Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 24 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 желтоқсанда № 5125 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімінің 26.12.2018 № 10 шешімімен (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 33 бабының 2 тармағына сәйкес, Бұланды ауданының әкiмi ШЕШIМ ЕТТІ:
1. Бұланды ауданының сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Бұланды ауданы әкімінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2014 жылғы 28 наурызда № 4057 болып тіркелген, 2014 жылы 28 наурызда аудандық "Вести Бұланды жаршысы" және "Бұланды таңы" газеттерінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылау Бұланды ауданы әкімі аппаратының басшысы А.М. Данияровқа жүктелсін.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Испергенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданы аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Қ.Сарманов
2015 жылғы "03" 12
Бұланды ауданы әкімінің
2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 24
шешіміне қосымша
Бұланды ауданының сайлау учаскелері
1.
№ 262 сайлау учаскесі. Шекаралар: Макинск қаласы, көшелер:
Некрасов - 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 87, 89;
Некрасов 1 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 19;
Некрасов 2 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16;
Кенесары - 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;

Об образовании избирательных участков
Решение акима Буландынского района Акмолинской области от 3 декабря 2015 года № 24. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области 18 декабря 2015 № 5125. Утратило силу решением акима Буландынского района Акмолинской области от 26 декабря 2018 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Буландынского района Акмолинской области от 26.12.2018 № 10 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Буландынского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки Буландынского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Буландынского района от 11 марта 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4057, опубликовано 28 марта 2014 года в районных газетах "Вести Бұланды жаршысы" и "Бұланды таңы").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Буландынского района Даниярова А.М.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района К.Испергенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Буландынской
районной территориальной
избирательной комиссии
К.Сарманов
"03" 12 2015 года
Приложение к решению
акима Буландынского
района
от 3 декабря 2015 года №
24
Избирательные участки Буландынского района
1.
Избирательный участок № 262. Границы: город Макинск, улицы:
Некрасова - 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 87, 89;
Некрасова переулок 1 - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 19;
Некрасова переулок 2 - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16;
Кенесары - 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;

Кенесары 1 тұйық көшесі - 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Михаил Яглинский - 1А/1, 1А/2, 8, 10, 11, 17, 19, 23А, 26/2, 26/1, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10, 26/11, 26/12, 26/13, 26/14, 26/15, 26/16, 28, 34, 43, 45, 47, 49, 53, 59;
Сәкен Сейфуллин - 29/1, 29/2, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 76, 78;
Фрунзе - 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39; Интернациональная - 54, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 79, 82, 89;
Станционный 1 тұйық көшесі - 7, 16, 20.
2.
№ 263 сайлау учаскесі. Шекаралар: Макинск қаласы, көшелер:
Мәлік Ғабдуллин - 3, 5, 7/1, 7/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48;
Мәлік Ғабдуллин 1 тұйық көшесі - 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 9, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14;
Мәлік Ғабдуллин 2 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24;
Михаил Яглинский - 46, 48, 52, 54, 60, 62, 64, 65/1, 65/2, 67, 75, 75А/5, 75А/6, 75А/7, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 99, 101, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 145, 153;
Луговая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 89А, 91, 93, 95;
Амангелді Иманов - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109;
2 Станционная - 2/1, 2/2, 4/1, 4/3, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Станционный 2 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27;
9 Мамыр - 2В/1, 2В/2, 2А/1, 2А/2, 2/1, 2/2, 2Б/1, 2Б/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 24/2, 24/1, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81;
Садовая - 1, 2, 3, 5, 7, 8, 8А, 9, 12А, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 90, 91, 93, 95;

Кенесары переулок 1 - 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Михаила Яглинского - 1А/1, 1А/2, 8, 10, 11, 17, 19, 23А, 26/2, 26/1, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10, 26/11, 26/12, 26/13, 26/14, 26/15, 26/16, 28, 34, 43, 45, 47, 49, 53, 59;
Сакена Сейфуллина - 29/1, 29/2, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 76, 78;
Фрунзе - 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39;
Интернациональная - 54, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 79, 82, 89;
Станционный переулок 1 - 7, 16, 20.
2.
Избирательный участок № 263. Границы: город Макинск, улицы: Малика Габдуллина - 3, 5, 7/1, 7/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48;
Малика Габдуллина переулок 1 - 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 9, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14;
Малика Габдуллина переулок 2 - 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24;
Михаила Яглинского - 46, 48, 52, 54, 60, 62, 64, 65/1, 65/2, 67, 75, 75А/5, 75А/6, 75А/7, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 99, 101, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 145, 153;
Луговая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 89А, 91, 93, 95;
Амангельды Иманова - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109;
2 Станционная - 2/1, 2/2, 4/1, 4/3, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Станционный переулок 2 - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27;
9 Мая - 2В/1, 2В/2, 2А/1, 2А/2, 2/1, 2/2, 2Б/1, 2Б/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 24/2, 24/1, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81;
Садовая - 1, 2, 3, 5, 7, 8, 8А, 9, 12А, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 90, 91, 93, 95;

Садовый 1 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Садовый 2 тұйық көшесі - 1, 2/2, 2/1, 2/3, 2А/1, 2А/2, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19;
Садовый 3 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22;
Садовый 4 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
2 Садовая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11Б;
Сәкен Сейфуллина - 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 71, 73, 77, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104;
Интернациональная - 91, 92, 95, 97, 98, 101, 104, 105.
3.
№ 264 сайлау учаскесі. Шекаралар: Макинск қаласы, көшелер:
Мәншүк Мәметова - 3, 4, 6, 13, 15/1, 16, 17, 18, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98;
Шевченко - 3, 4, 10, 11, 18, 22, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 96, 97, 99, 101;
Шевченко 1 тұйық көшесі - 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;
Шевченко 2 тұйық көшесі - 6, 10;
Матросов - 2, 3, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79;
Московская - 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68;
Орджоникидзе - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41;
Интернациональная - 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 115, 116, 118, 120, 121;
Сәкен Сейфуллин - 108, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 119, 122, 124, 133, 134, 136, 140, 141, 141А, 141Б, 143, 143/2, 145, 145/2, 146, 147/1, 147/2, 147/3, 148, 149, 152, 168;
Парковая - 1Б, 2А, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15.
4.
№ 265 сайлау учаскесі. Шекаралар: Макинск қаласы, көшелер:
Дзержинский - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24, 25, 28/1, 28/3, 28/4;

Садовый переулок 1 - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Садовый переулок 2 - 1, 2/2, 2/1, 2/3, 2А/1, 2А/2, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19;
Садовый переулок 3 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22;
Садовый переулок 4 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
2 Садовая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11Б;
Сакена Сейфуллина - 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 71, 73, 77, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104;
Интернациональная - 91, 92, 95, 97, 98, 101, 104, 105.
3.
Избирательный участок № 264. Границы: город Макинск, улицы:
Маншук Маметовой - 3, 4, 6, 13, 15/1, 16, 17, 18, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98;
Шевченко - 3, 4, 10, 11, 18, 22, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 96, 97, 99, 101;
Шевченко переулок 1 - 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;
Шевченко переулок 2 - 6, 10;
Матросова - 2, 3, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79;
Московская - 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68;
Орджоникидзе - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41;
Интернациональная - 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 115, 116, 118, 120, 121;
Сакена Сейфуллина - 108, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 119, 122, 124, 133, 134, 136, 140, 141, 141А, 141Б, 143, 143/2, 145, 145/2, 146, 147/1, 147/2, 147/3, 148, 149, 152, 168;
Парковая - 1Б, 2А, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15.
4.
Избирательный участок № 265. Границы: город Макинск, улицы:
Дзержинского - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24, 25, 28/1, 28/3, 28/4;

Клубная - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 30, 30А;
Новая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23;
Геологическая - 5/1, 5/2, 7, 7А, 9А/1, 9А/2, 13А/1, 13А/2;
Мира - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 9А, 12, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Иван Остроконь - 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/4, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2;
Спортивная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Лесная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 6/1, 7, 7Д, 9А, 10/1, 10/2, 8, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 27Е, 27К, 30, 30А, 31Д, 31Е, 34, 38;
Болашак шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21.
5.
№ 266 сайлау учаскесі. Шекаралар: Макинск қаласы, көшелер:
Карьерная - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Каменная - 1/1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6А, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Гранитная - 1, 2, 2А, 3, 4, 5;
Новостройки - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15,15А, 17, 19;
Проектная - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 20, 22;
Достық - 1, 2А, 4, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 21;
Бауыржан Момышұлы - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19;
Полевая - 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 37.
6.
№ 267 сайлау учаскесі. Шекаралар: Макинск қаласы, көшелер:
Громова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 18, 19, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 65, 67, 68, 73/2, 73/3, 75, 77/1, 77/2, 79/1, 79/4;
Пархоменко - 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 27/1, 27/4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 38/1, 38/3, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 72, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 74, 75/1, 75/2, 75/3, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 90А, 90Б, 92, 94;
Новоселов - 3, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 132А, 134, 136, 138, 140, 140/2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160А, 162/1, 162/2;

