Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-34/2-14 "2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы № 5С-42/2-15 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 қарашада № 5043 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-34/2-14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4559 болып тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2015 жылғы 10 қаңтарында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2015 жылғы 10 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 712 667,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 793 869,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 810,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39 508,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 872 478,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 897 147,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 212,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 22 595,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 383,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 27 829,7 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 27 829,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -232 522,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 232 522,3 мың теңге.»;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«6. 2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 3 984,0 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы                                   Т.Уразаков
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ
Ерейментау ауданының әкімі                 Е.Нұғыманов

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 5С-34/2-14 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 5 ноября 2015 года № 5С-42/2-15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 ноября 2015 года № 5043
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2015-2017 годы» от 25 декабря 2014 года № 5С-34/2-14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4559, опубликовано 10 января 2015 года в районной газете «Ереймен», 10 января 2015 года в районной газете «Ерейментау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 712 667,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 793 869,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6 810,7 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 508,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 872 478,7 тысячи тенге;
2) затраты – 2 897 147,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 212,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22 595,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 383,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 27 829,7 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 27 829,7 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -232 522,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 232 522,3 тысячи тенге.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 3 984,0 тысячи тенге.»;
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  Т.Уразаков
Секретарь
Ерейментауского районного
маслихата                                  К.Махметов
СОГЛАСОВАНО
Аким Ерейментауского района                Е.Нугманов

795,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
795,0
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
795,0
04
Білім беру
1 856 439,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 950,6
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 950,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 778 471,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 031,9
003
Жалпы білім беру
1 356 350,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
0,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
23 816,1
006
Балаларға қосымша білім беру
48 534,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
151 521,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 682,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21 607,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
597,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8 761,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
80 492,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
71 079,4
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
38 878,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
38 878,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
37 139,7
049
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
37 139,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
124 748,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
119 149,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

795,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
795,0
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
795,0
04
Образование
1 856 439,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 950,6
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1 950,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 778 471,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 031,9
003
Общеобразовательное обучение
1 356 350,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
0,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
23 816,1
006
Дополнительное образование для детей
48 534,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
151 521,0
012
Капитальные расходы государственного органа
3 682,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21 607,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
597,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8 761,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
80 492,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
71 079,4
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
38 878,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
38 878,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
37 139,7
049
Строительство и реконструкция объектов образования
37 139,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
124 748,1
451
Отдел занятости и социальных программ (города областного значения)
119 149,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-34/2-14
шешіміне 4 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
сома, мың теңге
Барлығы
271 499,0
Нысаналы ағымды трансферттер
248 904,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 974,0
Азаматтық хал актілерін тіркеу бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге
1 039,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген ақшалай көмекті енгізуге

от 25 декабря 2014 года № 5С-34/2-14
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
271 499,0
Целевые текущие трансферты
248 904,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 974,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1 039,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу

11 522,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
2 360,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
6 378,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1 675,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
208 396,0
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға
74 254,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға
6 238,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін жетілдіруден өткен мұғалімдердің еңбекақысын арттыру
36 036,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
91 868,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
575,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
497,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жаяу жол жүргіншілерінің жолдан өту орындарында дыбыстық және қондырғыларды орнықтыруға
0,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
78,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
113,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын қызметкерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлері лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
113,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
492,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
492,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 172,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2 172,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
237,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
237,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6 036,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
6 036,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
237,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
237,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі

11 522,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2 360,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
6 378,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 675,0
Отдел образования района (города областного значения)
208 396,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
74 254,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
6 238,0
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
36 036,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
91 868,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
575,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
497,0
На обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
0,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
78,0
Аппарат маслихата района (города областного значения)
113,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
113,0
Аппарат акима района (города областного значения)
492,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
492,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 172,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 172,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
237,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
237,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6 036,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
6 036,0
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
237,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
237,0
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)

2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-34/2-14
шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
278 058,7
Нысаналы ағымды трансферттер
278 058,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
99 202,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
64 218,0
Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ мүйізді малдың) құның (50%-ға дейін) өтеуге
34 984,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
46 157,4
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуг
8 276,0
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға
4 788,0
Торғай ауылындағы Торғай орта мектебінің ғимаратын күрделі жөндеуіне
28 918,9
Орта білім беру мемлекеттік мекемелерді электрондық оқулықтармен қамсыздандыруға
1 187,5
Аудандық білім беру мемлекеттік мекемелеріне оқу-әдістемелік кешендерді, оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
1 345,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін жетілдіруден өткен мұғалімдердің еңбекақысын арттыру
1 642,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
31 945,0
Облыстан аудандық көрсеткішке шығындарды берумен байланысты балалар жасөспірімдер спорт мектебін қамсыздандыруғағғ
31 945,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
82 552,8
Автомобиль жолдарын жөндеуге және жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
46 052,8
Елді мекендеріндегі тұрғын үй коммуналдық шаруашылығын дамытуға (жылумен қамсыздандыратын кәсіпорындарында жылу маусымын аяқтауға)
10 000,0
Елді мекендеріндегі тұрғын үй коммуналдық шаруашылығын дамытуға (жылумен қамсыздандыру және сумен қамтамасыз ету кәсіпорындарын жылу беру маусымына дайындауға)
25 000,0
Елді мекендеріндегі тұрғын үй коммуналдық шаруашылығын дамытуға (аудандағы төтенше жағдайларды жою бойынша мәселелерді шешуге)
1 500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 255,4
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
2 701,5
Елді мекендеріндегі тұрғын үй коммуналдық шаруашылығын дамытуға (аудандағы төтенше жағдайларды жою бойынша мәселелерді шешуге)
2 553,9
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 946,1
Елді мекендеріндегі тұрғын үй коммуналдық шаруашылығын дамытуға (аудандағы төтенше жағдайларды жою бойынша мәселелерді шешуге)
5 946,1
Ерейментау ауданының табиғи апаттан зардап шеккен азаматтарының шығындарының орнын толтыруға

от 25 декабря 2014 года № 5С-34/2-14
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
278 058,7
Целевые текущие трансферты
278 058,7
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
99 202,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
64 218,0
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
34 984
Отдел образования района (города областного значения)
46 157,4
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8 276,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 788,0
На капитальный ремонт здания Тургайской средней школы в селе Тургай
28 918,9
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях среднего образования
1 187,5
На приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования
1 345,0
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
1 642,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
31 945,0
На содержание детско-юношеской спортивной школы в связи с передачей расходов с областного уровня на районный
31 945,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
82 552,8
На ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации
46 052,8
На развитие жилищно-коммунального хозяйства (На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям)
10 000,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов (на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим и водоснабжающим предприятиям)
25 000,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов (на решение вопросов по ликвидации чрезвычайных ситуаций в районе)
1 500,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5 255,4
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
2 701,5
На развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов (на решение вопросов по ликвидации чрезвычайных ситуаций в районе)
2 553,9
Аппарат акима района (города областного значения)
12 946,1
На развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов (на решение вопросов по ликвидации чрезвычайных ситуаций в районе)
5 946,1
На возмещение ущерба пострадавшим гражданам от стихийного бедствия природного характера, Ерейментаускому району