Жақсы ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығы мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 5ВС-35-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 4709 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 5ВС-46-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 15.01.2016 № 5ВС-46-5 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» кодексінің 387 бабы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығы мөлшерлемесі он есе жоғарылатылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                            Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
_____________А.Жапаров
«19» 02 2015 жыл
Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрілігі Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаменті
Жақсы ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасының басшысы
____________Т.Коваленко
«19» 02 2015 жыл

О повышении ставок земельного налога земель сельскохозяйственного назначения Жаксынского района
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 19 февраля 2015 года № 5ВС-35-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 марта 2015 года № 4709. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2016 года № 5ВС-46-5
Сноска. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 15.01.2016 № 5ВС-46-5 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)», статьей 6 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Жаксынского района.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности акима
Жаксынского района
______________ А.Жапаров
«19» 02 2015 год
Руководитель Управление государственных
доходов по Жаксынскому району Департамента
государственных доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан
_______________ Т.Коваленко
«19» 02 2015 год