Есіл ауданының 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № а-4/164 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 мамырда № 4813 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Есильском районе на 2015 год
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 17 апреля 2015 года № а-4/164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 мая 2015 года № 4813
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Есіл ауданының 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Есильском районе на 2015 год.

2. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары С.К.Ағымбаеваға жүктелсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі, 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                А.Қалжанов
Есіл ауданы әкімдігінің

2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима Есильского района Агымбаеву С.К.
3. Настоящее постановление акимата Есильского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования, распространяется на отношения возникшие с 1 января 2015 года.
Аким района                                А.Калжанов
Утверждено
постановлением акимата
Есильского района