Егіндікөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 тамызда № 4932 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімінің 29.12.2018 № 18 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 бабына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Егіндікөл ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Егіндікөл ауданы әкімінің "Егіндікөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 4 наурыздағы № 4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 14 наурызда № 4032 тіркелген, "Егіндікөл" аудандық газетінде 2014 жылғы 28 наурызда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі А.Тайжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
О.В.Папенов
2015 жылғы "13" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы денсаулық сақтау
басқармасы жанындағы "Егіндікөл
орталық аудандық ауруханасы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының бас дәрігері
Т.Д.Ахмедов
2015 жылғы "13" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы білім басқармасының
"Астрахан ауданы, Астрахан селосы № 6
Агротехникалық колледжі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің директоры
В.Г.Быстрицкая
2015 жылғы "13" шілде
Егіндікөл ауданы әкімінің
2015 жылғы 13 шілде № 2
шешіміне қосымша
Егіндікөл ауданының сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімінің 02.11.2015 № 4 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 311 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Спиридоновка ауылы, Горький көшесі, 8, Егіндікөл ауданы әкімдігінің "Армавир орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-71-02
Шекаралары: Спиридоновка ауылы.
№ 312 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бауманское ауылы, Бауман көшесі, 11-А, Бауманское ауылы Мәдениет үйінің ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-43-50

Об образовании избирательных участков на территории Егиндыкольского района
Решение акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 13 июля 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 августа 2015 года № 4932. Утратило силу решением акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 29 декабря 2018 года № 18
Сноска. Утратило силу решением акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 29.12.2018 № 18 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Егиндыкольского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Егиндыкольского района, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Егиндыкольского района от 4 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Егиндыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 марта 2015 года № 4032, опубликовано в районной газете "Егіндікөл" от 28 марта 2014 года).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района А.Тайжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Егиндыкольской
районной территориальной
избирательной комиссии
Папенов О.В.
"13" июля 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач государственного
коммунального предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Егиндыкольская центральная районная
больница" при управлении здравоохранения
Акмолинской области
Ахмедов Т.Д.
"13" июля 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Директор коммунального
государственного учреждения
"Агротехнический колледж № 6 село
Астраханка, Астраханский район"
управления образования Акмолинской
области
Быстрицкая В.Г.
"13" июля 2015 года
Приложение к решению
акима Егиндыкольского района
от "13" июля 2015 года № 2
Избирательные участки Егиндыкольского района
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 02.11.2015 № 4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Избирательный участок № 311
Местонахождение: село Спиридоновка, улица Горького 8, здание коммунального государственного учреждения "Армавирская средняя школа" акимата Егиндыкольского района, телефон 8 (716-42) 2-71-02
Границы: село Спиридоновка.
Избирательный участок № 312
Местонахождение: село Бауманское, улица Баумана 11-А, здание Дома культуры села Бауманское, телефон 8 (716-42) 2-43-50

Шекаралары: Бауманское ауылы, Бауман көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Животноводческая көшесі – 1; Комсомол көшесі – 2, 4, 6, 8, 9, 10; Ленин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Мир көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 25, 26; Приозерная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20; Пушкин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25; Степан Разин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16; Степная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Целинная көшесі – 1, 2, 3, 5; Школьная көшесі – 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 16; Юбилейная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14.
№ 313 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бауманское ауылы, Школьная көшесі, 1/2, Егіндікөл ауданы әкімдігінің "Бауман орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-46-76
Шекаралары: Бауманское ауылы, Абай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Тутиков көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
№ 314 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Егіндікөл ауылы, Победы көшесі, 11, Егіндікөл ауданы ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Егіндікөл аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-14-09
Шекаралары: Егіндікөл ауылы, Гагарин көшесі - 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Ленин көшесі - 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Комсомол көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Мир көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; Победы көшесі - 11, 11а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27; Октябрь көшесі - 1, 3, 5, 8, 11; Спорт көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Новая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18.
№ 315 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Егіндікөл ауылы, Мир көшесі, 16а, Егіндікөл ауданы білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Балбөбек" балалар бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-12-60
Шекаралары: Егіндікөл ауылы, Береговая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Приозерная көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Набережная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Молодежная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Пушкин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
№ 316 сайлау учаскесі

Границы: село Бауманское, улица Баумана – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Животноводческая – 1; улица Комсомольская – 2, 4, 6, 8, 9, 10; улица Ленина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Мира – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 25, 26; улица Приозерная – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20; улица Пушкина – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25; улица Степана Разина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16; улица Степная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Целинная – 1, 2, 3, 5; улица Школьная – 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 16; улица Юбилейная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14.
Избирательный участок № 313
Местонахождение: село Бауманское, улица Школьная, 1/2, здание коммунального государственного учреждения "Бауманская средняя школа" акимата Егиндыкольского района, телефон 8 (716-42) 2-46-76
Границы: село Бауманское, улица Абая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Тутикова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 314
Местонахождение: село Егиндыколь, улица Победы, 11, здание государственного коммунального казенного предприятия "Егиндыкольский районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры и развития языков Егиндыкольского района, телефон 8 (716-42) 2-14-09
Границы: село Егиндыколь, улица Гагарина - 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; улица Ленина - 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56; улица Комсомольская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Мира - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; улица Победы - 11, 11а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27; улица Октябрьская - 1, 3, 5, 8, 11; улица Спортивная - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; улица Новая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18.
Избирательный участок № 315
Местонахождение: село Егиндыколь, улица Мира, 16а, здание государственного казенного коммунального предприятия "Детский сад "Балбобек" отдела образования, физической культуры и спорта Егиндыкольского района, телефон 8 (716-42) 2-12-60
Границы: село Егиндыколь, улица Береговая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; улица Приозерная -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Набережная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Молодежная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Пушкина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
Избирательный участок № 316

Орналасқан жері: Егіндікөл ауылы, Гагарин көшесі, 3, Ақмола облысы білім басқармасының "Астрахан ауданы, Астрахан селосы № 6 Агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылының құрылымдық бөлімшесі, телефон 8 (716-42) 2-21-81
Шекаралары: Егіндікөл ауылы, Восточная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36; Калинин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Целинная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37; Северная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
№ 317 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Егіндікөл ауылы, Школьная көшесі, 6, Егіндікөл ауданы әкімдігінің "№ 1 Егіндікөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-14-94
Шекаралары: Егіндікөл ауылы, Южная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20; Киров көшесі - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Транспортная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Джакубаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Стадион көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Медиктер көшесі - 1, 3, 5, 7, 9; Шағын аудан - 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 19, 20.
№ 318 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Егіндікөл ауылы, Победы көшесі, 11, Егіндікөл ауданы ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Егіндікөл аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-20-48
Шекаралары: Егіндікөл ауылы, Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34.
№ 319 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Егіндікөл ауылы, Школьная көшесі, 11, Егіндікөл ауданы әкімдігінің "№ 2 Егіндікөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-17-87
Шекаралары: Егіндікөл ауылы, Линейная көшесі - 1, 2, 3, 5а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 23, 25; Зеленая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Водопроводная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Элеваторная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; Абай көшесі - 1, 2, 3, 4, 1а; Станционная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Қазақ көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Жамбыл көшесі - 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20.
№ 320 сайлау учаскесі

Местонахождение: село Егиндыколь, улица Гагарина, 3, здание коммунального государственного учреждения "Агротехнический колледж № 6 село Астраханка, Астраханский район" управления образования Акмолинской области, структурное подразделение села Егиндыколь Егиндыкольского района, телефон 8 (716-42) 2-21-81
Границы: село Егиндыколь, улица Восточная - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36; улица Калинина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37; улица Северная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 317
Местонахождение: село Егиндыколь, улица Школьная, 6, здание коммунального государственного учреждения "Егиндыкольская средняя школа № 1" акимата Егиндыкольского района, телефон 8 (716-42) 2-14-94
Границы: село Егиндыколь, улица Южная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20; улица Кирова - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; улица Транспортная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Джакубаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; улица Стадионная - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; улица Медиков - 1, 3, 5, 7, 9; Микрорайон - 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 19, 20.
Избирательный участок № 318
Местонахождение: село Егиндыколь, улица Победы, 11, здание государственного коммунального казенного предприятия "Егиндыкольский районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры и развития языков Егиндыкольского района, телефон 8 (716-42) 2-20-48
Границы: село Егиндыколь, улица Степная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34.
Избирательный участок № 319
Местонахождение: село Егиндыколь, улица Школьная, 11, здание коммунального государственного учреждения "Егиндыкольская средняя школа № 2" акимата Егиндыкольского района, телефон 8 (716-42) 2-17-87
Границы: село Егиндыколь, улица Линейная - 1, 2, 3, 5а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 23, 25; улица Зеленая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Водопроводная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Элеваторная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; улица Абая - 1, 2, 3, 4, 1а; улица Станционная - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; улица Казахская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; улица Джамбула - 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 320

Орналасқан жері: Егіндікөл ауылы, Школьная көшесі, 11, Егіндікөл ауданы әкімдігінің "№ 2 Егіндікөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-21-77
Шекаралары: Егіндікөл ауылы, Пролетарская көшесі - 2, 3, 4, 5, 7, 9, 13; Дорожная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6; Нефтебазовская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13.
№ 321 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай ауылы, Дружба көшесі, 4, "Егіндікөл ауданы Абай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (716-49) 3-30-10
Шекаралары: Абай ауылы.
№ 322 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Буревестник ауылы, Орталық көшесі, 1, "Егіндікөл ауданы Буревестник ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-20-32
Шекаралары: Буревестник ауылы.
№ 323 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қоржынкөл ауылы, Школьная көшесі, 18, Егіндікөл ауданы әкімдігінің "Днепропетровск орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-61-00
Шекаралары: Қоржынкөл ауылы.
№ 324 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Полтавское ауылы, Центральная көшесі, 16, Егіндікөл ауданы әкімдігінің "Алакөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-33-05
Шекаралары: Полтавское ауылы.
№ 325 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көркем ауылы, Көркем көшесі, 17, Егіндікөл ауданы әкімдігінің "Көркем негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-33-03
Шекаралары: Көркем ауылы.
№ 326 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жалманқұлақ ауылы, Ленин көшесі, 11, "Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-15-60
Шекаралары: Жалманқұлақ ауылы.
№ 327 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жұлдыз ауылы, Школьная көшесі, 1, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы жанындағы Егіндікөл аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны медициналық пунктінің ғимараты, тел. 8 (716-42) 3-11-40
Шекаралары: Жұлдыз ауылы, Қоңыртүбек ауылы.
№ 328 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұзынкөл ауылы, Школьная көшесі, 29, Егіндікөл ауданы әкімдігінің "Ушаков орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-53-03
Шекаралары: Ұзынкөл ауылы.
№ 329 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тоғанас ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 40, Егіндікөл ауданы әкімдігінің "Жаңақоныс негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (716-42) 2-53-05
Шекаралары: Тоғанас ауылы.

Местонахождение: село Егиндыколь, улица Школьная, 11, здание коммунального государственного учреждения "Егиндыкольская средняя школа № 2" акимата Егиндыкольского района, телефон 8 (716-42) 2-21-77
Границы: село Егиндыколь, улица Пролетарская - 2, 3, 4, 5, 7, 9, 13; улица Дорожная - 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Нефтебазовская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13.
Избирательный участок № 321
Местонахождение: село Абай, улица Дружбы, 4, здание государственного учреждения "Аппарат акима села Абай Егиндыкольского района", телефон 8 (716-49) 3-30-10
Границы: село Абай.
Избирательный участок № 322
Местонахождение: село Буревестник, улица Орталык, 1, здание государственного учреждения "Аппарат акима села Буревестник Егиндыкольского района", телефон 8 (716-42) 2-20-32
Границы: село Буревестник.
Избирательный участок № 323
Местонахождение: село Коржинколь, улица Школьная, 18, здание коммунального государственного учреждения "Днепропетровская средняя школа" акимата Егиндыкольского района, телефон 8 (716-42) 2-61-00
Границы: село Коржинколь.
Избирательный участок № 324
Местонахождение: село Полтавское, улица Центральная, 16, здание коммунального государственного учреждения "Алакольская средняя школа" акимата Егиндыкольского района, телефон 8 (716-42) 2-33-05
Границы: село Полтавское.
Избирательный участок № 325
Местонахождение: село Коркем, улица Коркем, 17, здание коммунального государственного учреждения "Коркемская основная школа" акимата Егиндыкольского района, телефон 8 (716-42) 2-33-03
Границы: село Коркем.
Избирательный участок № 326
Местонахождение: село Жалманкулак, улица Ленина, 11, здание государственного учреждения "Аппарат акима Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района", телефон 8 (716-42) 2-15-60
Границы: село Жалманкулак.
Избирательный участок № 327
Местонахождение: село Жулдыз, улица Школьная, 1, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Егиндыкольская центральная районная больница при управлении здравоохранения Акмолинской области", телефон 8 (716-42) 3-11-40
Границы: село Жулдыз, село Коныртубек.
Избирательный участок № 328
Местонахождение: село Узынколь, улица Школьная, 29, здание коммунального государственного учреждения "Ушаковская средняя школа" акимата Егиндыкольского района, телефон 8 (716-42) 2-53-03
Границы: село Узынколь.
Избирательный участок № 329
Местонахождение: село Тоганас, улица Ыбрай Алтынсарина, 40, здание коммунального государственного учреждения "Жанаконусская основная школа" акимата Егиндыкольского района, телефон 8 (716-42) 2-53-05
Границы: село Тоганас.