Көшенің атын өзгерту туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Оразақ ауыл аймағы әкімінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 ақпанда № 4632 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес және 2014 жылдың 19 желтоқсандағы Ақмола облыстық Ономастика комиссиясы отырысының қорытындысын есепке ала отырып, Оразақ ауыл аймағының әкімі ШЕШТІ:
1. Оразақ ауылындағы Бейбітшілік көшесі Әбдуәли Тоқбаев көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Оразақ ауыл аймағының әкімі:               Н.Қасымбеков

О переименовании улицы
Решение акима Оразакского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 12 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 февраля 2015 года № 4632
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 19 декабря 2014 года, аким Оразакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Бейбитшилик в селе Оразак на улицу Абдуали Токбаев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте Юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Оразакского сельского округа:         Касымбеков Н.