Сандықтау ауданының ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 ақпандағы № 30/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 наурызда № 4682 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 47/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 25.09.2020 № 47/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау ауданының ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Белуха
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Клюшников
Келісілді
Сандықтау ауданының әкімі Е.Сағдиев

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Сандыктауского района
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 6 февраля 2015 года № 30/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 марта 2015 года № 4682. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 сентября 2020 года № 47/3
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25.09.2020 № 47/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Сандыктауского района, согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Белуха
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
Согласовано
Аким Сандыктауского района Е.Сагдиев