Жақсы ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 5ВС-37-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 сәуірде № 4755 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 6ВС-3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 28.04.2016 № 6ВС-3-5 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Жақсы ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихат хатшысы
Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі Қ.Сүйіндіков
2015 жыл "08" 04
Жақсы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 08.04. № 5ВС-37-1
шешіміне қосымша
Жақсы ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
Елді мекендердің атауы
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
1.
Жақсы ауылы
Ауыл орталығындағы алаң Дружба көшесі, 3
2.
Запорожье ауылы
Ауылдық мәдениет үйінің алаңы Мир көшесі, 96 а
3.
Лозовое ауылы
Ауылдық клубтың алаңы Школьная көшесі, 16
4.
Жаңа Қима ауылы

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жаксынском районе
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 8 апреля 2015 года № 5ВС-37-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 апреля 2015 года № 4755. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 28 апреля 2016 года № 6ВС-3-5
Сноска. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 28.04.2016 № 6ВС-3-5 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жаксынском районе согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района К.Суюндиков
"08" 04 2015 год
Приложение
к решению Жаксынского
районного маслихата
от "08" 04 2015 года
5ВС-37-1
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жаксынском районе
Наименование населенного пункта
Места проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1.
село Жаксы
Центральная площадь села улица Дружбы, 3
2.
село Запорожье
Площадь перед сельским Домом культуры улица Мира, 96 а
3.
село Лозовое
Площадь перед сельским клубом улица Школьная, 16
4.
село Жана Кийма