Клубная - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 30, 30А;
Новая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23;
Геологическая - 5/1, 5/2, 7, 7А, 9А/1, 9А/2, 13А/1, 13А/2;
Мира - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 9А, 12, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Ивана Остроконя - 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/4, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2;
Спортивная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Лесная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 6/1, 7, 7Д, 9А, 10/1, 10/2, 8, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 27Е, 27К, 30, 30А, 31Д, 31Е, 34, 38;
микрорайон Болашак - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21.
5.
Избирательный участок № 266. Границы: город Макинск, улицы:
Карьерная - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Каменная - 1/1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6А, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Гранитная - 1, 2, 2А, 3, 4, 5;
Новостройки - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15,15А, 17, 19;
Проектная - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 20, 22;
Достык - 1, 2А, 4, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 21;
Бауыржана Момышулы - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19;
Полевая - 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 37.
6.
Избирательный участок № 267. Границы: город Макинск, улицы:
Громовой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 18, 19, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 65, 67, 68, 73/2, 73/3, 75, 77/1, 77/2, 79/1, 79/4;
Пархоменко - 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 27/1, 27/4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 38/1, 38/3, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 72, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 74, 75/1, 75/2, 75/3, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 90А, 90Б, 92, 94;
Новоселов - 3, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 132А, 134, 136, 138, 140, 140/2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160А, 162/1, 162/2;

Новоселов 1 тұйық көшесі - 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Новоселов 2 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Элеваторная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/3, 10/2, 10/11, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13А/2, 14, 14Б, 15, 16, 17, 17А/1, 17А/2, 18, 19, 20, 21А, 22, 23;
Целинная - 10;
Молодежная - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2;
1 Мамыр - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 19, 21, 23, 24, 28, 30, 32, 34;
Кооперативная - 5, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 19, 20;
Свердлов - 3, 6, 8, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Энгельс - 7, 9, 10, 14, 15А, 16А, 22, 28, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 48;
Пугачев - 1, 2А, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 76;
Пушкин - 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76;
Пристанционная - 1, 2, 9, 16, 17, 18, 19;
Герцен - 3, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
Гагарин - 11, 12, 13, 14, 15, 18, 21, 25, 28;
Гоголь - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15;
Чернореченка саяжайлары;
Райавтодор - 1/1, 1/2, 2/1, 11/1, 12/1, 12/2, 14А/1, 14А/2, 15, 16, 17, 18.
7.
№ 268 сайлау учаскесі. Шекаралар: Макинск қаласы, көшелер:
Школьная - 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 18, 20, 22, 30, 34;
Пристанционная - 22А, 30, 31, 36/1, 36/2;
Свердлов - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 42, 43, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58;
Герцен - 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38;
Кооперативная - 21, 22, 24, 25А, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 54Б, 55В, 55, 56, 57, 59А, 60, 61, 62;
Иван Скуридин - 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26, 28/1, 28/2, 29, 31, 34, 37, 38, 39, 41, 44, 47, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 93;
Иван Скуридин 1 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11;
Достоевский - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 58;
Елена Мейтина - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 45, 46, 48, 51, 53, 56, 58, 60, 68, 74, 76, 76А, 80, 82, 84;
Николай Сергиенко - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52;

Новоселов переулок 1 - 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Новоселов переулок 2 - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Элеваторная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/3, 10/2, 10/11, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13А/2, 14, 14Б, 15, 16, 17, 17А/1, 17А/2, 18, 19, 20, 21А, 22, 23;
Целинная - 10;
Молодежная - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2;
1 Мая - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 19, 21, 23, 24, 28, 30, 32, 34;
Кооперативная - 5, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 19, 20;
Свердлова - 3, 6, 8, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Энгельса - 7, 9, 10, 14, 15А, 16А, 22, 28, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 48;
Пугачева - 1, 2А, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 76;
Пушкина - 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76;
Пристанционная - 1, 2, 9, 16, 17, 18, 19;
Герцена - 3, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
Гагарина - 11, 12, 13, 14, 15, 18, 21, 25, 28;
Гоголя - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15;
Чернореченские дачи;
Райавтодор - 1/1, 1/2, 2/1, 11/1, 12/1, 12/2, 14А/1, 14А/2, 15, 16, 17, 18.
7.
Избирательный участок № 268. Границы: город Макинск, улицы:
Школьная - 3,4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 18, 20, 22, 30, 34;
Пристанционная - 22А, 30, 31, 36/1, 36/2;
Свердлова - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 42, 43, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58;
Герцена - 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38;
Кооперативная - 21, 22, 24, 25А, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 54Б, 55В, 55, 56, 57, 59А, 60, 61, 62;
Ивана Скуридина - 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26, 28/1, 28/2, 29, 31, 34, 37, 38, 39, 41, 44, 47, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 93;
Ивана Скуридина переулок 1 - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11;
Достоевского - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 58;
Елены Мейтиной - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 45, 46, 48, 51, 53, 56, 58, 60, 68, 74, 76, 76А, 80, 82, 84;
Николая Сергиенко - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52;

Куйбышев - 3, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 42, 43, 46, 48, 49, 50, 51, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 68, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Киров - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46;
Лермонтов - 1, 2, 3, 4, 3А, 5, 6, 6А, 7, 9, 8, 10, 11,13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Калинин - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 32, 36, 39, 40, 41, 42, 44;
Маяковский - 1А, 2/1, 2/2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17,18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35А, 37, 39, 46, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 72;
Ломоносов - 1, 1А, 1/1, 1/2, 1В/1, 1Б/2, 1Б/3, 1Б/4, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 25, 26, 27, 28;
Гагарин - 33, 36, 41, 50, 52, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 79;
Горький - 1, 2/1, 2/3, 2А/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
Гоголь - 15, 16, 18, 20, 22.
8.
№ 269 сайлау учаскесі. Шекаралар: 26 разъезд.
9.
№ 270 сайлау учаскесі. Шекаралар: Вознесенка ауылы, көшелер:
Ломоносов - 2, 4, 6, 7, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 33, 34, 35, 37, 40, 45, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 61, 63, 8, 70, 71, 72, 73, 75, 81;

Куйбышева - 3, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 42, 43, 46, 48, 49, 50, 51, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 68, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Кирова - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46;
Лермонтова - 1, 2, 3, 4, 3А, 5, 6, 6А, 7, 9, 8, 10, 11,13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Калинина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 32, 36, 39, 40, 41, 42, 44;
Маяковского - 1А, 2/1, 2/2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17,18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35А, 37, 39, 46, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 72;
Ломоносова - 1, 1А, 1/1, 1/2, 1В/1, 1Б/2, 1Б/3, 1Б/4, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 25, 26, 27, 28;
Гагарина - 33, 36, 41, 50, 52, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 79;
Горького - 1, 2/1, 2/3, 2А/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
Гоголя - 15, 16, 18, 20, 22.
8.
Избирательный участок № 269. Границы: 26 разъезд.
9.
Избирательный участок № 270. Границы: село Вознесенка, улицы:
Ломоносова - 2, 4, 6, 7, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 33, 34, 35, 37, 40, 45, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 61, 63, 8, 70, 71, 72, 73, 75, 81;

Ленин - 1, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 23А/1, 23А/2, 24, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 36, 37, 38/, 38/2, 40, 44, 48, 49, 50, 52, 55, 57, 59, 60, 61, 65, 67, 71, 73, 83, 86, 80, 72, 68, 96;
Огородная - 1, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
Степная - 1, 3, 7, 9;
Советская - 3, 4, 7, 13, 16, 18, 30, 34, 35, 36, 39, 20, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 40, 41, 42, 43, 44, 48, 49, 52, 57, 61, 67, 68, 69, 70, 76, 79, 80, 81, 85, 90, 95, 101, 102, 105;

Ленина - 1, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 23А/1, 23А/2, 24, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 36, 37, 38/, 38/2, 40, 44, 48, 49, 50, 52, 55, 57, 59, 60, 61, 65, 67, 71, 73, 83, 86, 80, 72, 68, 96;
Огородная - 1, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
Степная - 1, 3, 7, 9;
Советская - 3, 4, 7, 13, 16, 18, 30, 34, 35, 36, 39, 20, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 40, 41, 42, 43, 44, 48, 49, 52, 57, 61, 67, 68, 69, 70, 76, 79, 80, 81, 85, 90, 95, 101, 102, 105;

Киров - 1, 3, 4, 6, 7, 7/1А, 7/2А, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 20, 23, 25, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 43, 46, 48, 50, 52, 53.
10.
№ 271 сайлау учаскесі. Шекаралар: Вознесенка ауылы, көшелер:
Целинная - 4/3, 4/2, 5, 7, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16, 17/1, 17/2, 19, 20, 21, 23, 25, 27;
Лесная - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 27, 29, 30/1, 31, 32/1, 32/2, 33;

Кирова - 1, 3, 4, 6, 7, 7/1А, 7/2А, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 20, 23, 25, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 43, 46, 48, 50, 52, 53.
10.
Избирательный участок № 271. Границы: село Вознесенка, улицы:
Целинная - 4/3, 4/2, 5, 7, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16, 17/1, 17/2, 19, 20, 21, 23, 25, 27;
Лесная - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 27, 29, 30/1, 31, 32/1, 32/2, 33;

Тимирязев - 3, 5, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 43/2;
Интернациональный - 1, 2, 4, 3, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 10, 11/2, 12, 13/2, 14, 14/2, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Студенческая - 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 10, 12/1, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2.
11.
№ 272 сайлау учаскесі. Шекаралар: Тастыөзек ауылы.
12.
№ 273 сайлау учаскесі. Шекаралар: Аққайың ауылы.
13.
№ 274 сайлау учаскесі. Шекаралар: Купчановка ауылы.
14.
№ 275 сайлау учаскесі. Шекаралар: Қараөзек ауылы.
15.
№ 276 сайлау учаскесі. Шекаралар: Байсуат ауылы, Еруслановка ауылы.
16.
№ 277 сайлау учаскесі. Шекаралар: Алтынды ауылы.
17.
№ 278 сайлау учаскесі. Шекаралар: Боярка ауылы.
18.
№ 279 сайлау учаскесі. Шекаралар: Алакөл ауылы.
19.
№ 280 сайлау учаскесі. Шекаралар: Елтай ауылы.
20.
№ 281 сайлау учаскесі. Шекаралар: Жаңаталап ауылы.
21.
№ 282 сайлау учаскесі. Шекаралар: Тоқтамыс ауылы.
22.
№ 283 сайлау учаскесі. Шекаралар: Иванковка ауылы.
23.
№ 284 сайлау учаскесі. Шекаралар: Новокиевка ауылы.
24.
№ 285 сайлау учаскесі. Шекаралар: Гордеевка ауылы.
25.
№ 286 сайлау учаскесі. Шекаралар: Журавлевка ауылы.
26.
№ 287 сайлау учаскесі. Шекаралар: Воробьевка ауылы.
27.
№ 288 сайлау учаскесі. Шекаралар: Ярославка ауылы.
28.
№ 289 сайлау учаскесі. Шекаралар: Новодонецк ауылы.
29.
№ 290 сайлау учаскесі. Шекаралар: Айнакөл ауылы.
30.
№ 291 сайлау учаскесі. Шекаралар: Острогорка ауылы.
31.
№ 292 сайлау учаскесі. Шекаралар: Шұбарағаш ауылы.
32.
№ 293 сайлау учаскесі. Шекаралар: Мат ауылы.
33.
№ 294 сайлау учаскесі. Шекаралар: Партизанка ауылы.
34.
№ 295 сайлау учаскесі. Шекаралар: Ортақшыл ауылы.
35.
№ 296 сайлау учаскесі. Шекаралар: Отрадное ауылы.
36.
№ 297 сайлау учаскесі. Шекаралар: Суворовка ауылы.
37.
№ 298 сайлау учаскесі. Шекаралар: Макинск қаласы, көшелер:

Тимирязева - 3, 5, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 43/2;
Интернациональная - 1, 2, 4, 3, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 10, 11/2, 12, 13/2, 14, 14/2, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Студенческая - 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 10, 12/1, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2.
11.
Избирательный участок № 272. Границы: аул Тастыозек.
12.
Избирательный участок № 273. Границы: аул Аккайын.
13.
Избирательный участок № 274. Границы: село Купчановка.
14.
Избирательный участок № 275. Границы: аул Караозек.
15.
Избирательный участок № 276. Границы: аул Байсуат, село Еруслановка.
16.
Избирательный участок № 277. Границы: аул Алтынды.
17.
Избирательный участок № 278. Границы: село Боярка.
18.
Избирательный участок № 279. Границы: аул Алаколь.
19.
Избирательный участок № 280. Границы: аул Ельтай.
20.
Избирательный участок № 281. Границы: аул Жанаталап.
21.
Избирательный участок № 282. Границы: аул Токтамыс.
22.
Избирательный участок № 283. Границы: село Иванковка.
23.
Избирательный участок № 284. Границы: село Новокиевка.
24.
Избирательный участок № 285. Границы: село Гордеевка.
25.
Избирательный участок № 286. Границы: село Журавлевка.
26.
Избирательный участок № 287. Границы: село Воробьевка.
27.
Избирательный участок № 288. Границы: село Ярославка.
28.
Избирательный участок № 289. Границы: село Новодонецк.
29.
Избирательный участок № 290. Границы: аул Айнаколь.
30.
Избирательный участок № 291. Границы: село Острогорка.
31.
Избирательный участок № 292. Границы: аул Шубарагаш.
32.
Избирательный участок № 293. Границы: аул Мат.
33.
Избирательный участок № 294. Границы: село Партизанка.
34.
Избирательный участок № 295. Границы: село Ортакшыл.
35.
Избирательный участок № 296. Границы: село Отрадное.
36.
Избирательный участок № 297. Границы: село Суворовка.
37.
Избирательный участок № 298. Границы: город Макинск, улицы:

Гастелло - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1А/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3А/1, 3А/2, 4А, 4Б/1, 4Б/2, 5А/1, 5А/2, 6, 6А/1, 6А/2, 7, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10А, 10, 11/1, 11/2, 12, 12А, 12 Б, 14, 14А, 16, 16А, 18, 18А, 20, 22, 22А, 24А, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2;
Алтын Абишева - 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 48/2, 48/1, 49/12, 49/10, 49/1, 50/2, 50/3, 50А/1, 50А/2, 50Б/1, 50Б/2, 51, 51Б/1, 51Б/2, 51В/1, 51В/2, 51Г/1, 51Г/2, 51/13, 51/15, 51/16, 52А, 52/1, 52/3, 52/4, 53/17, 53/18, 54/1, 54/2, 55А/1, 55/1, 55А/2, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 58А/1, 58А/2, 58А/3, 59, 59А/1, 59А/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2;
Чкалов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67;
Балуан Шолақ атындағы - 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 45, 47, 48/3, 48/4, 49, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 51, 53, 55, 56, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 89;
Балуан Шолақ атындағы 1 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6;
Балуан Шолақ атындағы 2 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 11, 35, 37;
Балуан Шолақ атындағы 3 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8;
Айым Серікбаев атындағы - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61А, 61Б, 62, 63, 64, 65, 65А, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76А;
Айым Серікбаев атындағы 1 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
Тельман - 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64А, 66, 70, 72, 74, 76, 78;
Островский - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;

Гастелло - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1А/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3А/1, 3А/2, 4А, 4Б/1, 4Б/2, 5А/1, 5А/2, 6, 6А/1, 6А/2, 7, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10А, 10, 11/1, 11/2, 12, 12А, 12 Б, 14, 14А, 16, 16А, 18, 18А, 20, 22, 22А, 24А, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2;
Алтын Абишевой - 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 48/2, 48/1, 49/12, 49/10, 49/1, 50/2, 50/3, 50А/1, 50А/2, 50Б/1, 50Б/2, 51, 51Б/1, 51Б/2, 51В/1, 51В/2, 51Г/1, 51Г/2, 51/13, 51/15, 51/16, 52А, 52/1, 52/3, 52/4, 53/17, 53/18, 54/1, 54/2, 55А/1, 55/1, 55А/2, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 58А/1, 58А/2, 58А/3, 59, 59А/1, 59А/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2;
Чкалова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67;
имени Балуан Шолака - 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 45, 47, 48/3, 48/4, 49, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 51, 53, 55, 56, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 89;
имени Балуан Шолака переулок 1 - 3, 4, 5, 6;
имени Балуан Шолака переулок 2 - 3, 4, 5, 6, 11, 35, 37;
имени Балуан Шолака переулок 3 - 1, 2, 3, 4, 6, 8;
имени Айыма Серикбаева - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61А, 61Б, 62, 63, 64, 65, 65А, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76А;
имени Айыма Серикбаева переулок 1 - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,13;
Тельмана - 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64А, 66, 70, 72, 74, 76, 78;
Островского - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;

Жамбыл Жабаев - 3, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 36;
Панфилов - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 49, 52, 54, 56, 56А;
Зоя Космодемьянская - 2, 4, 5, 6, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 65;
Заводская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17;
26 разъезд;
Транспортная - 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/4, 12, 13, 15, 17/1, 17/2;
Автомобильная - 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 10А, 24;
Иван Омигов - 2Б/1, 2Б/2, 5А, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1,11/2, 13/1, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20/1, 20/4, 20/3, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24/2, 24/3, 24/4, 26;
Мичурин - 1, 1А/1, 1А/2, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 9/1, 9/2, 10, 12, 16, 20, 22, 24;
Бөгенбай батыр - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 24;
Солтүстік - шығыс аймақ - 12, 21;
38.
№ 299 сайлау учаскесі. Шекаралар: Капитоновка ауылы.
39.
№ 300 сайлау учаскесі. Шекаралар: Пушкино ауылы.
40.
№ 301 сайлау учаскесі. Шекаралар: Балуан Шолақ ауылы.
41.
№ 302 сайлау учаскесі. Шекаралар: Никольское ауылы, көшелер:
Ленин - 2, 5, 7, 8, 10, 11, 15, 15А, 17, 18, 20, 22, 23, 27, 29, 30, 32, 34, 37, 36, 40, 41, 42, 46, 48, 50, 52;
Степная - 2, 4, 6, 15, 16, 20, 26, 30, 34, 38, 40;
Мира - 1, 3, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 16, 17, 17А, 18, 22, 23, 24А, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 37, 38, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 60, 62, 63, 65, 67, 68, 70, 71, 73, 77, 83, 85, 87;
Озерная - 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 36, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 46, 48;
Школьная - 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/10, 1/12, 1/13, 1/14, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 4/17, 4/18, 4/19, 4/20, 4/21, 4/22, 5А, 6, 7, 9, 10А, 11/12; 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11, 14/12, 14/13, 14/14, 14/15, 14/16, 14/17, 14/18, 14/19, 14/20, 14/21, 14/22, 14В, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 14/15, 13/16, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 15/11, 15/12, 15/13, 15/14, 15/15, 15А, 15/16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 16/10, 16/11, 16/12, 16/13, 16/14, 16/15, 16/16;

Жамбыла Жабаева - 3, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 36;
Панфилова - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 49, 52, 54, 56, 56А;
Зои Космодемьянской - 2, 4, 5, 6, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 65;
Заводская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17;
26 разъезд;
Транспортная - 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/4, 12, 13, 15, 17/1, 17/2;
Автомобильная - 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 10А, 24;
Ивана Омигова - 2Б/1, 2Б/2, 5А, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1,11/2, 13/1, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20/1, 20/4, 20/3, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24/2, 24/3, 24/4, 26;
Мичурина - 1, 1А/1, 1А/2, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 9/1, 9/2, 10, 12, 16, 20, 22, 24;
Богенбай батыра - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 24;
Северо - восточная зона - 12, 21;
38.
Избирательный участок № 299. Границы: село Капитоновка.
39.
Избирательный участок № 300. Границы: село Пушкино.
40.
Избирательный участок № 301. Границы: аул Балуана Шолака.
41.
Избирательный участок № 302. Границы: село Никольское, улицы:
Ленина - 2, 5, 7, 8, 10, 11, 15, 15А, 17, 18, 20, 22, 23, 27, 29, 30, 32, 34, 37, 36, 40, 41, 42, 46, 48, 50, 52;
Степная - 2, 4, 6, 15, 16, 20, 26, 30, 34, 38, 40;
Мира - 1, 3, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 16, 17, 17А, 18, 22, 23, 24А, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 37, 38, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 60, 62, 63, 65, 67, 68, 70, 71, 73, 77, 83, 85, 87;
Озерная - 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 36, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 46, 48;
Школьная - 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/10, 1/12, 1/13, 1/14, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 4/17, 4/18, 4/19, 4/20, 4/21, 4/22, 5А, 6, 7, 9, 10А, 11/12; 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11, 14/12, 14/13, 14/14, 14/15, 14/16, 14/17, 14/18, 14/19, 14/20, 14/21, 14/22, 14В, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 14/15, 13/16, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 15/11, 15/12, 15/13, 15/14, 15/15, 15А, 15/16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 16/10, 16/11, 16/12, 16/13, 16/14, 16/15, 16/16;

Мирон Ким - 1, 2, 4, 6, 8/1, 8/3, 9, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28;
Урицкий - 1, 2, 3, 4/1, 4/3, 5, 6/2, 6/4, 7, 8, 10, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 50, 51, 53, 55;
Урицкий 1 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12,15, 18, 20;
Попов - 1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 28;
Шоқан Уалиханов - 2, 4, 6, 8, 10, 10А, 12, 13, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Чехов - 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 20;
Чапаев - 1, 2, 3, 4, 7А, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57.
49.
№ 310 сайлау учаскесі. Шекаралар: Макинск қаласы, көшелер:
Шоқан Уалиханов - 31, 33, 35, 36, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 54А, 56, 60, 60А, 66, 68;
Шоқан Уалиханов 1 тұйық көшесі - 8, 9/2, 10, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 24/3, 26, 28/12, 28/2, 30, 31, 32;
Шоқан Уалиханов 3 тұйық көшесі - 1/1, 1/2, 2, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Олег Кошевой - 2, 4, 9, 11/7, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32А, 33, 35, 36, 37, 38А, 38/2, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46;
Фурманов - 3, 5, 7, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Суворов - 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 47, 48, 49;
Суворов 1 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 5;
Суворов 2 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11;
Лихачев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
Қайыржан Ескендіров - 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
Мұхтар Әуезов - 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/3, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84;
Шәмші Қалдаяқов атындағы - 48, 49, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 63, 65, 66, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96;
Шәмші Қалдаяқов атындағы 1 тұйық көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12А, 13, 14, 16;
Бөгенбай батыр - 34, 36, 38, 42, 47, 53, 54, 57, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 74, 76, 82, 88, 90;
Степная - 9, 11, 12, 14, 15, 17;
Павлов - 4, 6, 7, 8;
Абай Құнанбаев - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Қаныш Сәтпаев - 1/1, 1/2, 2, 1Б, 3А, 3/1, 3/2, 5, 5А, 9, 11;
Шағын аудан - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
РЭС - 1, 2, 3/1, 4,5/1, 5/2, 6, 7, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 10, 11, 11/1, 12/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 16;

Мирона Кима - 1, 2, 4, 6, 8/1, 8/3, 9, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28;
Урицкого - 1, 2, 3, 4/1, 4/3, 5, 6/2, 6/4, 7, 8, 10, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 50, 51, 53, 55;
Урицкого переулок 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12,15, 18, 20;
Попова - 1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 28;
Шокана Уалиханова - 2, 4, 6, 8, 10, 10А, 12, 13, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Чехова - 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 20;
Чапаева - 1, 2, 3, 4, 7А, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57.
49.
Избирательный участок № 310. Границы: город Макинск, улицы:
Шокана Уалиханова - 31, 33, 35, 36, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 54А, 56, 60, 60А, 66, 68;
Шокана Уалиханова переулок 1 - 8, 9/2, 10, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 24/3, 26, 28/12, 28/2, 30, 31, 32;
Шокана Уалиханова переулок 3 - 1/1, 1/2, 2, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Олега Кошевого - 2, 4, 9, 11/7, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32А, 33, 35, 36, 37, 38А, 38/2, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46;
Фурманова - 3, 5, 7, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Суворова - 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 47, 48, 49;
Суворова переулок 1 - 1, 2, 3, 5;
Суворова переулок 2 - 1, 2,3, 4, 5, 6, 7, 10, 11;
Лихачева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
Кайыржана Ескендирова - 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
Мухтара Ауезова - 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/3, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74:
имени Шамши Калдаякова - 48, 49, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 63, 65, 66, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96;
имени Шамши Калдаякова переулок 1 - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12А, 13, 14, 16;
Богенбай батыра - 34, 36, 38, 42, 47, 53, 54, 57, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 74, 76, 82, 88, 90;
Степная - 9, 11, 12, 14, 15, 17;
Павлова - 4, 6, 7, 8;
Абая Кунанбаева - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Каныша Сатпаева - 1/1, 1/2, 2, 1Б, 3А, 3/1, 3/2, 5, 5А, 9, 11;
Микрорайон - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
РЭС - 1, 2, 3/1, 4,5/1, 5/2, 6, 7, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 10, 11, 11/1, 12/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 16;

Мұхтар Әуезов - 1, 2, 6А, 8, 8А, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 24;
Шәмші Қалдаяқов - 13, 15, 17, 19А, 21, 22, 23, 24, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 42, 43, 45;
Әлия Молдағұлова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 38, 45, 47, 51, 53;
Мәлік Ғабдуллин - 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 61, 61А, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138;
Мәлік Ғабдуллин 3 тұйық көшесі - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 19, 25;
Мәлік Ғабдуллин 4 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7;
Мәлік Ғабдуллин 5 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4.

Мухтара Ауезова - 1, 2, 6А, 8, 8А, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 24;
Шамши Калдаякова - 13, 15, 17, 19А, 21, 22, 23, 24, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 42, 43, 45;
Алии Молдагуловой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 38, 45, 47, 51, 53;
Малика Габдуллина - 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 61, 61А, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138;
Малика Габдуллина переулок 3 - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 19, 25;
Малика Габдуллина переулок 4 - 3, 4, 5, 6, 7;
Малика Габдуллина переулок 5 - 1, 2, 3, 4.