Астрахан ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 310 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қаңтарда № 5188 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 19.04.2016 № 85 (қол қойған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Астрахан ауданының әкімдігі қаулы етеді:
1. Астрахан ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс, қосымша бойынша айқындалсын.
2. Ұсынылып отырған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімінің орынбасары М.Қ. Қожахметке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудан әкімі Т.Ерсейітов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысы Астрахан ауданының
қорғаныс істер жөніндегі біріккен бөлімі"
республикалық мемлекеттік мекемесінің
бастығы
М.Ілдетаев
"Нұр Отан" партиясы" қоғамдық
бірлестігінің Ақмола облыстық филиалының
бірінші орынбасары
Л.Мартыновская
"Қазақстан Республикасы Әділет Министірлігі
Ақмола облысы Әділет департаменті Астрахан
ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
С.Шойбеков
Қазақстан Республикасының ішкі істер
Министірлігі Ақмола облысының ішкі істер
департаменті Астрахан аудандық ішкі істер
бөлімінің бастығы
А.Ақмағанбетов
Астрахан ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "21"желтоқсандағы
№ 310 қаулысына қосымша
Астрахан ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
"Астрахан ауданының Астрахан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
40
40
2
"Астрахан ауданының Жалтыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
30
30
3
"Астрахан ауданының Старый Колутон ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
13
13
4
"Астрахан ауданының Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
12
5
"Астрахан ауданының Новочеркасск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
12
6
"Астрахан ауданының Николаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9
9
7
"Астрахан ауданының Колутон ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
10
8
"Астрахан ауданының Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
10
9
"Астрахан ауданының Первомай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14
14
10
"Астрахан ауданының Бесбидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
11
"Астрахан ауданының Острогорка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
12
"Астрахан ауданының Жарсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
13
"Астрахан ауданының Каменка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
14
"Астрахан ауданының Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
15
"Астрахан ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
16
"Ақмола облысы Астрахан ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бірікен бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
2
17
Астрахан ауданының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
2
18
Астрахан ауданының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
2
19
Астрахан ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
2
20
Астрахан ауданының "Ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1
1
21
Астрахан ауданының "Дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1
1
22
"Қазақстан Республикасы Әділет Министірлігі Ақмола облысы Әділет департаменті Астрахан ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
2
23
"Қазақстан Республикасының ішкі істер министірлігі Ақмола облысы ішкі істер департаменті Астрахан аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1
1
24
"Нұр Отан" партиясы" қоғамдық бірлестігінің Ақмола облыстық филиалы
2
2
25
Астрахан ауданы әкімдігінің жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ветсервис+" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2
2
БАРЛЫҒЫ:
190
190
Астрахан ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 310 қаулысымен
БЕКІТІЛДІ
Астрахан ауданы бойынша 2016 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
1
"Астрахан ауданының Астрахан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Халықтың ауласын аралау.
Аумақтарды көркейту және тазалау, аудан орталығын көгалдандыру жөніндегі жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
2055 үй
276000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
2
"Астрахан ауданының Жалтыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Халықтың ауласын аралау.
Аумақтарды көркейту және тазалау, аудан орталығын көгалдандыру жөніндегі жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
1702 үй
240000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
3
"Астрахан ауданының Старый Колутон ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көркейту және тазалау, округтің елді мекендерін көгалдандыру жөніндегі жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
168000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
4
"Астрахан ауданының Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көркейту және тазалау, округтің елді мекендерін көгалдандыру жөніндегі жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
168000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
5
"Астрахан ауданының Новочеркасск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көркейту және тазалау, округтің елді мекендерін көгалдандыру жөніндегі жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
168000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
6
"Астрахан ауданының Николаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көркейту және тазалау, округтің елді мекендерін көгалдандыру жөніндегі жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
168000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
7
"Астрахан ауданының Колутон ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көркейту және тазалау, округтің елді мекендерін көгалдандыру жөніндегі жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
120000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
8
"Астрахан ауданының Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көркейту және тазалау, округтің елді мекендерін көгалдандыру жөніндегі жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
120000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
9
"Астрахан ауданының Первомай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көркейту және тазалау, округтің елді мекендерін көгалдандыру жөніндегі жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
168000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
10
"Астрахан ауданының Бесбидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көркейту және тазалау, округтің елді мекендерін көгалдандыру жөніндегі жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
72000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
11
"Астрахан ауданының Острогорск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көркейту және тазалау, округтің елді мекендерін көгалдандыру жөніндегі жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
72000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
12
"Астрахан ауданының Жарсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көркейту және тазалау, округтің елді мекендерін көгалдандыру жөніндегі жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
36000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
13
"Астрахан ауданының Каменка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көркейту және тазалау, округтің елді мекендерін көгалдандыру жөніндегі жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
36000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
14
"Астрахан ауданының Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды көркейту және тазалау, округтің елді мекендерін көгалдандыру жөніндегі жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
36000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
15
"Астрахан ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өндеуде көмек көрсету.
4800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
16
"Ақмола облысы Астрахан ауданының Қорғаныс істері жөніндегі біріккен бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өндеуде көмек көрсету.
4800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
17
Астрахан ауданының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өндеуде көмек көрсету.
4800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
18
Астрахан ауданының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өндеуде көмек көрсету.
4800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
19
Астрахан ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өндеуде көмек көрсету.
4800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
20
Астрахан ауданының "Ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өндеуде көмек көрсету.
2400 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
21
Астрахан ауданының "Дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өндеуде көмек көрсету.
2400 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
22
"Қазақстан Республикасы Әділет МинистірлігіАқмола облысы Әділет департаменті Астрахан ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өндеуде көмек көрсету.
2400 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
23
"Қазақстан Республикасының ішкі істер министірлігі Ақмола облысы ішкі істер департаменті Астрахан аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өндеуде көмек көрсету.
2400 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
24
"Нұр Отан" партиясы" қоғамдық бірлестігінің Ақмола облысытық филиалы
Құжаттарды техникалық өндеуде көмек көрсету.
2400 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет
25
Астрахан ауданы әкімдігінің жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ветсервис+" мемлкеттік коммуналдық кәсіпорны
Халықтың ауласын аралау.
1238 үй
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергілікті бюджет

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов, конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Астраханскому району на 2016 год
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 21 декабря 2015 года № 310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 января 2016 года № 5188. Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 19 апреля 2016 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 19.04.2016 № 85 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001года "О занятости населения",акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Астраханскому району на 2016 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций,виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Астраханского района М.К.Кожахмет.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Республиканского
Государственного учреждения
"Объединенный отдел по делам обороны
Астраханского районаАкмолинской области"
М.Ильдетаев
Первый заместитель Акмолинского областного
филиала общественного объединения
"Партия "Нұр Отан"
Л.Мартыновская
Руководитель Государственного учреждения
"Управление юстиции Астраханского района
Департамента юстиции Акмолинской области
Министерства юстиции Республики Казахстан"
С.Шойбеков
Начальник отдела внутренних дел
Астраханского района
Департамента внутренних дел Акмолинской
области Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
А.Акмаганбетов
Приложение
к постановлению акимата
Астраханскогорайона
от "21" декабря 2015 года
№ 310
Спрос и предложение на общественные работы по Астраханскому району на 2016 год
Перечень организаций
Спрос
Предложение
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Астраханского сельского округа Астраханского района"
40
40
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Жалтырского сельского округа Астраханского района"
30
30
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Староколутонского сельского округа Астраханского района"
13
13
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа Астраханского района"
12
12
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Новочеркасского сельского округа Астраханского района"
12
12
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Николаевского сельского округа Астраханского района"
9
9
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Колутонского сельского округа Астраханского района"
10
10
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Есильского сельского округа Астраханского района"
10
10
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района"
14
14
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Бесбидаикского сельского округа Астраханского района"
6
6
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Острогорского сельского округа Астраханского района"
6
6
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Жарсуатского сельского округа Астраханского района"
3
3
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Каменка Астраханского района"
3
3
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Узункольского сельского округа Астраханского района"
3
3
15
Государственное учреждение "Аппарат акимаАстраханского района"
2
2
16
Государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны Астраханского района Акмолинской области"
2
2
17
Государственное учреждение "Отдел образования" Астраханского района
2
2
18
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ" Астраханского района
2
2
19
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков" Астраханского района
2
2
20
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики" Астраханского района
1
1
21
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта" Астраханского района
1
1
22
Государственное учреждение "Управление юстиции Астраханского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
2
2
23
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Астраханского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
1
1
24
Акмолинский областной филиал общественного объединения "Партия "Нұр Отан"
2
2
25
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветсервис+" при акимате Астраханского района
2
2
ИТОГО:
190
190
УТВЕРЖДЕНО
постановлением акимата
Астраханского района
от "21" декабря 2015 года
№ 310
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Астраханскому району на 2016 год
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объем общественныхработ
Условия общественных работ
Размер оплаты труда участников
Источники финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Астраханского сельского округа Астраханского района"
Подворный обход населения.
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение районного центра.
2055 дворов
276000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Жалтырского сельского округа Астраханского района"
Подворный обход населения.
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа.
1702 дворов
240000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Староколутонского сельского округа Астраханского района"
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа.
168000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа Астраханского района"
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа.
168000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Новочеркасского сельского округа Астраханского района"
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа.
168000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Николаевского сельского округа Астраханского района"
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа.
168000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Колутонского сельского округа Астраханского района"
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа.
120000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Есильского сельского округа Астраханского района"
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа.
120000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района"
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа.
168000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Бесбидаикского сельского округа Астраханского района"
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа.
72000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Острогорского сельского округа Астраханского района"
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа.
72000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Жарсуатского сельского округа Астраханского района"
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа.
36000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Каменка Астраханского района"
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа.
36000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Узункольского сельского округа Астраханского района"
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа.
36000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
15
Государственное учреждение "Аппарат акимаАстраханского района"
Оказание помощи в технической обработке документации.
4800 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
16
Государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны Астраханского района Акмолинской области"
Оказание помощи в технической обработке документации.
4800 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
17
Государственное учреждение "Отдел образования" Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации.
4800 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
18
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ" Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации.
4800 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
19
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков" Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации.
4800 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
20
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики" Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации.
2400 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательс-твом
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
21
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта" Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации.
2400 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
22
Государственное учреждение "Управление юстиции Астраханского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи в технической обработке документации.
2400 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
23
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Астраханского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Оказание помощи в технической обработке документации.
2400 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
24
Акмолинский областной филиал общественного объединения "Партия "Нұр Отан"
Оказание помощи в технической обработке документации.
2400 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
25
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветсервис+" при акимате Астраханского района
Подворный обход населения.
1238 дворов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет