2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-46/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 қаңтарда № 5196 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 674 713,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 712 482 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 715 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 340 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 950 176,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 693 854,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 6 965 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 580 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 26 105,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 26 105,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 26.12.2016 № С-8/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдерден, соның ішінде:
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
мемлекеттік баж.
2) салықтық емес түсімдерден, соның ішінде:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
мемлекеттік меншігінде мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
басқа да салықтық емес түсімдер.
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
жерді сату.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте 967 675 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.

О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2015 года № С-46/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 января 2016 года № 5196
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 674 713,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 712 482 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 715 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 8 340 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 950 176,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2 693 854,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 965 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –2 580тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 26105,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26105,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 26.12.2016 № С-8/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина.
2) неналоговых поступлений, в том числе:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
прочие неналоговые поступления.
3) поступления от продажи основного капитала, в том числе:
продажа земли.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрен объем субвенций в сумме 967 675 тысяч тенге.

4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте ысырапты өтеуге арналған трансферттер бойынша 66 500 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 09.12.2016 № С-7/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджетке 2 580 мың теңге сомасында бюджеттік несиелерді өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2016 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында 6 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
8. 2016 жылға арналған аудандық бюджет шығысының құрамында Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ауылдық жерде тұрып, қызмет істейтін, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мекемелері мамандарының айлық еңбек ақыларына және тарифтік көрсеткіштеріне 25 пайыз қосымша төлем ақы қарастырылды.
9. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2016 жылға арналған резерві 100 теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 15.11.2016 № С-6/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте 2016 жылдың 1қаңтарына жинақталған 19139,3 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатынын ескерілсін.
Ескерту. Шешім 9-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 16.02.2016 № С-48/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 28.04.2016 № С-2/4 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес 2016 жылға арналған аудан бюджетінде қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты бағдарламалары бойынша шығындар ескерілсін.
12. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында жергілікті өзін-өзі басқару органдары бойынша 8 қосымшаға сәйкес трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
13. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Бабаков
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
И.Магерко
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының әкімі
А.Қиықов
"24" желтоқсан 2015 жыл
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы № С-46/3
шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет

4. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2016 год предусмотрены трансферты на компенсацию потерь в сумме 66 500 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 09.12.2016 № С-7/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 2580 тысяч тенге.
6. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2016 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 5.
7. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2016 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 6.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
8. В составе расходов районного бюджета на 2016 год предусмотрены, согласно законодательству Республики Казахстан, доплаты в размере 25 процентов от окладов и тарифных ставок специалистам, проживающим и работающим в сельской местности, организаций образования, социального обеспечения, культуры, финансируемых из районного бюджета.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2016 год в сумме 100 тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2016 № С-6/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2016 года, в сумме 19139,3 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 16.02.2016 № С-48/2 (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 28.04.2016 № С-2/4 (вводится в действие с 01.01.2016).
10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.
11. Учесть в районном бюджете на 2016 год затраты по программам аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа согласно приложению 7 к настоящему решению.
12. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления согласно приложению 8 к настоящему решению.
13. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Бабаков
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
И.Магерко
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области
А.Кииков
"24" декабря 2015 года
Приложение 1
к решению
Енбекшильдерского
районного маслихата от
24 декабря 2015
года № С-46/3
Районный бюджет на 2016 год

47769,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
6167
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2635
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11303,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
241,9
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
21084,8
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5643,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
694
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21678,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21626,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18921,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
262
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2443
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
52
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
235426,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
112395
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
256
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын ұйымдастыру
256
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
112139
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
85647
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
26492
2
Коммуналдық шаруашылық
92288,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
370
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
370
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52895
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
26465
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

47769,4
002
Программа занятости
6167
006
Оказание жилищной помощи
2635
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11303,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
241,9
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
21084,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5643,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
694
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21678,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21626,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18921,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
262
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2443
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
52
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
235426,4
1
Жилищное хозяйство
112395
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
256
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
256
467
Отдел строительства района (города областного значения)
112139
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
85647
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры
26492
2
Коммунальное хозяйство
92288,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
370
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
370
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52895
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
26465
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

50739
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
391336
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
431
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
431
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4649,6
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
4649,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
130018
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
12265
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
45814
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
54559
Кітап сатып алуға
2500
Цифрлық білім инфрақұрылымын құруға
14880
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13013,8
Өрлеу жобасы бойынша ке лісілген қаржылай көмекті енгізуге
7953,3
Азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге
2020
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
2443
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
597,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
300
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
300
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4703
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
4703
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5543,9
Агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге
3643
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
1238,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25867
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға
52
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
25815
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
79219
Ауданның( облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
79219
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға

50739
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностными окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
391336
Аппарат акима района (города областного значения)
431
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
431
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4649,6
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
4649,6
Отдел образования района (города областного значения)
130018
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
12265
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
45814
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
54559
На приобретение книг
2500
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
14880
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13013,8
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
7953,3
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2443
На содержание штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
2020
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
597,5
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
300
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
300
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4703
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
4703
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5543,9
На содержание штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
3643
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
1238,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25867
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов.
52
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
25815
Целевые трансферты на развитие
79219
Отдел строительства района (города областного значения)
79219
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

55687
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
23532
Бюджеттік кредиттер
9545
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9545
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
9545
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы № С-46/3
шешіміне 6 қосымша
2016 жылға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 26.12.2016 № С-8/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
210843,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
116673,1
оның ішінде:
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдық күніне орай бір жолғы төлемдер
26762
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1000
Электрондық оқулық сатып алуға
1000
Дене шынықтыру және спорт бөлімі
12274
Балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебіне
12274
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
560,5
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 71 жылдығына арналған бір жолғы материалдық көмек төлеуге
560,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
47742,6
Бруцеллезбен ауыратын санитарлық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%) өтеуге
5650
Сібір жарасы қорымдары ошақтарында іс-шаралар өткізуге
2358,6
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
39734
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28334
Автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге
20000
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін
5000
Степняк қ. жылу жолының ағымдағы жөндеу
3334
Нысаналы даму трансферттері
94170,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
94170,4
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға
22627
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау (немесе) салу, реконструкциялауға
29960
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
2560
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
39023,4
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы № С-46/3
шешіміне 7 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты бағдарламалары бойынша шығындар
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 26.12.2016 № С-8/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Шығындар

55687
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
23532
Бюджетные кредиты
9545
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9545
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
9545
Приложение 6
к решению
Енбекшильдерского
районного маслихата от
24 декабря 2015
года № С-46/3
Целевые трансферты из областного бюджета на 2016 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 26.12.2016 № С-8/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
сумма тысяч тенге
1
2
Всего
210843,5
Целевые текущие трансферты
116673,1
в том числе:
На единовременные выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
26762
Отдел образования района (города областного значения)
1000
На приобретение электронной книги
1000
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
12274
На детскую юношескую спортивную школу
12274
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
560,5
На выплату единовременной материальной помощи к 71- годовщине Победы в Великой Отечественной войне
560,5
Отдел ветеринарии района (города областного значения )
47742,6
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
5650
На проведение противоэпизоотических мероприятий
39734
Проведение мероприятий по очагам сибиреязвенных захоронений
2358,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28334
На текущий ремонт автомобильных дорог
20000
Подготовка к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
5000
Текущий ремонт теплотрассы г. Степняк
3334
Целевые трансферты на развитие
94170,4
Отдел строительства района (города областного значения)
94170,4
Строительство и реконструкция объектов начального, основного , среднего и общего образования
22627
Проектирование, строительство и (или) реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
29960
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2560
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
39023,4
Приложение 7
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата от
24 декабря 2015
года № С-46/3
Затраты по программам аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Сноска. Приложние 7 - в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 26.12.2016 № С-8/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
Функциональная группа
Сумма тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Затраты