Жарқайың ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 02 шілдедегі № А-7/344 "Жарқайың ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № А-2/20 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 4661 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № А-4/119 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 11.04.2016 № А-4/119 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзу басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Жарқайың ауданы әкімдігінің 2012 жылдың 02 шілдедегі № А-7/344 "Жарқайың ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы", қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-174 болып тіркелген, аудандық "Целинное знамя" газетінде 2012 жылдың 10 тамызында басылып шықты) келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақтағы "бір пайыз" сөздері "үш пайыз" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ. Әлжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі
А.Үйсімбаев

О внесении изменения в постановление акимата Жаркаинского района от 02 июля 2012 года № А-7/344 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Жаркаинском районе"
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 10 февраля 2015 года № А-2/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 февраля 2015 года № 4661. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 11 апреля 2016 года № А-4/119
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 11.04.2016 № А-4/119 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жаркаинского района от 02 июля 2012 года № А-7/344 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Жаркаинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-174, опубликовано 10 августа 2012 года в районной газете "Целинное знамя") следующее изменение:
в пункте 1 слова "один процент" заменить словами "три процента".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А. К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района А.Уисимбаев