Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34-2 "2015-2017 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 мамырдағы № 5ВС-39-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 мамырда № 4790 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-24-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4569 болып тіркелген, 2015 жылдың 19 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер - 2265484 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 514234,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9085,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6647,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1735516 мың теңге:
2) шығындар – 2310765,1 мың теңге;
3) бюджеттік таза несиелеу – 17649 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23784 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 6135 мың теңге;
4) қаржылық активтер операциялары бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -62930,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 62930,1 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихат хатшысы                           Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      Қ.Сүйіндіков

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 5С-34-2 "О бюджете Жаксынского района на 2015-2017 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 5 мая 2015 года № 5ВС-39-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 мая 2015 года № 4790
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № 5С-34-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4569, опубликовано 19 января 2015 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2265484 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 514234,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9085,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6647,8 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1735516 тысяч тенге;
2) затраты – 2310765,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17649 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23784 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6135 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -62930,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 62930,1 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    К.Суюндиков