2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С 35/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 қаңтарда № 5193 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 866 917,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 206 873,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 959,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 202,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 601 881,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 887 814,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 741,8 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9 545,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 804,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -27 639,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 639,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 9 545,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 804,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 898,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 6С 7/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін 1 035 037,0 мың теңге сомада субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2016 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 11 400,0 мың теңге сомада бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 22.06.2016 № 6С 3/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
5. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 7 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 8 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджете района на 2016-2018 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2015 года № 5С 35/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 января 2016 года № 5193
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 866 917,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 206 873,7 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 7 959,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 202,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 601 881,3 тысяча тенге;
2) затраты – 3 887 814,6 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 741,8 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 9 545,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 804,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -27 639,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
27 639,1 тысяч тенге:
поступление займов – 9 545,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2 804,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 898,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2016 № 6С 7/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрена субвенция, передаваемая из областного бюджета в сумме 1 035 037,0 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 11 400,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22.06.2016 № 6С 3/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
4. Утвердить бюджетные программы города районного значения, сел и сельских округов, согласно приложениям 4, 5, 6.
5. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 7.
6. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 8.

6-1. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен аудан бюджетінің ысырабын өтеуге берілетін 50 000,0 мың теңге сомада трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 22.11.2016 № 6С 6/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің аудандық маңызы бар қала, ауылдар, ауылдық округтер арасында бөлінуі 9 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
8. 2016 жылға арналған аудан бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 10 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010-2015 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 3 523,0 мың теңге сомада негізгі қарыздарды өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
10. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен кондоминиумның жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 32,0 мың теңге сомада сыйақы қарастырылғаны ескерілсін.
11. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 4,0 мың теңге сомада сыйақы қарастырылғаны ескерілсін.
12. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар, аудандық мәслихатпен келiсiлген тiзбеге сәйкес белгiленсiн.
13. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Муратов Р.Р.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы Борұмбаев Б.А.
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар ауданының әкімі А.Н.Никишов
23 желтоқсан 2015 жыл
2015 жылғы
23 желтоқсандағы

6-1. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрены трансферты из областного бюджета на компенсацию потерь бюджета района в сумме 50 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22.11.2016 № 6С 6/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления между городом районного значения, селами, сельскими округами, согласно приложению 9.
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2016 год, согласно приложению 10.
9. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенным в 2010-2015 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3 523,0 тысячи тенге.
10. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено вознаграждение по бюджетным кредитам, выделенным из республиканского бюджета на проведение ремонта общего имущества кондоминиума в сумме 32,0 тысячи тенге.
11. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено вознаграждение по бюджетным кредитам, выделенным из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 4,0 тысячи тенге.
12. Установить специалистам в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
13. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Муратов Р.Р.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.Н.Никишов
23 декабря 2015 год
Приложение 1
к решению
Атбасарского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года

9 916,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
85 083,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
84 816,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
267,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
144 473,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
144 473,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 193,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 193,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 761,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 363,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 615,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
691,2
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
92,0
02
Қорғаныс
7 091,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 091,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 051,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 880,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
160,0
04
Бiлiм беру
2 563 066,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 563 066,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 688,5
003
Жалпы білім беру
2 008 491,3
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42 625,0
006
Балаларға қосымша білім беру
107 326,5
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
110 461,2
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
23 955,5
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

9 916,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
85 083,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
84 816,7
003
Капитальные расходы государственного органа
267,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
144 473,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
144 473,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 193,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9 193,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 761,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27 363,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 615,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
691,2
015
Капитальные расходы государственного органа
92,0
02
Оборона
7 091,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 091,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 051,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 880,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
160,0
04
Образование
2 563 066,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 563 066,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 688,5
003
Общеобразовательное обучение
2 008 491,3
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
42 625,0
006
Дополнительное образование для детей
107 326,5
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
110 461,2
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 955,5
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

1 310,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23 913,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 260,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
13 340,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9 206,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 165,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
313,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
914,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1 200,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
82 131,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
80 000,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
80 000,0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 131,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 131,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
126 079,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
101 734,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 270,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
54 891,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
36 427,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
4 146,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
15 307,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 599,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8 500,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
2 208,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
9 038,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 723,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
24,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 291,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

1 310,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23 913,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 260,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 340,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9 206,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 165,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
313,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
914,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1 200,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
82 131,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
80 000,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
80 000,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
2 131,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
2 131,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
126 079,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
101 734,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6 270,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
54 891,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
36 427,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
4 146,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
15 307,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4 599,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
8 500,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
2 208,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
9 038,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4 723,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
24,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 291,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

№ 5С 35/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
4 қосымша
2016 жылға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 6С 7/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Барлығы
212 276,4
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
144 473,4
123
Атбасар ауданы Борисовка ауылы әкімінің аппараты
7 217,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 217,9
123
Атбасар ауданы Есенкелді ауылы әкімінің аппараты
8 605,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 605,7
123
Атбасар ауданының Макеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
7 958,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 958,9
123
Атбасар ауданының Мариновка ауылдық округі әкімінің аппараты
10 949,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 949,6
123
Атбасар ауданының Новоалександровка ауылдық округі әкімінің аппараты
8 245,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 245,9
123
Атбасар ауданы Новосельское ауылы әкімінің аппараты
9 116,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 116,4
123
Атбасар ауданының Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің аппараты
7 969,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 969,5
123
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі әкімінің аппараты
7 782,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 782,6
123
Атбасар ауданының Полтавка ауылдық округі әкімінің аппараты
7 522,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 522,0
123
Атбасар ауданы Сепе ауылы әкімінің аппараты
7 707,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 707,5
123
Атбасар ауданының Сергеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
9 813,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 813,3
123
Атбасар ауданы Сочинское ауылы әкімінің аппараты
8 063,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 063,9
123
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты
8 195,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 195,9
123
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
8 327,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 327,7
123
Атбасар ауданының Ярославка ауылдық округі әкімінің аппараты
9 195,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 195,7
123
Атбасар ауданының Атбасар қаласы әкімінің аппараты
17 800,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 800,9
12
Көлiк және коммуникация
49 334,0
123
Атбасар ауданының Атбасар қаласы әкімінің аппараты
49 334,0

№ 5С 35/2
Бюджетные программы города районного значения, сел и сельских округов на 2016 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2016 № 6С 7/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
Функциональная группа
Сумма, тысячи тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Всего
212 276,4
01
Государственные услуги общего характера
144 473,4
123
Аппарат акима села Борисовка Атбасарского района
7 217,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 217,9
123
Аппарат акима села Есенгельды Атбасарского района
8 605,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 605,7
123
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
7 958,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 958,9
123
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
10 949,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10 949,6
123
Аппарат акима Новоалександровского сельского округа Атбасарского района
8 245,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 245,9
123
Аппарат акима села Новосельское Атбасарского района
9 116,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 116,4
123
Аппарат акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района
7 969,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 969,5
123
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
7 782,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 782,6
123
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
7 522,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 522,0
123
Аппарат акима села Сепе Атбасарского района
7 707,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 707,5
123
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
9 813,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 813,3
123
Аппарат акима села Сочинское Атбасарского района
8 063,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 063,9
123
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
8 195,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 195,9
123
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
8 327,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 327,7
123
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
9 195,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 195,7
123
Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района
17 800,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 800,9
12
Транспорт и коммуникации
49 334,0
123
Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района
49 334,0

Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 6С 7/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 284 814,9
Ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге
6 665,0
Ауыл шаруашылығы саласында жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге
2 850,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
240 941,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
131,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
11 647,7
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
9 817,6
Арнаулы әлеуметтік қызметтер "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2 756,0
Азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұстауға
1 575,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
639 140,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
61 427,6
Экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге
291 000,0
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
16 864,0
Бюджеттік кредиттер
9 545,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
9 545,0
2015 жылғы
23 желтоқсандағы
№ 5С 35/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
8 қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 6С 7/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Дамуға нысаналы трансферттер
3 000,0
Атбасар қаласында солтүстік бөлігіндегі инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдар құрылысына (10,5 га жер ауданы учаскісінде) жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
3 000,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
229 029,4
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
49 166,0
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға
2 934,0
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
1 625,0
Арнаулы әлеуметтік қызметтер "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 330,0
Атбасар қаласы Веденеева көшесі, Л.Белаш көшесі, Әуезов көшесі көше-жол торабын орташа жөндеу ("Сити Центр" дүкенінен автостансаға дейін)
49 334,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылу беру мезгілін аяқтауға

Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2016 № 6С 7/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые текущие трансферты
1 284 814,9
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии
6 665,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области сельского хозяйства
2 850,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
240 941,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
131,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
11 647,7
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
9 817,6
На размешение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2 756,0
На содержание штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1 575,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
639 140,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
61 427,6
На обеспечение экономической стабильности
291 000,0
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
16 864,0
Бюджетные кредиты
9 545,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
9 545,0
Приложение 8
к решению
Атбасарского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ 5С 35/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2016 год
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2016 № 6С 7/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые трансферты на развитие
3 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в северной части (на участке площадью 10,5 га) в городе Атбасар
3 000,0
Целевые текущие трансферты
229 029,4
На проведение противоэпизоотических мероприятий
49 166,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 934,0
На приобретение электронных учебников для школ
1 625,0
На размешение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
1 330,0
На средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар улицы Веденеева, улицы Л.Белаш, улицы Ауэзова (от магазина "Сити Центр" до автостанции)
49 334,0
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям