Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/1 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С-43/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 5157 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 5С-45/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 17.02.2016 № 5С-45/6 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4568 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Бұланды таңы" газетінде және 2015 жылғы 16 қаңтарда "Вести Бұланды жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 3598206,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 548503,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3219,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23279,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3023203,9 мың теңге;
2) шығындар – 3629221,3 мың теңге;";
4 тармақтағы бірінші азат жолы "1483651,9" деген сандар "1449122,9" деген сандармен ауыстырылссын;
4 тармақтағы 3) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3) республикалық бюджеттен 356745,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
7575,0 мың теңге Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
174267,0 мың теңге мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға, соның ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қордан берілетін нысаналы трансфертті есебінен 12804,0 мың теңге;
37234,0 мың теңге үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге;
85,0 мың теңге мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға;
119384,0 мың теңге мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 5С-34/1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2015 года № 5С-43/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 декабря 2015 года № 5157. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 17 февраля 2016 года № 5С-45/6
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 17.02.2016 № 5С-45/6 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № 5С-34/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4568, опубликовано 16 января 2015 года в газете "Бұланды Таңы" и 16 января 2015 года в газете "Вести Бұланды жаршысы") следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 3598206,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 548503,4 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3219,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23279,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3023203,9 тысячи тенге;
2) затраты – 3629221,3 тысяча тенге;";
в первом абзаце пункта 4 цифры "1483651,9" заменить на цифры "1449122,9";
подпункт 3) пункта 4 изложить в новой редакции:
"3) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 356745,2 тысяч тенге, в том числе:
7575,0 тысяч тенге на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу;
174267,0 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, в том числе за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 12804,0 тысячи тенге;
37234,0 тысячи тенге на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
85,0 тысяч тенге на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
119384,0 тысячи тенге на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;

2559,2 мың теңге мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге;
10190,0 мың теңге Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге;
1145,0 мың теңге мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтау;
1039,0 мың теңге азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға;
3267,0 мың теңге агроөнеркәсіптік кешеннің жергіліктәі атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға;";
Жоғарда аталған шешімнің 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 43-сессияның
төрағасы А.Шиндин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімі Қ.Испергенов
23 желтоқсан 2015 жыл
Бұланды аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы

2559,2 тысяч тенге на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
10190,0 тысяч тенге на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
1145,0 тысяч тенге на обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
1039,0 тысяч тенге на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
3267,0 тысяч тенге на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;";
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель 43 очередной
сессии А.Шиндин
Секретарь районного маслихата Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского района К.Испергенов
23 декабря 2015 года
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года

003
Жалпы білім беру
1514314,3
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
41987,6
006
Балаларға қосымша білім беру
57177,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарын қамтамасыз ету
86809,0
015
Жетім cәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды), асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеу
19397,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
17895,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
596,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10129,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
176798,0
067
Идараға қарасты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10692,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
795620,9
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
795620,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
115261,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8551,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8551,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
101239,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21800,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
14761,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
481,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
348,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
21615,0
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
389,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
263,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7839,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметін көрсету
6046,0
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
730,0
023
Халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
700,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
7893,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

003
Общеобразовательное обучение
1514314,3
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
41987,6
006
Дополнительное образование для детей
57177,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
86809,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19397,0
018
Организация профессионального обучения
17895,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
596,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10129,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
176798,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10692,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
795620,9
037
Строительство и реконструкция объектов образования
795620,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
115261,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8551,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8551,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101239,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21800,0
002
Программа занятости
14761,0
005
Государственная адресная социальная помощь
481,0
006
Оказание жилищной помощи
348,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21615,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
389,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
263,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7839,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6046,0
021
Капитальные расходы государственного органа
730,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
700,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
7893,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов