 151.

Фурманова 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 65; 66; 67; 68; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 125; 126; 127; 128; 129; 130; 131; 132; 133; 134; 135; 136; 137; 138; 139; 140; 141; 142; 143; 144; 145; 146; 147; 148; 149; 150; 151.

Ленин 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 33; 34; 35; 39; 40; 41; 42; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 52; 53; 54; 56; 57; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72; 73; 76; 77; 79; 80; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 103; 104; 106; 108; 110; 112.
11.
№ 222 сайлау учаскесі. Шекарасы: Мариновка ауылы, көшелер:
Парковая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 45; 46; 47; 49; 51; 53; 55; 56; 57; 58; 59; 61; 63; 65; 66; 67; 69; 70; 71; 72; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87.

Ленина 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 33; 34; 35; 39; 40; 41; 42; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 52; 53; 54; 56; 57; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72; 73; 76; 77; 79; 80; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 103; 104; 106; 108; 110; 112.
11.
Избирательный участок № 222. Границы: село Мариновка, улицы:
Парковая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 45; 46; 47; 49; 51; 53; 55; 56; 57; 58; 59; 61; 63; 65; 66; 67; 69; 70; 71; 72; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87.

Лука Белаш 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21.
Элеваторная 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 49; 50; 51.
Подстанция 1; 2.
12.
№ 223 сайлау учаскесі. Шекарасы: Мариновка ауылы, Фурманов көшесі 12.
13.
№ 224 сайлау учаскесі. Шекарасы: Бейіс Хазырет ауылы.
14.
№ 225 сайлау учаскесі. Шекарасы: Тельман ауылы.
15.
№ 226 сайлау учаскесі. Шекарасы: Поповка ауылы, Қаражар ауылы, Сәдібек ауылы.
16.
№ 227 сайлау учаскесі. Шекарасы: Тимашевка ауылы.
17.
№ 228 сайлау учаскесі. Шекарасы: Калиновка ауылы, Родионовка ауылы.
18.
№ 229 сайлау учаскесі. Шекарасы: Магдалиновка ауылы.
19.
№ 230 сайлау учаскесі. Шекарасы: Хрящевка ауылы.
20.
№ 231 сайлау учаскесі. Шекарасы: Сергеевка ауылы.
21.
№ 232 сайлау учаскесі. Шекарасы: Ащыкөл ауылы.
22.
№ 233 сайлау учаскесі. Шекарасы: Самарка ауылы.
23.
№ 234 сайлау учаскесі. Шекарасы: Октябрь ауылы, Қаракөл ауылы, Қосбармақ ауылы.
24.
№ 237 сайлау учаскесі. Шекарасы: Новомариновка ауылы, Шұңқыркөл ауылы.
25.
№ 238 сайлау учаскесі. Шекарасы: Сочинское ауылы.
26.
№ 239 сайлау учаскесі. Шекарасы: Сепе ауылы.
27.
№ 240 сайлау учаскесі. Шекарасы: Есенкелді ауылы.
28.
№ 241 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:

Лука Белаш 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21.
Элеваторная 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 49; 50; 51.
Подстанция 1; 2.
12.
Избирательный участок № 223. Границы: село Мариновка, улица Фурманова 12.
13.
Избирательный участок № 224. Границы: село Бейса Хазирета.
14.
Избирательный участок № 225. Границы: село Тельмана.
15.
Избирательный участок № 226. Границы: село Поповка, село Каражар, село Садубек.
16.
Избирательный участок № 227. Границы: село Тимашевка.
17.
Избирательный участок № 228. Границы: село Калиновка, село Родионовка
18.
Избирательный участок № 229. Границы: село Магдалиновка.
19.
Избирательный участок № 230. Границы: село Хрящевка.
20.
Избирательный участок № 231. Границы: село Сергеевка.
21.
Избирательный участок № 232. Границы: село Ащиколь.
22.
Избирательный участок № 233. Границы: село Самарка.
23.
Избирательный участок № 234. Границы: село Октябрьское, село Караколь, село Косбармак.
24.
Избирательный участок № 237. Границы: село Новомариновка, село Шункырколь.
25.
Избирательный участок № 238. Границы: село Сочинское.
26.
Избирательный участок № 239. Границы: село Сепе.
27.
Избирательный участок № 240. Границы: село Есенгельды.
28.
Избирательный участок № 241. Границы: город Атбасар, улицы:

Поселок КСМК 2; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30.
Пионерская 1; 1а; 3; 3а; 5; 7; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 13а; 13б; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 26; 27; 28.
П.Морозов 1; 2а; 3; 4а; 5; 6; 6а; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 30а.
Челюскин 3; 5; 5а; 6; 10; 12; 17; 17а; 19; 20; 20а; 21; 22; 24а; 25; 26; 26а; 28; 30; 30а; 30б; 30в; 31; 31а; 32; 32а; 32б; 32в; 33; 34; 35; 35а; 36; 36а; 36/1; 38; 39; 39а; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 46; 48; 48а; 49; 49а; 50; 51; 52; 54; 55; 55а; 56; 57; 57а; 57б; 58; 59; 59а; 60; 61; 61а; 62; 62а; 63; 63а; 64; 65; 67; 69; 69а; 69/1; 71; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 91; 93; 95; 97.
Ибаррури 42; 42а; 44; 44а; 46; 48; 54; 55; 55а; 56; 58; 58а; 60; 62; 62а; 63; 64; 65; 66; 67; 67а; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 82; 83; 83а; 84; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 121; 123; 125; 125а.
Р.Кайсарин 59а; 61; 62; 62а; 63; 64; 66; 67; 68; 69; 69а; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 80; 80а; 81; 82; 82а; 82б; 83; 84; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 94а; 95; 96; 97; 98; 98а; 99; 100; 100а; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 127; 130; 132.
Жеңіс 63; 65; 67; 69; 71; 71а; 73; 75; 77; 79; 79а; 83; 85; 85а; 87; 88; 89; 89а; 90; 90а; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 95; 96а; 97; 97а; 98; 98а; 99; 100; 101; 102; 103; 103а; 104; 105; 105а; 106; 106а; 107; 108; 108а; 109; 110; 110а; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 118а; 119; 119б; 120; 120а; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 126а; 127; 128; 128а; 129; 129а; 130; 131; 131а; 132; 134; 136; 136а; 138; 140; 140а; 142; 144; 144а; 146.
Қ.Мұқышев 1; 1а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 16б; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 20б; 21; 22; 23; 24; 24а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 30; 30а; 32; 32а; 34; 36; 38; 40; 42; 44; 46; 46а; 47а; 48; 48а; 48б; 49; 49/1; 49а; 50; 51; 52; 54; 56; 58; 60; 62.
29.
№ 242 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Ибаррури 1; 1а; 3; 5; 7; 17; 20; 21; 22; 23; 24; 25/3; 26; 26б; 27; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 31а; 32; 33; 33а; 34; 34а; 35; 37; 38; 39; 40; 43; 51; 53; 53а.

Поселок КСМК 2; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30.
Пионерская 1; 1а; 3; 3а; 5; 7; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 13а; 13б; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 26; 27; 28.
П.Морозова 1; 2а; 3; 4а; 5; 6; 6а; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 30а.
Челюскина 3; 5; 5а; 6; 10; 12; 17; 17а; 19; 20; 20а; 21; 22; 24а; 25; 26; 26а; 28; 30; 30а; 30б; 30в; 31; 31а; 32; 32а; 32б; 32в; 33; 34; 35; 35а; 36; 36а; 36/1; 38; 39; 39а; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 46; 48; 48а; 49; 49а; 50; 51; 52; 54; 55; 55а; 56; 57; 57а; 57б; 58; 59; 59а; 60; 61; 61а; 62; 62а; 63; 63а; 64; 65; 67; 69; 69а; 69/1; 71; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 91; 93; 95; 97.
Ибаррури 42; 42а; 44; 44а; 46; 48; 54; 55; 55а; 56; 58; 58а; 60; 62; 62а; 63; 64; 65; 66; 67; 67а; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 82; 83; 83а; 84; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 121; 123; 125; 125а.
Р.Кайсарина 59а; 61; 62; 62а; 63; 64; 66; 67; 68; 69; 69а; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 80; 80а; 81; 82; 82а; 82б; 83; 84; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 94а; 95; 96; 97; 98; 98а; 99; 100; 100а; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 127; 130; 132.
Женис 63; 65; 67; 69; 71; 71а; 73; 75; 77; 79; 79а; 83; 85; 85а; 87; 88; 89; 89а; 90; 90а; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 95; 96а; 97; 97а; 98; 98а; 99; 100; 101; 102; 103; 103а; 104; 105; 105а; 106; 106а; 107; 108; 108а; 109; 110; 110а; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 118а; 119; 119б; 120; 120а; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 126а; 127; 128; 128а; 129; 129а; 130; 131; 131а; 132; 134; 136; 136а; 138; 140; 140а; 142; 144; 144а; 146.
К.Мукушева 1; 1а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 16б; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 20б; 21; 22; 23; 24; 24а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 30; 30а; 32; 32а; 34; 36; 38; 40; 42; 44; 46; 46а; 47а; 48; 48а; 48б; 49; 49/1; 49а; 50; 51; 52; 54; 56; 58; 60; 62.
29.
Избирательный участок № 242. Границы: город Атбасар, улицы:
Ибаррури 1; 1а; 3; 5; 7; 17; 20; 21; 22; 23; 24; 25/3; 26; 26б; 27; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 31а; 32; 33; 33а; 34; 34а; 35; 37; 38; 39; 40; 43; 51; 53; 53а.

Р.Қайсарин 2; 2а; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 19; 20; 21; 21а; 22; 22а; 24; 24а; 25а; 26; 26а; 28; 28а; 30; 31; 31а; 33; 33а; 34; 34б; 39; 40; 42; 44; 45; 46; 46а; 47; 48; 49; 51; 52; 54; 58.
Макарин 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 11а; 11б; 12; 13; 13а; 14; 14а; 16; 17; 19; 21; 22; 23; 24.
Жеңіс 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 34а; 36; 36а; 38; 39; 40; 40а; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48а; 49; 50; 51; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 65; 65а; 66; 66а; 68; 70; 76; 76б; 84.
Ілияс Есенберлин 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 29; 30; 31; 32; 33; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 40а; 41; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 56; 56а; 58; 60; 62; 64; 66; 68.
С.Омаров 1; 1а; 2; 2/1; 2/2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 49а; 49б; 50; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 55а; 56; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 69б; 71; 73; 75.
Т.Бегельдинов 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 9/1; 9а; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 42а; 43; 43а; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 60; 61; 63; 64; 64а; 65; 66; 67; 68; 69; 69а; 69б; 70; 70а; 71; 72; 73; 74; 74а; 74б; 75.
Александр Затаевич 33; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 47а; 48; 49; 49а; 50; 50а; 51; 52; 53; 54; 54а; 55; 55а; 55б; 56; 57; 58; 59; 60; 60а; 61; 62; 62а; 63; 64; 65; 65а; 66; 66а; 68; 68а; 70; 70а.
Ш.Уәлиханов 1.
30.
№ 243 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
С.Разин 1; 1а; 2а; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 14а; 15; 16; 16а; 16б; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 26; 29.
Свердлов 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 28.
Щорс 1а; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 37; 39; 41; 43; 43а; 45; 47.

Р.Кайсарина 2; 2а; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 19; 20; 21; 21а; 22; 22а; 24; 24а; 25а; 26; 26а; 28; 28а; 30; 31; 31а; 33; 33а; 34; 34б; 39; 40; 42; 44; 45; 46; 46а; 47; 48; 49; 51; 52; 54; 58.
Макарина 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 11а; 11б; 12; 13; 13а; 14; 14а; 16; 17; 19; 21; 22; 23; 24.
Женис 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 34а; 36; 36а; 38; 39; 40; 40а; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48а; 49; 50; 51; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 65; 65а; 66; 66а; 68; 70; 76; 76б; 84.
Ильяса Есенберлина 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 29; 30; 31; 32; 33; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 40а; 41; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 56; 56а; 58; 60; 62; 64; 66; 68.
С.Омарова 1; 1а; 2; 2/1; 2/2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 49а; 49б; 50; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 55а; 56; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 69б; 71; 73; 75.
Т.Бегельдинова 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 9/1; 9а; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 42а; 43; 43а; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 60; 61; 63; 64; 64а; 65; 66; 67; 68; 69; 69а; 69б; 70; 70а; 71; 72; 73; 74; 74а; 74б; 75.
Александра Затаевича 33; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 47а; 48; 49; 49а; 50; 50а; 51; 52; 53; 54; 54а; 55; 55а; 55б; 56; 57; 58; 59; 60; 60а; 61; 62; 62а; 63; 64; 65; 65а; 66; 66а; 68; 68а; 70; 70а.
Ш.Уалиханова 1.
30.
Избирательный участок № 243. Границы: город Атбасар, улицы:
С.Разина 1; 1а; 2а; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 14а; 15; 16; 16а; 16б; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 26; 29.
Свердлова 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 28.
Щорса 1а; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 37; 39; 41; 43; 43а; 45; 47.

Чапаев 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 46; 47; 48; 50.
Иван Дьяченко атындағы 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 45; 47; 49; 50; 51; 53.
Жақыпбек Жанғозин 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 29а; 29б; 30; 31; 31а; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 42; 43; 44; 48; 50; 50а.
Н.Нұрсейітов 1; 1а; 1б; 1в; 1г; 2; 3; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17/1; 17/2; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 29; 30; 31/1; 31а; 32; 33; 33/1; 34; 35; 36; 36а; 37; 38; 38а; 38/1; 40; 42; 44; 44/1; 46; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 53; 55; 56.
Ремзаводская 1; 1а; 1б; 1г; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14/1; 15; 16; 17; 18; 19.
Микрорайон № 2 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12.
31.
№ 244 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Александр Затаевич 2; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32.
Атбасарская 2; 3; 4; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 36; 36а; 39; 40; 41; 41б; 42; 43; 44; 45; 45а; 45в; 46; 46а; 46б; 47; 48; 48а; 49; 49б; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 56; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 72.
Ақан Құрманов атындағы 1; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 8б; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 13а; 14; 14а; 15; 15а; 16; 19; 19а; 20; 22; 22а; 25; 27; 27а; 28; 29а; 31; 31а; 32; 34; 35; 36; 36а; 37; 37а; 38; 38а; 39; 39а; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 43а; 44; 45; 46; 47; 47а; 48; 49; 51; 52; 53; 54; 54а; 55; 56; 57; 57а; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 62а; 63; 63а; 65; 65а.
Урицкий 1; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 4б; 5; 6; 6а; 6б; 7; 8; 8а; 8б; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 12а; 12б; 13; 13а; 13б; 14; 14а; 14б; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 26б; 27; 28; 28а; 29; 29б; 30; 30а; 30б; 31; 32; 32а; 33; 33а; 34; 34а; 34б; 35; 35а; 36а; 37; 39; 39а; 40; 40а; 40б; 41; 41а; 42; 42а; 43.
Ағыбай батыр 1; 2; 3; 5; 5а; 7; 9; 10; 11.
С.Сейфуллин 2; 3; 3а; 3б; 5.
М.Мәметова 1; 2; 3; 4; 5; 6а; 7; 8; 8б; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 26; 28; 28а.

Чапаева 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 46; 47; 48; 50.
Имени Ивана Дьяченко 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 45; 47; 49; 50; 51; 53.
Жакыпбека Жангозина 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 29а; 29б; 30; 31; 31а; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 42; 43; 44; 48; 50; 50а.
Н.Нурсеитова 1; 1а; 1б; 1в; 1г; 2; 3; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17/1; 17/2; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 29; 30; 31/1; 31а; 32; 33; 33/1; 34; 35; 36; 36а; 37; 38; 38а; 38/1; 40; 42; 44; 44/1; 46; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 53; 55; 56.
Ремзаводская 1; 1а; 1б; 1г; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14/1; 15; 16; 17; 18; 19.
Микрорайон № 2 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12.
31.
Избирательный участок № 244. Границы: город Атбасар, улицы:
Александра Затаевича 2; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32.
Атбасарская 2; 3; 4; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 36; 36а; 39; 40; 41; 41б; 42; 43; 44; 45; 45а; 45в; 46; 46а; 46б; 47; 48; 48а; 49; 49б; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 56; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 72.
Имени Акана Курманова 1; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 8б; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 13а; 14; 14а; 15; 15а; 16; 19; 19а; 20; 22; 22а; 25; 27; 27а; 28; 29а; 31; 31а; 32; 34; 35; 36; 36а; 37; 37а; 38; 38а; 39; 39а; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 43а; 44; 45; 46; 47; 47а; 48; 49; 51; 52; 53; 54; 54а; 55; 56; 57; 57а; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 62а; 63; 63а; 65; 65а.
Урицкого 1; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 4б; 5; 6; 6а; 6б; 7; 8; 8а; 8б; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 12а; 12б; 13; 13а; 13б; 14; 14а; 14б; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 26б; 27; 28; 28а; 29; 29б; 30; 30а; 30б; 31; 32; 32а; 33; 33а; 34; 34а; 34б; 35; 35а; 36а; 37; 39; 39а; 40; 40а; 40б; 41; 41а; 42; 42а; 43.
Агыбай батыра 1; 2; 3; 5; 5а; 7; 9; 10; 11.
С.Сейфуллина 2; 3; 3а; 3б; 5.
М.Маметовой 1; 2; 3; 4; 5; 6а; 7; 8; 8б; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 26; 28; 28а.

Логовая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 15; 17; 17а; 19; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27.
Красноармейская 12; 12а; 14; 14а; 16; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 24; 26; 26а.
Источная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 25; 27; 29; 29а; 31; 32; 33; 35; 37; 39; 41; 41а; 41б; 43; 45.
Ш.Уәлиханов 4; 4а.
32.
№ 245 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Макарин 25; 26; 26а; 27; 27а; 27б; 28; 29; 29а; 30а; 31; 32; 32а; 32б; 33; 33а; 33б; 34; 35; 35а; 36; 37; 37б; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 45; 45а; 45б; 45в; 47; 47а; 49; 50; 51; 51а; 52; 54; 55; 56; 57; 57б; 58; 59; 59а; 60; 62; 62а; 63; 65; 65а; 67; 69; 70; 71; 71а; 72; 73; 73а; 73б; 76; 77а; 81; 83; 83а; 85а.
Ілияс Есенберлин 57; 59; 63; 63а; 65; 67; 69; 71; 71а; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 86; 87; 87а; 88; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 96а; 97; 98а; 100; 102; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 119а; 120; 121; 122; 124; 126; 128; 130; 132; 134; 136.
С.Омаров 70; 72; 74; 74а; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79а; 80; 80а; 80б; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 88а; 88б; 89; 90; 91; 91а; 92; 93; 93а; 94; 95; 95а; 96; 96а; 97; 98; 98а; 98б; 99; 100; 100а; 101; 101а; 103; 105; 107; 109а; 111; 115; 119; 121; 121а; 123; 125; 127; 127а; 129; 131; 132; 133; 135; 136.
Т.Бегельдинов 76; 77; 78; 79б; 80; 81; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 92а; 93; 94; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 103а; 103б; 104; 105; 106; 108.
Александр Затаевич 67; 69; 69а; 71; 71а; 72; 72а; 72б; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 78а; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 90а; 91; 92; 93; 93а; 93б; 94; 94а; 94б; 94в; 96; 96а; 97; 98; 98б; 99; 104а.
Атбасарская 73; 73а; 74; 74а; 74б; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79б; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 93а; 94; 95; 95а; 95в; 96; 97; 97/1; 97а; 98; 98а; 100; 100а; 102; 102а; 103; 104; 104а; 105; 106; 107; 107а; 108; 109; 109а; 110; 111; 112; 115; 115а; 115б; 117; 117/2.
Заречная 1; 1а; 3; 3б; 3в; 4; 4а; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 17а; 19; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 29; 29а; 30; 31; 32; 32а; 34; 34а; 35; 36а; 37а; 38; 39; 40; 40а; 42; 42а; 43; 43а; 43б; 45; 46; 50.
Мельничная 2; 2а; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 17; 21; 21а; 21б; 23; 25; 27; 29.
Восточная 1; 1а; 1б; 1в; 2; 2а; 2б; 2в; 3; 4; 5; 5а; 6; 6а; 8; 8б; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 15; 17.

Логовая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 15; 17; 17а; 19; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27.
Красноармейская 12; 12а; 14; 14а; 16; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 24; 26; 26а.
Источная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 25; 27; 29; 29а; 31; 32; 33; 35; 37; 39; 41; 41а; 41б; 43; 45.
Ш.Уалиханова 4; 4а.
32.
Избирательный участок № 245. Границы: город Атбасар, улицы:
Макарина 25; 26; 26а; 27; 27а; 27б; 28; 29; 29а; 30а; 31; 32; 32а; 32б; 33; 33а; 33б; 34; 35; 35а; 36; 37; 37б; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 45; 45а; 45б; 45в; 47; 47а; 49; 50; 51; 51а; 52; 54; 55; 56; 57; 57б; 58; 59; 59а; 60; 62; 62а; 63; 65; 65а; 67; 69; 70; 71; 71а; 72; 73; 73а; 73б; 76; 77а; 81; 83; 83а; 85а.
Ильяса Есенберлина 57; 59; 63; 63а; 65; 67; 69; 71; 71а; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 86; 87; 87а; 88; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 96а; 97; 98а; 100; 102; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 119а; 120; 121; 122; 124; 126; 128; 130; 132; 134; 136.
С.Омарова 70; 72; 74; 74а; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79а; 80; 80а; 80б; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 88а; 88б; 89; 90; 91; 91а; 92; 93; 93а; 94; 95; 95а; 96; 96а; 97; 98; 98а; 98б; 99; 100; 100а; 101; 101а; 103; 105; 107; 109а; 111; 115; 119; 121; 121а; 123; 125; 127; 127а; 129; 131; 132; 133; 135; 136.
Т.Бегельдинова 76; 77; 78; 79б; 80; 81; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 92а; 93; 94; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 103а; 103б; 104; 105; 106; 108.
Александра Затаевича 67; 69; 69а; 71; 71а; 72; 72а; 72б; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 78а; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 90а; 91; 92; 93; 93а; 93б; 94; 94а; 94б; 94в; 96; 96а; 97; 98; 98б; 99; 104а.
Атбасарская 73; 73а; 74; 74а; 74б; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79б; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 93а; 94; 95; 95а; 95в; 96; 97; 97/1; 97а; 98; 98а; 100; 100а; 102; 102а; 103; 104; 104а; 105; 106; 107; 107а; 108; 109; 109а; 110; 111; 112; 115; 115а; 115б; 117; 117/2.
Заречная 1; 1а; 3; 3б; 3в; 4; 4а; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 17а; 19; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 29; 29а; 30; 31; 32; 32а; 34; 34а; 35; 36а; 37а; 38; 39; 40; 40а; 42; 42а; 43; 43а; 43б; 45; 46; 50.
Мельничная 2; 2а; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 17; 21; 21а; 21б; 23; 25; 27; 29.
Восточная 1; 1а; 1б; 1в; 2; 2а; 2б; 2в; 3; 4; 5; 5а; 6; 6а; 8; 8б; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 15; 17.

Ақан Құрманов атындағы 64; 66; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 74а; 75; 75а; 76; 76а; 77; 78; 79; 79а; 80; 81; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 89а; 90; 90а; 91; 91а; 92; 93; 94; 95; 95а; 95б; 96; 97; 97а; 98; 99; 99а; 100; 100а; 100б; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 107.
Урицкий 44; 44а; 45; 46; 46а; 47; 47а; 47б; 48; 49; 50; 50а; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 59а; 60; 61; 61а; 62; 62а; 63; 64; 64а; 65; 66; 66а; 66б; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 79а; 79б; 81; 82; 83.
33.
№ 246 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Ағыбай батыр 20; 21; 22; 23; 26; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 44; 45; 53; 53а; 56; 57.
Ш.Уәлиханов 6; 8; 10; 12; 14.
Солнечная 2; 2а; 2б; 3; 4; 10; 12; 16; 31.
Бауыржан Момышұлы атындағы 1; 1а; 2; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6б; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 20; 21; 21а.
Лука Белаш 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 19; 19/1; 19а.
Пролетарская 1; 2; 4; 6; 7; 8; 9; 9а; 11; 13; 13а; 14; 15; 15а; 17; 19; 19а; 25; 27; 28; 28а; 31; 33; 35.
О.Қуанышев 1.
34.
№ 247 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Интернациональная 4; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 31; 32; 33; 34а.
Панфилов 1; 2; 5; 6; 8; 8а; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 22б; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 33; 34; 35.
Стадионная 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2в; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 11а; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35.
О.Қуанышев 3.
Фурманов 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 23; 24; 25; 26; 26а; 26б; 27; 27а; 28; 28а; 29; 30; 30а; 30б; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 35а; 37; 37а.
Пугачев 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 8; 9; 9а; 10; 12; 12а; 13; 13а; 14; 14а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 28б; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 40.
Буденный 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 5а; 5б; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 32а; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38.
Чкалов 1; 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 14б; 15; 16а; 16б; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23а; 24; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 36а; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 45а; 47; 48; 49; 50; 51; 53; 55; 57.

Имени Акана Курманова 64; 66; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 74а; 75; 75а; 76; 76а; 77; 78; 79; 79а; 80; 81; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 89а; 90; 90а; 91; 91а; 92; 93; 94; 95; 95а; 95б; 96; 97; 97а; 98; 99; 99а; 100; 100а; 100б; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 107.
Урицкого 44; 44а; 45; 46; 46а; 47; 47а; 47б; 48; 49; 50; 50а; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 59а; 60; 61; 61а; 62; 62а; 63; 64; 64а; 65; 66; 66а; 66б; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 79а; 79б; 81; 82; 83.
33.
Избирательный участок № 246. Границы: город Атбасар, улицы:
Агыбай батыра 20; 21; 22; 23; 26; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 44; 45; 53; 53а; 56; 57.
Ш.Уалиханова 6; 8; 10; 12; 14.
Солнечная 2; 2а; 2б; 3; 4; 10; 12; 16; 31.
Имени Бауыржана Момышулы 1; 1а; 2; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6б; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 20; 21; 21а.
Лука Белаш 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 19; 19/1; 19а.
Пролетарская 1; 2; 4; 6; 7; 8; 9; 9а; 11; 13; 13а; 14; 15; 15а; 17; 19; 19а; 25; 27; 28; 28а; 31; 33; 35.
О.Куанышева 1.
34.
Избирательный участок № 247. Границы: город Атбасар, улицы:
Интернациональная 4; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 31; 32; 33; 34а.
Панфилова 1; 2; 5; 6; 8; 8а; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 22б; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 33; 34; 35.
Стадионная 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2в; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 11а; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35.
О.Куанышева 3.
Фурманова 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 23; 24; 25; 26; 26а; 26б; 27; 27а; 28; 28а; 29; 30; 30а; 30б; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 35а; 37; 37а.
Пугачева 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 8; 9; 9а; 10; 12; 12а; 13; 13а; 14; 14а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 28б; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 40.
Буденного 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 5а; 5б; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 32а; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38.
Чкалова 1; 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 14б; 15; 16а; 16б; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23а; 24; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 36а; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 45а; 47; 48; 49; 50; 51; 53; 55; 57.

Железнодорожная 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 9б; 10; 10а; 10б; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 17б; 18; 19; 19а; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 32а; 33; 34; 34а; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 43а; 44; 44а; 46; 46а.
Х.Қошанбаев 1; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 32а; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42/1; 43а; 44; 46; 46а.
Матросов 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 38; 39; 39а; 40; 41а; 41б; 42; 43; 43а; 44; 44а; 51; 53.
К.Әмірова 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 17а; 18; 18а; 18б; 20; 22а; 22; 23; 23/3; 24; 25; 25а; 25б; 26; 27; 27а; 28; 28а; 28б; 28в; 29; 29а; 30; 32; 34; 35; 36.
35.
№ 248 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Фурманов 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 52а; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72.
Пугачев 42; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 49; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77.
Буденный 42; 43; 44; 45; 46; 46а; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 55а; 56; 56а; 57; 57а; 58; 58а; 59; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 71; 72; 73; 73а.
Майкөтов 1; 2; 3; 3а; 3б; 5; 5а; 5/1; 5/3; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33/1; 33/2; 34; 35; 35/1; 35/2; 36; 37; 37а; 38; 39; 39/1; 39/2; 40; 41; 41/1; 41/2; 43; 43/1; 43/2; 45; 45/1; 45/2.
Железнодорожная 45; 45а; 47; 48; 48а; 48б; 49; 49а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 60а; 61; 62; 63; 64; 64а; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 72а; 73; 73а; 74; 75; 75а; 75/1; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 86; 88; 90.
Х.Қошанбаев 45; 45а; 47; 48; 48а; 49; 49а; 50; 50а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 57; 57а; 58; 59; 60; 60а; 61; 61а; 62; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 67а; 67б; 67в; 68; 69; 70; 71; 71/1; 72; 73а; 74; 74а; 76; 76а; 76б; 77; 78; 78а; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 90; 90/2; 90а; 92.
Матросов 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 54; 54а; 56; 68; 70; 70а; 72; 74; 76; 78; 78а; 80; 82; 84; 86; 90; 92; 92а.
М.Әуезов 1; 1а; 1б; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8.
36.
№ 249 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:

Железнодорожная 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 9б; 10; 10а; 10б; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 17б; 18; 19; 19а; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 32а; 33; 34; 34а; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 43а; 44; 44а; 46; 46а.
Х.Кошанбаева 1; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 32а; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42/1; 43а; 44; 46; 46а.
Матросова 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 38; 39; 39а; 40; 41а; 41б; 42; 43; 43а; 44; 44а; 51; 53.
К.Амировой 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 17а; 18; 18а; 18б; 20; 22а; 22; 23; 23/3; 24; 25; 25а; 25б; 26; 27; 27а; 28; 28а; 28б; 28в; 29; 29а; 30; 32; 34; 35; 36.
35.
Избирательный участок № 248. Границы: город Атбасар, улицы:
Фурманова 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 52а; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72.
Пугачева 42; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 49; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77.
Буденного 42; 43; 44; 45; 46; 46а; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 55а; 56; 56а; 57; 57а; 58; 58а; 59; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 71; 72; 73; 73а.
Майкутова 1; 2; 3; 3а; 3б; 5; 5а; 5/1; 5/3; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33/1; 33/2; 34; 35; 35/1; 35/2; 36; 37; 37а; 38; 39; 39/1; 39/2; 40; 41; 41/1; 41/2; 43; 43/1; 43/2; 45; 45/1; 45/2.
Железнодорожная 45; 45а; 47; 48; 48а; 48б; 49; 49а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 60а; 61; 62; 63; 64; 64а; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 72а; 73; 73а; 74; 75; 75а; 75/1; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 86; 88; 90.
Х.Кошанбаева 45; 45а; 47; 48; 48а; 49; 49а; 50; 50а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 57; 57а; 58; 59; 60; 60а; 61; 61а; 62; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 67а; 67б; 67в; 68; 69; 70; 71; 71/1; 72; 73а; 74; 74а; 76; 76а; 76б; 77; 78; 78а; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 90; 90/2; 90а; 92.
Матросова 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 54; 54а; 56; 68; 70; 70а; 72; 74; 76; 78; 78а; 80; 82; 84; 86; 90; 92; 92а.
М.Ауэзова 1; 1а; 1б; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8.
36.
Избирательный участок № 249. Границы: город Атбасар, улицы:

Ағыбай батыр 49а; 49б; 55; 58; 58/1; 59; 60; 60а; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 67/1; 68; 69.
Микрорайон № 1 1; 2; 2/1; 3; 3/1; 4; 4/1; 4/2; 5; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 7; 7а; 7/1; 7/2; 7/3; 7/4; 7/4а; 7/5; 8; 8/1; 8а; 18; 18/1.
О.Шмидт 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 6/5; 6/6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 16а; 17; 18; 19.
Лука Белаш 20; 20а; 30; 32; 32а; 34; 36; 38; 38а; 39; 40; 41; 42а; 43; 44; 45; 46; 48а; 52; 56; 58; 60; 62; 64; 111; 113; 115; 117; 119; 121; 123; 127; 129; 131.
Рақымжан Қошқарбаев атындағы 11.
37.
№ 250 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Ш.Уәлиханов 17.
Ағыбай батыр 49.
Лука Белаш 18; 26; 26а; 29а; 33; 35; 39; 40; 40а; 41; 42; 42а; 43; 44а; 45; 47; 49; 51; 52а; 53; 54; 54а; 54б; 54в; 55; 56; 57; 59; 61; 63; 65; 67; 69; 71; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 95; 97; 99; 101; 101а; 103; 103а; 105; 107а; 109.
Пролетарская 34; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 83а; 84; 85; 85а; 86; 86а; 87; 87а; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 100.
Интернациональная 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 39а; 40; 40а; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 48; 48а; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 76/1; 77.
Стадионная 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 48/1; 48/2; 49; 50; 51; 51а; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71.
Рақымжан Қошқарбаев атындағы 1.
Панфилов 36; 36а; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72.
Т.Рысқұлов 1; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 55а; 57; 58; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 80; 82.
Целинная 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42а; 44; 44а; 45; 45а; 47; 47а; 48а; 49; 53; 56; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 64.
38.
№ 251 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Панфилов 74; 76; 78; 80.
Поселок машинистов 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28, 29; 46; 47; 83; 84.

Агыбай батыра 49а; 49б; 55; 58; 58/1; 59; 60; 60а; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 67/1; 68; 69.
Микрорайон № 1 1; 2; 2/1; 3; 3/1; 4; 4/1; 4/2; 5; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 7; 7а; 7/1; 7/2; 7/3; 7/4; 7/4а; 7/5; 8; 8/1; 8а; 18; 18/1.
О.Шмидта 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 6/5; 6/6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 16а; 17; 18; 19.
Лука Белаш 20; 20а; 30; 32; 32а; 34; 36; 38; 38а; 39; 40; 41; 42а; 43; 44; 45; 46; 48а; 52; 56; 58; 60; 62; 64; 111; 113; 115; 117; 119; 121; 123; 127; 129; 131.
Имени Рахимжана Кошкарбаева 11.
37.
Избирательный участок № 250. Границы: город Атбасар, улицы:
Ш.Уалиханова 17.
Агыбай батыра 49.
Лука Белаш 18; 26; 26а; 29а; 33; 35; 39; 40; 40а; 41; 42; 42а; 43; 44а; 45; 47; 49; 51; 52а; 53; 54; 54а; 54б; 54в; 55; 56; 57; 59; 61; 63; 65; 67; 69; 71; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 95; 97; 99; 101; 101а; 103; 103а; 105; 107а; 109.
Пролетарская 34; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 83а; 84; 85; 85а; 86; 86а; 87; 87а; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 100.
Интернациональная 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 39а; 40; 40а; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 48; 48а; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 76/1; 77.
Стадионная 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 48/1; 48/2; 49; 50; 51; 51а; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71.
Имени Рахимжана Кошкарбаева 1.
Панфилова 36; 36а; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72.
Т.Рыскулова 1; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 55а; 57; 58; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 80; 82.
Целинная 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42а; 44; 44а; 45; 45а; 47; 47а; 48а; 49; 53; 56; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 64.
38.
Избирательный участок № 251. Границы: город Атбасар, улицы:
Панфилова 74; 76; 78; 80.
Поселок машинистов 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28, 29; 46; 47; 83; 84.

Майкөтов 42; 47; 49; 49а; 49б; 51; 51а; 54; 54а; 54б; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 63; 63а; 63/1; 63/2; 63/3; 63/4.
Железнодорожная 87; 89; 91а; 92; 94.
Х.Қошанбаев 91; 93; 95; 95а; 97; 98; 98/1; 99; 99а; 101; 101а; 102; 103; 103а; 104; 105; 107.
М.Әуезов 9; 11; 13; 13а; 15; 15а; 21; 21а; 23; 25; 25а; 27; 27а; 29; 31; 31а; 31б; 33; 33а.
39.
№ 252 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Островский 1; 2; 3; 4; 4а; 4б; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 27; 28; 29; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 37; 37а; 38; 39.
Фрунзе 1; 2; 3; 4; 6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 38а; 39.
Абай 1; 2; 3; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38.
М.Горький 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 8а; 9; 10; 11; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 22; 23; 24; 25; 26; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39а; 40; 41; 42; 43; 45; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 52.
Вокзальная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 16; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 44; 45.
Пушкин 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 26; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 43; 44; 46; 48; 50; 52; 56; 56а; 58; 60; 63.
Х.Қошанбаев 109; 109а; 111; 111а; 112; 113; 113а; 113б; 114; 115; 116; 116а; 116б; 117; 118; 119; 120; 121; 121а; 121б; 122; 122/1; 122а.
М.Әуезов 26; 28; 35; 35а; 37; 37а; 39; 39а; 41; 41а; 41б; 41в; 43; 45; 45а; 45б; 45в; 45г; 45д; 45е.
Поселок машинистов 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 48; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 70б; 71; 71а; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 78а; 79; 80; 81; 82.
40.
№ 253 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Т.Рысқұлов 84.
Островский 40; 41; 41а; 42; 42а; 42б; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 57а; 59; 59а; 60; 61; 62; 64; 64а; 65; 66; 66/1; 66/2; 68; 68а; 68/1; 68/2; 68/3; 69; 70; 71; 72; 73; 73а; 73/3; 74; 75; 76; 89; 89/1; 89/2.
Фрунзе 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 60; 61; 61а; 62; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 73а; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 95; 96а; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 106; 108; 110; 112.

Майкутова 42; 47; 49; 49а; 49б; 51; 51а; 54; 54а; 54б; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 63; 63а; 63/1; 63/2; 63/3; 63/4.
Железнодорожная 87; 89; 91а; 92; 94.
Х.Кошанбаева 91; 93; 95; 95а; 97; 98; 98/1; 99; 99а; 101; 101а; 102; 103; 103а; 104; 105; 107.
М.Ауэзова 9; 11; 13; 13а; 15; 15а; 21; 21а; 23; 25; 25а; 27; 27а; 29; 31; 31а; 31б; 33; 33а.
39.
Избирательный участок № 252. Границы: город Атбасар, улицы:
Островского 1; 2; 3; 4; 4а; 4б; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 27; 28; 29; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 37; 37а; 38; 39.
Фрунзе 1; 2; 3; 4; 6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 38а; 39.
Абая 1; 2; 3; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38.
М.Горького 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 8а; 9; 10; 11; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 22; 23; 24; 25; 26; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39а; 40; 41; 42; 43; 45; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 52.
Вокзальная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 16; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 44; 45.
Пушкина 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 26; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 43; 44; 46; 48; 50; 52; 56; 56а; 58; 60; 63.
Х.Кошанбаева 109; 109а; 111; 111а; 112; 113; 113а; 113б; 114; 115; 116; 116а; 116б; 117; 118; 119; 120; 121; 121а; 121б; 122; 122/1; 122а.
М.Ауэзова 26; 28; 35; 35а; 37; 37а; 39; 39а; 41; 41а; 41б; 41в; 43; 45; 45а; 45б; 45в; 45г; 45д; 45е.
Поселок машинистов 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 48; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 70б; 71; 71а; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 78а; 79; 80; 81; 82.
40.
Избирательный участок № 253. Границы: город Атбасар, улицы:
Т.Рыскулова 84.
Островского 40; 41; 41а; 42; 42а; 42б; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 57а; 59; 59а; 60; 61; 62; 64; 64а; 65; 66; 66/1; 66/2; 68; 68а; 68/1; 68/2; 68/3; 69; 70; 71; 72; 73; 73а; 73/3; 74; 75; 76; 89; 89/1; 89/2.
Фрунзе 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 60; 61; 61а; 62; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 73а; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 95; 96; 96а; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 106; 108; 110; 112.

Абай 39; 41; 42; 43; 43а; 44; 46; 47; 48; 50; 51; 51а; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 73а; 74; 75; 75а; 76; 77а; 78; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 86а; 88; 88а; 90; 92; 94; 94а; 96; 98; 100; 100а; 102; 104; 106; 108; 108а; 110.
М.Горький 51; 53; 54; 55; 56; 57; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 81; 81а; 82; 84; 85; 86; 87; 88; 90; 92; 92а; 94; 96; 96а; 100; 100а; 102.
Вокзальная 11; 13; 15; 17; 46; 50; 52; 54; 56; 58; 60; 64; 66; 68; 70; 76; 82; 86; 88; 90.
Пушкин 45; 47; 49; 51; 53; 55; 57; 59; 61; 62; 64; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 71; 72; 73; 75; 76; 77; 78; 78а; 79; 79а; 80; 81; 81/1; 82; 83; 83б; 84; 85; 86; 86а; 86б; 87; 89; 91; 92; 94; 96; 98; 100.
М.Әуезов 30; 32; 34; 38; 40; 42; 42б; 44; 46; 46/1; 47; 49; 50; 51; 52; 53; 55; 55а; 56; 57; 64; 65; 67; 67а; 69; 71; 73; 75; 77; 77а; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 93.
Рабочий поселок 1; 1а; 2; 2/2; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 12; 13; 19; 19а; 20; 24; 25; 31; 33; 35; 39; 41; 41а; 43; 43а; 47; 48; 53; 57; 58; 61; 63; 66; 67; 69; 70; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 79; 79а; 80; 82; 85; 86; 86б; 87; 88; 88а; 89; 90; 91; 93; 93а.
41.
№ 254 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Урлахер 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 11; 13; 13а; 14; 15; 17; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 33; 33а; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 50; 51; 52; 53; 53/1; 54; 54/1; 55.
Шарипов 1; 1а; 2; 2а; 3; 3/3; 3а; 3б; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 17; 18; 19; 20; 21а; 21б; 21в; 21; 22; 23; 24; 24а; 24б; 25; 25а; 26; 27; 27а; 28; 28а; 28г; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 39; 40; 40а; 41; 52; 52а; 55; 56; 57; 58; 59.
Казахстанская 1; 1а; 1б; 1в; 1/1; 2; 2/1; 2а; 2а/1; 3; 3а; 4; 5; 5а; 5/1; 5/2; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 26а; 26б; 27а; 28; 30; 32.
Элеваторная 1; 2; 3; 3/1; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 17а; 19; 20; 21; 22; 23; 27.
Каменный карьер 1; 2; 3; 4; 5; 7; 10; 11; 13; 14; 15; 16.
Ынтымақ 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5а; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 22; 24; 25; 25а; 26.
М.Аюханов 1; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 28; 30.
Линейная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 18; 19; 20; 21; 21б; 23; 23а; 30; 34; 34а; 34б; 34г; 34/1; 36.

Абая 39; 41; 42; 43; 43а; 44; 46; 47; 48; 50; 51; 51а; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 73а; 74; 75; 75а; 76; 77а; 78; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 86а; 88; 88а; 90; 92; 94; 94а; 96; 98; 100; 100а; 102; 104; 106; 108; 108а; 110.
М.Горького 51; 53; 54; 55; 56; 57; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 71/2; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 81; 81а; 82; 84; 85; 86; 87; 88; 90; 92; 92а; 94; 96; 96а; 100; 100а; 102.
Вокзальная 11; 13; 15; 17; 46; 50; 52; 54; 56; 58; 60; 64; 66; 68; 70; 76; 82; 84; 86; 88; 90.
Пушкина 45; 47; 49; 51; 53; 55; 57; 59; 61; 62; 64; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 71; 72; 73; 75; 76; 77; 78; 78а; 79; 79а; 80; 81; 81/1; 82; 83; 83б; 84; 85; 86; 86а; 86б; 87; 89; 91; 92; 94; 96; 98; 100.
М.Ауэзова 30; 32; 34; 38; 40; 42; 42б; 44; 46; 46/1; 47; 49; 50; 51; 52; 53; 55; 55а; 56; 57; 64; 65; 67; 67а; 69; 71; 73; 75; 77; 77а; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 93.
Рабочий поселок 1; 1а; 2; 2/2; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 12; 13; 19; 19а; 20; 24; 25; 31; 33; 35; 39; 41; 41а; 43; 43а; 47; 48; 53; 57; 58; 61; 63; 66; 67; 69; 70; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 79; 79а; 80; 81; 82; 85; 86; 86б; 87; 88; 88а; 89; 90; 91; 93; 93а.
41.
Избирательный участок № 254. Границы: город Атбасар, улицы:
Урлахера 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 11; 13; 13а; 14; 15; 17; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 33; 33а; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 50; 51; 52; 53; 53/1; 54; 54/1; 55.
Шарипова 1; 1а; 2; 2а; 3; 3/3; 3а; 3б; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 17; 18; 19; 20; 21а; 21б; 21в; 21; 22; 23; 24; 24а; 24б; 25; 25а; 26; 27; 27а; 28; 28а; 28г; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 39; 40; 40а; 41; 52; 52а; 55; 56; 57; 58; 59.
Казахстанская 1; 1а; 1б; 1в; 1/1; 2; 2/1; 2а; 2а/1; 3; 3а; 4; 5; 5а; 5/1; 5/2; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 26а; 26б; 27а; 28; 30; 32.
Элеваторная 1; 2; 3; 3/1; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 17а; 19; 20; 21; 22; 23; 27.
Каменный карьер 1; 2; 3; 4; 5; 7; 10; 11; 13; 14; 15; 16.
Ынтымак 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5а; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 22; 24; 25; 25а; 26.
М.Аюханова 1; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 28; 30.
Линейная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 18; 19; 20; 21; 21б; 23; 23а; 30; 34; 34а; 34б; 34г; 34/1; 36.

Строительная 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 23; 24.
Южная 1; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 35; 36; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 51; 53; 55; 57.
Степная 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 39; 40; 42; 44; 46; 48; 49; 50; 51; 52а; 52; 54; 56; 58; 60.
42.
№ 255 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Электростанционная 1; 1а; 1б; 1в; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 35; 37; 38; 39; 41; 43; 43а; 45; 45а; 51; 53; 57; 61; 63.
Ульянов 1; 3; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 12б; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28а; 29; 30; 33; 37; 39.
Достық 1; 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 10; 14; 14а; 15; 16; 16а; 18; 18а; 18б; 20; 22; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 29а; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 37; 38; 41; 42; 43; 43а; 44; 44а; 45; 45а; 49.
Жамбыл 1; 2а; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 14; 15; 19а; 20; 20а; 21а; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 33а; 34; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 39а; 41; 42; 43; 45; 46а; 47; 48; 52.
Поселок ЖБК 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 9; 11/1; 12; 16; 17; 18.
43.
№ 256 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Набережная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 8б.
Заправочная 1; 2; 3; 4; 4а; 4б; 5; 8.
Перевалочная 1; 1а; 1/1; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18.
Поселковая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27.
Озерная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16.
Әлия Молдағұлова 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 14е; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 20; 21; 21а; 22; 23; 23б; 23в; 24; 25; 25а; 25б; 26; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 31а; 32; 33; 34.
Транспортная 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 7; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 39; 40; 42; 43; 46; 47; 48; 50; 51; 52; 52а; 54; 56; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72а; 74; 76; 78; 80; 82; 86; 88.
8 Март 1; 3; 5; 6; 7; 9; 11; 13; 15; 27.
Сары-арқа 1; 1б; 1в; 3а; 3в; 5; 5а; 6; 8; 11; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 20; 21; 22; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 34а; 36; 36а; 40; 41а; 42; 43; 45; 45а; 46; 47; 47а; 49; 49а; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 60; 61; 62; 63; 63а; 64; 65; 65а; 67; 68; 68б; 69; 70; 72; 72а; 73; 74; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 80; 80а; 82; 84; 88; 90; 90а; 92; 92а; 94; 96.

Строительная 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 23; 24.
Южная 1; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 35; 36; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 51; 53; 55; 57.
Степная 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 39; 40; 42; 44; 46; 48; 49; 50; 51; 52а; 52; 54; 56; 58; 60.
42.
Избирательный участок № 255. Границы: город Атбасар, улицы:
Электростанционная 1; 1а; 1б; 1в; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 35; 37; 38; 39; 41; 43; 43а; 45; 45а; 51; 53; 57; 61; 63.
Ульянова 1; 3; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 12б; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28а; 29; 30; 33; 37; 39.
Достык 1; 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 10; 14; 14а; 15; 16; 16а; 18; 18а; 18б; 20; 22; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 29а; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 37; 38; 41; 42; 43; 43а; 44; 44а; 45; 45а; 49.
Жамбула 1; 2а; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 14; 15; 19а; 20; 20а; 21а; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 33а; 34; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 39а; 41; 42; 43; 45; 46а; 47; 48; 52.
Поселок ЖБК 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 9; 11/1; 12; 16; 17; 18.
43.
Избирательный участок № 256. Границы: город Атбасар, улицы:
Набережная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 8б.
Заправочная 1; 2; 3; 4; 4а; 4б; 5; 8.
Перевалочная 1; 1а; 1/1; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18.
Поселковая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27.
Озерная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16.
Алии Молдагуловой 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 14е; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 20; 21; 21а; 22; 23; 23б; 23в; 24; 25; 25а; 25б; 26; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 31а; 32; 33; 34.
Транспортная 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 7; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 39; 40; 42; 43; 46; 47; 48; 50; 51; 52; 52а; 54; 56; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72а; 74; 76; 78; 80; 82; 86; 88.
8 Марта 1; 3; 5; 6; 7; 9; 11; 13; 15; 27.
Сары-арка 1; 1б; 1в; 3а; 3в; 5; 5а; 6; 8; 11; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 20; 21; 22; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 34а; 36; 36а; 40; 41а; 42; 43; 45; 45а; 46; 47; 47а; 49; 49а; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 60; 61; 62; 63; 63а; 64; 65; 65а; 67; 68; 68б; 69; 70; 72; 72а; 73; 74; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 80; 80а; 82; 84; 88; 90; 90а; 92; 92а; 94; 96.

86 разъезд 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21.
44.
№ 257 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, Әлия Молдағұлова көшесі 1.
45.
№ 258 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Мир 1; 1/2; 2; 2/1; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 19; 21; 22; 28; 29.
Комсомольская 1; 1/1; 1/2; 2; 3; 5; 7; 9; 11; 12.
Куйбышев 1; 1/1; 1/2; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 21.
ПЧ-8 2; 5; 6; 7; 8; 9; 10.
Пригородная 1; 1а; 1б; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 10; 10а; 12; 13; 15; 16; 17; 18.
Гвардейская 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 4; 4а; 4б; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 16б; 17; 17а; 18; 19; 20; 20б; 22; 22а; 24; 24а; 26; 26а; 26б; 26г; 27; 27а; 28; 28а; 29; 29а; 30.
Маяковский 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 16б.
Краснознаменная 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 14; 16; 16/1; 17; 17а; 19; 19а; 21; 23; 24.
46.
№ 259 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Автомобилистов 1; 1/1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 4/1; 6; 7; 8; 8/1; 9; 10; 11; 13; 15; 17.
Молодежная 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 15/1; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 25; 26; 27; 43.
Ирченко 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 4а; 4/4; 5; 5/1; 6; 6а; 6б; 6в; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 14б; 14в; 14г; 16; 16а; 16б; 16в; 17; 17а; 18; 19; 19а; 19б; 19в; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 31.
Бірлік 1; 3; 5; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 19а; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 25; 27; 29; 31.
С.Сейфуллин 1; 1а; 2а; 3а; 4; 5а; 6; 6а; 7; 9а; 11; 12; 13.
Инкубаторная 1.
Никита Карацупа 5; 6; 9; 14; 16; 40.
Құрманғазы 25.

86 разъезд 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21.
44.
Избирательный участок № 257. Границы: город Атбасар, улица Алии Молдагуловой 1.
45.
Избирательный участок № 258. Границы: город Атбасар, улицы:
Мира 1; 1/2; 2; 2/1; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 19; 21; 22; 28; 29.
Комсомольская 1; 1/1; 1/2; 2; 3; 5; 7; 9; 11; 12.
Куйбышева 1; 1/1; 1/2; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 21.
ПЧ-8 2; 5; 6; 7; 8; 9; 10.
Пригородная 1; 1а; 1б; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 10; 10а; 12; 13; 15; 16; 17; 18.
Гвардейская 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 4; 4а; 4б; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 16б; 17; 17а; 18; 19; 20; 20б; 22; 22а; 24; 24а; 26; 26а; 26б; 26г; 27; 27а; 28; 28а; 29; 29а; 30.
Маяковского 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 16б.
Краснознаменная 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 14; 16; 16/1; 17; 17а; 19; 19а; 21; 23; 24.
46.
Избирательный участок № 259. Границы: город Атбасар, улицы:
Автомобилистов 1; 1/1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 4/1; 6; 7; 8; 8/1; 9; 10; 11; 13; 15; 17.
Молодежная 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 15/1; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 25; 26; 27; 43.
Ирченко 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 4а; 4/4; 5; 5/1; 6; 6а; 6б; 6в; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 14б; 14в; 14г; 16; 16а; 16б; 16в; 17; 17а; 18; 19; 19а; 19б; 19в; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 31.
Бирлик 1; 3; 5; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 19а; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 25; 27; 29; 31.
С.Сейфуллина 1; 1а; 2а; 3а; 4; 5а; 6; 6а; 7; 9а; 11; 12; 13.
Инкубаторная 1.
Никиты Карацупа 5; 6; 9; 14; 16; 40.
Курмангазы 25.

Тәуелсіздікке 20 жыл 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 23; 25; 27; 29.
Жібек жолы 2; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 16.
Ыбырай Алтынсарин 20/1.
Микрорайон № 1 11; 12; 12/1; 13; 13/1; 13/2; 13/3; 14; 15; 15/2; 16; 17; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28/1; 28/2; 30; 31.
47.
№ 260 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, Лука Белаш көшесі 37.
48.
№ 261 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, Урицкий көшесі 38.
49.

Тауелсиздикке 20 жыл 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 23; 25; 27; 29.
Жибек жолы 2; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 16.
Ибрая Алтынсарина 20/1.
Микрорайон № 1 11; 12; 12/1; 13; 13/1; 13/2; 13/3; 14; 15; 15/2; 16; 17; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28/1; 28/2; 30; 31.
47.
Избирательный участок № 260. Границы: город Атбасар, улица Лука Белаш 37.
48.
Избирательный участок № 261. Границы: город Атбасар, улица Урицкого 38.
49.

№ 810 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі 15.

Избирательный участок № 810. Границы: город Атбасар, улица Ш.Уалиханова 15.