Жарқайың ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № А-12/340 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 қаңтарда № 5200 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № А-4/119 қаулысымен

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Жаркаинскому району на 2016 год
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 18 декабря 2015 года № А-12/340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 января 2016 года № 5200. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 11 апреля 2016 года № А-4/119

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 11.04.2016 № А-4/119 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарқайың ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Қоса берілген ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және олардың қаржыландыру көздерi бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 11.04.2016 № А-4/119 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Жаркаинскому району на 2016 год, согласно приложению.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.

3. Үй-үйді аралап тексеру
1410 үй
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
4. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
75000 құжаттар
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2.
Жарқайың ауданының "Коммунсервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1. Қаланы көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2. Жолдарды қардан, қоқыстардан тазартуға көмек көрсету
30000 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
3. Қала көшелерін көркейтуге көмек көрсету
60000 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
4. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
8 ғимарат
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
3.
"Жарқайың ауданының Гастелло ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14000 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
3. Үй-үйді аралап тексеру
211 үй
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
4.
"Жарқайың ауданының Пятигор ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
19200 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
5.
"Жарқайың ауданының Тассуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14200 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
1 ғимарат
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
6.
"Жарқайың ауданы ның Львов ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
18200 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
2 ғимарат
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
7.
"Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
2 ғимарат
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет

3. Подворный обход населения
1410 дворов
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
4.Оказание помощи в технической обработке документации
75000 документов
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Коммунсервис" Жаркаинского района
1.Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении города
120000 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2.Оказание помощи в очистке дорожных покрытий от снега, мусора
30000 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
3. Оказание помощи в благоустройстве улиц города
60000 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
4. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
8 зданий
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Гастелло Жаркаинского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14000 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
3. Подворный обход населения
211 дворов
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Пятигорское Жаркаинского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
19200 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тассуат Жаркаинского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14200 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
1 здание
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Львовское Жаркаинского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
18200 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
2 здания
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
2 здания
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет