Целиноград ауданы бойынша 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың төлем мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № А-1/97 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 сәуірде № 4721 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдесіндегі 8 - 1) тармақшасы 4 тармағы 6 - бабының «Білім туралы» Заңына сәйкес Целиноград аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Целиноград ауданы бойынша 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың төлем мөлшері бекітілсін.
2. Целиноград аудан әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімнің орынбасары А.К. Айткужиноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап шығып қалған құқықтық қатынастарға таралсын.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жариялған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М.Тәткеев
Целиноград ауданы әкімдігінің
2015 жылғы «24» 02 № А-1/97
қаулысымен бекітілген
Мектепке дейінгі тәрбие және мемлекеттік оқыту тапсырмасы жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың төлем мөлшері
Мекенжайы атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі ұйымдарда жан басына қаржыландыру мөлшері
Балабақша
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын орталық
Балабақша
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын орталық
мемлекеттік
жекеменшік
мемлекеттік
жекеменшік
мемлекеттік
жекеменшік
мемлекеттік
жекеменшік
Целиноград ауданы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Целиноградском районе на 2015 год
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 24 февраля 2015 года № А-1/97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 апреля 2015 года № 4721
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8 – 1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное обучение и воспитание, размер подушевого финансирования и родительской платы в Целиноградском районе на 2015 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.К. Айткужинову.
3. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                М.Таткеев
Утвержден постановлением
акимата Целиноградского района
от «24» 02 2015 года
№ А–1/97
Государственный образовательный заказ на дошкольное обучение и воспитание, размер подушевого финансирования и родительской платы в Целиноградском районе на 2015 год
Наименование населенного пункта
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
Целиноградский район