Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-34/2-14 "2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 5С-36/3-15 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 сәуірде № 4735 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-34/2-14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4559 болып тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2015 жылы 10 қаңтарында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2015 жылы 10 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015–2017 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 025 250,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 703 518 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 053 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 27 429 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 275 250,1 мың теңге;
2) шығындар – 3 236 060,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 21 401 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 23 784 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 383 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -233 711,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 233 711,3 мың теңге.»;
келесі мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
«6-1. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне 2015 жылдың 1 қаңтарында пайда болған 212 310,3 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары белгіленген заңнамалық тәртіпте пайдаланылатыны есепке алынсын.»;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы                                   Н.Мандаев
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ
Ерейментау ауданының әкімі                 Е.Нұғыманов
«19» наурыз 2015 жыл
Ерейментау аудандық мәслихатының
2015 жылғы 19 наурыздағы

О внесении изменений и дополнения в решение Ерейментауского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 5С-34/2-14 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2015 года № 5С-36/3-15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 апреля 2015 года № 4735
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2015-2017 годы» от 25 декабря 2014 года № 5С-34/2-14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4559, опубликовано 10 января 2015 года в районной газете «Ереймен», 10 января 2015 года в районной газете «Ерейментау») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 025 250,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 703 518 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 053 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 429 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 275 250,1 тысячи тенге;
2) затраты – 3 236 060,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 401 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23 784 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 383 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 500 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -233 711,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 233 711,3 тысячи тенге.»;
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1. Учесть, что в бюджете района на 2015 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2015 года в сумме 212 310,3 тысячи тенге.»;
приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  Н.Мандаев
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К.Махметов
СОГЛАСОВАНО
Аким Ерейментауского района                Е.Нугманов
«19» марта 2015 года
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 19 марта 2015

795,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
795,0
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
795,0
04
Білім беру
2 158 005,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 078,6
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 078,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 988 605,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 646,9
003
Жалпы білім беру
1 560 719,6
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3 500,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
22 176,5
006
Балаларға қосымша білім беру
50 607,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
156 530,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 500,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21 607,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
597,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8 761,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
83 416,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
65 544,6
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
40 182,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
40 182,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
127 139,7
049
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
127 139,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
127 553,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
120 236,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

795,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
795,0
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
795,0
04
Образование
2 158 005,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 078,6
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2 078,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 988 605,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 646,9
003
Общеобразовательное обучение
1 560 719,6
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3 500,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
22 176,5
006
Дополнительное образование для детей
50 607,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
156 530,0
012
Капитальные расходы государственного органа
2 500,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21 607,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
597,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8 761,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
83 416,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
65 544,6
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
40 182,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
40 182,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
127 139,7
049
Строительство и реконструкция объектов образования
127 139,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
127 553,6
451
Отдел занятости и социальных программ (города областного значения)
120 236,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

713 876,0
Нысаналы ағымды трансферттер
529 030,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25 228,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген ақшалай көмекті енгізуге
11 522,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
2 360,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
6 701,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
3 748,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
897,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
453 288,0
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға
83 416,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін жетілдіруден өткен мұғалімдердің еңбекақысын арттыру
45 684,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
323 706,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
482,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 995,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
497,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жаяу жол жүргіншілерінің жолдан өту орындарында дыбыстық және қондырғыларды орнықтыруға
1 718,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
149,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
631,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
900,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

713 876,0
Целевые текущие трансферты
529 030,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25 228,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
11 522,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2 360,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
6 701,0
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3 748,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
897,0
Отдел образования района (города областного значения)
453 288,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
83 416,0
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
45 684,0
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
323 706,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
482,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 995,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
497,0
На обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
1 718,0
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
149,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
631,0
Аппарат маслихата района (города областного значения)
900,0
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

8 476,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
8 237,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
239,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
161 062,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
161 062,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға (Ерейментау ауданы Бестоғай ауылын сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта құрылымдау)
161 062,0
Бюджеттік кредиттер
23 784,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23 784,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
23 784,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2015 жылғы 19 наурыздағы
№ 5С-36/3-15 шешіміне
3 қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 5С-34/2-14 шешіміне
5 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
239 642,1
Нысаналы ағымды трансферттер
239 642,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
99 902,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
64 218,0
Бруцеллезбен ауыратын ұсақ мүйізді қара малды санитарлы союға жіберу
6 511,0
Санитарлық мал союға жіберілетін ауылшаруашылық малдардың (50% дейін) құнын қайтару
29 173,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
45 020,1
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
8 276,0
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға
4 788,0
Торғай ауылындағы Торғай орта мектебі ғимаратының күрделі жөндеуіне
30 768,6
Орта білім беру мемлекеттік мекемелерді электрондық оқулықтармен қамсыздандыруға
1 187,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
31 945,0
облыстан аудандық көрсеткішке шығындарды берумен байланысты балалар жасөспірімдер спорт мектебін қамсыздандыруға
31 945,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
60 000,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
50 000,0
Жылумен қамсыздандыратын кәсіпорындарында жылу маусымының аяқтауға
10 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 775,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
2 775,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
0,0
Ерейментау аудандық мәслихатының

8 476,0
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
8 237,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
239,0
Целевые трансферты на развитие
161 062,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
161 062,0
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах (Реконструкция системы водоснабжения в селе Бестогай Ерейментауского района)
161 062,0
Бюджетные кредиты
23 784,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23 784,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
23 784,0
Приложение 3
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 19 марта 2015
года № 5С-36/3-15
Приложение 5
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 25 декабря 2014
года № 5С-34/2-14
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
239 642,1
Целевые текущие трансферты
239 642,1
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
99 902,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
64 218,0
На проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота, больного бруцеллезом
6 511,0
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой
29 173,0
Отдел образования района (города областного значения)
45 020,1
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8 276,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 788,0
На капитальный ремонт здания Тургайской средней школы селе Тургай
30 768,6
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях среднего образования
1 187,5
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
31 945,0
На содержание детско-юношеской спортивной школы в связи с передачей расходов с областного уровня на районный
31 945,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
60 000,0
На ремонт автомобильных дорог
50 000,0
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
10 000,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 775,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
2 775,0
Целевые трансферты на развитие
0,0
Приложение 4
к решению Ерейментауского
районного маслихата