Астрахан ауданы бойынша 2015 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша егудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 тамыздағы № 201 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қыркүйекте № 4973 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген, басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағар май материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырықта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларына сәйкес, «А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2015 жылғы 20 мамырдағы № 295 ұсынысының негізінде, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы бойынша 2015 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдерді және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша егудің оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Қ.Қожахметке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының іс-әрекеті 2015 жылғы 5 мамырдан бастап туындаған құқықтық қатынастары таралады.
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов
Астрахан ауданы әкімдігінің
2015 жылғы «5» тамыз
№ 201 қаулысына
қосымша
Астрахан ауданы бойынша 2015 жылға арналған субсидиялар алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша егудің оңтайлы мерзімдері
№ р/с
Дақылдардың атауы
Егудің оңтайлы мерзімдері
өтінімдерді ұсыну мерзімдері
1
Жаздық бидай
15 мамырдан 05 маусымға дейін
15 маусымға дейін
2
Жаздық арпа
25 мамырдан 07 маусымға дейін
15 маусымға дейін
3
Сұлы
25 мамырдан 07 маусымға дейін
15 маусымға дейін
4
Қарамық

Об определении сроков представления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Астраханскому району на 2015 год
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 5 августа 2015 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 сентября 2015 года № 4973
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правилами субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177, на основании рекомендации товарищества с ограниченной ответственностью «Научно производственный центр зернового хозяйства имени А.И.Бараева» от 20 мая 2015 года № 295, акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки представления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Астраханскому району на 2015 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кожахмет М.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
4. Действие настоящего постановления распространяются на правоотношения возникшие с 5 мая 2015 года.
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов
Приложение
к постановлению акимата
Астраханского района
от «5» августа 2015
года № 201
Сроки представления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Астраханскому району на 2015 год
№ п/п
Наименование культур
Оптимальные сроки сева
Сроки представления заявок
1
Яровая пшеница
с 15 мая по 05 июня
до 15 июня
2
Яровой ячмень
с 25 мая по 07 июня
до 15 июня
3
Овес
с 25 мая по 07 июня
до 15 июня
4
Гречиха

18 мамырдан 30 мамырға дейін
15 маусымға дейін
5
Бұршақ
15 мамырдан 31 мамырға дейін
15 маусымға дейін
6
Ноқат
07 мамырдан 28 мамырға дейін
15 маусымға дейін
7
Жасымық
20 мамырдан 31 мамырға дейін
15 маусымға дейін
8
Рапс
15 мамырдан 31 мамырға дейін
15 маусымға дейін
9
Зығыр
17 мамырдан 31 мамырға дейін
15 маусымға дейін
10
Мақсары
07 мамырдан 25 мамырға дейін
15 маусымға дейін
11
Майлы тұкымға арналған күнбағыс
10 мамырдан 31 мамырға дейін
15 маусымға дейін
12
Қыша
15 мамырдан 31 мамырға дейін
15 маусымға дейін
13
Тұкымға арналған судандық шөп
15 мамырдан 25 мамырға дейін
15 маусымға дейін
14
Сүрлемге арналған жүгері және дәнді-дақылдар мен шөп қоспасы
10 мамырдан 31 мамырға дейін
15 маусымға дейін
15
Шөпке, көк салмағына кіретін бір жылға шөптер (сұлы+бұршақ)
12 мамырдан 30 маусымға дейін
15 маусымға дейін
16
Шөпке, көк салмағына кіретін судан шөбі
20 мамырдан 15 маусымға дейін
15 маусымға дейін
17
Көпжылдық астық тұқымды және бұршақты шөптерді егу
Егістікке шығу мүмкіндігі туысымен 15 маусымға дейін
15 маусымға дейін
18
Картоп
10 мамырдан 10 маусымға дейін
15 маусымға дейін
19
Көкөніс
05 мамырдан 20 маусымға дейін
15 маусымға дейін

с 18 мая по 30 мая
до 15 июня
5
Горох
с 15 мая по 31 мая
до 15 июня
6
Нут
с 07 мая до 28 мая
до 15 июня
7
Чечевица
с 20 мая по 31 мая
до 15 июня
8
Рапс
с 15 мая по 31 мая
до 15 июня
9
Лен масличный
с 17 мая по 31 мая
до 15 июня
10
Сафлор
с 07 мая по 25 мая
до 15 июня
11
Подсолнечник на маслосемена
с 10 мая по 31 мая
до 15 июня
12
Горчица
с 15 мая по 31 мая
до 15 июня
13
Суданская трава на семена
с 15 мая по 25 мая
до 15 июня
14
Кукуруза на силос и на зерносенаж
с 10 мая по 31 мая
до 15 июня
15
Однолетние травы на сено, зеленую массу (овес+горох)
с 12 мая по 30 июня
до 15 июня
16
Суданская трава на сено, зеленую массу
с 20 мая по 15 июня
до 15 июня
17
Посев многолетних злаковых и бобовых трав
при первой возможности выезда в поле по 15 июня
до 15 июня
18
Картофель
с 10 мая по 10 июня
до 15 июня
19
Овощи
с 05 мая по 20 июня
до 15 июня