Есіл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 36/2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 маусымдағы № 43/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 маусымда № 4831 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 36/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4578 тіркелген, 2015 жылғы 19 қаңтарда «Жаңа Есіл» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2768802,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 750344 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10219,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 68301 мың теңге;
трансферттер түсімдері 1939938 мың теңге;
2) шығындар 2792075,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1807052 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер 1808919 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1867 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-1830325,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 1830325,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г.Кәрімова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Есіл ауданының әкімі                       А.Қалжанов
4 маусым 2015 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2015 жылғы 4 маусымдағы

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 36/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 4 июня 2015 года № 43/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 июня 2015 года № 4831
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 25 декабря 2014 года № 36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4578, опубликовано 19 января 2015 года в районной газете «Жаңа Есіл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 2768802,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 750344 тысячи тенге;
неналоговые поступления 10219,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 68301 тысяча тенге;
поступления трансфертов 1939938 тысяч тенге;
2) затраты 2792075,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1807052 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1808919 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1867 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-1830325,1) тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1830325,1 тысяча тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г.Каримова
Секретарь районного
маслихата                                  С.Кудабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Есильского района                     А.Калжанов
4 июня 2015 года
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата
от 4 июня 2015

19687
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
597
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
6685
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
190070
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
33180
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
16554
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
16554
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
144766,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
133945,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19616
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
20854
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21733
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1400
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7185
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13765
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
714
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
525
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20371
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2425
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4056
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
685,1
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
10660
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1360
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
8596
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3875
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

19687
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
597
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
6685
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
190070
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33180
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
16554
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
16554
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
144766,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
133945,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19616
002
Программа занятости
20854
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21733
005
Государственная адресная социальная помощь
1400
006
Оказание жилищной помощи
7185
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13765
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
714
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
525
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20371
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2425
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4056
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
685,1
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
10660
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1360
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
8596
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3875
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

106 136
Ауданның бiлiм бөлімі
208 982
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
190 070
соның ішінде: Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
15 497
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге
18 912
Заречный селолық округі әкімінің аппараты
26 326
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
26 326
соның ішінде: Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
3 500
Курский селосы әкімінің аппараты
20 250
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
20 250
соның ішінде: Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
1 500
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 679
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
4 621
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
1 360
Өрлеу жобасы бойынша шартты қаржылай көмекті енгізуге
9 660
Азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге
1 038
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 875
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
440
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жаяу жол жүргіншілерінің жолдан өту орындарында дыбыстық қондырғыларды орнықтыруға
3 435
Ауданның ветеринария бөлімі
3 267
Ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге
3 267
Ауданның ауыл шаруашылығы бөлімі
1 093
Ауыл шаруашылығы саласында жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге
1 093
Бюджеттік несиелер
1 808 919
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
8 919
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
8 919
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 800 000
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына
1 800 000
Есіл аудандық мәслихатының
2015 жылғы 4 маусымдағы
№ 43/2 шешіміне
3 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 36/2 шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
301 143
Ағымдағы нысаналы трансферттер
294 143
оның iшiнде:
Ауданның бiлiм бөлімі
17 431
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге

106 136
Отдел образования района
208 982
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
190 070
в том числе: за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
15 497
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
18 912
Аппарат акима Зареченского сельского округа
26 326
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
26 326
в том числе: за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
3 500
Аппарат акима села Курское
20 250
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
20 250
в том числе: за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 500
Отдел занятости и социальных программ района
16 679
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
4 621
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
1 360
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9 660
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1 038
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
3 875
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
440
Обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
3 435
Отдел ветеринарии района
3 267
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии
3 267
Отдел сельского хозяйства района
1 093
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области сельского хозяйства
1 093
Бюджетные кредиты
1 808 919
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
8 919
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
8 919
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
1 800 000
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
1 800 000
Приложение 3
к решению Есильского
районного маслихата
от 4 июня 2015
года № 43/2
Приложение 5
к решению Есильского
районного маслихата
от 25 декабря 2014
года № 36/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
301 143
Целевые текущие трансферты
294 143
в том числе:
Отдел образования района
17 431
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению