Жақсы ауданы Жақсы ауылының ауылдық елді мекендерінің жерлеріне және қосалқы үй шаруашылығын жүргізу үшін жеке тұлғаларға ұсынылған, ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге, елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 5ВС-35-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 4710 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 5ВС-46-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 15.01.2016 № 5ВС-46-5 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы жер кодексінің 9 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 387 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарда Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы ауылының ауылдық елді мекендерінің жерлеріне және қосалқы үй шаруашылығын жүргізу үшін жеке тұлғаларға ұсынылған, ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге, елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне, автомобильдерге май құю станциясы жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкалары 1234 қосымшаларына сәйкес жоғарылатылсын (төмендетілсін).
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Джанадилов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          А.Жапаров
«19» 02 2015 жыл
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаменті
Жақсы ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасының басшысы
____________ Т.Коваленко
«19» 02 2015 жыл
Жақсы аудандық мәслихатының
2015 жылғы «19» 02 № 5ВС-35-5
шешіміне 1 қосымша
Жақсы ауданы Жақсы ауылының жер учаскелеріне жер салығының базалық ставкасының жоғарылату (төмендету) пайыздары
Аймақ №
Жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары
1
2
I
+ 50
II
+ 50
III
+ 50
IV
+ 50
V
+ 50
VI
+ 50
VII
+ 50
Жақсы аудандық маслихатының
2015 жылғы «19» 02 № 5ВС-35-5
шешіміне 2 қосымша
Жақсы ауданы елді мекендерінің ауылшаруашылық мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары
Аймақ №
Кадастрлық квартал, округі
Жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары
1
2
3

О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки села Жаксы, сельских населенных пунктов и земли сельскохозяйственного назначения представленные физическим лицам для ведения личного домашнего (подсобного) хозяйства, на земли промышленности расположенные вне населенных пунктов Жаксынского района
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 19 февраля 2015 года № 5ВС-35-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 марта 2015 года № 4710. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2016 года № 5ВС-46-5
Сноска. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 15.01.2016 № 5ВС-46-5 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить (понизить) базовые ставки земельного налога, на земельные участки села Жаксы, сельских населенных пунктов и земли сельскохозяйственного назначения представленные физическим лицам для ведения личного домашнего (подсобного) хозяйства, на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктов за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции согласно приложениям 1234.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского районного
маслихата                                  Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
акима Жаксынского района
_______________ А.Жапаров
«19» 02 2015 год
Руководитель Управления
государственных доходов
по Жаксынскому району
департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики
Казахстан
____________ Т.Коваленко
«19» 02 2015 год
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 19 02 2015 год № 5BC-35-5
Проценты повышения (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки села Жаксы Жаксынского района
№ зоны
Проценты повышении (понижении) базовых ставок
1
2
I
+ 50
II
+ 50
III
+ 50
IV
+ 50
V
+ 50
VI
+ 50
VII
+ 50
Приложение 2 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 19 02 2015 г. № 5BC-35-5
Проценты повышения (понижении) базовых ставок земельного налога на земли населенных пунктов Жаксынского района
№ зоны
Кадастровый квартал, округ
Проценты повышения базовых ставок земельного налога
1
2
3
І