Сандықтау ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығы мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 маусымдағы № 34/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 шілдеде № 4873 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 42/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 17.02.2016 № 42/4 (қол қойылғаннан кейін күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» кодексінің 387 бабының 1-1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығы мөлшерлемесі Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес он есе жоғарылатылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Миронов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    С.Клюшников
Келісілді
Сандықтау ауданының әкімі                  А.Исмағамбетов
2015 жыл 26 маусым
«Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитеті Мемлекеттік кірістер
департаменттерінің Сандықтау
ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы» Республикалық
мемлекеттік мекеме басшысының              К.Батталов
2015 жыл 26 маусым

О повышении ставок земельного налога земель сельскохозяйственного назначения Сандыктауского района
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 26 июня 2015 года № 34/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 июля 2015 года № 4873. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 17 февраля 2016 года № 42/4
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 17.02.2016 № 42/4 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)», с подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Сандыктауского района.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Миронов
Секретарь районного
маслихата                                  С.Клюшников
Согласовано
Аким Сандыктауского района                 А.Исмагамбетов
26 июня 2015 года
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
«Управление государственных
доходов по Сандыктаускому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан»                      К.Батталов
26 июня 2015 года