Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 263/39-5 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 шілдедегі № 299/43-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 шілдеде № 4889 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 263/39-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4558 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда «Вести Акмола», «Ақмол ақпараты» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 504 273,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 143 524,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 750,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 392 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 953 999,3 мың теңге;
2) шығындар – 12 584 205,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 77 844,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 86 217,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 373,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 70 653,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 70 653,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -228 428,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 228 428,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 86 217,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 373,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 150 584,8 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1458 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы             А.Веревкин
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Түлкібаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Целиноград ауданының әкімі                 М.Тәткеев
14.07.2015
«Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        А.Ыбраева
14.07.2015
Целиноград аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 263/39-5 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14 июля 2015 года № 299/43-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 июля 2015 года № 4889
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 25 декабря 2014 года № 263/39-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4558, опубликовано 16 января 2015 года в районных газетах «Вести Акмола», «Ақмол ақпараты») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 504 273,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 143 524,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 750,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 392 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 953 999,3 тысяч тенге;
2) затраты – 12 584 205,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 77 844,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 86 217,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 373,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 70 653,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 70 653,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -228 428,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 228 428,8 тысяч тенге:
поступление займов – 86 217,0 тысяч тенге;
погашение займов – 8 373,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 150 584,8 тысяч тенге.»;
приложения 1458 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                        А.Веревкин
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Р.Тулькубаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Целиноградского района                М.Таткеев
14.07.2015
Руководитель
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Целиноградского района»                    А.Ибраева
14.07.2015
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата

1000265.0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
1000000.0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату
265.0
Агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдары бөлімшелерін күтіп-ұстауға
8709.0
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын күтіп-ұстауға
1039.0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
4185732.0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3535732.0
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға, оның ішінде:
469156.0
Тайтөбе селосында 300 орындық мектеп құрылысы
469156.0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға, оның ішінде:
641694.0
Қараөткел ауылындағы су құбыры жүйесін қайта құру
187569.0
Ақмол ауылы - Қараөткел ауылы су тартқышын қайта құру
454125.0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, қайта құруға, оның ішінде:
108880.0
кезекте тұрғандар үшін тұрғын үй салуға
108880.0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
835783.0
оның ішінде Алматы және Астана қалаларының серіктес қалаларының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға
835783.0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға, оның ішінде:
450219.0
Ақмол ауылында қазандық құрылысы (3-кезек)
450219.0
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға, оның ішінде:
1030000.0
Қараөткел ауылын электрмен жабдықтау
130000.0
Талапкер селосын электрмен жабдықтау
900000.0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
650000.0
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
650000.0
Ақмол ауылында жаңа құрылыс аудандарында көше-жол желісі құрылысы (1,2,3,4 шағын аудандар)
650000.0
Бюджеттік несиелер
86217.0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
86217.0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
86217.0
Целиноград аудандық мәслихатының
2015 жылғы 14 шілдедегі
№ 299/43-5 шешіміне
3-ші қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 263/39-5 шешіміне
5-ші қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
1597374.3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
440913.0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
114859.0
Бiлiм беру объектілерінің күрделі шығындарына, оның ішінде:
77529.0
Сарыкөл ауылындағы № 47 негізгі мектеп ғимаратын күрделі жөндеу
77529.0
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге

1000265.0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1000000.0
Установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
265.0
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
8709.0
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1039.0
Целевые трансферты на развитие
4185732.0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
3535732.0
На строительство и реконструкцию объектов образования, в том числе:
469156.0
строительство школы на 300 мест в селе Тайтобе
469156.0
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах, в том числе:
641694.0
реконструкция системы водопроводных сетей в ауле Караоткель
187569.0
реконструкция водовода аул Акмол - аул Караоткель
454125.0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
108880.0
на строительство жилья для очередников
108880.0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
835783.0
из них на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в городах-спутниках городов Астаны и Алматы
835783.0
На развитие коммунального хозяйства, в том числе:
450219.0
строительство котельной в ауле Акмол (3 очередь)
450219.0
На развитие теплоэнергетической системы, в том числе:
1030000.0
электроснабжение аула Караоткель
130000.0
электроснабжение села Талапкер
900000.0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
650000.0
На развитие транспортной инфраструктуры
650000.0
строительство улично-дорожной сети в районе новой застройки (микрорайоны 1,2,3,4) аула Акмол
650000.0
Бюджетные кредиты
86217.0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
86217.0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
86217.0
Приложение 3
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 14 июля 2015
года № 299/43-5
Приложение 5
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 25 декабря 2014
года № 263/39-5
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
1597374.3
Целевые текущие трансферты
440913.0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
114859.0
На капитальные расходы объектов образования, в том числе:
77529.0
Капитальный ремонт здания основной школы № 47 в ауле Сарыколь
77529.0
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению

14653.0
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап-бағуға
802.0
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға
1875.0
Аудандық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге
20000.0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3600.0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
3600.0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
181874.0
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
181874.0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
46675.0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
43008.0
Санитарлық союға бағытталатын ауыл шаруашылығы малдарының құнын (50%-ға дейін) өтеуге
3667.0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
43905.0
Балалар жасөспірімдер спорттық мектептер шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуы
13905.0
Целиноград ауданының футбол алаңы үшін жасанды жабынды сатып алуға және орнатуға
30000.0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
50000.0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылыту маусымына дайындалу үшін
50000.0
Нысаналы даму трансферттерi
1156461.3
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100.0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға, оның ішінде:
100.0
Талапкер селосының көше-жол желісі құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
100.0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1156361.3
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жаңғыртуға
67941.0
Максимовка селосында 300 орындық орта мектебінің құрылысы
15600.0
Целиноград ауданы № 96 Разъезд, 300 орындық мектептің құрылысы
37994.0
Ақмол ауылында 280 орындық балабақшаның құрылысына үлгілік жобаға жергілікті жерге байлау
9100.0
Қараөткел ауылында 280 орындық балабақшаның құрылысына үлгілік жобаға жергілікті жерге байлау
1749.0
Талапкер селосында 280 орындық балабақшаның құрылысына үлгілік жобаға жергілікті жерге байлау
1749.0
Қосшы ауылында 280 орындық балабақшаның құрылысына үлгілік жобаға жергілікті жерге байлау
1749.0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға, оның ішінде:
209667.6
Ақмол ауылы - Қараөткел ауылы су таратқышын қайта құру

14653.0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
802.0
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1875.0
На приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования
20000.0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3600.0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3600.0
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
181874.0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
181874.0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
46675.0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
43008.0
Возмещение (до 50 процентов) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
3667.0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
43905.0
Передача расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
13905.0
Приобретение и установка искусственного покрытия для футбольного поля Целиноградского района
30000.0
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
50000.0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
50000.0
Целевые трансферты на развитие
1156461.3
в том числе:
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100.0
На развитие транспортной инфраструктуры, в том числе:
100.0
разработка проектно-сметной документации на строительство улично-дорожной сети села Талапкер
100.0
Отдел строительства района (города областного значения)
1156361.3
На строительство и реконструкцию объектов образования
67941.0
строительство средней школы на 300 мест в селе Максимовка
15600.0
строительство школы на 300 мест, Разъезд №96 Целиноградского района
37994.0
привязка к типовому проекту к местности на строительство детского сада на 280 мест, аул Акмол
9100.0
привязка к типовому проекту к местности на строительство детского сада на 280 мест, аул Караоткель
1749.0
привязка к типовому проекту к местности на строительство детского сада на 280 мест, село Талапкер
1749.0
привязка к типовому проекту к местности на строительство детского сада на 280 мест, аул Косшы
1749.0
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах, в том числе:
209667.6
реконструкция водовода аул Акмол - аул Караоткель

96783.0
Қызылжар селосында сумен жабдықтаудың таратушы желілерін қайта құруға жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
10000.0
Оразақ селосынан Ақмол ауылына дейін су таратқыштың магистралдық желілерін қайта құруға, құрылыстың 2-кезегі
6250.0
Қаражар селосында сумен жабдықтау желілерін қайта құруға жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
8075.0
Рахымжан Қошқарбаев ауылында сумен жабдықтау желілерін қайта құруға жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3437.0
Қажымұқан селосында сумен жабдықтау желілерін қайта құруға жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6664.0
Сабынды селосы – Оразақ селосы су таратқышын қайта құруға мемсараптамасы бар жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3493.0
Максимовка селосында су дуалдары құрылыстарын қайта құру арқылы жаңа учаскелерде су құбыры желілері құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3013.6
Қараөткел ауылында сумен жабдықтау желілерін қайта құру
71952.0
Спорт объектiлерiн дамытуға, оның ішінде:
3247.0
Ақмол ауылында 1500 орындық ашық стадион құрылысы бойынша жобаның қайта қолдану жобасын байлау
3247.0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) құрылысына, реконструкциялауға, оның ішінде:
217000.0
Ақмол ауылында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысына (2-позиция) жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу (қосымша қолданудың байламы)
3500.0
Ақмол ауылында 45 пәтерлі тұрғын үй (1-позиция) құрылысы
6950.0
Қосшы ауылында 45 пәтерлі тұрғын үй (1-позиция) құрылысы
6550.0
Ақмол ауылында 45 пәтерлі тұрғын үй (3-позиция) құрылысы, үлгілік жобаға жергілікті жерге байлау
200000.0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға, оның ішінде:
200890.0
Ақмол ауылында 45 пәтерлі тұрғын үйге (1-позиция) инженерлік желілері құрылысы
1600.0
Ақмол ауылында 45 пәтерлі тұрғын үйге (2-позиция) инженерлік желілер құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
2000.0
Астана қаласының қала серігі ретінде Қосшы ауылының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту
187000.0
Қосшы ауылында субұрғыш (канализация) желілерінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу (4-ші іске қосылатын кешен)
10290.0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға, оның ішінде:
435118.7
Ақмол ауылында әкімшілік - іскер ғимараты құрылысы

96783.0
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию разводящих сетей водоснабжения в селе Кызылжар
10000.0
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию магистральных сетей водовода от села Оразак до аула Акмол, 2-я очередь строительства
6250.0
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию сетей водоснабжения в селе Каражар
8075.0
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию сетей водоснабжения в ауле Рахымжана Кошкарбаева
3437.0
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию сетей водоснабжения в селе Кажымукан
6664.0
разработка проектно-сметной документации с госэкспертизой на реконструкцию водовода село Сабынды - село Оразак
3493.0
разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей на новых участках с реконструкцией водозаборных сооружений в селе Максимовка
3013.6
реконструкция сетей водоснабжения в ауле Караоткель
71952.0
На развитие объектов спорта, в том числе:
3247.0
привязка проекта повторного применения по строительству открытого стадиона на 1500 мест в ауле Акмол
3247.0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
217000.0
разработка пректно-сметной документации (привязка повторного применения) на строительство 45-ти квартирного жилого дома (позиция 2) в ауле Акмол
3500.0
строительство 45-ти квартирного жилого дома (позиция 1) в ауле Акмол
6950.0
строительство 45-ти квартирного жилого дома (позиция 1) в ауле Косшы
6550.0
привязка к типовому проекту, строительство 45-ти квартирного жилого дома (позиция 3) в ауле Акмол
200000.0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, в том числе:
200890.0
строительство инженерных сетей к 45-ти квартирному жилому дому в ауле Акмол (1 позиция)
1600.0
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерных сетей к 45-ти квартирному жилому дому (позиция 2) в ауле Акмол
2000.0
развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры аула Косшы как города-спутника города Астаны
187000.0
разработка проектно-сметной документации на строительство сетей водоотведения (канализация) в ауле Косшы (4-пусковой комплекс)
10290.0
На развитие коммунального хозяйства, в том числе:
435118.7
строительство административно-делового здания в ауле Акмол