Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/3 "2015-2017 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 шілдедегі № 35/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 тамызда № 4929 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 42/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 17.02.2016 № 42/4 (қол қойылғаннан кейін күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2015–2017 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы» 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4550 тіркелген, 2015 жылдың 16 қаңтарында «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015–2017 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 917 082,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 378 010,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 521 572,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 908 020,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 23 040,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 26 757,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 717,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 14 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 14 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -27 977,8,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 27 977,8,0 мың теңге.»;
жоғарыда аталған шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Миронов
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушысы                                 Г.Килкариди
Келісілді
Сандықтау ауданының әкімі                  А.Исмағамбетов

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 29/3 "О бюджете Сандыктауского района на 2015-2017 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 22 июля 2015 года № 35/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 августа 2015 года № 4929. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 17 февраля 2016 года № 42/4
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 17.02.2016 № 42/4 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете Сандыктауского района на 2015 - 2017 годы» от 26 декабря 2014 года № 29/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4550, опубликовано 16 января 2015 года в газете «Сандыктауские вести») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Сандыктауского района на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 917 082,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 378 010,3 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 5 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 521 572,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1 908 020,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 040,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26 757,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 717,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 14 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 27 977,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 977,8 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Миронов
Исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата                                  Г.Килкариди
Согласовано
Аким Сандыктауского района                 А.Исмагамбетов

001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 282,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
63 456,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
63 348,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
108,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
137 397,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
129 702,3
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 695,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 957,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 957,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 891,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 419,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
765,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
707,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
6 184,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 184,0
02
Қорғаныс
4 496,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 496,3
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс - шаралар
2 308,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 688,3
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай - ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс - шаралар
500,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
3 124,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 124,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 124,0
04
Білім беру
1 149 704,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 149 704,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

001
Аппарат маслихата района (города областного значения)
12 282,0
122
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
12 282,0
001
Аппарат акима района (города областного значения)
63 456,8
003
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
63 348,0
123
Капитальные расходы государственного органа
108,8
001
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
137 397,7
022
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
129 702,3
458
Капитальные расходы государственного органа
7 695,4
001
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 957,0
459
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10 957,0
001
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 891,0
003
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20 419,0
010
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
765,0
493
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
707,0
001
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
6 184,0
02
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
6 184,0
122
Оборона
4 496,3
005
Аппарат акима района (города областного значения)
4 496,3
006
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 308,0
007
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 688,3
03
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
500,0
458
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно -исполнительная деятельность
3 124,0
021
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 124,0
04
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 124,0
464
Образование
1 149 704,2
001
Отдел образования района (города областного значения)
1 149 704,2
003
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования

10 498,0
003
Жалпы білім беру
919 605,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 533,2
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу - әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 189,0
006
Балаларға қосымша білім беру
25 166,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
34 732,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата - аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12 484,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
447,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық - медициналық - педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13 966,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
94 258,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
23 826,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
95 060,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
81 010,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 094,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
9 472,0
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
499,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 290,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11 836,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
321,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
224,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
7 042,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2 711,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен, және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 145,0
025
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
616,0
050
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
12 323,0
052
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс - шаралар жоспарын іске асыру
1 476,0
464
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс - шараларды өткізу

10 498,0
004
Общеобразовательное обучение
919 605,0
005
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 533,2
006
Приобретение и доставка учебников, учебно - методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13 189,0
009
Дополнительное образование для детей
25 166,0
015
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
34 732,0
022
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей - сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 484,0
029
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
447,0
040
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого - медико - педагогической консультативной помощи населению
13 966,0
067
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
94 258,0
06
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
23 826,0
451
Социальная помощь и социальное обеспечение
95 060,0
001
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
81 010,0
002
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 094,0
005
Программа занятости
9 472,0
006
Государственная адресная социальная помощь
499,0
007
Оказание жилищной помощи
1 290,0
010
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11 836,0
011
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
321,0
014
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
224,0
016
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 042,0
017
Государственные пособия на детей до 18 лет
2 711,0
023
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 145,0
025
Обеспечение деятельности центров занятости населения
616,0
050
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
12 323,0
052
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1 476,0
464
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне

35 084,0
Ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге
3 267,0
Ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге
3 267,0
Бюджеттік кредиттер
26 757,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 757,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
26 757,0
Сандықтау аудандық мәслихатының
2015 жылғы 22 шілдедегі № 35/1
шешіміне 3 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/3
шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
145 576,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
131 576,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
28 400,0
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық - медициналық - педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
13 840,0
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
13 310,0
Мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға берілетін
1 250,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 800,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс - шараларды өткізуге
4 800,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
60 000,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
50 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін
10 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
38 376,0
Эпизоотияға қарсы іс - шараларды жүргізуге
31 330,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберлетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50% - ға дейін) өтеуге
7 046,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
14 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 000,0
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
14 000,0
Сандықтау аудандық мәслихатының
2015 жылғы 22 шілдедегі № 35/1
шешіміне 4 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/3
шешіміне 7 қосымша
2015 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
II. Шығындар
178 404,7
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
137 397,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
137 397,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

35 084,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3 267,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии
3 267,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 757,0
Бюджетные кредиты
26 757,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
26 757,0
Приложение 3 к решению
Сандыктауского районного маслихата
от 22 июля 2015 года № 35/1
Приложение 5 к решению
Сандыктауского районного маслихата
от 26 декабря 2014 года № 29/3
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
145 576,0
Целевые текущие трансферты
131 576,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
28 400,0
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого - медико - педагогической консультативной помощи населению
13 840,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13 310,0
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях образования
1 250,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 800,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
4 800,0
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
60 000,0
На ремонт автомобильных дорог
50 000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
10 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
38 376,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
31 330,0
Возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
7 046,0
Целевые трансферты на развитие
14 000,0
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 000,0
На увеличение уставного капитала юридических лиц
14 000,0
Приложение 4 к решению
Сандыктауского районного маслихата
от 22 июля 2015 года № 35/1
Приложение 7 к решению
Сандыктауского районного маслихата
от 26 декабря 2014 года № 29/3
Перечень бюджетных программ сельских округов на 2015 год
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
II. Затраты
178 404,7
1
Государственные услуги общего характера
137 397,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
137 397,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа