Сандықтау ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № А-2/42 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда № 4691 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 08.11.2022 № А-11/282 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 08.11.2022 № А-11/282 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алынып тасталды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 08.11.2022 № А-11/282 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары В.Г. Горохводацкийге жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданы
әкімінің міндетін атқарушы
Қ.Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Ж.Хисымова
26 ақпан 2015 жыл
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "26" ақпандағы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Сандыктауского района
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 26 февраля 2015 года № А-2/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 марта 2015 года № 4691
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 08.11.2022 № А-11/282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Сандыктауского района согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 08.11.2022 № А-11/282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 08.11.2022 № А-11/282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Горохводацкого В.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Сандыктауского района
К.Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Сандыктауской
районной территориальной
избирательной комиссии
Ж.Хисымова
"26" февраля 2015 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от "26" февраля 2015 года

№ А-2/42 қаулысына
1 қосымша
Сандықтау ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 08.11.2022 № А-11/282 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Сандықтау ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Балкашино ауылы Абылай-Хан көшесі 128, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратына қарама-қарсы
2

№ А-2/42
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Сандыктауского района
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 08.11.2022 № А-11/282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Балкашино улица имени Абылай-хана 128, напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района
2

Балкашино ауылы Рақымжан Қошқарбаев көшесі 150/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Балкашин ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
3
Балкашино ауылы Ағайынды Айсиндер көшесі 50, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Балкашин ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
4
Петровка ауылы Абай атындағы көшесі 36, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Петровка ауылдық клубының ғимаратына қарама-қарсы
5
Хуторок ауылы Талғат Бигелдинов көшесі 10А, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлілігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Сандықтау оқу-өндірістік орман шаруашылығы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
6
Барақпай ауылы Ыбырай Алтынсарин көшесі 32, үйіне қарама-қарсы
7
Хлебное ауылы Абылай хан көшесі 11, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы Хлебный медициналық пункті ғимараттың сол жағында
8
Чашке ауылы Мәншүк Мәметова көшесі 13, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы Чашке медициналық пункті ғимараттың оң жағында
9
Белгородское ауылы Целинная көшесі 20, Сандықтау ауданы "Белгород ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
10
Преображенка ауылы Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі 18, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Преображенка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратыны қарама-қарсы
11
Раздольное ауылы Қазыбек би көшесі 6А, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Большетюхтинск ауылдық клубының ғимаратына қарама-қарсы
12
Красная Поляна ауылы Еңбек көшесі 1, Сандықтау ауданы "Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
13
Петриковка ауылы Достық көшесі 16А, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Петриковка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
14
Арбузинка ауылы Абуезид Абуев көшесі 3 "Ақмола облысының білім басқармасының Сандықтау аудандық білім бөлімінің Красная поляна ауылы жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық ғимаратының оң жағында
15
Васильевка ауылы, Мағжан Жұмабаев көшесі, 21, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Васильев ауылдық Мәдениет үйі ғимаратына қарама-қарсы
16
Тучное ауылы Ақжол көшесі 1, "Колос Золотая Нива" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратына қарама-қарсы
17

село Балкашино улица Ракымжан Кошкарбаев 150/1, напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 села Балкашино отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области"
3
село Балкашино улица Агайынды Айсиндер 50, напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 села Балкашино отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области"
4
село Петровка улица имени Абая 36, напротив здания Петровского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района
5
село Хуторок улица Талгат Бигелдинов 10А, напротив здания республиканского государственного учреждения "Сандыктауское учебно-производственное лесное хозяйство" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
6
село Баракпай напротив дома по улице Ыбырая Алтынсарина 32
7
село Хлебное улица Абылай хана 11, слева от здания Хлебного медицинского пункта при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
8
село Чашке улица Маншук Маметовой 13, справа от здания Чашкенского медицинского пункта при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
9
село Белгородское улица Целинная 20, напротив здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Белгородского сельского округа" Сандыктауского района
10
село Преображенка улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы 18, напротив здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Преображенка отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области"
11
село Раздольное улица Казыбек би 6А, напротив здания Большетюхтинского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района
12
село Красная Поляна улица Енбек 1, справа от здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Берликского сельского округа" Сандыктауского района
13
село Петриковка улица Достык 16А, справа от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Петриковка отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области"
14
село Арбузинка улица Абуезида Абуева 3, справа от здания мини центра при коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная школа села Красная поляна отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области"
15
село Васильевка улица Магжан Жумабаев 21, напротив здания Васильевского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района
16
село Тучное улица Акжол 1, напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Колос Золотая Нива"
17

Ұлан ауылы Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі 10, "Бастау Агро С" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің наубайхана ғимаратының сол жағында
18
Веселое ауылы Балуан Шолақ көшесі 4, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Веселое ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
19
Жыланды ауылы Орталық көшесі 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Жыланды ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
20
Новоселовка ауылы Қараөткел көшесі 20/1, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы Новоселовск медициналық пункті ғимаратына қарама-қарсы
21
Приозерное ауылы Ыбырай Алтынсарин көшесі 32 үйіне қарама-қарсы
22
Қызыл-Қазақстан ауылы Мектеп көшесі 9, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Қызыл Қазақстан ауылының Нұрғабыл Малғаждаров атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
23
Каменка ауылы Жеңіс 22, Сандықтау ауданы "Каменск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
24
Лесное ауылы Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі 1, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Лесное ауылдық Мәдениет үйі ғимаратына қарама-қарсы
25
Бастрымовка ауылы Бейбітшілік көшесі 19, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Бастрымовка ауылдық клубы ғимаратының сол жағында
26
Михайловка ауылы Мектеп көшесі 17, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Михайловка ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
27
Речное ауылы Орталық көшесі 9 үйінің сол жағында
28
Мәдениет ауылы Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі 11/2 үйінің сол жағында
29
Максимовка ауылы Мұстафа Шоқай көшесі 33, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Максимов ауылдық Мәдениет үйі ғимаратына қарама-қарсы
30

село Улан улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы 10, слева от здания пекарни товарищества с ограниченной ответственностью "Бастау Агро С"
18
село Веселое улица Балуан Шолак 4, слева от здания Веселовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района
19
село Жыланды улица Орталык 19, напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Жыланды отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области"
20
село Новоселовка улица Караоткел 20/1, напротив здания Новоселовского медицинского пункта при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
21
село Приозерное напротив дома по улице Ыбырая Алтынсарина 32
22
село Кызыл-Казахстан улица Мектеп 9, напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Нургабулы Малгаждарова села Кызыл Казахстан отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области"
23
село Каменка улица Женис 22, напротив здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Каменского сельского округа" Сандыктауского района
24
село Лесное улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы 1, напротив здания Леснянского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района
25
село Бастрымовка улица Бейбитшилик 19, слева от здания Бастрымовского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района
26
село Михайловка улица Мектеп 17, напротив здания Михайловского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района
27
село Речное слева от дома по улице Орталык 9
28
село Мадениет слева от дома по улице Тауелсиздиктин 25 жылдыгы, 11/2
29
село Максимовка улица Мустафа Шокай 33, напротив здания Максимовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района
30

Владимировка ауылы Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі 31, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Владимировка ауылдық Мәдениет үйі ғимаратына қарама-қарсы
31
Новый городок ауылы Бейбітшілік көшесі 16, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Новый городок ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
32
Спасское ауылы Жекебатыр көшесі 15, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Спасское ауылдық Мәдениет үйі ғимаратына қарама-қарсы
33
Новоникольское ауылы Ыбырай Алтынсарин көшесі 25, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Новоникольск ауылдық Мәдениет үйі ғимаратына қарама-қарсы
34
Құмдыкөл ауылы Абаскалов көшесі 4/1, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы Құмдыкөл ауылы медициналық пункті ғимаратына қарама-қарсы
35
Мысок ауылы Қаскен Баймышев көшесі 1, "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының Маралды орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
36
Меньшиковка ауылы Бірлік көшесі 15, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Меньшиковка ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
37
Сандықтау ауылы Орталық көшесі 40, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Сандықтау ауылдық Мәдениет үйі ғимаратына қарама-қарсы
38
Новоромановка ауылы Шоқан Уәлиханов көшесі 20А, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Новоромановка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
39
Богородка ауылы Орталық көшесі 14, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы Богородка медициналық пункті ғимаратына қарама-қарсы
40
Дорогинка ауылы Александр Пушкин көшесі 17, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Дорогинка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
Сандықтау ауданы әкімдігінің

село Владимировка улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы 31, напротив здания Владимировского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района
31
село Новый Городок улица Бейбитшилик 16, напротив здания Новогородского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района
32
село Спасское улица Жекебатыр 15, напротив здания Спасского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района
33
село Новоникольское улица Ыбырая Алтынсарина 25, напротив здания Новоникольского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района
34
село Кумдыколь улица Абаскалова 4 /1, напротив здания медицинского пункта села Кумдыколь при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
35
село Мысок улица Каскена Баймышева 1, напротив здания коммунального государственного учреждения "Маралдинское учреждение лесного хозяйства Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области"
36
село Меньшиковка улица Бирлик 15, напротив здания Меньшиковского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района
37
село Сандыктау улица Орталык 40, напротив здания Сандыктауского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района
38
село Новоромановка улица Шокан Уалиханов 20А, напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Новоромановка отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области"
39
село Богородка улица Орталык 14, напротив здания Богородского медицинского пункта при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
40
село Дорогинка улица Александра Пушкина 17, напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Дорогинка отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области"
Приложение 2
к постановлению акимата
Сандыктауского района

2015 жылғы "26" ақпандағы
№ А-2/42 қаулысына
2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 08.11.2022 № А-11/282 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

от "26" февраля 2015 года
№ А-2/42
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 08.11.2022 № А-11/282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).