Жарқайың аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-39/2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 мамырдағы № 5С-41/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 мамырда № 4808 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-39/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4574 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарында «Жарқайың тынысы» аудандық газетінде, 2015 жылғы 16 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеттің тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 225 367,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 327 203,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 10 422,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 21 760,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 865 982,5 мың теңге;
2) шығындар - 2 243 503,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 7 866,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 8 919,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 053,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -26 001,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 26 001,8 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Қ.Байжұманова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Үйсімбаев

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 5С-39/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 4 мая 2015 года № 5С-41/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 мая 2015 года № 4808
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 5С-39/2 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4574, опубликовано 16 января 2015 года в районной газете «Жарқайың тынысы», 16 января 2015 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 225 367,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 327 203,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 10 422,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 21 760,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 865 982,5 тысячи тенге;
2) затраты - 2 243 503,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 7866,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 8 919,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 053,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -26 001,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 26 001,8 тысяча тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Байжуманова
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   А.Уисимбаев

64 827,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
64 384,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
443,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
135 010,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
135 010,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 751,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 154,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
396,7
1
2
3
4
5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
201,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 501,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 501,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
4 724,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 724,0
02
Қорғаныс
4 501,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 501,3
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 831,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 508,3
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
162,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
1 400,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 400,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 400,0
04
Бiлiм беру
1 269 759,5
1
2
3
4
5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 248 107,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 089,0
003
Жалпы білім беру
959 891,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу

64 827,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
64 384,7
003
Капитальные расходы государственного органа
443,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
135 010,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
135 010,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 751,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21 154,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
396,7
1
2
3
4
5
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
201,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 501,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
8 501,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
4 724,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4 724,0
02
Оборона
4 501,3
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 501,3
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 831,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 508,3
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
162,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 400,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 400,0
1
2
3
4
5
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 400,0
04
Образование
1 269 759,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 248 107,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 089,0
003
Общеобразовательное обучение
959 891,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

12 435,5
төменгі деңгейге шығыстардың берілуіне байланысты патронаттық тәрбиешілерге тапсырылған баланы (балаларды) ұстауға
1 036,0
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
10 462,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға
937,5
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 800,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
1 800,0
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 885,0
балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептер шығындарының облыстық бюджеттен аудандық бюджетке ауыстырылуына байланысты
12 885,0
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
50 000,0
автомобиль жолдарын жөндеуге
50 000,0
1
2
Аудандық ветеринария бөлімі
29 691,0
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
27 255,0
бруцеллезбен ауыратын санитарлық союға жіберілген ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге

12 435,5
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям, в связи с передачей расходов на нижестоящий уровень
1 036,0
на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10 462,0
на оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
937,5
Отдел занятости и социальных программ района
1 800,0
на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 800,0
Отдел физической культуры и спорта района
12 885,0
в связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные бюджеты
12 885,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
50 000,0
на ремонт автомобильных дорог
50 000,0
1
2
Отдел ветеринарии района
29 691,0
на проведение противоэпизоотических мероприятий
27 255,0
на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом