Зеренді аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-250 "Зеренді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 37-315 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 шілдеде № 4863 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-250 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4552 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтарда «Зерделі–Зеренді», «Зерен» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Зеренді ауданының 2015–2017 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 613 227,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 928 793,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32 225,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 613 209,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 635 501,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43 966,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 59 460,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 494,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12 737,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 14 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 263,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -78 977,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78 977,0 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 33-250 "О бюджете Зерендинского района на 2015-2017 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 29 июня 2015 года № 37-315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 июля 2015 года № 4863
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2015-2017 годы» от 23 декабря 2014 года № 33-250 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4552, опубликовано 9 января 2015 года в районных газетах «Зерделі–Зеренді», «Зерен») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 613 227,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 928 793,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 32 225,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 613 209,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 635 501,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 966,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 59 460,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 494,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12 737,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 14 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 263,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -78 977,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78 977,0 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            О.Зубань
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімі
________________ А.Мұратұлы
2015 жылғы «29» 06
Зеренді аудандық мәслихатының
2015 жылғы 29 маусымдағы № 37-315
шешіміне 1 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        О.Зубань
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района
______________ А.Муратулы
«29» 06 2015 года
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 29 июня 2015 года № 37-315
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата

26409,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25282,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
926,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
201,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
6367,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6367,0
02
Қорғаныс
2628,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2628,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2628,0
04
Бiлiм беру
2624105,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15287,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
15287,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2608818,1
1
2
3
4
5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7714,0
003
Жалпы білім беру
2256460,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
35161,1
006
Балаларға қосымша білім беру
42930,0
007
Аудандық (қала) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды
191,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
176100,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21058,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
447,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
5738,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
62719,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
300,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
144409,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
141126,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

26409,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25282,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
926,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
201,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения
6367,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
6367,0
02
Оборона
2628,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2628,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2628,0
04
Образование
2624105,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15287,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
15287,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2608818,1
1
2
3
4
5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7714,0
003
Общеобразовательное обучение
2256460,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
35161,1
006
Дополнительное образование для детей
42930,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
191,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
176100,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21058,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
447,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
5738,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
62719,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
300,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
144409,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
141126,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

59460,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
15494,0
1
Бюджеттік кредиттерді өтеу
15494,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
15494,0
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
12737,0
Қаржы активтерiн сатып алу
14000,0
13
Басқалар
14000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14000,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
14000,0
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1263,0
1
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1263,0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
1263,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-78977,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
78977,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2015 жылғы 29 маусымдағы № 37-315
шешіміне 2 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-250
шешіміне 4 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
397 501
Ағымдағы нысаналы трансферттер
395 012
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
152 021
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
62 719
Республикалық бюджеттен үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
60 427
Республикалық бюджеттен бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
28 875
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40 502
Республикалық бюджеттен Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
18 316
Республикалық бюджеттен Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
18 155
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттерің сомаларын бөлу
2 993
Республикалық бюджеттен азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
1 038
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
176
1
2
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
176
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7616
Республикалық бюджеттен агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
7616
Республикалық бюджеттен мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

59460,0
5
Погашение бюджетных кредитов
15494,0
1
Погашение бюджетных кредитов
15494,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
15494,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
12737,0
Приобретение финансовых активов
14000,0
13
Прочие
14000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14000,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
14000,0
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
1263,0
1
Поступления от продажи финансовых активов государства
1263,0
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
1263,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-78977,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
78977,0
Приложение 2 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 29 июня 2015 года № 37-315
Приложение 4 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 33-250
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
397 501
Целевые текущие трансферты
395 012
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
152 021
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
62 719
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
60 427
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего образования
28 875
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40 502
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
18 316
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
18 155
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2 993
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1 038
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
176
1
2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживания инвалидов
176
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7 616
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
7 616
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а так же работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

194 697
Дамыту нысаналы трансферттер
2 489
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 489
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 489
Бюджеттік кредиттер
59 460
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
59 460
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік несиелердің сомасын бөлу
59 460
Орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты трансферттер түсiмдері сомаларын бөлу
19 890
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013 және 2014 жылдарға бөлінген бюджеттік несиелердің негізгі қарызын өтеу сомасын бөлу
15 494
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер бойынша берілетін сыйақының сомасын бөлу
18
Зеренді аудандық мәслихатының
2015 жылғы 29 маусымдағы № 37-315
шешіміне 3 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-250
шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трасферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
174 103,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
160 103,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17 592,0
Облыстық бюджеттен патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
3 106,9
Облыстық бюджеттен балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
5 738,0
Облыстық бюджеттен негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 875,0
Облыстық бюджеттен аудандық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
5 872,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65 000,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге және жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
50 000,0
Облыстық бюджеттен аудандардың бюджеттеріне мақсатты ағымдағы трансферттер сомасын елді мекендердің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға бөлу-жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін

194 697
Целевые трансферты на развитие
2 489
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2 489
Целевые трансферты на развитие на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 489
Бюджетные кредиты
59 460
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
59 460
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов
59 460
Распределение сумм поступлений трансфертов в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании бюджета
19 890
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013 и 2014 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
15 494
Распределение сумм вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета
18
Приложение 3 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 29 июня 2015 года № 37-315
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 33-250
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
174 103,0
Целевые текущие трансферты
160 103,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
17 592,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 106,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого - медико - педагогической консультативной помощи населению
5 738,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
2 875,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования
5 872,1
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65 000,0
На ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации
50 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов-на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям