Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С32-2 "Ауданның 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С38-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 5151 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының «Ауданның 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С32-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4579 тіркелген, 2015 жылғы 19 қаңтарда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 1070052 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 150037 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1666 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3300 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 915049 мың теңге;
2) шығындар – 1059194,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10516,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14538,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4021,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 19515,2 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19515,2 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -19174,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19174,5 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 14538 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4021,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8658,2 мың теңге.»;
көрсетілген шешімінің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ж.Алпыспаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  А.Тайжанов
2015 жылғы 21 желтоқсан
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2015 жылғы 21 желтоқсандағы

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 5С32-2 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2015 года № 5С38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2015 года № 5151
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2015-2017 годы» от 26 декабря 2014 года № 5С32-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4579, опубликованное 19 января 2015 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1070052 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 150037 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1666 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 915049 тысяч тенге;
2) затраты – 1059194,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10516,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14538,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4021,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19515,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19515,2 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19174,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19174,5 тысяч тенге:
поступление займов – 14538 тысяч тенге;
погашение займов – 4021,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8658,2 тысяч тенге.»;
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ж.Алпыспаев
Секретарь
районного маслихата                        Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                А.Тайжанов
21 декабря 2015 год
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 21 декабря 2015 года

1204
Бiлiм беру объектілерінің күрделі шығындарына
88077,8
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен аудандық бюджетке беруіне байланысты
6474
Мектептерді электрондық оқулықпен жарақтандыруға
375
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
675
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
675
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5000
Коммуналдық кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін
5000
Нысаналы даму трансферттерi
18 295,2
оның iшiнде:
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18295,2
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
18295,2

1204
На капитальные расходы объектов образования
88077,8
В связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные бюджеты
6474
На оснащение электронными учебниками школ
375
Отдел занятости и социальных программ района
675
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
675
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
5000
На подготовку к отопительному сезону коммунальных предприятий
5000
Целевые трансферты на развитие
18 295,2
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
18295,2
На увеличение уставного капитала юридических лиц
18295,2