Сандықтау ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № А-11/256 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 5223 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № А-4/87 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 22.04.2016 № А-4/87 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабының 5-тармағына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Сандықтау ауданы бойынша 2016 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары В.Г.Горохводацкийге жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігінің
"Ақмола облысы Сандықтау
ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Р.Әміржанов
22 желтоқсандағы 2015 жыл
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Ақмола
облысының Әділет департаменті
Сандықтау ауданының әділет
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі басшысы
А.Жолдина
22 желтоқсандағы 2015 жыл
"Қазақстан Республикасы Еңбек
және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің Зейнетақы төлеу
жөніндегі мемлекеттік орталығы"
республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорны Ақмола
облыстық филиалының Сандықтау
аудандық бөлімшесінің бастығы
Г.Цигура
22 желтоқсандағы 2015 жыл
Ақмола облысы мұрағаттар
мен құжаттамалар басқармасының
"Сандықтау ауданының
мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Г.Виноградова
22 желтоқсандағы 2015 жыл
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ А-11/256 қаулысына қосымша
Сандықтау ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың атауы
Сұраныс (адам саны)
Ұсыныс (адам саны
1
2
3
4
1
"Сандықтау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
2
Сандықтау ауданы "Балкашин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
27
27
3
Сандықтау ауданы "Барақпай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
4
Сандықтау ауданы "Белгород ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
2
5
Сандықтау ауданы "Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
6
Сандықтау ауданы "Васильев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
7
Сандықтау ауданы "Веселов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
8
"Сандықтау ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
2
9
Сандықтау ауданы "Каменск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
10
Сандықтау ауданы "Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
11
Сандықтау ауданы "Максимов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
12
Сандықтау ауданы "Новоникольск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
13
Сандықтау ауданы "Сандықтау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
4
14
Сандықтау ауданы "Широков ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
15
Сандықтау ауданы "Мәдениет ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
16
"Сандықтау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
44
44
17
Ақмола облысы мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының "Сандықтау ауданының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
4
4
18
Сандықтау ауданының білім бөлімі жанындағы "Мирас бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1
1
19
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Ақмола облысы Сандықтау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
4
4
20
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Ақмола облыстық филиалының Сандықтау аудандық бөлімшесі
4
4
21
"Сандықтау ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
4
22
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаменті Сандықтау ауданының әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
2
2
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ А-11/256 қаулысымен
бекітілді
Сандықтау ауданы бойынша 2016 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Нақты шарттар
Еңбекақыны төлеу мөлшері
Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
7
1
"Сандықтау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
Аумақты жинау
4500 құжат
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
2
Сандықтау ауданы "Балкашин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау
Ауылды көркейту
72000 шаршы метр
90000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
3
Сандықтау ауданы "Барақпай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
4
Сандықтау ауданы "Белгород ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
12000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
5
Сандықтау ауданы "Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
6
Сандықтау ауданы "Васильев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
7
Сандықтау ауданы "Веселов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
12000 шаршы метр
1500 құжат
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
8
"Сандықтау ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
12000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
9
Сандықтау ауданы "Каменск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
10
Сандықтау ауданы "Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
11
Сандықтау ауданы "Максимов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
12
Сандықтау ауданы "Новоникольск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
13
Сандықтау ауданы "Сандықтау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
24000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
14
Сандықтау ауданы "Широков ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
12000 шаршы метр
1500 құжат
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
15
Сандықтау ауданы "Мәдениет ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
16
"Сандықтау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
Қартайғандар мен мүгедектерге үйлерінде қызмет көрсетуге көмек көрсету
12000 құжат
33 адам
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
17
Ақмола облысы мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының "Сандықтау ауданының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
6000 құжат
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
18
Сандықтау ауданының білім бөлімі жанындағы "Мирас бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Аумақты жинау
6000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
19
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Ақмола облысы Сандықтау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
6000 құжат
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
20
"Мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығы" республикалық қазыналық кәсіпорнының Ақмола облыстық филиалының Сандықтау аудандық бөлімшесі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
6000 құжат
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
21
"Сандықтау ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
6000 құжат
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
22
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақмола облысы Сандықтау ауданының әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Қолданыстағы заңнамаға тиісті жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбекақының мөлшерінде
Аудан бюджеті

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Сандыктаускому району на 2016 год
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 22 декабря 2015 года № А-11/256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 января 2016 года № 5223. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 22 апреля 2016 года № А-4/87
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 22.04.2016 № А-4/87 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Сандыктаускому району на 2016 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Сандыктаускому району на 2016 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Горохводацкого В.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района А.Исмагамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Сандыктауского района Акмолинской
области" Министерства обороны
Республики Казахстан
Р.Амиржанов
22 декабря 2015 года
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление юстиции
Сандыктауского района
Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
А.Жолдина
22 декабря 2015 года
Начальник Сандыктауского
районного отделения Акмолинского
областного филиала Республиканского
государственного казенного предприятия
"Государственный центр по выплате
пенсий Министерства труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан"
Г.Цигура
22 декабря 2015 года
Директор государственного
учреждения "Государственный
архив Сандыктауского района"
управления архивов и документации
Акмолинской области
Г.Виноградова
22 декабря 2015 года
Приложение
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 22 декабря 2015 года
№ А-11/256
Спрос и предложение на общественные работы по Сандыктаускому району на 2016 год
Наименование организаций
Спрос (количество человек)
Предложение (количество человек)
1
2
3
4
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Сандыктауского района"
6
6
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Балкашинского сельского округа" Сандыктауского района
27
27
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Баракпайского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Белгородского сельского округа" Сандыктауского района
2
2
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Берликского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Васильевского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Веселовского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа" Сандыктауского района
2
2
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каменского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа" Сандыктауского района
3
3
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Максимовского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Новоникольского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сандыктауского сельского округа" Сандыктауского района
4
4
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Широковского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
15
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима села Мадениет" Сандыктауского района
3
3
16
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Сандыктауского района"
44
44
17
Государственное учреждение "Государственный архив Сандыктауского района" управления архивов и документации Акмолинской области
4
4
18
Коммунальное государственное казенное предприятие "детский сад "Мирас"" при отделе образования Сандыктауского района
1
1
19
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Сандыктауского района Акмолинской области" Министерства обороны Республики Казахстан
4
4
20
Сандыктауское районное отделение Акмолинского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
4
4
21
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Сандыктауского района"
4
4
22
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Сандыктауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
2
2
Утвержден
постановлением акимата
Сандыктауского района
от 22 декабря 2015 года
№ А-11/256
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Сандыктаускому району на 2016 год
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объем общественных работ
Конкретные условия
Размеры оплаты труда
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Сандыктауского района"
Оказание помощи в обработке документов
Уборка территории
4500 документов
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Балкашинского сельского округа" Сандыктауского района
Уборка территории
Благоустройство села
72000 квадратных метров
90000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Баракпайского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Белгородского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
12000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Берликского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Васильевского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Веселовского сельского округа Сандыктауского района"
Благоустройство села
Оказание помощи в обработке документов
12000 квадратных метров
1500 документов
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
12000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каменского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Максимовского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Новоникольского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сандыктауского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
24000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Широковского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
Оказание помощи в обработке документов
12000 квадратных метров
1500 документов
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
15
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима села Мадениет" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
16
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Сандыктауского района"
Оказание помощи в обработке документов
Оказание помощи в обслуживании престарелых и инвалидов на дому
12000 документов
33 человек
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
17
Государственное учреждение "Государственный архив Сандыктауского района" управления архивов и документации Акмолинской области
Оказание помощи в обработке документов
6000 документов
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
18
Коммунальное государственное казенное предприятие "детский сад "Мирас"" при отделе образования Сандыктауского района
Уборка территории
6000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
19
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Сандыктауского района Акмолинской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Оказание помощи в обработке документов
6000 документов
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
20
Сандыктауское районное отделение Акмолинского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке документов
6000 документов
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
21
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Сандыктауского района"
Оказание помощи в обработке документов
6000 документов
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
22
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Сандыктауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке документов
3000 документов
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района