Зеренді аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-250 "Зеренді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 қарашадағы № 42-348 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 5122 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-250 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4552 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтарда «Зерделі–Зеренді», «Зерен» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 33-250 "О бюджете Зерендинского района на 2015-2017 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 30 ноября 2015 года № 42-348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 декабря 2015 года № 5122
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2015-2017 годы» от 23 декабря 2014 года № 33-250 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4552, опубликовано 9 января 2015 года в районных газетах «Зерделі–Зеренді», «Зерен») следующие изменения:
приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            А.Балтабаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімі                    А.Мұратұлы
2015 жылғы «30» 11
Зеренді аудандық мәслихатының
2015 жылғы 30 қарашадағы

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        А.Балтабаева
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  А.Муратулы
«30» 11 2015 года
Приложение 1
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 30 ноября 2015

9489,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25735,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24689,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
928,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
118,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
6571,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6571,0
02
Қорғаныс
2628,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2628,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2628,0
04
Бiлiм беру
2635271,0
1
2
3
4
5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15290,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
15290,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2619981,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7714,0
003
Жалпы білім беру
2254962,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32894,5
006
Балаларға қосымша білім беру
40904,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
191,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
170561,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19491,0
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғарғы көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
17091,2
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
148,7
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
5738,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
62719,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7566,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

9489,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25735,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24689,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
928,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
118,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
6571,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
6571,0
02
Оборона
2628,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2628,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2628,0
04
Образование
2635271,0
1
2
3
4
5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15290,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
15290,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2619981,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7714,0
003
Общеобразовательное обучение
2254962,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32894,5
006
Дополнительное образование для детей
40904,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
191,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
170561,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19491,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
17091,2
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
148,7
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
5738,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
62719,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7566,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение